Jinekolog Op Dr Turgay Karakaya kimdir ?

Kendimi en akılda kalacak şekilde kısaca anlatmak isterim , 1960 larda Anadolu'da doğdum , babamın memuriyet hayatı sebebi ile Çocukluk, gençlik ve erişkinlik hayatımın tamamı İstanbul'da geçti , Kabataş erkek lisesinden sonra Cerrahpaşa tıp fakültesinde tıp okudum, üzerine Kadın hastalıkları ve doğum üzerine 4 yıl ihtisas yaptım ve Uzman Doktor ( Jinekolog Operatör Doktor ) ünvanını alarak Süleymaniye kadın hastalıkları hastanesinde uzun yıllar çalıştım, emekli oldum ve aynı zamanda halen devam eden özel muayenehanemide işletmeye başladım, nerdeyse 30 senedir himenoplasti yani kızlık zarı dikimi ( özellikle flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi ), vajinoplasti yani vajina daraltma ameliyatları, labioplasti yani genital dudak ameliyatları ve vakum kürtaj teknikleri üzerine fokuslanmış durumdayım ve hastalarımı sonuca ulaştırma konusunda iddialıyım.

Bana ulaşmak için sitedeki iletişim telefonlarını , WhatsApp'ı , twitter ve facebook hesabımı kullanabilirsiniz.

Jinekolog Op Dr Turgay Karakaya
İncirli Cad No 9 Bakırköy İstanbul
0212 227 5519
0532 221 3007
0542 215 7274 WhatsApp
www.facebook.com/kurtajfiyatlari
www.drturgaykarakaya.com

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık Zarı Dikimi

Yasal Uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.