Kızlık Zarı Dikimi

Genital estetik ameliyat demek kolayınıza geliyorsa öyle söyleyin, zaten kızlık zarı dikimi operasyonlarıda o gruba giriyor, yada tıbbi adı ile himenoplasti deyebilirsiniz, geniş bakış açısı ile birçok bayan burun ve yüz estetiği yaptırabiliyor, sizde vajina estetiği yaptırıyorsunuz arada ne fark var ? utangaç hastalarımıza böyle söylüyorum, işin aslı reşit olan herkes bedeninde hayati olmayan organları haricinde değişiklik yaptırma özgürlüğüne sahiptir, hiç kimse sizden kızlık zarı diktirdiğiniz için hesap soramaz. Tamam artık konumuzu detaylandıralım. Hiç yazıyı okumadan bu noktada kesip İstanbul Bakırköy'deki muayenehanemi  dan arayabilir, kızlık zarı dikimi ameliyatlarını A'dan Z'ye sorabilirsiniz, ayrıca  hattımızıda ekleyerek kızlık zarı dikimi fiyat listemizi isteyebilirsiniz. Web sitesine fiyat yazmıyoruz. Kanun ve tıbbi etik kısıtlamalar var.

İstanbul'da kızlık zarı dikimi yapan en iyi doktorlar için tıklayınız.

Kızlık Zarı Diktirmek

İsteyerek veya kazara bozulan kızlık zarını tamir ederek veya yerine vajina dokusundan yeni bir himen oluşturarak gerçekleştirilen bekarete geri dönüş operasyonudur, yani kızlık zarı diktirdiğinizde sonrasında yaşayacağınız ilk cinsel ilişkide kızlık zarı kanaması gelmesi beklenir, tabi ameliyat olması gerektiği şekilde yapıldı ise.
Kızlık zarı dikimi sadece tek bir ameliyat değildir, bu grupta 8 farklı ameliyat yapıyorum isteğinize ve ihtiyaçlarınıza bağlı olarak, isterseniz bazılarından biraz bahsedeyim, tabiki kızlık zarı dikimi fiyatıda her operasyon için farklı olabilmektedir.

Kalıcı kızlık zarı dikimi ( Flep yöntemi )

Kalıcı derken bir sonraki cinsel ilişkiye kadar demek daha doğru olur, tabiki hiç ilişkiye girmezseniz uzun süre bakire kalabilirsiniz, aslında bu himenoplasti metodu normal bakire bayanla büyük ölçüde bekaret bakımından aynı seviyeye getiriyor sizi, yani cinsel ilişkide kızlık zarı kanama ihtimali ve kızlık zarı kanı miktarı bakire bir bayanla benzer oluyor. Peki nasıl oluyor ? eski yırtılmış kızlık zarını tamir etmeye çalıştığımızı zannetmeyin, öyle olsaydı bu ameliyat başarılı olmazdı, eski kızlık zarınızın birkaç milimetre önüne yeni bir himen oluşturuyoruz, vajina dokusundan karşılıklı flep tabakalar kaldırılarak gerçekleştiriliyor, vajina duvarlarından kaynaklanan kılcal damarlarda bu yeni kızlık zarının içinden geçiyor. Kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatlarının kaç para olduğunu öğrenmek için  den yazabilirsiniz. Sayfaya fiyat yazamıyoruz.

İstanbul'da gerçek flep yöntemi yapan doktorlar için tıklayınız.

Kızlık zarı dikimi fiyatları

Bekaret ameliyatı için kaç paralık bir bütçe ayırmanız gerekir, yada kızlık zarı diktirme ücretleri ne kadardır ? Geçici kızlık zarı dikimi ile kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi arasında azda olsa fiyat farkı vardır, birde ilave olarak çift kat flep, vajina daraltmalı flep gibi bir tercihte bulunursanız cebinizden çıkacak para miktarı artacaktır. Bu arada himenoplasti fiyatlarına genellikle 6 ayda bir enflasyona paralel zam gelmektedir. Güncel fiyatları öğrenmek için den yazabilirsiniz. Web sitelerine direkt rakamsal fiyat yazılmaz.

Geçici kızlık zarı dikimi

Kalıcı dikim varken geçici kızlık zarı dikimi yaptırmak stratejik bir hata olabilir, zira evliliğe günler kala yapılması şart olan geçici himenoplastideki haraket kısıtlaması sizin düğün telaşı gibi performans gerektiren faaliyetlerinizi aksatabilir, ama ben evlenmek için yaptırmıyorum mesela çarşamba günü sevgilimle buluşacağım ve ona bir sürprizim olacak diyorsanız bu yöntem tam size göre olabilir, ama evlenmeme daha aylar veya yıllar var gibi bir durumdaysanız bence kalıcı flep yaptırın ve unutun gitsin, evlendiğiniz zamanda bakirelerle benzer durumda evlenirsiniz. Geçici kızlık zarı dikimi çok eski bir ameliyat çeşididir, bence hipokrat döneminden beri yapılagelmektedir, işlem çok basittir, eski kızlık zarı üzerine veya o bölgeye vajina duvarlarına tutturulan birkaç dikiş atmak yeterli olacaktır, ilişkide dikişler tutunma yerlerininde minik yırtıklar oluşturacağından bekaret zar kanaması ortaya çıkacaktır. Geçici kızlık zarı dikimi fiyatları için  den güncel fiyat listemizi isteyebilirsiniz. Bu arada 1 hafta dayanan ve 2 hafta dayanan diye 2 çeşit geçici  kızlık zarı dikimi olduğunuda söylemek lazım, tabi bunların fiyatlarıda farklı oluyor. Sayfamızda rakamsal fiyat yayınlamıyoruz.

Kızlık zarı dikimi yorumları

Nasıl karar vereceksiniz ? , karar verirken bakılması veya altı çizilmesi gereken konulardan biride kızlık zarı dikimi yorumlarıdır, aslında onbinlerce yorumla zaten karşılaşmışsınızdır, onlarda genelde sizin gibi karanlıkta yol bulmaya çalışlan kızlık zarı diktirmek için en iyi doktoru arayan başka kızların sorularından oluşur, dikkat ve sabırla arada kızlık zarı diktirenlerin yorumlarına, yani gerçekten bu konuyu tecrübe etmiş ve evlenmiş, mutlu bir yuva kurmuş ablalarınızın yorumlarına rastlarsınız. Zaten sizde kızlık zarı diktirdikten sonra evlilik yaşadınız ve geri dönüp bir yorumda ben yazayım, yol göstereyim şu kardeşlerime demezsiniz, yoksa dermisiniz, o zaman bu sizi çok iyi bir insan yapar :)

Kızlık zarı dikimi hasta yorumlarını okumak için tıklayınız.

Kızlık zarı dikim hakkındaki bu yazıyı hazırlarken sitesinden alıntılar yaptığım değerli hocamıza teşekkür ediyorum.
Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık zarı bozulduktan sonra adet gecikir mi ?

Kızlık zarı görüntüleri

Yasal Uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.