Kızlık Zarı Dikimi

Genital estetik ameliyat demek kolayınıza geliyorsa öyle söyleyin, zaten kızlık zarı dikimi operasyonlarında o gruba giriyor, yada tıbbi adı ile himenoplasti deyebilirsiniz, geniş bakış açısı ile birçok bayan burun ve yüz estetiği yaptırabiliyor, sizde vajina estetiği yaptırıyorsunuz arada ne fark var ? utangaç hastalarıma böyle söylüyorum, işin aslı reşit olan herkes bedeninde hayati olmayan organları haricinde değişiklik yaptırma özgürlüğüne sahiptir, hiç kimse sizden kızlık zarı diktirdiğiniz için hesap soramaz, rahat olunuz. Tamam artık havaya girdi iseniz konumuzu detaylandıralım :) Hiç yazıyı okumadan bu noktada kesip İstanbul Bakırköy'deki muayenehanemi 0212 227 5519 dan arayabilir, kızlık zarı dikimi ameliyatlarını A'dan Z'ye sorabilirsiniz, ayrıca WhatsApp 0532 221 3007 hattımızıda ekleyerek kızlık zarı dikimi fiyat listemizi isteyebilirsiniz.

Kızlık Zarı Diktirmek

İsteyerek veya kazara bozulan kızlık zarını tamir ederek veya yerine vajina dokusundan yeni bit himen oluşturarak gerçekleştirilen bekarete geri dönüş operasyonudur, yani kızlık zarı diktirdiğinizde sonrasında yaşayacağınız ilk cinsel ilişkide kızlık zarı kanaması gelmesi beklenir, tabi ameliyat olması gerektiği şekilde yapıldı ise.
Kızlık zarı dikimi sadece tek bir ameliyat değildir, bu grupta 8 farklı ameliyat yapıyorum isteğinize v eihtiyaçlarınıza bağlı olarak, isterseniz bazılarından biraz bahsedeyim, tabiki kızlık zarı dikimi fiyatıda her operasyon için farklı olabilmektedir, merak etmeyin çok pahalı değiller.

Kalıcı kızlık zarı dikimi ( Flep yöntemi )

Kalıcı derken bir sonraki cinsel ilişkiye kadar demek daha doğru olur, tabiki hiç ilişkiye girmezseniz sonsuza kadar bakire kalabilirsiniz, aslında bu himenoplasti metodu normal bakire bayanla her bakımdan aynı seviyeye getiriyor sizi, yani cinsel ilişkide kızlık zarı kanama ihtimali ve kızlık zarı kanı miktarı bakire bir bayanla aynı oluyor. Peki nasıl oluyor ? eski yırtılmış kızlık zarını tamir etmeye çalıştığımızı zannetmeyin, öyle olsaydı bu ameliyat başarılı olmazdı, eski kızlık zarınızın birkaç milimetre önüne yeni bir himen oluşturuyoruz, vajina dokusundan karşılıklı flep tabakalar kaldırılarak gerçekleştiriliyor, vajina duvarlarından kaynaklanan kılcal damarlarda bu yeni kızlık zarının içinden geçiyor. Kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatlarının kaç para olduğunu öğrenmek için WhatsApp 0532 221 3007 den yazabilirsiniz.

Kızlık zarı dikimi fiyatları

Bekaret ameliyatı için kaç paralık bir bütçe ayırmanız gerekir, yada kızlık zarı diktirme ücretleri ne kadardır ? Aslında çokta pahalı değildir, normalde çaloşan bir bayansanız maaşınızdan biriktirerek zar dikimi yaptırabilirsiniz, geçici kızlık zarı dikimi ile kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi arasında azda olsa fiyat farkı vardır, birde ilave olarak çift kat flep, vajina daraltmalı flep gibi bir tercihte bulunursanız cebinizden çıkacak para miktarı artacaktır. Bu arada himenoplasti fiyatlarına genellikle 6 ayda bir zam gelmektedir. Güncel fiyatları öğrenmek için WhatsApp 0532 221 3007 den yazabilirsiniz.

Geçici kızlık zarı dikimi

Kalıcı dikim varken geçici kızlık zarı dikimi yaptırmak stratejik bir hata olabilir, zira evliliğe günler kala yapılması şart olan geçici himenoplastideki haraket kısıtlaması sizin düğün telaşı gibi performans gerektiren faaliyetlerinizi aksatabilir, ama ben evlenmek için yaptırmıyorum çarşamba gübü sevgilimle buluşacağım ve ona bir surprizim olacak diyorsanız bu yöntem tam size göre olabilir, ama evlenmeme daha aylar veya yıllar var gibi bir durumdaysanız bence kalıcı flep yaptırın ve unutun gitsin, evlendiğiniz zamanda bakirelerle aynı durumda evlenirsiniz. Geçici kızlık zarı dikimi çok eski bir ameliyat çeşididir, bence hipokrat döneminden beri yapılagelmektedir, işlem çok basittir, eski kızlık zarı üzerine veya o bölgeye vajina duvarlarına tutturulan birkaç dikiş atmak yeterli olacaktır, ilişkide dikişler tutunma yerlerininde minik yırtıklar oluşturacağından bekaret zar kanaması ortaya çıkacaktır. Geçici kızlık zarı dikimi fiyatları için WhatsApp 0532 221 3007 den güncel fiyat listemizi isteyebilirsiniz. Bu arada 1 hafta dayanan ve 2 hafta dayanan diye 2 çeşit geçici  kızlık zarı dikimi olduğunuda söylemek lazım, tabi bunların fiyatlarıda farklı oluyor.

Kızlık zarı dikimi yorumları

Nasıl karar vereceksiniz ? acaba hangi jinekolog daha iyi, kızlık zarı diken en iyi doktoru nasıl bulacaksınız, karar verirken bakılması veya altı çizilmesi gereken konulardan biride kızlık zarı dikimi yorumlarıdır, aslında onbinlerce yorumla zaten karşılaşmışsınızdır, onlarda genelde sizin gibi karanlıkta yol bulmaya çalışlan kızlık zarı diktirmek için en iyi doktoru arayan başka kızların sorularından oluşur, dikkat ve sabırla arada kızlık zarı diktirenlerin yorumlarına, yani gerçekten bu konuyu tecrübe etmiş ve evlenmiş, mutlu bir yuva kurmuş ablalarınızın yorumlarına rastlarsınız. Zaten sizde kızlık zarı diktirdikten sonra evlilik yaşadınız ve geri dönüp bir yorumda ben yazayım, yol göstereyim şu kardeşlerime demezsiniz, yoksa dermisiniz, o zaman bu sizi çok iyi bir insan yapar :)


Sayfalar

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Sparkline 307,354

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık Zarıyla İlgili 5 Önemli Konu , Kızlık Zarı Dikimi , Kalıcı Zar Onarımı , Geçici Dikimler , Himenoplasti

Kızlık zarı bozulduktan sonra adet gecikir mi ?