Kızlık zarı dikim fiyat aralığı

Kızlık zarı dikim fiyat aralığı kaç paralar civarında dolaştığına gelmeden önce hızlıca bilgi almak adına İstanbul Bakırköy'deki muayenehanemizi  dan arayabilir, ayrıca  yazabilirsiniz, bakirelik tamiri maliyetleri hakkında lafa girmişken ek olarak kızlık zarı dikimi ücreti 2019 senesinde kaç para olacak, kızlık zarı dikimi fiyatı operasyon çeşidine göre nasıl belirleniyor, kızlık zarı dikimi yorumları başından operasyon geçmiş ve evlenmiş bayanların ağızından neden daha değerlidir, kızlık zarı dikimi yaptıranların yorumlarından ziyade yaptırmayı düşünenlerin en mantıklı sonuca ulaşmadaki arayışları hakkında olduğu, kızlık zarı dikimi fiyatı ankara ve İzmir'de İstanbul'a göre neden daha pahalı olduğu, kızlık zarı dikimi fiyat yorumlarında nakit veya öğrenci indiriminin hangi şartlarla sağlandığını, kızlık zarı dikimi ne kadar tutacağı ve ek masraf çıkıp çıkmayacağı, kızlık zarı dikimi ücreti kadınlar kulübü ve kızlar soruyor'da neden farklı olduğu gibi konularada yer veriyorum, ama bunları önceki yazılarımda zaten anlattım en iyisi mevzuyu fazla dağıtmadan bilgi vermeye başlayalım.

Ya hocam kızlık diktirme fiyatlarını neden direkt buraya yazmıyorsunuz dediğinizi duyar gibiyim ama maalesef parasal değerleri makaleme eklemem kurallara aykırı ama zaten bana telefon veya whatsapp üzerinden kızlık dikim ücretlerini sorabilirsiniz, yinede birkaç ipucu vererek yolumuza devam edelim. Genital estetik müdahalelerde en fazla konuşulan ve cinsellikle ilgili olduğu için ekstra ilgi çeken himenoplasti ameliyatlarında sizin istek ve beklentilerinize göre farklı operasyonlar yapıldığını, fiyat aralıklarınında ona göre değişim gösterdiğini söylemek lazım. Minik örnekler vererek dikkatinizin sağılmasını engelemeye çalışayım; ani bir evlilik veya cinsel ilişkiye girme durumunuz var ama kızlık zarı kanamasına dayalı geleneksel gerdek ritüelinide yaşamak istiyorsunuz, o zaman geçici kızlık zarı dikimi ücretini sormak işinizi görecektir, geçici hymenoplastide 1 hafta ve 2 hafta dayanan kızlık zar dikim çeşitlerinden oluşuyor, geçici dikim müdahaleleri nispeten daha kolay uygulandığı için en ucuz kızlık zarı dikim şekilleridir, whatsapp ta detay var. Başka bir örnekte ise beklentilerinizi karşılamayan bir ilişki geçti başınızdan ve yaşanan cinsellikten kalan fiziki izler sizi rahatsız ediyor, filmi geri sararak ilişki öncesi cinsel kondüsyona geri dönmek istiyorsunuz, o zaman flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırmayı düşünebilirsiniz, geçiciye göre bir tık daha pahalıdır, ayrıca cinsel ilişki kalitesine katkısı olacağını düşünüyorsanız kalıcı bekaret tamiri ile aynı seansta vajina daraltma operasyonu ve/veya genital dudak küçültme ( labioplasti ) ilave ettirebilirsiniz. İsteğiniz ek özelliklerin bütçenize masraf olarak yansıyacağını zaten biliyorsunuz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı bozulduktan sonra adet gecikir mi ?

Kızlık zarı görüntüleri

Yasal Uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.