Kızlık zarı dikimi fiyatları

İstanbul Bakırköy'deki muayenehanemizde kızlık zarı dikimi fiyatlarının ne kadar olduğunu sormak için  dan arayabilir, ayrıca  den güncel ücretlendirme listemizi isteyebilirsiniz. Uzun süredir kızlık zarı dikimi ( himenoplasti ) üzerine ve genital estetik ameliyatlara çalışıyorum ( vajinoplasti , labioplasti ) , özellikle bekaret tamiri konusunda farklı operasyonlar yapıyorum, dolayısı ile herbirinin farklı maliyetleri oluyor, mesela en popüler olan kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatı ile aynı ameliyatın vajina daraltma, labioplasti gibi başka ameliyatlarla kombine edilmiş hali aynı olmuyor, daha pahalı oluyor, bu grupta en ucuz kızlık zarı dikimi geçici hymenoplasty'dir, aslında günümüzde en az geçici dikimler tercih edilir, nedeninden aşağıda bahsediyorum, okumaya devam ediniz, birde gerdek gecesinde kızlık zarının daha zor yırtılmasını isteyenlere çift kat flep yöntemi diye pekiştirilmiş bir ameliyat modelim var, tüm bunları kısa açıklamalarla ve fiyatları ile birlikte liste halinde  den isteyebilirsiniz, asistanlarım nerdeyse 24 saat WhatsApp a cevap yazıyor, zira günde ortalama 200 kişi mesaj yazıyor. Kızlık zarı diktirme konusunda aklınıza takılanları aşağıdaki linke tıklayarak bayan yorum şeklinde soru göndererek öğrenebilirsiniz, yorumlama biçimi olarak en alttaki "anonim" i seçerseniz isim veya email yazmanızada gerek kalmaz :

DOKTORA SORU SOR    YORUMLARI OKU

Kızlık zarı dikimi ücretlerinin yapılan ameliyatın içeriğine gire değiştiğini yukarıda anlattık, mesela bazı bayanlar vajina genişlemesindede şikayetçi olduğu için bekaret zarı tamiri ile birlikte vajina daraltmada yaptırmak istiyor, aslında bu oran %40 civarı olduğunu söyleyebilirim, bazılarıda genital dudaklarda sarkma ve şekil bozukluklarınıda aynı ameliyatta halletmek istiyorlar, işte bu şekilde aynı seansta yapacağımız  operasyonu genişletebiliyoruz ve dikim ücretimizede ilaveler yapıyoruz.

Peki insanlar neden en fazla kalıcı kızlık zarı dikimini tercih ediyorlar dersiniz, aslınca kısa cevap "zaman" olacak, zira dikim sonrası evlenmek veya gerdeğe girmek için sonsuz bir vaktiniz oluyor, ama geçici kızlık zarı dikiminde yapılan ameliyat modeline göre 1 hafta veya 2 hafta zamanınız oluyor. İlave olarak maliyeti değiştiren vajina daraltma ameliyatı ise cinsel ilişkide bolluk hisseden giriş çıkışları iyi algılayamayan bayanların talebine göre yapılır.

Kızlık zarı dikimi ücreti 2017 ilk 4 aylık dönemde bir önceki seneye göre artmamıştır, kızlık zarı dikimi ücreti kadınlar kulübü ve diğer forumlarda tartışılmıştır, kızlık zarı dikimi yaptıranların yorumları yazıların altındadır, kızlık zarı dikimi fiyatı ankara ve İstanbul'da birbirine yakındır, kızlık zarı diktirenlerin yorumları için WhatsApp'tan link isteyebilirsiniz, kızlık zarı dikimi fiyat yorumlarıda oradadır, geçici kızlık zarı dikimi fiyatı bu gruptaki en ucuz zarı dikimidir, yapay kızlık zarı şaka amaçlı boya poşedidir, gerdekte kullanılamaz.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı bozulduktan sonra adet gecikir mi ?

Kızlık zarı görüntüleri

Yasal Uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.