Kızlık zarı dikimi fiyatları

İstanbul Bakırköy'deki muayenehanemizde kızlık zarı dikimi fiyatlarının ne kadar olduğunu sormak için 0212 227 5519 dan arayabilir, ayrıca WhatsApp 0532 221 3007 den güncel ücretlendirme listemizi isteyebilirsiniz. Uzun süredir kızlık zarı dikimi ( himenoplasti ) üzerine ve genital estetik ameliyatlara çalışıyorum ( vajinoplasti , labioplasti ) , özellikle bekaret tamiri konusunda farklı operasyonlar yapıyorum, dolayısı ile herbirinin farklı maliyetleri oluyor, mesela en popüler olan kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatı ile aynı ameliyatın vajina daraltma, labioplasti gibi başka ameliyatlarla kombine edilmiş hali aynı olmuyor, daha pahalı oluyor, bu grupta en ucuz kızlık zarı dikimi geçici hymenoplasty'dir, aslında günümüzde en az geçici dikimler tercih edilir, nedeninden aşağıda bahsediyorum, okumaya devam ediniz, birde gerdek gecesinde kızlık zarının daha zor yırtılmasını isteyenlere çift kat flep yöntemi diye pekiştirilmiş bir ameliyat modelim var, tüm bunları kısa açıklamalarla ve fiyatları ile birlikte liste halinde WhatsApp 0532 221 3007 den isteyebilirsiniz, asistanlarım nerdeyse 24 saat WhatsApp a cevap yazıyor, zira günde ortalama 200 kişi mesaj yazıyor. Kızlık zarı diktirme konusunda aklınıza takılanları aşağıdaki linke tıklayarak bayan yorum şeklinde soru göndererek öğrenebilirsiniz, yorumlama biçimi olarak en alttaki "anonim" i seçerseniz isim veya email yazmanızada gerek kalmaz :

DOKTORA SORU SOR    YORUMLARI OKU

Kızlık zarı dikimi ücretlerinin yapılan ameliyatın içeriğine gire değiştiğini yukarıda anlattık, mesela bazı bayanlar vajina genişlemesindede şikayetçi olduğu için bekaret zarı tamiri ile birlikte vajina daraltmada yaptırmak istiyor, aslında bu oran %40 civarı olduğunu söyleyebilirim, bazılarıda genital dudaklarda sarkma ve şekil bozukluklarınıda aynı ameliyatta halletmek istiyorlar, işte bu şekilde aynı seansta yapacağımız  operasyonu genişletebiliyoruz ve dikim ücretimizede ilaveler yapıyoruz.

Peki insanlar neden en fazla kalıcı kızlık zarı dikimini tercih ediyorlar dersiniz, aslınca kısa cevap "zaman" olacak, zira dikim sonrası evlenmek veya gerdeğe girmek için sonsuz bir vaktiniz oluyor, ama geçici kızlık zarı dikiminde yapılan ameliyat modeline göre 1 hafta veya 2 hafta zamanınız oluyor. İlave olarak maliyeti değiştiren vajina daraltma ameliyatı ise cinsel ilişkide bolluk hisseden giriş çıkışları iyi algılayamayan bayanların talebine göre yapılır.

Kızlık zarı dikimi ücreti 2017 ilk 4 aylık dönemde bir önceki seneye göre artmamıştır, kızlık zarı dikimi ücreti kadınlar kulübü ve diğer forumlarda tartışılmıştır, kızlık zarı dikimi yaptıranların yorumları yazıların altındadır, kızlık zarı dikimi fiyatı ankara ve İstanbul'da birbirine yakındır, kızlık zarı diktirenlerin yorumları için WhatsApp'tan link isteyebilirsiniz, kızlık zarı dikimi fiyat yorumlarıda oradadır, geçici kızlık zarı dikimi fiyatı bu gruptaki en ucuz zarı dikimidir, yapay kızlık zarı şaka amaçlı boya poşedidir, gerdekte kullanılamaz.

Jinekolog Op Dr Turgay Karakaya 0212 227 5519 - 0532 221 3007 WhatsApp Bakırköy İstanbul

Yorumlar

  1. doktor bey öğrenciyim indirim yapabilirmisiniz kızlık zarı dikiminde ?

    YanıtlaSil
  2. Merhabalar kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırdım lakin doktor bana ağrınız olmaz dedi ama benim fazlssindan ağrım ve kanamam oldu ve oturmakta bile zorluk çektim açaba bi sorun varmıdır ...

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Yasal Uyarı : Blogumuza yorum , soru ve dialog gönderirken bu içeriğin diğer ziyaretçiler tarafıncada okunabileceğini göz önünde bulundurarak isim , adres , telefon gibi size özel bilgiler girmekten kaçınınız. Yanlışlıkla gönderdiğiniz veya sonradan vazgeçtiğiniz içeriklerinizi sildirmek için bizi arayınız. Ayrıntılar için " Site kullanım kuralları ve Yasal uyarılar" bölümüne bakınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı bozulduktan sonra adet gecikir mi ?

Kızlık Zarıyla İlgili 5 Önemli Konu , Kızlık Zarı Dikimi , Kalıcı Zar Onarımı , Geçici Dikimler , Himenoplasti