Kızlık zarı dikimi kaç para

Himenoplasti ameliyatı konusunda karar kıldı iseniz İstanbul'da kızlık zarı dikimi kaç para olacak, toplam maliyet için fiyat aralıkları nedir, daraltmalı veya çift kat flep gibi üst düzey ameliyatlarda zar dikim ücreti kaç liraya kadar çıkmaktadır, bakirelik ve genital estetik ameliyatlarda hangi doktoru tercih etmeliyim gibi sorular aklınıza takıldı ise aşağıdaki linke tıklayarak bana yorum şeklinde soru yollayabilirsiniz, takma isim kullanabilirsiniz, tüm yorum ve sorular cep telefonu ekranıma düşüyor, birkaç dakika içinde cevap yazıyorum :

DOKTORA SORU SOR   YORUMLARI OKU

Kızlık zarı dikiminin kaç para olduğunu öğrenmek için İstanbul Bakırköy'deki muayenehanemizi arayabilirsiniz, yada  den güncel fiyat listemizi öğrenebilirsiniz, bakireliğin geri kazanılması konusunda durumunuza göre nerdeyse 8 farklı ameliyat yapıyorum, tabi bunların ücretleride içeriklerine göre değişiyor, en ucuz kızlık zarı dikiminden en pahalısına doğru sıralamak gerekirse;

  1. Geçici kızlık zarı dikimi 1 haftalık
  2. Geçici kızlık zarı dikimi 2 haftalık
  3. Kalıcı kızlık zarı dikimi ( flep yöntemi )
  4. Kalıcı kızlık zarı çift kat flep yöntemi
  5. Kalıcı kızlık + vajina daraltma
  6. Kalıcı kızlık + dudak küçültme ( labioplasti )
  7. Kalıcı kızlık + vajina daraltma + dudak küçültme ( labioplasti )
  8. Kalıcı kızlık çift kat flep + vajina daraltma + dudak küçültme 
Bu listeden ihtiyacınız olan ameliyatı seçebilirsiniz, yada muayene esnasında bizimde size tavsiyelerimiz olacaktır mutlaka. Nerede ise 30 senedir kızlık zarı dikimi üzerine çalışıyorum, istatistiki olarak hastaların %90 kadarı kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi şeklindeki ameliyat modelimizi tercih ediyor, kalıcı zar dikiminden sonra aradan 10 sene geçse bile evlendiğinizde kızlık zarı kanaması gelecektir. Ani evlilik veya cinsel ilişki kararı alanlar ise geçici kızlık zarı dikimini tercih ederler, geçici zar dikiminde ise bir hafta veya 2 hafta içinde ilişkiye girmek gerekir.


Kızlık zarı dikimi ücreti 2019 senesinde hafif artmıştır, kızlık zarı dikimi ücreti kadınlar kulübü ve bizim yukarıdaki yorum sayfalarımızda geniş olarak tartışılıyor, kızlık zarı dikimi yaptıranların yorumları yukarıdaki doktora soru sor linkinde mevcuttur, kızlık zarı diktirenlerin yorumları birçok hasta için çok önemlidir, kızlık zarı dikimi fiyat yorumları ,çin bu yazının üstlerindeki linke tıklayınız, geçici kızlık zarı dikimi fiyatı kalıcıya göre daha ucuzdur, yapay kızlık zarı nasıl kullanılır ? şaka amaçlı üretilen boya torbaları olduğu için gerdekte kullanılmaz, kızlık zarı dikimi fiyatı forum için yukarıdaki yorum linkine basınız.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı bozulduktan sonra adet gecikir mi ?

Kızlık zarı görüntüleri

Yasal Uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.