Kızlık zarı dikimi ücret

2019 senesi Nisan'ın ilk günleri itibarı ile Avrupa yakası İstanbul Bakırköy ve civarında kızlık zarı dikimi ücret bilgisi ve toplam maliyetler, nakit veya kredi kartı ile ödeme gibi parasal detaylara girmeden önce bu konuda hastalarımızdan gerek telefonla gerekse WhatsApp üzerinden gelen, kızlık zarı dikimi yaptıranların yorumları olumlumudur, sonuç alamayan çıkıyor mu, kızlık zarı nerede dikilir, sonuç garantisi verilir mi, kızlık zarı dikimi fiyatı ne kadardan başlar, kızlık zarı diktirme ücretlerine muayene ücretide dahilmidir, kızlık zarı dikimi ücreti 2019 yılında kaç paraya yükseldi, kızlık zarı dikimi ücreti kadınlar kulübü ve kızlar soruyor forumlarında ne şekilde tartışıldı, kızlık zarı diktirme ücreti 2019 Nisan'da değişti mi, kızlık zarı dikimi anlaşılır mı, kızlık zarının dikilmiş olduğu ortaya çıkar mı, kızlık zarı dikimi nasıl yapılır ve flep yöntemi nedir ? Şeklindeki sorularıda tümüyle yanıtladığımızı belirtmek isterim.

Himenoplasti ücret konusuna gelirsek, maddi değerleri direkt olarak buraya yazamıyorum ama Bakırköy İncirli Caddesindeki muayenehanemizi telefonla gece gündüz demeden arayarak veya WhatsApp üzerinden ne zaman isterseniz yazarak güncel kızlık zarı dikim ücret listemizi isteyebilirsiniz, uyku saatine denk gelen mesajları sabah uyanınca cevaplıyoruz, ama hiçbir iletiniz yanıtsız kalmıyor, günde ortalama 250 farklı hasta bize kızlık zarı dikimi ücretleri ve ameliyat çeşitler konusunda ulaşıyor, ben ve asistanlarım bunların hepsine cevap veriyoruz, biliyorum son derece mahrem bir konu ama bizi aramaya utanmayın, tüm görüşmeleri ve yapılan kızlık zarı muayenesi veya zar dikimi işlemlerini gizli tutuyoruz, özel muayenehane olduğumuz için sgk anlaşmamız yok, dolayısı ile bilgileriniz sgk'ya işlenmez, haftanın 6 günü kızlık zarı dikimi yapıyorum, sabah 10 ile 18 arasında çalışıyorum, havaalanına 10 dakikalık mesafede olduğumuz için zar diktirme amaçlı uzak illerden uçakla gelip aynı gün geri uçan birçok hastamız oluyor. Kızlık zarı dikimini kendi isteğinizle yaptırabilmek için 18 yaşı doldurmuş olmanız gerekiyor, eğer 18 yaş altı iseniz anne veya babanızdan biri bu işlem için izin vermesi gerekiyor, yanınızda gelemiyor ise anne veya baba kimlik fotokopisine kızım ..nın kızlık zarı dikimine izin veriyorum şeklinde imzalı bir yazı getirmeniz gerekir.

Kızlık zarı dikim ücretleri yaptığımız ameliyat içeriğine göre değişiyor, en ucuz kızlık zarı dikiminden en pahalıya doğru sıralamak gerekirse geçici kızlık zarı dikimi, flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi, çift kat flep yöntemi kalıcı, kalıcı flep + vajina daraltma, çift kat flep + vajina daraltma, kalıcı flep + vajina daraltma + labioplasti şeklinde bir dizin karşımıza çıkar. Bu arada üniversite öğrencisi hastalarımıza indirim yaptığımızıda belirtmek isterim, bizde öğrenci olduk, sevdik, sevildik, canınızı hiçbirşeye sıkmayın, iyi düşünün ve iyi sonuçlar üretin, insan zekasının bu dünyada halledemeyeceği şey yoktur, mutlaka bir yolu bulunur :)

Kızlık zarı

Himen yani kızlık zarının anatomik ve histolojik özellikleri gibi tanımsal bilgiler için kızlık zarı başlıklı yazımızı okuyunuz.

Kızlık zarı çeşitleri

Kendi kızlık zarı çeşidinizi merak ediyorsanız ve hangi çeşit zarın ne şekilde kanayabileceği konusu sizi ilgilendiriyorsa kızlık zarı çeşitleri konulu yazımıza bakınız.

Esnek kızlık zarı

Kızlık zarının esnek olması ilk cinsel ilişkide kan gelmese bile içten ayrışma ile bakireliğin nasıl bozulduğunu merak ediyorsanız esnek kızlık zarı başlıklı yazıma göz gezdirin.


Kızlık zarı muayenesi

Sürtünme, parmak sokma veya mastürbasyon gibi şüpheli bir hikayeniz varsa bakirelik durumunuzu netleştirmeye ihtiyacınız varsa kızlık zarı muayenesi konulu yazımıza göz atın.

Kızlık zarı bozulması

Bakireliğin ne şekilde bozulduğu, kızlık zarının bozulmasının nasıl anlaşılacağı gibi sorulara yanıt mı arıyorsunuz, ozaman kızlık zarı bozulması başlıklı yazımız tam size göre.

Kızlık zarı kanaması

Kızlık zarı kanamasının tüm özellikleri, rengi, miktarı, süresi ve adet kanı ile arasındaki farklar konusu için kızlık zarı kanaması konulu yazımıza bakınız.

Kızlık zarı dikimi

Hymenoplasty ameliyatlarını nasıl yaptığımızı ve bekaret onarımının diğer ayrıntıları için kızlık zarı dikimi konulu yazımız ilginizi çekebilir.

Flep yöntemi

Tüm dünyada en geçerli bakirelik ameliyat metodu olarak uygulamakta olduğumuz kalıcı kızlık zarı dikimi tekniği için flep yöntemi başlıklı yazımızı kontrol edin.

Kalıcı kızlık zarı dikimi

Teknik adı flep yöntemi olan ve sonsuz süreli olarak yapılan, evlilik öncesi son kontrol gerektirmeyen bekaret operasyonu için kalıcı kızlık zarı dikimi konulu yazımız ilginizi çekecektir.

Geçici kızlık zarı dikimi

Cinsel ilişkiye birkaç gün kala yapılan bu konudaki en basit ameliyat metodunu incelemek için geçici kızlık zarı dikimi konusunu okuyun.

Kızlık zarı dikimi fiyatı

Bakireliği yeniden geri kazanmak, gerdek gecesine bakire bir kız olarak girmek ve cinsel ilişkide kızlık zarı kanı gelmesini temin etmek amaçlı yapılan ameliyat maliyetlerini detaylı incelemek için kızlık zarı dikimi fiyatı başlıklı yazımızı okuyun, yada Bakırköy'deki muayenehanemizi telefonla arayın, WhatsApp'tan fiyat listesi isteyin.

Kızlık zarı dikimi sonrası

Himenoplasti ameliyatı yaptırdıktan sonra ilk ay nelere dikkat etmeniz gerektiği konusuna açıklık kazandırmak için kızlık zarı dikimi sonrası konulu yazımıza bakınız.

Kızlık zarı diktirenler

Bekaret tamiri ameliyatı geçirenlerin ihtiyacı olacak tüm bilgileri kızlık zarı diktirenler adlı makalemizde topladık.

Kızlık zarı diktirenlerin yorumları

Henüz dikim konusunda karar vermediyseniz kızlık zarı diktirenlerin yorumları size yol gösterebilir.

Kızlık zarı dikimi Siirt

Siirt ilinde ve ilçelerinde kızlık zarı dikimi yapan doktorlar ve hastaneler hakkında bilgi almak için ayrıca Siirt'te kızlık zarı dikimi ücret bilgisi almak için kızlık zarı dikimi Siirt başlıklı yazımıza bakınız.Kızlık zarı dikimi ücret konusu için site kullanım kuralları

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı bozulduktan sonra adet gecikir mi ?

Kızlık zarı görüntüleri

Yasal Uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.