Kızlık zarı dikimi

Kızlık zarı dikimi
İstanbul'da 2016 senesinde kızlık zarı dikimi ameliyatının fiyat bilgisi ve nasıl yapıldığı konusunda girmeden önce şunu söylemek lazım : Tarih boyunca kızlık zarı, himen veya himen insanların kafasını meşgul etmiş ve varlığına ilişkin birçok fikirler üretilmiştir.
Bu gün ulaştığımız tıbbi bilgilere göre de kızlık zarının herhangi bir fonksiyonu tespit edilebilmiş değildir. Bazıları vajinaya mikrop girişini zorlaştırdığını düşünmekle beraber bunu destekleyen herhangi bir somut bulgu yoktur. Ya da ilk ilişkinin gizemi ve özel olması anlamını yükleyenler de vardır ve çoğunluktadırlar.
Bana göre anne karnında bebek oluşum safhalarında oluşan ve sonradan doğmadan önce gerileyen bazı dokular vardır. Bu da o dokulardan olup gerileyen ve artık olarak kalan mukoza kıvrımıdır ve bir fonksiyonu tespit edilememiştir.

Kızlık zarı nerededir ve yapısı nasıldır ?


Himen yada kızlık zarı vagina girişinden itibaren yaklaşık 1-2 cm kadar içerde ve halka şeklinde mukoza kıvrımıdır. Çeşitli şekillerde olabilirse de çoğunlukla hilal şeklinde olup üzerinde küçük çentikler vardır. Yapı olarak kağıda benzetebiliriz. Nasıl kağıdı çekince esnemez yırtılır kızlık zarının yapısı da böyledir ve gerilince esnemez yırtılır. Vagina mukozası da lastik gibi esneme kabiliyetine sahiptir bu doğumun gerçekleşmesi sağlıklı cinsel ilişki için şart olan bir durumdur. Histolojik olarak mukoza adı verilen yapıda ve özelliktedir.

Kızlık zarı ilk ilişkide neden kanar ?


Yapı olarak kızlık zarı halka biçiminde olduğu için ve çapı da penis çapından az olduğundan ilk ilişkide gerilir ve esnek yapıda olmadığı içinde yırtılır ve çapı penis çapıyla eşitlenir. Kanama miktarı değişkendir az veya çok olabilir. Bazen tıbbi müdahale gerektirecek kadar çok kanamada olabilir. Kızlık zarının ilk ilişkide yırtıldığı yer genellikle saat kadranına göre düşünürsek en çok 6 hizasıdır. Bunu saat 3 ve 9 hizaları takip eder. Saat 6 hizasından olan yırtılmalarda kanama daha çok diğer yerlerden olan yırtılmalarda daha azdır.


Bakire bir kızda kızlık zarı ilk ilişkide mutlaka kanar mı ?


Bu sorunun cevabı hayırdır. Ortalama % 90 kadar bakire kızda ilk ilişki kanaması oluşur fakat diğerlerinde bakire oldukları halde kanama olmayabilir. Bunun sebepleri ise şunlardır.
Kızlık zarı esnek yapıda olmamasına rağmen bazı kızlarda % 5 gibi bir oranla esnek olabilir. Bu gibi durumlarda zar halkasının çapı penis çapıyla esneyerek eşitlenir yırtılma olmadığı içinde kanama olmaz.
Bazen zar halkasının çapı geniş olabilir bu durumda zar gerilmeyeceği için ilişkide yırtılmaz ve kanama olmaz.
Bazen de zar yırtılır fakat damar kopması olmaz. Bu durumda da kanama oluşmaz.
Bu saydıklarım hiçte az değildir ve eşler arasında tartışmalara boşanmalara güvensizliklere yol açan sosyal bir problem olarak karşımıza çıkar.
Bu gibi durumların muayene ile anlaşılması tespit edilebilmesi mümkündür.

Kızlık zarı dikilebilir mi ?


Cevabımız evettir. Kızlık zarı dikimi mümkündür. Bu amaçla çeşitli yöntemler denenmiş ve çeşitli çözümler bulunmuştur.
Esas olarak iki yol vardır
1-Geçici kızlık zarı dikimi
2-Kalıcı kızlık zarı dikimi (flep yöntemi)

Geçici kızlık zarı nasıl dikilir avantajları nedir ?


Bu işlem adı gibi süresi kısıtlı ve geçici olarak etkili olan bir yöntemdir. Evlenmeden hemen önce yapılır. Yapıldıktan sonra maksimum 7 gün içinde ilişki olması gerekir. Bu süre aşılır ve ilişki bu arada olmazsa etkisi bitmiş olduğu için kanama oluşmayabilir.
Kızlık zarı üzerine yırtık zar parçalarına dikiş atılarak zar halkası daraltılır ve ilişki olduğunda bu darlık nedeniyle dikişler patlayarak kanama meydana gelir.
Avantajları nispeten daha ucuz, kolay ve yüksek kanama oranı olan bir işlemdir. Herhangi bir hareket kısıtlaması ve ilaç gereksinimi yoktur.
Dezavantajları ise zaman kısıtlaması olması etkisinin çok kısa sürmesi ve genellikle o telaşlı atmosferde bu işe zaman ayıramama riskidir.

Kalıcı kızlık zarı nasıl dikilir ve avantajları nelerdir ?


Kızlık zarı üzerine yapılan dikim işlemleri zarın doku olarak tamir ve yapışma kabiliyeti olmadığı için genellikle başarılı olmaz. Bu nedenle zarla aynı yapıda olan hymen önü dokulardan flep kaldırılarak birbiriyle dikilir ve yeni canlı dokudan oluşan zar yapılır. Son derece başarılı bir işlemdir. Başarı oranı %80 lerin üzerindedir. Anlaşılması son derece zordur.
Yaklaşık 30 dakika kadar sürer lokal anestezi ile yapılır. Bölgesel uyuşturma sonrası hiçbir ağrı duymazsınız. İnce hassas bir işlemdir.
Cerrahi her işlemde olduğu gibi bu konuda da tecrübe ve el becerisi son derece önemli olup başarı oranlarıyla doğrudan ilişkilidir.
Avantajları zaman kısıtlaması olmaması kanama ve başarı oranlarının son derce yüksek olması ve herhangi bir iz kalmadığı için anlaşılmasının son derece zor olmasıdır.
Dezavantajları ise nispeten daha pahalıdır, kızlık zarı dikimi sonrası 4 hafta kadar dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır. Bunlara dikkat edilmezse başarı oranı düşebilir. Hijyen ve temizlik en başta gelen özen gösterilmesi gereken unsurlardır. 4 hafta boyunca da dikiş yapılan yerin üzerine oturarak yada başka bir şekilde basınç uygulamamalıdır. Ağda yapmak ta dikişlere zarar verebilir. Kurallara uyduğunuz takdirde son derece başarılı ve önerebileceğimiz bir işlemdir.
Daha fazla ayrıntı burada veremem zira bazı konular size özel olacak ve direkt olarak size anlatılacaktır. Bilgi mahremiyeti açısından da bu gereklidir.

Çift kat flep yöntemi nedir ?


Aslında flep yöntemi kalıcı kızlık zarının dikilme şeklini anlatan bir deyimdir. Bunun çift kat olması bazı kilolu veya anatomik zorlukları olanlarda bu handikapları aşmak için kullanılan ve atılan dikiş sayısında bir fazlalığı ifade eden bir deyim olarak kullanılır.

Lazerle kızlık zarı dikimi nedir ?


Lazer, son yıllarda tıpta ve sanayide çok kullanılan, enerjiyi ışık yoluyla bir noktaya fokuslayabilen bir ışık çeşididir. Esas olarak bu enerji kesme yada yakmada kullanılabilir. Benim tıbbi bilgilerime göre lazer ışınları ile dikiş atmak gibi bir yol olamaz ve mantıksızdır. Belki vagina girişi lazer ışığı ile yakılarak ve delikler açılarak bu alanların büzüşmesi ve daraltılması denenebilir ama buda son derece emniyetsiz ve güven vermekten çok uzak bir yoldur ve bana göre sonuçları açısından güven vermekten uzak bir işlemdir, ama karar tabiî ki sizlerindir.

Kızlık zarı dikimi yapıldığı anlaşılabilir mi ?


Bu konuda söyleyebileceğim içiniz rahat olsun . Fakat daha fazla bilgiyi burada anlatmam etik olmaz ve bilgi mahremiyeti açısından sakıncalıdır. Bu konular karşılıklı konuşarak izah edebileceğimiz konulardır. Fakat içinizin rahat etmemesi için bir sebep olmadığını söyleyebilirim.

Kızlık zarı dikimi ile beraber vajina daraltılabilir mi ?


Evet daraltılabilir. Vaginal girişte ilk ilişki darlığını arzu edenlere önerebileceğim bir işlemdir. O esnada yapılması kolaydır. Maaliyette küçük bir artış olmakla beraber fonksiyonu açısından memnun kalacağınızı umduğum bir işlemdir. Fakat nihai kararı siz vereceksiniz arzu ederseniz bu işlemi de birlikte yapabilmemiz mümkündür.

Kızlık zarı dikimi fiyatı nedir ?


Muayenehanemiz İstanbul’da bulunmaktadır. İstanbul’da kızlık zarı dikim fiyatı nedir diye soracak olursanız buna cevap xxxxx lira olacaktır. Sebebi ise genel tababet yasası ve rekabet kuralları yasası gereği internet üzerinden sağlık hizmetleri fiyat listesi belirtilemez. Bu yasaya aykırı bir durum oluşturur. Bu gibi sorularınızı bizimle iletişim kurarak sormanızı ve daha ayrıntılı bilgi sahibi olmanızı öneriyorum.

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın hastalıkları ve Doğum uzmanı
İncirli Cad No 9 Bakırköy İstanbul
0212 227 5519 
0532 221 3007 WhatsApp
0542 215 7274


Yorumlar

 1. Turgay hocam daha önce 2 defa kürtaj oldum kızlık zarı dikimi yaptırmamda sorun olur mu , telefonla asistanınız esra hanımla konuştum , sorun olmaz diktirebilirsiniz dedi ama ben birde size sorayım dedim zaten esradan dikim için randevu aldım cuma geliyorum

  YanıtlaSil
 2. Merhabalar iyi aksamlar
  28 Oca 18:37 - Kızlık Diktirme: İnternet sayfanizadan aldim numaranizi
  28 Oca 18:38 - Kızlık Diktirme: Kizlik zari dikimi istiyorm fakat bunun icin tedirginm ve cok korkuyorm
  28 Oca 18:38 - Kızlık Diktirme: Sizden fiyat bilgisi ve yapilan islem suresini ve sonrasinda yuruyebilcekmiyim bununla ilgili bilgi almak istiyorm
  28 Oca 18:51 - Jinekolog Operatör Doktor: Hiç sorun olmaz

  YanıtlaSil
 3. Merhaba. Kızlık zarı Muayenesi için doktora gittiğimde saat beş yönünde çentik olduğunu kanamayabilir dedi. Ben daha sonra başka bir jinekologa ikinci kez muayene oldum.ikinci muayenede canım çok acıdi iki gün ağrı çektim doktor bakarken çok sert davranmisti.muayenede ağrı olmaz diye biliyordum. Bu ağrı neden olmuştur.muayene kızlık zarina zarar vermiş olabilir mi ? İlk doktor zaten centik var demişti çok korkuyorum zarar verildi ise diye.centik yurtiga donusmusse diye korkuyorum muayenede zarar görme ihtimali var mı

  YanıtlaSil
 4. Kızlık Zarı Dikimi Bolu: Ararmisinizz
  9 09 2015, 19:07 - Jin op dr turgay karakaya: Yazın
  9 09 2015, 19:21 - Kızlık Zarı Dikimi Bolu: kalici kizlik ve klitoris ameliyati icin nerede bulunmamiz gerekiyor ve ucret ne kadar
  9 09 2015, 20:13 - Kızlık Zarı Dikimi Bolu: Peki yas sinirlamasi ne kadar ayrica ameliyati bayan mi erkek mi yapck
  9 09 2015, 20:21 - Jin op dr turgay karakaya: Ben yapıyorum erkek
  9 09 2015, 20:22 - Jin op dr turgay karakaya: 18 yaş
  9 09 2015, 20:34 - Kızlık Zarı Dikimi Bolu: Peki tesekr edrm
  9 09 2015, 20:44 - Kızlık Zarı Dikimi Bolu: bu arada kusura bakmayin ama arsu amerikan su aritma sisteminden calisiyrm her butceye uygun sistemimiz var isterseniz tanitima gelelim
  9 09 2015, 20:44 - Kızlık Zarı Dikimi Bolu: Uygun.mi
  9 09 2015, 21:07 - Jin op dr turgay karakaya: Tanıtıma gelmeyin
  9 09 2015, 21:34 - Kızlık Zarı Dikimi Bolu: Tamam peki
  9 09 2015, 21:34 - Kızlık Zarı Dikimi Bolu: Nasil isterseniz
  9 09 2015, 21:34 - Kızlık Zarı Dikimi Bolu: Direk satisa gelirizz
  9 09 2015, 21:36 - Jin op dr turgay karakaya: Almayız
  9 09 2015, 21:38 - Kızlık Zarı Dikimi Bolu: İyi tamam

  YanıtlaSil
 5. Birkaç Damla Kızlık Zarı Kanı: Slm
  9 09 2015, 23:21 - Birkaç Damla Kızlık Zarı Kanı: Iiiaksamlar
  9 09 2015, 23:22 - Birkaç Damla Kızlık Zarı Kanı: Size bi sorum olacakdi lutfen cwplama sansiniz suan bile varsa gercekden sevinirim
  9 09 2015, 23:31 - Birkaç Damla Kızlık Zarı Kanı: Lutfen msjimi okudugunuz an karsilik verrirseniz cok sevinirim
  9 09 2015, 23:49 - Jin op dr turgay karakaya: Buyrun
  9 09 2015, 23:49 - Birkaç Damla Kızlık Zarı Kanı: K.bakmayin
  9 09 2015, 23:49 - Birkaç Damla Kızlık Zarı Kanı: Lutfen
  9 09 2015, 23:49 - Birkaç Damla Kızlık Zarı Kanı: Ama bi sorun olacakdi
  9 09 2015, 23:50 - Birkaç Damla Kızlık Zarı Kanı: Sorabilirmiyim
  9 09 2015, 23:50 - Birkaç Damla Kızlık Zarı Kanı: Acaba
  9 09 2015, 23:50 - Jin op dr turgay karakaya: Evet
  9 09 2015, 23:50 - Birkaç Damla Kızlık Zarı Kanı: Iliski durumunda 2 cm ye kadar iceri girdi
  9 09 2015, 23:50 - Birkaç Damla Kızlık Zarı Kanı: Ve az kanama geldiii 7 8 damlaa
  9 09 2015, 23:51 - Birkaç Damla Kızlık Zarı Kanı: Bu durum kizlik zarinin yirtilmasi mi demek
  9 09 2015, 23:51 - Birkaç Damla Kızlık Zarı Kanı: Yoksa daha once bu durum olmusmu
  9 09 2015, 23:51 - Birkaç Damla Kızlık Zarı Kanı: Demek
  9 09 2015, 23:52 - Birkaç Damla Kızlık Zarı Kanı: Anlam veremedimmm
  9 09 2015, 23:53 - Birkaç Damla Kızlık Zarı Kanı: ?
  9 09 2015, 23:53 - Birkaç Damla Kızlık Zarı Kanı: Rica ediorum sizden
  9 09 2015, 23:53 - Birkaç Damla Kızlık Zarı Kanı: Cwp verirsenin
  9 09 2015, 23:53 - Jin op dr turgay karakaya: Bozulmuştur
  9 09 2015, 23:54 - Birkaç Damla Kızlık Zarı Kanı: Kanama daha fazla olmasi gerekmiormuu
  9 09 2015, 23:54 - Birkaç Damla Kızlık Zarı Kanı: Cok terettutte kaldim
  9 09 2015, 23:54 - Birkaç Damla Kızlık Zarı Kanı: O kanamanin benim cinsel organima kadar bulasmasi gerekmiormu

  Ama oyle birsey yokdu
  9 09 2015, 23:56 - Jin op dr turgay karakaya: Şart deşil
  9 09 2015, 23:56 - Jin op dr turgay karakaya: www.kizlikzarikani.com
  9 09 2015, 23:56 - Jin op dr turgay karakaya: Açıkladım
  9 09 2015, 23:56 - Birkaç Damla Kızlık Zarı Kanı: Tesekkurler
  9 09 2015, 23:57 - Birkaç Damla Kızlık Zarı Kanı: K.bakmayin rahatsizlik verdim
  Tekrar tesekkur ederim
  Iiyi aksamlar
  9 09 2015, 23:57 - Jin op dr turgay karakaya: R e
  9 09 2015, 23:59 - Birkaç Damla Kızlık Zarı Kanı: Yani kisacasi sizin gorusunuzz 2 cm iceri girmis ve 7 8 damla kan gelmis olmasi kizlik bozudu anlamina gelior demi
  9 09 2015, 23:59 - Birkaç Damla Kızlık Zarı Kanı: Ve onemlisi daha once yapilmamis birsey bu diorsunuz
  10 09 2015, 00:00 - Jin op dr turgay karakaya: Muayene etmeden kesin konuşulmaz ama ihtimaller öylr
  10 09 2015, 00:01 - Birkaç Damla Kızlık Zarı Kanı: Daha once uapilmamis birsey
  10 09 2015, 00:01 - Birkaç Damla Kızlık Zarı Kanı: Simdi yapilan olaydan kaynaklanan kizlik bozulma olayo
  10 09 2015, 00:01 - Birkaç Damla Kızlık Zarı Kanı: Demi
  10 09 2015, 00:01 - Jin op dr turgay karakaya: Evet
  10 09 2015, 00:01 - Birkaç Damla Kızlık Zarı Kanı: Tesekkurler

  YanıtlaSil
 6. Dul Bayana Kızlık Zarı Dikimi: Meraba
  10 09 2015, 08:10 - Jin op dr turgay karakaya: Buyrun
  10 09 2015, 10:06 - Dul Bayana Kızlık Zarı Dikimi: Kusura bakmayın çok geç saatte mesaj attım rahatsız ettim çok afedersiniz ben sadece bilgi almak istiyorum konu hakkında internetten aldım numaranızı ben evlendim bosandim 3 ay sürdü evliliğim ailem beni hala geç kız biliyorlar tabi evlilik süreci içinde kurtaş oldum yaşım 22 kizlik zarı dikiminde eskisinden farklı oluyormu biraz bilgi almak istiyorum bende istanbulda ikamet ediyorum gerekirse uygun bir zaman da gelebilirim
  10 09 2015, 11:02 - Jin op dr turgay karakaya: Evet . Flep yöntemi ile kalıcı ve orijinal hale getiriyoruz
  10 09 2015, 11:08 - Dul Bayana Kızlık Zarı Dikimi: Peki teşekürler

  YanıtlaSil
 7. Kızlık Zarı Dikimi Sinop: Turgay bey merhaba
  9 09 2015, 19:34 - Kızlık Zarı Dikimi Sinop: Sizinle daha onceden konusmustuk
  9 09 2015, 19:35 - Kızlık Zarı Dikimi Sinop: Simdi tarih belirlemek icin yaziyorun
  9 09 2015, 19:35 - Kızlık Zarı Dikimi Sinop: Zar dikimi ve labioplasti olacakti
  9 09 2015, 19:36 - Kızlık Zarı Dikimi Sinop: Ikisi nakit 1800 diye konusmustuk
  9 09 2015, 19:40 - Kızlık Zarı Dikimi Sinop: Yeriniz nerede ve sali gunu yaptirmak istiyorum munkun mu?
  9 09 2015, 19:55 - Jin op dr turgay karakaya: Mümkün
  9 09 2015, 19:56 - Jin op dr turgay karakaya: Salı saat 11.30 da yer var
  9 09 2015, 19:56 - Jin op dr turgay karakaya: İsim ne yazalım
  9 09 2015, 19:59 - Kızlık Zarı Dikimi Sinop: Gercek isim olmasin sorun olmaz dimu
  9 09 2015, 20:01 - Jin op dr turgay karakaya: Sorun olmaz
  9 09 2015, 20:01 - Jin op dr turgay karakaya: Ok yazdım
  9 09 2015, 20:02 - Kızlık Zarı Dikimi Sinop: Yerinizide soylerseniz sali 11.30da orda olacagin
  9 09 2015, 20:02 - Jin op dr turgay karakaya: İncirli cad 9 bakırköy
  9 09 2015, 20:02 - Jin op dr turgay karakaya: Kaymakamlığı az yukarısında ana caddedeyiz
  9 09 2015, 20:02 - Kızlık Zarı Dikimi Sinop: Tamamdir

  YanıtlaSil
 8. Kızlık Zarı Dikimi Bursa: Merhaba hocam iyi gunler rahatsız ettim kusura bakmayın numaranızı internet sitenizden aldım size bir kaç soru sorabilir miyim. ? 😊
  8 09 2015, 14:18 - Jin op dr turgay karakaya: Tabiki
  8 09 2015, 14:19 - Kızlık Zarı Dikimi Bursa: Hocam benim bi arkadaşım var .
  Kızlık zarını diktirmek istiyor bu konu hakkında bize yardımcı olabilir misiniz ?
  Ne kadar uzun süreli olabiliyor ? Biraz bahsedermisiniz ?
  8 09 2015, 14:24 - Jin op dr turgay karakaya: Kalıcı dikeriz bakirelikle tamamen aynı
  8 09 2015, 14:28 - Kızlık Zarı Dikimi Bursa: Hocam bu kismi okudum .
  Kalıcı dikildigi zaman kontrol e gidilmek zorundami
  8 09 2015, 14:46 - Jin op dr turgay karakaya: Zorunlu değil.. ilk yıl ücretsiz ve sınırsız kontrol
  8 09 2015, 14:52 - Kızlık Zarı Dikimi Bursa: Tamam hocam teşekkür ederim tekrar görüşmek üzere kendinize çok iyi bakin 😊☺
  8 09 2015, 14:58 - Jin op dr turgay karakaya: Sizde..
  8 09 2015, 15:07 - Kızlık Zarı Dikimi Bursa: Hocam ya aklıma bişey daha geldi kızlıgın ne zaman bozulduğu önemli mi ?
  8 09 2015, 15:14 - Jin op dr turgay karakaya: Değil
  8 09 2015, 15:14 - Kızlık Zarı Dikimi Bursa: Çok teşekkür ederim :)

  YanıtlaSil
 9. Kızlık Zarı Dikimi Mersin: Mrb hocam Günaydın müsait olduğu nuzda tlf görüşmek istiyorum mümkün se eğer..
  11 04 2015, 08:18 - Jin op dr turgay karakaya: Telefonlara asistanlarım bakar
  11 04 2015, 14:55 - Kızlık Zarı Dikimi Mersin: Tm hocam asistanınızla görüştüm fakat sizden öğrenmek istiyorum kalıcı kızlık,zarı oluyomu,sonradan,bi problem yaşamam değilmi
  11 04 2015, 15:39 - Jin op dr turgay karakaya: Hiç sorun olmaz..
  11 04 2015, 15:39 - Jin op dr turgay karakaya: Garantilidir ..
  11 04 2015, 16:19 - Kızlık Zarı Dikimi Mersin: Çok tşk ederim en kısa zamanda görüşecez,ben gizem sorun olmayacaksa Size bir ömür minnettar kalırım sağolun bütün Dualarım sizinle
  11 04 2015, 17:01 - Jin op dr turgay karakaya: Merak etmeyin 25 yıldır dikiyorum
  11 04 2015, 17:20 - Kızlık Zarı Dikimi Mersin: �� valla hocam ben istemeden talihsiz bir olay yaşadım ailem bilmiyo internet ten buldum numaranızı para biriktirip en kısa zamanda gelcem inş..
  11 04 2015, 17:23 - Jin op dr turgay karakaya: Ok
  22 04 2015, 21:57 - Kızlık Zarı Dikimi Mersin: Mrb hocam umarım iyisiniz...n sanırım çok yoğun sunuz???Mümkünse hep iyi olun siz bize lazımsınız...AEO
  22 04 2015, 21:58 - Jin op dr turgay karakaya: Merhaba
  24 04 2015, 21:04 - Kızlık Zarı Dikimi Mersin: Hocam bişey taksitle işlem yapıyormusunuz����
  24 04 2015, 21:06 - Kızlık Zarı Dikimi Mersin: Bişey sorcam taksitle işlem yapıyormusunuz????
  24 04 2015, 21:19 - Kızlık Zarı Dikimi Mersin: Hocam taksit le işlem yapıyormusunuz?
  24 04 2015, 21:20 - Jin op dr turgay karakaya: Maalesef
  24 04 2015, 21:20 - Jin op dr turgay karakaya: Nakit ödeme veya kartla tek çekim
  24 04 2015, 21:21 - Jin op dr turgay karakaya: İndirim yapsak
  24 04 2015, 21:21 - Kızlık Zarı Dikimi Mersin: Tm tşk....
  24 04 2015, 21:21 - Kızlık Zarı Dikimi Mersin: Ne kadar indirim yaparsınız.....
  24 04 2015, 21:24 - Kızlık Zarı Dikimi Mersin: Ben Aydında oturuyorum hocam olur bu fiyata fakat yolculuk ta bı sorun olmaz değil mi...
  24 04 2015, 21:25 - Jin op dr turgay karakaya: Hiç sorun olmaz aynı gün geri seyehat edersiniz
  24 04 2015, 21:26 - Kızlık Zarı Dikimi Mersin: Çok Mersi burdan bir isteğiniz,olursa,lütfen söyle yin��
  24 04 2015, 21:27 - Jin op dr turgay karakaya: Teşekkürler..
  24 04 2015, 21:28 - Kızlık Zarı Dikimi Mersin: Rica ederim...
  24 04 2015, 21:29 - Kızlık Zarı Dikimi Mersin: Ama bu kadar yoğun sun ve unutmamışsınız,benim yapacağım işlemi harbiden Tebrikler sadece msj lâ iletmiştim,sıkıntımı size....
  24 04 2015, 21:42 - Jin op dr turgay karakaya: Ehehe.. saçları değirmende ağırtmadık
  24 04 2015, 22:22 - Kızlık Zarı Dikimi Mersin: ����������
  24 04 2015, 22:23 - Kızlık Zarı Dikimi Mersin: Valla hocam asistanınız,olsaymışım keşke çok hayırlı kurtarıcı bir meslek dalındasınız,sonsuz başarılar��
  1 05 2015, 23:30 - Kızlık Zarı Dikimi Mersin: Iyi gclr hocam bu numara sizin şahsınızamı ait?
  1 05 2015, 23:31 - Kızlık Zarı Dikimi Mersin: Yani bu nodan,her,daim Size ulaşabilirmiyim...
  1 05 2015, 23:31 - Jin op dr turgay karakaya: Tabi
  1 05 2015, 23:32 - Kızlık Zarı Dikimi Mersin: Sağolun.
  26 08 2015, 17:47 - Kızlık Zarı Dikimi Mersin: Hocam rahatsız etmek istemiyorum ama sorum olacaktı sakıncası yoksa?
  26 08 2015, 17:47 - Kızlık Zarı Dikimi Mersin: Flep yöntemi lazerlemi yapıyosun uz?
  26 08 2015, 17:49 - Kızlık Zarı Dikimi Mersin: Nedense korkuyorum ve bir An evvel bu işten kurtulmak istemiyorum ışlem,sonrası ağır kaldırma larda tekrar yırtılma olmaz mı
  26 08 2015, 17:58 - Jin op dr turgay karakaya: Cerrahi metodla yapıyorum . Gerçek olan cerrahidir
  26 08 2015, 17:59 - Jin op dr turgay karakaya: Lazerle yapılınca yanık izi kalır vajinada ve dikildiği ortaya çıkar
  26 08 2015, 18:15 - Kızlık Zarı Dikimi Mersin: Hocamm,herhangi,bir zorlamada dikişler açılmazmı
  26 08 2015, 18:16 - Kızlık Zarı Dikimi Mersin: Kusura bakmayın soruyorum aklıma takılan soruları..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Mrb hocam umarım iyisiniz?Ben,g.... yakınlarım,kaza,geçirdi nasip olmadı bir türlü oraya gelmek kışın da gelsem ameliyattan yana sıkıntı yaşarmıyım,rica etsem beni aydınlatırmısınız?
   11 09 2015, 19:07 - Jin op dr turgay karakaya: Sorun olmaz

   Sil
 10. Kızlık Zarı Dikimi Kastamonu: Hocam merhaba müsaitseniz bir konuda danışmak isterim
  10 09 2015, 14:56 - Jin op dr turgay karakaya: Buyrun
  10 09 2015, 14:57 - Kızlık Zarı Dikimi Kastamonu: Teşekkür ederim arkadaşım kızlık zarını diktirmek istiyo ancak fiyatı ile ilgili bit bilgimiz yok
  10 09 2015, 14:57 - Kızlık Zarı Dikimi Kastamonu: Ve herhangi bir zarar-ı olur mu bunun
  10 09 2015, 14:58 - Jin op dr turgay karakaya: Hiç bir zararı olmaz
  10 09 2015, 15:01 - Kızlık Zarı Dikimi Kastamonu: Muayene ücretiniz ne kadar peki
  10 09 2015, 15:03 - Kızlık Zarı Dikimi Kastamonu: Buldum yazının içinde en kısa zamanda iletişime geçeicez teşekkürler hocam
  10 09 2015, 15:57 - Jin op dr turgay karakaya: Ok

  YanıtlaSil
 11. Kızlık Zarı Bozulması Ordu: Hocam Merhaba bir sorum olacak müsadeniz olursa
  10 09 2015, 11:26 - Jin op dr turgay karakaya: Yazın
  10 09 2015, 11:27 - Kızlık Zarı Bozulması Ordu: Ben nişanlımin çok isteği üzerine ilişkiye girdim onunla
  10 09 2015, 11:28 - Kızlık Zarı Bozulması Ordu: Penisin ucu içime girdi çok ağrı olduğu için müsade etmedim tamamınin girmesine aradan bir saat geçti camasirimda kan lekesi vardı çok değil azdi bozuldu mu
  10 09 2015, 11:28 - Kızlık Zarı Bozulması Ordu: Kizligim
  10 09 2015, 11:29 - Jin op dr turgay karakaya: Evet
  10 09 2015, 11:30 - Kızlık Zarı Bozulması Ordu: Ucu girdi ama
  10 09 2015, 11:30 - Kızlık Zarı Bozulması Ordu: Tamamı girmedi
  10 09 2015, 11:30 - Kızlık Zarı Bozulması Ordu: Bozuldu demi
  10 09 2015, 11:30 - Kızlık Zarı Bozulması Ordu: Tamami girdiği zaman kanama olur mu peki
  10 09 2015, 11:31 - Jin op dr turgay karakaya: Kanamış zaten.. artık kanamaz
  10 09 2015, 11:32 - Kızlık Zarı Bozulması Ordu:
  10 09 2015, 11:33 - Jin op dr turgay karakaya: Resim kabul edemiyoruz yasak
  10 09 2015, 11:33 - Kızlık Zarı Bozulması Ordu: Özür dilerim ama böyleydi
  10 09 2015, 11:33 - Kızlık Zarı Bozulması Ordu: Gelen kan
  10 09 2015, 11:34 - Jin op dr turgay karakaya: Azda gelse bozulmuştur
  10 09 2015, 11:35 - Kızlık Zarı Bozulması Ordu: Tamam teşekkür ederim
  10 09 2015, 11:35 - Jin op dr turgay karakaya: Muayeneye gelin inceleyelim
  10 09 2015, 11:35 - Kızlık Zarı Bozulması Ordu: Mesafe çok uzak diye gelmedim
  10 09 2015, 11:35 - Kızlık Zarı Bozulması Ordu: Ordu dan yazıyorum
  10 09 2015, 11:37 - Jin op dr turgay karakaya: Diktirmek gerekirse buraya gelmeniz gerekecek . Garanti içim
  10 09 2015, 11:37 - Kızlık Zarı Bozulması Ordu: Hayır hayır diktirmeeye gerek yok olacaktı zaten tekrar teşekkür ederim iyi günler
  10 09 2015, 11:45 - Jin op dr turgay karakaya: Bu tip durumlarda ihtimal olabiliyor
  10 09 2015, 11:52 - Kızlık Zarı Bozulması Ordu: Tamam
  10 09 2015, 11:53 - Kızlık Zarı Bozulması Ordu: Teşekkürler

  YanıtlaSil
 12. Kızlık Zarı Dikimi Bursa: Merhabalar kalici zar dikimi fiyatiniz nedir
  10 09 2015, 11:06 - Kızlık Zarı Dikimi Bursa: Bir sorum daha olacak genital bolgede mantar vardi ve mantardan laynaklanan kasinti ile klitoriste sisme meydana geliyor ve ic dudakta sekil bozukluklari oldu
  10 09 2015, 11:07 - Kızlık Zarı Dikimi Bursa: Bunun icinde esteyik bir mudahale varmidir
  10 09 2015, 11:30 - Jin op dr turgay karakaya: Labioplasti yaparız aynı seansta
  10 09 2015, 11:31 - Kızlık Zarı Dikimi Bursa: Tesekkurler acik adres paylasir misini,
  10 09 2015, 11:31 - Jin op dr turgay karakaya: İncirli cad 9 bakırköy
  10 09 2015, 11:31 - Jin op dr turgay karakaya: Kaymakamlığın az yukarısı
  10 09 2015, 11:32 - Kızlık Zarı Dikimi Bursa: Klimligin adini alabilirmiyim
  10 09 2015, 11:33 - Kızlık Zarı Dikimi Bursa: Ve calisma saatleri muane icin
  10 09 2015, 11:33 - Jin op dr turgay karakaya: Jinekolog dr. Turgay karakaya
  10 09 2015, 11:33 - Jin op dr turgay karakaya: 10-18.30
  10 09 2015, 11:33 - Kızlık Zarı Dikimi Bursa: Hafta sonu
  10 09 2015, 11:33 - Kızlık Zarı Dikimi Bursa: Varmi
  10 09 2015, 11:33 - Jin op dr turgay karakaya: Randevu vermemiz lazım
  10 09 2015, 11:33 - Jin op dr turgay karakaya: Ctesi evet
  10 09 2015, 11:34 - Kızlık Zarı Dikimi Bursa: Tesekkurler randevu icin numara paylasir misiniz
  10 09 2015, 11:34 - Jin op dr turgay karakaya: 0212 227 5519 veya burdan yazarak
  10 09 2015, 11:34 - Kızlık Zarı Dikimi Bursa: Tesekkurler

  YanıtlaSil
 13. Kızlık Zarı Dikimi Kastamonu: İyi akşamlar turgay bey
  13 04 2015, 21:02 - Kızlık Zarı Dikimi Kastamonu: Bir konu hakkında bilginizi almak istiyorum
  13 04 2015, 21:25 - Jin op dr turgay karakaya: Tabi
  13 04 2015, 21:28 - Kızlık Zarı Dikimi Kastamonu: Kızlak zarı dikimi operasyonu ne kadar ? Ve de ne kadar sürede iyileşim gösterir
  13 04 2015, 21:28 - Jin op dr turgay karakaya: 30 dakikada yürür gidersiniz.. kalıcıda en erken 30 gün sonra ilişki olur
  13 04 2015, 21:31 - Kızlık Zarı Dikimi Kastamonu: Fiyatı nedir
  13 04 2015, 21:43 - Kızlık Zarı Dikimi Kastamonu: Teşekkürler turgay bey taksitlendirme yapılıyor mu fiyatlarda
  13 04 2015, 22:05 - Jin op dr turgay karakaya: Maalesef
  13 04 2015, 22:05 - Kızlık Zarı Dikimi Kastamonu: Kredi kartı geçerli değil yani
  13 04 2015, 22:06 - Kızlık Zarı Dikimi Kastamonu: Peşin
  13 04 2015, 22:08 - Jin op dr turgay karakaya: Geçerli ama tek çekim
  13 04 2015, 22:08 - Kızlık Zarı Dikimi Kastamonu: Tamam turgay bey teşekkürler iyi akşamalr
  13 04 2015, 22:24 - Jin op dr turgay karakaya: Sizede

  YanıtlaSil
 14. Kızlık Zarı Dikimi Erzurum: Hayirli aksamlar
  08 12 2015, 21:03 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Buyrun
  08 12 2015, 21:04 - Kızlık Zarı Dikimi Erzurum: Ben birseyi merak ediyorum ameliyat olmak istiyorum ama gun filan almam gerekiyor mu helir gelmez olabilir miyim yoksa
  08 12 2015, 21:04 - Kızlık Zarı Dikimi Erzurum: Erzurumdan gelicem yaniniza
  08 12 2015, 21:06 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Gün verelim gelin..
  08 12 2015, 21:06 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Hava alanına 10 dakikayız. Aynı gün geri uçarsınız
  08 12 2015, 21:07 - Kızlık Zarı Dikimi Erzurum: Parayi tamamlayinca tekrar bu numaradan size ulasabilir miyim

  YanıtlaSil
 15. Geçici Zar Dikimi: ıyı aksamlar
  10 12 2015, 21:54 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Buyrun
  10 12 2015, 21:57 - Geçici Zar Dikimi: sız adanadamıydınız
  10 12 2015, 22:05 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: İst
  10 12 2015, 22:06 - Geçici Zar Dikimi: ufak bı sorum varda
  10 12 2015, 22:06 - Geçici Zar Dikimi: gecıcı kızlık zarı dıkımınde hastanın akıntısı olup olmaması başarıyı etkılıyo mu
  10 12 2015, 22:22 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Muayrne etmeden cevap zor
  10 12 2015, 22:25 - Geçici Zar Dikimi: tamam

  YanıtlaSil
 16. Iyi geceler ben geçici kızlık zarı dikimi hakkinda bilgi almak istiyorum fiyatlar nasıl agri sizi oluyor mu süresi kaç gün aynı gün ilişki yaşanabilir mi
  25 02 2016, 22:47 - Jin op dr turgay karakaya: 20 dakikada dikeriz ağrı sızı olmaz
  25 02 2016, 22:48 - Jin op dr turgay karakaya: Aynı gün mümkün
  25 02 2016, 22:48 - Jin op dr turgay karakaya: En fazla 10 gün dayanır
  25 02 2016, 22:48 - Jin op dr turgay karakaya: Mutlaka kan gelir
  25 02 2016, 22:49 - -: Ücret tek fiyat mi biraz indirim imkani var mi ☺
  25 02 2016, 22:51 - -: Anestezi oluyor mu
  25 02 2016, 22:52 - -: Muayene ucretini ayri mi ödeyeceğiz
  25 02 2016, 22:59 - Jin op dr turgay karakaya: tl indiriri
  25 02 2016, 22:59 - Jin op dr turgay karakaya: Z
  25 02 2016, 22:59 - Jin op dr turgay karakaya: Muayene ücreti dahil
  25 02 2016, 22:59 - Jin op dr turgay karakaya: Lokal anestezi
  25 02 2016, 23:00 - -: Randevu için kac gun onceden almak lzm
  25 02 2016, 23:00 - Jin op dr turgay karakaya: Birkaç
  25 02 2016, 23:01 - -: Tsk ederim

  YanıtlaSil
 17. iyi akşamlar kızlık zarım patladı ve pıhtılı şekilde kanama oldu 2 gün oldu pek gelmedi bi daha ilişkiye girdiğimde çok agrı oldu ve kanama o anda olmadı ondan sonra bi daha oldu neden olabilir acaba, kızlık zarı dikimi yaptırsam eskisi gibi olur mu ?
  10 03 2016, 21:14 - Jin op dr turgay karakaya: Normal bunlat
  10 03 2016, 21:14 - Jin op dr turgay karakaya: Bakirelikten kadınlığa geçiş
  10 03 2016, 21:43 - -: Bi sorun olmaz demi eşim çok korktu da
  10 03 2016, 21:43 - Jin op dr turgay karakaya: Hayır
  10 03 2016, 21:43 - -: Peki teşekkürler

  YanıtlaSil
 18. Mrb doktor bey flep yöntemi ile dikim ya da onarım kaç kez yapılabiliyor? Bir sayı sınırlama ya da birinciden sonraki dikimlerde kanama olmama ve ya sağlık açısından bir risk taşıyor mu? Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim. İyi günler

  YanıtlaSil
 19. Hocam kızlik zari muayenesi olununca herhangi bir durum soz konusu yani muayenede kizlik zarinin bozulma gibi bi durumu varmi
  3 06 2016, 11:01 - Jin op dr turgay karakaya: Hayır.. temas etmeden bakıyoruz
  3 06 2016, 11:01 - Jin op dr turgay karakaya: www.kizlikzarimuayene.com
  3 06 2016, 11:01 - Jin op dr turgay karakaya: Okuyun
  3 06 2016, 11:02 - -: Yani herhangi bi sorun olusmaz deil mi hocam
  3 06 2016, 13:06 - -: Hocam bu durum polislerle alakalimidir
  3 06 2016, 13:16 - Jin op dr turgay karakaya: Hiç merak etmeyin
  3 06 2016, 13:16 - Jin op dr turgay karakaya: Alakasız
  3 06 2016, 13:17 - -: Hmm saol hocam ya bna polisler devreye grcek falan dedlr
  3 06 2016, 13:19 - Jin op dr turgay karakaya: Merak etmeyin jandarma polis gelmez :)
  3 06 2016, 13:20 - -: Tmm saok
  3 06 2016, 15:23 - -: Hocam biz batmanda devlet hastenelerinde yapiliyor mu
  3 06 2016, 15:24 - -: Hocam bana yardimci olurmusunz bu konuda
  3 06 2016, 15:24 - -: Psikaytriye gidym mi

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Yasal Uyarı : Blogumuza yorum , soru ve dialog gönderirken bu içeriğin diğer ziyaretçiler tarafıncada okunabileceğini göz önünde bulundurarak isim , adres , telefon gibi size özel bilgiler girmekten kaçınınız. Yanlışlıkla gönderdiğiniz veya sonradan vazgeçtiğiniz içeriklerinizi sildirmek için bizi arayınız. Ayrıntılar için " Site kullanım kuralları ve Yasal uyarılar" bölümüne bakınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı bozulduktan sonra adet gecikir mi ?

Kızlık Zarıyla İlgili 5 Önemli Konu , Kızlık Zarı Dikimi , Kalıcı Zar Onarımı , Geçici Dikimler , Himenoplasti