Kızlık zarı dikimi ne kadar ?

Kızlık zarı dikimi ne kadar , bekaret diktirme ücreti kaç para , himenoplasti fiyatları gibi bekaret onarımı maliyetleri bize öncelikle sorulan sorulardandır , flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi en popüler hymenoplasty metodu olarak tüm dünyada yaygın olarak uygulanmakta olup daha eski bir yöntem olan geçici kızlık zarı dikimi çok daha az tercih edilir hale gelmiş , sadece acil durumlarda , yani birkaç gün içinde cinsel ilişkiye girme durumu varsa istenmektedir. Kızlık zarı diktirenler , kızlık zarı nedir , ne değildir , kızlık zarı bozulma belirtileri , İzmir'de kızlık zarı dikimi , kızlık zarı bozulmadan hamile kalınır mı , kızlık zarı ne kadar kanar ve kızlık zarı şekilleri hergün sual edilen konuların başında gelmektedir , gerek WhatsApp'tan gerekse telefonlardan ben ve asistanlarım bu konular hakkında hergün birçok hastamıza cevap veriyoruz. Bu yazımızda ağırlıklı olarak İstanbul'da kızlık zarı dikimi fiyatı , kızlık zarı dikimi anlaşılır mı , kızlık zarı diktirenlerin yorumları , kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi , geçici kızlık zarı dikimi , vajina daraltma ameliyatı ile birlikte yapılan kızlık zarı dikimi ameliyatları , çift kat flep yöntemi gibi konuları ele alıyoruz.


Kızlık zarı dikimi ne kadar ?

İstanbul'da bu sene yani 2019 baharında kızlık zarı diktirme fiyatları yaklaşık olarak ....tl civarından başlamaktadır , ama yaklaşık olarak 4 farklı himenoplasti metodu olduğu için hepsininde maliyetleri farklıdır. En sık tercih edilen flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi ücreti ....tl iken geçici kızlık zarı dikimi fiyatı nispeten daha ucuzdur ama flep kadar popüler değildir. Yine üst düzey sofistike ameliyatlardan vajina daraltmalı kızlık zarı dikimi operasyonları ve çift kat flep yöntemi ücretleri bir tık daha yüksektir. Kızlık zarı diktirmeye geldiğinizde ameliyat öncesi yapılan kızlık zarı muaynesi yada kızlık testi gibi incelemeler için genelde ek bir ücret istenmez. Güncel fiyat bilgileri için lütfen telefon veya WhatsApp üzerinden ulaşınız.

Kızlık zarı bozulmadan hamile kalınır mı ?

Size çok ilginç gelecek belki ama evet kızlık zarı bozulmadna hamile kalınabiliyor , bu konuda birçok hastamız oluyor , genellikle sürtünme şeklinde ön sevişme yaşayan bakrei bayanlarda adet gecikmesi ile ortaya çıkan gebelik büyük şaşkınlık yaratabiliyor , sperm hücreleri kurtukları vasıtası ile yaklaşık 15 cm kadar ilerileyebiliyor ve civarda yumurta varsa onu dölleyebiliyorlar. Ayrıca gebe kalmak için erkeğin boşalması bile şart değil , adeta mucizevi bir şekilde zevk suyu denilen prostat salgısındaki sperm hücreleri bile sizi gebe bırakabilir.

Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi

Gelişmiş ülkeler dahil tüm dünyada şu anda yapılmakta olan en mantıklı ve sonuca ulaştırıcı hymenoplaty metodu flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimidir , geçici metoda göre ciddi üstünlükleri vardır , isteseniz alt alta yazalım ve siz toplayıp puan verin :
1- Dikim sonrası cinsel ilişkiye girmek için hastaya sonsuz bir zaman verir.
2- Cinsel ilişki olmadan kendiliğinden bozulmaz.
3- Yıllar sonra bile ilişkiye girilse kızlık zarı kanama ihtimali orijinal bakire bir bayanla aynıdır.
4- Dikim sonrası aynı gün bile işinize gücünüze geri dönebilirsiniz , iş gücü kaybı yapmaz.
5- İyileşme döneminden sonra cinsel ilişkide kızlık zarının dikilmiş olduğu ortaya çıkmaz.

Geçici kızlık zarı dikimi

Kızlık zarının geçici olarak dikilmesi çok esklerden beri uygulanan bir metodmuş , hatta yüzlerce yıl öncesi bile ilkel şartlarda yapılırmış , günümüzde ise flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi çıktıktan sonra önemini yitirdi ve artık daha az yapılır hale geldi. Geçici kızlık zarı dikiminde eski ve yırtılmış kızlık zarı parçaları yeniden birbirine dikilir , ama kızlık zarı dokusunda iyileşme özelliği olmadığı için 10 gün içinde dikişler eriyerek kaybolur ve kızlık zarı kendiğinden bozulur , bu süre içinde cinsel ilişki yaşarsanız kızlık zarı kanaması ortaya çıkar. İstanbul'da geçici kızlık zarı dikimi ücretleri yaklaşık ....tl civarıdır.

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

Kızlık zarının önceden dikilmiş olduğu acaba anlaşılır mı ? cinsel partneriniz ilişki esnasında daha önce kızlık zarı dikimi ameliyatı geçirip geçirmediğiniz anlayabilir mi ? bu soruları kendinize çok sormuş olabilirsiniz , ama üzülmeyin , usta ellere sahip bir uzman jinekolog tarafınca yapılmış bir himenoplasti ameliyatı sonrası kızlık zarınızın dikilmeiş olduğunun anlaşılması pek mümkün olmaz. Zaten anlaşılacak olsa neden böyle bir ameliyat metodu olsun ki.

Kızlık zarı muayenesi

Halk arasında çok konu edilen ve genellikle kızlık testi , bekaret testi , bekaret kontrolü , olarakta anılan kızlık zarı muayenesi son zamanlarda dahada bir gündem olmuştır , özelliklede şüpheli cinsel aktivite yaşayan bayanlarda kızlık zarı kontrolü yaptırma ihtiyacı sıklıkla hasıl olur , mesela sürtünme şeklinde bir cinsel ilişki yaşadınız ve kızlık zarı bölgesinde kızarıklık şişlik oldu , hatta birkaç damla kanama oldu , bu durumda kızlık zarınızın bozulup bozulmadığını anlamak gerekir ve bunun tek yolu kızlık zarı muayenesidir. Merak etmeyin kızlık zarı muayenesi esnasında vajina içine herhangi bir alet sokulmaz , yada kızlık zarına tamas edilmez , sadece gözle bakılarak muayene edilir. İstanbul Avrupa yakasında kızlık zarı muayenesi fiyatları ortalama ...tl civarıdır.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı bozulduktan sonra adet gecikir mi ?

Kızlık zarı görüntüleri

Yasal Uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.