Kızlık zarı dikimi fiyatı

Kızlık zarı dikimi fiyatı
2015 yılı Mart ayında İstanbul'da kızlık zarı dikimi fiyatı üç aşağı beş yukarı ....tl seviyelerinden başlar , himenoplasti ücretlerinden , hangi bekaret dikimi ameliyatı ne kadar , alt paragrafta bahsediyorum. Bu yazımızda sadece kızlık zarı diktirme fiyatlarından bahsetmekle kalmayıp , kızlık zarı dikimi anlaşılır mı , kalıcı kızlık zarı dikimi , geçici kızlık zarı dikimi , flep yöntemi , kızlık zarı diktirenlerin yorumları, esnek bekaret zarı gibi birçok konuyuda unutmayarak kısa bilgiler veriyoruz. Vajina girişinden yaklaşık 1 parmak içeride yer alan himen yani kızlık zarı binlerce yıldır evliliğin eşiğindeki genç kızların gündeminden inmedi , gerdek gecesi kızlık zarı kanaması olacakmı acaba , sürtünme şeklinde ilişki yaşamak kızlık zarına zarar verir mi ? Bu yazıda tüm bekaret sorularınıza cevap veriyoruz .
Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
İncirli Cad No 9 /8 Bakırköy İstanbul
0212 227 5519 
0532 221 3007 WhatsApp
0542 215 7274

Kızlık zarı dikimi fiyatı İstanbul

Avrupa yakası İstanbul Bakırköy'de 2015 kızlık zarı dikimi fiyatları ortalama ....tl civarıdır. En çok istenen himenoplasti çeşidi olan flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi ücreti ....tl iken , vajina daraltma ameliyatı ve flep kalıcı dikim kombine ameliyat fiyatı ....tl civarı olup , en ucuz bekaret tamir metodu geçici kızlık zarı dikimi ücreti ise ....tl dir. Kızlık zarı dikimi öncesi her bayana yapılan kızlık testi yada kızlık zarı muayenesi İstanbul'da kızlık zarı diken jinekologlarca genelde ücretsiz yapılır.

Kalıcı kızlık zarı dikimi

Teknik adı flep yöntemi olan kalıcı kızlık zarı dikimi dünyada kızlık zarı dikimi yapılan birçok yerde en çok tercih edilen hymenoplasty ameliyatıdır. Flep yöntemi ile dikilen kızlık zarı cinsel ilişki yıllar sonra bile gerçekleşse sorun çıkarmaz ve o zamana kadar sağlam kalır , aynı bakirelik gibi. Flep yönteminde kızlık zarının hemen yanında bulunan vajina  duvarından incecik bir flep tabakası kaldırılır ve kızlık zarı halkasına dikilir, ameliyat yaklaşık yarım saat sürer , ve sonrasında yürüyüp gidebilirsiniz. Kızlık zarı dikimi ameliyatlarının tamamı lokal anestezi yani bölgesel uyuşturma kullanılır , dolayısı ile zar diktirirken acı çekmezsiniz.

Geçici kızlık zarı dikimi 

Flep yöntemine göre daha eski bir metod olan geçici kızlık zarı dikiminde uygulama çok daha basittir , sadece eski kızlık zarı parçalarının birbirine dikilmesinden ibarettir. Eski kızlık zarı dokusunun iyileşme özelliği olmadığı için 1 hafta içinde dikişler erir ve dikilen kızlık zarı kendiliğinden bozulur , ama bu süre zarfında cinsel ilişki olursa kızlık zarı kanaması ortaya çıkar. Geçici kızlık zarı dikiminin tek bir iyi yanı dikim yapıldığı gün bile cinsel ilişkiye girilebilir olmasıdır.

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

İstanbul'da kızlık zarı dikimi ameliyatının sonradan anlaşılıp anlaşılamayacağı ger zaman ön sıralara çıkan bir soru işareti olmuştır , aristo mantığına riayet edersek , anlaşılacak olsa böyle bir ameliyat metodu neden olsun karşı sorusu ortaya çıkar :) ama merak etmeyin derin bir nefes alın ve akciğerinizdeki tüm biriken havayı boşaltın , herşey yolunda gidecek merak etmeyin , usta bir jinekolog tarafınca yapılmış kızlık zarı dikiminin aanlaşılma ihtimali sıfıra yakındır.

Kızlık zarı diktirenler

2015 yılında kızlık zarı diktirenlerin yorumları hep arandı , ama son derece nahrem bir ameliyat olduğu için kızlık zarı diktirmiş olan birinin kendi deneyimlerini yayınlamasını pek bekleyemezsiniz , yinde birçok hastamız bize kızlık zarı dikim sonrası çeşitli teşekkür yorumları yolluyorlar , o yorumlarıda direkt yayınlayamıyoruz , bu seferde diğer jinekolog arkadaşlara haksız rekabet olmasın diye yayındna kaldırıyoruz , ama telefonla bize ulaşırsanız kızlık zarı diktirenlerin yorumları hakkında daha geniş bilgi alabilirsiniz.

Kızlık zarı muayenesi

Kızlık testi , bekaret kontrolü , himen muayenesi veya en sık bilinen adı ile kızlık zarı muayenesi özellikle evlilik öncesi sürtünme şeklinde ilişki yaşayan ve gerçek cinsel birleşme olmayan genç bayanlarda vajina girişinde yanma hissi veya birkaç damla kanama ortay çıktığında acaba kızlık zarım bozulmuşmudur diye çık merak ederler , kızlık zarı muayenesinden korktukları için kendi imkanları ile bekaret zarlarının bozulup bozulmadığı konusunda fikir elde etmeye çalışırlar , önce kendileri değerlendirip , daha sonrada kızlık zarı resmi çekerek yakın arkadaşlarına whatsapp tan yollarlar , ama çare yok , kızlık zarı muayenesine girmeden net bir cevepa alma şansları olmaz. Aslında kızlık zarı muayenesi nasıl yapılır bilmedikleri için gereksiz bir endişe duyarlar , kızlık zarı muayene edilirken jinekolog herhangi bir tıbbi aleti size değdirmez , hatta dokunmadan sadece gözü ile bakılarak gerçekleştirilir. İstanbul'da 2015 Mart için kızlık zarı muayene ücretleri yaklaşık ...tl civarıdır.

Kızlık zarı nedir ?

Bu paragraf en üstte olması lazım biliyorum ama şimdi aklıma geldi naapayım , kızlık zarı nedir , ne değildir , kızlık zarı nerededir , kızlık zarı rengi ne renktir , kızlık zarı kanı ne renktir diye himenle ilgili temel sorularda geliyor. Kızlık zarı vajina dış ucundan 2 cm kadar içeride girişi kısmen kapatan anatomik bir oluşumdur , ana görevi dış ortamdan gelebilecek miktobik ajanları mekanik olarak durdurmaktır. Açık kırmızı renktedir, ilk cinsel ilişkide bozulur ve açık kırmızı kanama ortaya çıkar.

Kızlık zarı dikimi yorumları

Hastalarımızdan gelen binlerce kızlık zarı yorumu için sonsuz teşekkürler ediyoruz , bizim hizmetimizden memnun kalmanız benide çok mutlu ediyor , ayrıca asistanlarımda müthiş seviniyorlar bu olumlu mesajlara , aslında tüm kızlık zarı yorumlarını burada yayınlamak isterdim ama diğer jinekolog arkadaşlara karşı haksız rekabet oluşturmasın diye yayına koymuyorum. Ama kızlık zarı dikimi yorumları hakkında detaylı bilgiler için bizi arayabilirsiniz.

Kürtaj fiyatları

İstanbul'da 2015 Mart ayı için gebelik sonlandırma ücretleri yaklaşık olarak ...tl civarından başlar , geleneksel olarak kürtaj fiyatları değişkendir ve sıklıkla hamilelik haftasının bir katsayı ile çarpılması ile hesaplanır , en küçük gebelik 4 haftalık olandır ve yukarı gittikçe çocuk aldırma maliyetleri artar. Ama kürtajda yasal sınırın 10 hafta olduğunuda unutmayın.

Vajina daraltma fiyatları

Gerek vajinal doğumlar , gerekse yoğun cinsel ilişkiler zaman içinde vajinada genişlemelere yol açabilir , genişlemiş vajina kadınlarda orgazma ulaşma sorunu yaratabildiği gibi erkektede cinsel motivasyonu kırabilir , ama merak etmeyin çözümü var ve vajina daraltma ameliyatı ile ilk haline geri dönek mümkün. Ayrıca kızlık zarı dikimi ameliyatı ile sıklıkla kombine edilebiliyor. İstanbul'da vajina daraltma fiyatları yaklaşık ....tl civarıdır.

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
İncirli Caddesi No 9 Bakırköy İstanbul
0212 227 5519
0532 221 3007 WhatsApp
0542 215 7274

Yorumlar

 1. Dr bey yarın flep yöntemi randevum var saat 14.30daki yer benim , uçağım geç inerse bir saat kadar geciksem sorun olur mu adanadan geliyorum

  YanıtlaSil
 2. Dr bey sizi bir arkadaşım tavsiye etti kızlık zarı dikimi yaptırmış size ve başarılı sonuc almıs bende aynı durumdayim kalıcı flep istiyorum 40 günüm var hocam yarın geliyorum size asistanınız salıya verebiliriz diyor yarın doluymuş ama hocam benim çarrm yok yarın yaptırıp dönmem lazım umarım brni geri cevirmassiniz.

  YanıtlaSil
 3. Kızlık Diktirme: Selam bisey sorabilirmiyim
  28 Oca 15:59 - Jinekolog Operatör Doktor: Tabi
  28 Oca 16:00 - Kızlık Diktirme: Flep tedavisi yaptrmak istiyorum netten size rastladim
  28 Oca 16:00 - Kızlık Diktirme: Bana bu surecle ilgili bilgi vereblrmsnz
  28 Oca 16:07 - Jinekolog Operatör Doktor: Tabi
  28 Oca 16:07 - Jinekolog Operatör Doktor: Merak etriklerinizi sorun ve listeyi inceleyin :
  28 Oca 18:12 - Kızlık Diktirme: Peki tesekkur ederim
  28 Oca 18:12 - Kızlık Diktirme: Iyilesme sureci ne kaadar surer
  28 Oca 18:13 - Kızlık Diktirme: Cunku ben biraz agir bir iste calisiyorum
  28 Oca 18:22 - Jinekolog Operatör Doktor: 20 gün ama işe engel değil
  28 Oca 18:24 - Kızlık Diktirme: Yeni koli fln kaldirma.da bir sakinca olmaz
  28 Oca 18:26 - Jinekolog Operatör Doktor: Max 10 kg
  28 Oca 18:30 - Kızlık Diktirme: Peki en Yakn zaman da girusmek uzere tesekkurler
  28 Oca 18:50 - Jinekolog Operatör Doktor: Ok

  YanıtlaSil
 4. Iyi gunler doktor bey ben size kizlik zari resmimi gondersem kontrol edebilir misiniz eger bozulma mevcutsa diktirmeyi dusunuyorum eger uygunsa tabi sizin icin

  Cinsel resim kabul edemiyoruz, ayrıca resim üzerinden zar muayenesi mümkün değildir

  YanıtlaSil
 5. 13 08 2015, 12:47 - Kızlık Raporu: Merhaba turgay bey . Ben sizi uzun zamandir takip ediyorum sitenizden . Hastalariniz sizden cok memnunlar ve bende sizden bi konu hakkinda bana yardim etmenizi istiyorum . Bi hastanizin kizlik zarini dikmissiniz ameliyatla ve size minnet borclu . Bunu sitenizde gördüm hicam . Bende bunu yaptirmak istiyorum ama istanbulda yasamiyorum ve suanda gelmek gibi imkanim yok . Yakinda dugunum var ve benden kız olduguma dair rapor istiyorlar .esimin ailesinin inanclari var . Gormeden beni almicaklar . Ben bu raporu nasil alabilirim. 1 hafta vaktim kaldi daha bekletemiyorum kimseyi. Nisqnlim.benden suphelenmeye basladi ve ben onu kaybetmek istemiyorum . Lutfen bana yardimcibolun
  13 08 2015, 12:48 - Kızlık Raporu: Lutfen bana yardim edin hocam . Daha kuramadgim yuvam yıkılmak uzere
  13 08 2015, 15:01 - Jin op dr turgay karakaya: Rapor yasaklandı hiçbir hastane veya doktor veremez
  13 08 2015, 15:02 - Kızlık Raporu: Peki ne yapmaliyim . Baska bi yolu varmi
  13 08 2015, 15:04 - Jin op dr turgay karakaya: Zar bozuksa dikeriz gerdekte kanar
  13 08 2015, 15:05 - Kızlık Raporu: Bnun icn ankaraya gidicem zaten lazerle yapilcak ama benim suanlik bi rapor almam lazm
  13 08 2015, 15:07 - Kızlık Raporu: Bu raporun icerigi nasil bisey peki . Resim atabilirmisiniz yada icerigi braz yazarmisiniz ? İntrrnetten cikartirim . En azindan suanlik beni idare eder . Lazere kadar idare eder
  13 08 2015, 15:09 - Jin op dr turgay karakaya: Lazerle zar dikimi iyi değildir
  13 08 2015, 15:09 - Jin op dr turgay karakaya: Yanık izi kalır
  13 08 2015, 15:11 - Kızlık Raporu: O zaman dedgniz gibi yaparim. Bana biraz rapordan bahsedermisiniz . Bi resim yeterli
  13 08 2015, 15:11 - Kızlık Raporu: O raporun resmi
  13 08 2015, 15:12 - Kızlık Raporu: Telefondan resim aticam . Elimde hic bise yok
  13 08 2015, 15:13 - Jin op dr turgay karakaya: Yasaklandı rapor
  13 08 2015, 20:39 - Kızlık Raporu: Anladim hocam ben zaten rapor istemiyorum ki . Ben kizlığım var gibi gosterneliyim . Kimseden rapor istemiyorum yasaksa . Bana sadece raporun icerigini yazsaniz yeter . Ben sadece kagıda dökerim . Nisanlima resmini atarim . Ddaha sonrada dediginiz gibi yaparim . Diktiririm . Ben sadece beni suan idare etcek bi yazi istiyorum o kadar .
  13 08 2015, 20:41 - Jin op dr turgay karakaya: Öyle bir evrak örneği yok
  13 08 2015, 20:42 - Kızlık Raporu: Peki ben nisanlima ne gostereyim . Kiz oldguma dair kagit istiyo ailesi
  13 08 2015, 20:44 - Kızlık Raporu: Yahu hocam . Benim bu nisanlimin yasaktan filan haberi yok . Ben yalandan biseler karalasam biyerden yani internet cafeden cikartsam olmazmi

  YanıtlaSil
 6. Yanliz burda o kadar cok sey yaziyor ki
  6 12 2015, 22:24 - -: Ben hic bisey anlamadim
  6 12 2015, 22:35 - Jin op dr turgay karakaya: Nerede
  6 12 2015, 22:35 - -: Nerede derkn
  6 12 2015, 22:37 - -: Ordamissini
  6 12 2015, 22:37 - -: Kusura bakmayin
  6 12 2015, 22:38 - -: Buu saatte rahatsiz ediyorum sizi
  6 12 2015, 22:49 - Jin op dr turgay karakaya: Buyrun
  6 12 2015, 22:49 - -: Bana gnderdiginiz
  6 12 2015, 22:49 - -: Seyde cok fazla sey yaziyor
  6 12 2015, 22:54 - Jin op dr turgay karakaya: Dikkatlice okuyun
  6 12 2015, 22:54 - -: Okudum
  6 12 2015, 22:55 - -: Cift kat falan da yaziyor
  6 12 2015, 22:55 - -: Onu anlamadim
  6 12 2015, 23:05 - Jin op dr turgay karakaya: İlişkide Daha zor yırtlır

  YanıtlaSil
 7. Himenoplasti Fiyatları: Merhaba
  10 12 2015, 15:00 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Buyrun
  10 12 2015, 15:01 - Himenoplasti Fiyatları: kizlik zari hakkinda bikac sorum olacakti
  10 12 2015, 15:03 - Himenoplasti Fiyatları: Kalici kizlik zarinda yillar sonra iliskiye girilse o sure zarfinda herhangi birşey olmaz degilmi?
  10 12 2015, 15:05 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Biz bu konuda garanti verebilen nadir yerlerdeniz
  10 12 2015, 15:05 - Himenoplasti Fiyatları: Anladim
  10 12 2015, 15:05 - Himenoplasti Fiyatları: Hatayda yasiyorumda
  10 12 2015, 15:05 - Himenoplasti Fiyatları: Fiyat nedir peki ?
  10 12 2015, 15:09 - Himenoplasti Fiyatları: Tamamdir cok tesekkür ederim.

  YanıtlaSil
 8. Hocam ben de net bi dikim fiyati alabilir miyim.bi kerelik bse gecti basimdan

  YanıtlaSil
 9. Merba
  25 02 2016, 22:22 - -: Vajina daraltma operasyonu ve kızlık zarı dikimi fiyatı hakkinda sizinle gorusmek istyrum
  25 02 2016, 22:23 - -: Netten arastrdim bana en yakin klinik bakirkoy
  25 02 2016, 22:23 - -: Yani siz
  25 02 2016, 22:24 - -: P tesi gelsem gorusebilirmiyiz
  25 02 2016, 22:25 - Jin op dr turgay karakaya: Tabi
  25 02 2016, 22:25 - -: Kac gibi
  25 02 2016, 22:25 - Jin op dr turgay karakaya: 14.00?
  25 02 2016, 22:25 - -: Tmm
  25 02 2016, 22:25 - Jin op dr turgay karakaya: İsim ne yazalım
  25 02 2016, 22:26 - -: O...
  25 02 2016, 22:26 - -: Bu arada fiyat nedir
  25 02 2016, 22:26 - -: Fiiayt ogrenebilirmiyim
  25 02 2016, 22:27 - Jin op dr turgay karakaya: Listede var tl
  25 02 2016, 22:27 - -: Tmm
  25 02 2016, 22:27 - -: Hangi gun o opersyonu gorurum
  25 02 2016, 22:27 - Jin op dr turgay karakaya: İsterseniz aynı gün
  25 02 2016, 22:29 - -: Hocam oncesinde bi in muayine gerekiormu
  25 02 2016, 22:29 - Jin op dr turgay karakaya: Evet
  25 02 2016, 22:29 - -: On muayine
  25 02 2016, 22:29 - -: Anladim
  25 02 2016, 22:29 - -: O hald3 ben p tesi muaineye glip ayin ayin 7 sinde o opersyonu istyrum
  25 02 2016, 22:30 - -: Muaiyne ucreti ne kadar
  25 02 2016, 22:30 - Jin op dr turgay karakaya: Tamam
  25 02 2016, 22:30 - Jin op dr turgay karakaya: tl
  25 02 2016, 22:30 - Jin op dr turgay karakaya: Ama 2 den düşeriz 7 sinde
  25 02 2016, 22:31 - -: Oke icinde yani muaine ucreti
  25 02 2016, 22:31 - Jin op dr turgay karakaya: Tabiki
  25 02 2016, 22:31 - -: O halde p tesi 14:00 da 9rda olacagim
  25 02 2016, 22:31 - Jin op dr turgay karakaya: Ok
  25 02 2016, 22:31 - -: Orda*
  25 02 2016, 22:31 - -: Tskr ederim
  25 02 2016, 22:32 - -: Grsmek uzere
  25 02 2016, 22:32 - Jin op dr turgay karakaya: Ok
  25 02 2016, 22:32 - -: Hocam acim adresi atarmisiniz
  25 02 2016, 22:32 - -: Acik*
  25 02 2016, 22:33 - Jin op dr turgay karakaya: İncirli cad no 9 bakırköy
  25 02 2016, 22:33 - Jin op dr turgay karakaya: Listenin sonunda konum var
  25 02 2016, 22:33 - -: Ok ts
  25 02 2016, 22:33 - -: Ok
  25 02 2016, 22:39 - -: Hocam bu arada ben calisiorum.
  25 02 2016, 22:39 - -: Isime engel olacakmidir bu opersyn
  25 02 2016, 22:46 - Jin op dr turgay karakaya: Hayır aynı gün bile işbaşı olabilir
  25 02 2016, 22:47 - Jin op dr turgay karakaya: İlk 40 gün ilişki yasak olacak
  25 02 2016, 22:49 - -: Tmm
  25 02 2016, 22:50 - -: Tskr ederim. Gec bir saati. Meskuk ettim sizi. P tsi grsmek uzere
  25 02 2016, 22:58 - Jin op dr turgay karakaya: Ok

  YanıtlaSil
 10. Hocam kızlık zarı dikimi fiyatlarını öğreneceğim ama önce şunu sorayım
  10 03 2016, 19:21 - -: İdrar yaparken kanama olması normal mi
  10 03 2016, 19:21 - -: Öncesinde de kanama oldu
  10 03 2016, 19:53 - Jin op dr turgay karakaya: Muayene etmek lazım
  10 03 2016, 19:53 - -: Ben flep yatirdim
  10 03 2016, 19:53 - -: Bugün
  10 03 2016, 19:54 - -: Ondan bahsediyorum
  10 03 2016, 19:54 - -: Hocam
  10 03 2016, 19:54 - Jin op dr turgay karakaya: İdrardan değildir
  10 03 2016, 19:54 - Jin op dr turgay karakaya: Dikişlerden sızar ilk günlet
  10 03 2016, 19:54 - -: Normal yani
  10 03 2016, 19:54 - Jin op dr turgay karakaya: Evet
  10 03 2016, 19:55 - Jin op dr turgay karakaya: İdrardan olduğuna eminseniz idrar tahlili
  10 03 2016, 19:55 - -: Teşekkür ederim
  10 03 2016, 19:55 - -: Yok idrardan değil
  10 03 2016, 19:55 - -: İdrar yaptıktan sonra birkaç damla geldi
  10 03 2016, 21:13 - Jin op dr turgay karakaya: Ok

  YanıtlaSil
 11. Hocam çok özür dilerim kızlık zarı dikimi fiyatı için rahatsız ediyorum
  9 05 2016, 14:58 - -: 16sında istanbulda olacağım
  9 05 2016, 14:58 - -: 16sında uçaktan inip direk gelsem olur mu
  9 05 2016, 16:27 - -: ?
  9 05 2016, 16:53 - Jin op dr turgay karakaya: Tabi
  9 05 2016, 16:54 - -: 12:50 de havalaanındayım
  9 05 2016, 16:54 - -: Direk gelsem müsait olur Musunuz?
  9 05 2016, 17:00 - Jin op dr turgay karakaya: Evet.. uçakla gelenlere öncelik sağlıypruz
  9 05 2016, 17:00 - -: Adresi alabilir miyim
  9 05 2016, 17:00 - -: Ve ne kadar sürer ?
  9 05 2016, 17:00 - -: Flep işlemi
  9 05 2016, 17:01 - Jin op dr turgay karakaya: Listwde var ;
  9 05 2016, 17:02 - -: 1 buçuk gibi orada olacağım
  9 05 2016, 17:04 - -: Sonrasında adet olunca her hangi bi sorun çıkmıyor umarım
  9 05 2016, 18:03 - Jin op dr turgay karakaya: Ok hiç sorun olmaz
  9 05 2016, 18:04 - -: Tamam haftaya görüşmek üzere
  9 05 2016, 18:04 - Jin op dr turgay karakaya: İsim yazmışmıydık size
  9 05 2016, 18:06 - Jin op dr turgay karakaya: Ok
  14 05 2016, 16:38 - -: Hocam meraba
  14 05 2016, 16:38 - -: Ben pazartesi için randevu almıştım . Yurtdışından gelicektim
  14 05 2016, 16:39 - -: Onu tekrar haber vermek istedim
  14 05 2016, 16:39 - -: Hocam size güvenebilirim dıme
  14 05 2016, 16:39 - -: Kesin kan gelecektir dıme?
  14 05 2016, 16:57 - Jin op dr turgay karakaya: Hiç merak etmeyin
  14 05 2016, 16:57 - -: Umarım dediğiniz gibi olur
  14 05 2016, 16:57 - -: Yoksa çok zor durumda kalacağım
  14 05 2016, 16:58 - Jin op dr turgay karakaya: 28 yıldır dikiyorum
  14 05 2016, 16:58 - -: Peki hocam teşekkürler
  14 05 2016, 16:59 - -: Hocam demiştik Türk parası mı vermemi istersiniz euro mu ?
  14 05 2016, 16:59 - Jin op dr turgay karakaya: Türk
  14 05 2016, 16:59 - -: Tamam hocam
  14 05 2016, 17:00 - -: Pazartesi görüşmek üzere
  14 05 2016, 17:03 - Jin op dr turgay karakaya: Ok
  16 05 2016, 08:34 - -: Hocam
  16 05 2016, 08:34 - -: Ben uçağa biniyorum şuan
  16 05 2016, 08:34 - -: İnince direk Oray'a geleceğim bilginize
  16 05 2016, 08:51 - Jin op dr turgay karakaya: Ok
  17 05 2016, 01:31 - -: Hocam ben uçağı kaçırdım bugün şuan geldim eve . Yarın size geleceğim bilginize
  17 05 2016, 07:45 - Jin op dr turgay karakaya: Bugün mü geliyorsunuz
  17 05 2016, 12:45 - -: Evet
  17 05 2016, 12:45 - -: Kaç gibi geliyim?
  17 05 2016, 12:58 - Jin op dr turgay karakaya: 14.00?
  17 05 2016, 13:26 - -: İncirlide inip meydana devam edince
  17 05 2016, 13:26 - -: Tam karşıma mı cıkıcak
  17 05 2016, 13:43 - Jin op dr turgay karakaya: Kaymakamlığa 50 metre kalınca sağda kemerburgaz üniversitesi yanı
  17 05 2016, 13:43 - Jin op dr turgay karakaya: Ceylan apt kat 2
  17 05 2016, 13:43 - Jin op dr turgay karakaya: Starbucks var yanımızda
  17 05 2016, 13:43 - Jin op dr turgay karakaya: Meydana 100 metre
  17 05 2016, 13:44 - -: Tamam gelicem üstümü değiştirip
  17 05 2016, 13:44 - Jin op dr turgay karakaya: Ok
  17 05 2016, 18:07 - -:

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hocam
   17 05 2016, 18:07 - -: Midem bulanıyor
   17 05 2016, 18:07 - -: Sizde bu yüzden mi
   17 05 2016, 18:07 - -: Flep yöntemi yüzünden mi
   17 05 2016, 18:07 - -: Bide
   17 05 2016, 18:07 - -: Oturmalı tualet mi olması lazım
   17 05 2016, 18:10 - -: Burda ki tualet oturmalı değil
   17 05 2016, 18:30 - Jin op dr turgay karakaya: Mide bulantısı zarla alakalı değil
   17 05 2016, 18:30 -
   22 05 2016, 22:01 - Jin op dr turgay karakaya: 1 haftadan fazla ise test yapın
   22 05 2016, 22:03 - -: Hamilelik testiyse hocam 1 senedir işişki olmadı
   23 05 2016, 07:21 - Jin op dr turgay karakaya: Adet gecikmesi için yumurtlama düzenini incelemek lazım ozaman
   23 05 2016, 09:42 - -: Adet günüme 3 4 gün kala yaptırdım
   23 05 2016, 09:42 - Jin op dr turgay karakaya: Ne yaptırdınız
   23 05 2016, 09:43 - -: Flep
   23 05 2016, 09:43 - Jin op dr turgay karakaya: Adet düzeni ile flep alakası yok
   23 05 2016, 09:43 - -: Hocam kan geliyo ama az az geliyo adet kanı gibi değiş
   23 05 2016, 09:43 - -: Değil
   23 05 2016, 09:44 - Jin op dr turgay karakaya: Takip edin
   23 05 2016, 09:44 - -: Neyi
   23 05 2016, 09:45 - Jin op dr turgay karakaya: www.adetgecikme.com
   23 05 2016, 09:46 - -: 10 günlük bişey değil
   23 05 2016, 09:47 - -: Umarım bişey yoktur hocam
   23 05 2016, 10:22 - Jin op dr turgay karakaya: Yumurtaları izlemek lazım ultrasonla
   23 05 2016, 10:53 - -: Hocam ilk haftam yarın bitecek hala kanamam var ama adet kanaması mı yoksa ameliyat kanaması mı bilmiyorum . Adet kanaması ameliyat sonra gelse bile az gelme miktarı var mı
   23 05 2016, 10:53 - -: Çünkü vajinamdan 2 3 gün önce ameliyat kanı gelmiyodu
   23 05 2016, 10:53 - -: Şuanda biraz geliyo
   23 05 2016, 10:54 - -: Acaba ameliyat yaptımda o yüzden mi kan miktarı az?
   23 05 2016, 11:16 - Jin op dr turgay karakaya: Bunu cevapladım
   23 05 2016, 13:06 - -: Hocam son sorum olcak jusura bakmayın sürekli rahatsız ediyorum . 2 tane hap vermiştiniz bi kutu bitti fakat diğer kutuda hala var bitene kadar devam ediyim mi ?
   23 05 2016, 13:07 - -: Bide haplar sabah akşam kullanılıyodur dıme?
   23 05 2016, 13:08 - Jin op dr turgay karakaya:

   Sil
  2. Ağrı kesiciye gerek yok kesin
   23 05 2016, 13:09 - -: Hocam iki kutu ilaç ve bi sprey verdiniz
   23 05 2016, 18:10 - -: Hocam adetim geldi teşekkürler
   23 05 2016, 18:10 - -: Yalnız ben kontrole gelemicem
   23 05 2016, 18:10 - -: Size gelmiştim yurtdışından ameliyatı zor yapmıştınız :)
   23 05 2016, 18:10 - -: Biraz fazla güçlüyüm diye :)
   23 05 2016, 18:10 - -: Hocam gelmesem bi sorun olur mu
   23 05 2016, 18:11 - -: Çünkü gerçekten gelemiyorum çalışıyorum :(
   23 05 2016, 18:11 - -: 1 ay boyunca ilişkiye girilmiyecekti
   23 05 2016, 18:11 - -: 1 ay sonunda girilebilir öyle mi?
   23 05 2016, 19:16 - Jin op dr turgay karakaya: Evet.. ama görsek daha iyi olur
   23 05 2016, 20:37 - -: Hocam gelemiyorum :(
   30 05 2016, 12:16 - -: Meraba hocam spreyin kaç hafta kullanılması gerekiyo?
   30 05 2016, 12:39 - Jin op dr turgay karakaya: 3
   2 06 2016, 19:28 - -: Hocam duştan sonra sprey kullanılması gerekiyor mu
   2 06 2016, 19:28 - Jin op dr turgay karakaya: İyi olur
   3 06 2016, 15:13 - -: Hocam ameliyattan sonra ne Zaman iliikiye girilebilir?
   3 06 2016, 15:25 - Jin op dr turgay karakaya: 1 ay
   Jin op dr turgay karakaya: Normal tuvalrt olur
   18 05 2016, 01:23 - -: Hocam ben ilaçları ve spreyi alamadım bugün yarın sabah alıcam sorun olur mu . Bide büyük tualeti yaptıktan sonra da mı sprey kullanılcak?
   18 05 2016, 07:11 - Jin op dr turgay karakaya: Bugün alın. Evet
   18 05 2016, 07:13 - -: Sprey tam dikişlerime sıkılcak
   18 05 2016, 07:56 - Jin op dr turgay karakaya: Evet
   22 05 2016, 13:20 - -: Meraba hocam benim kullandığım ilaç bitti son 3 tane kaldı
   22 05 2016, 13:20 - -: Ve İsveç'te bulamicam
   22 05 2016, 13:20 - -: Sordum yoktu
   22 05 2016, 13:22 - Jin op dr turgay karakaya: Tamamdıe
   22 05 2016, 13:23 - -: Ama ameliyattan daha bi hafta geçmedi
   22 05 2016, 13:26 - -: ???
   22 05 2016, 13:35 - Jin op dr turgay karakaya: Sürülen ilaç 3 hafta
   22 05 2016, 13:35 - -: Hayır hocam haplar
   22 05 2016, 13:36 - Jin op dr turgay karakaya: Onlar yeterli
   22 05 2016, 21:12 - -: Hocam bi ilacın kutusu bitti ama diğeri kaldı haplardan
   22 05 2016, 21:12 - -: Kullanmaya devam edeyim mi
   22 05 2016, 21:12 - -: Bide benim adetim gecikti
   22 05 2016, 21:12 - -: Bununla bi alakası varmı

   Sil

Yorum Gönder

Yasal Uyarı : Blogumuza yorum , soru ve dialog gönderirken bu içeriğin diğer ziyaretçiler tarafıncada okunabileceğini göz önünde bulundurarak isim , adres , telefon gibi size özel bilgiler girmekten kaçınınız. Yanlışlıkla gönderdiğiniz veya sonradan vazgeçtiğiniz içeriklerinizi sildirmek için bizi arayınız. Ayrıntılar için " Site kullanım kuralları ve Yasal uyarılar" bölümüne bakınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı bozulduktan sonra adet gecikir mi ?

Kızlık Zarıyla İlgili 5 Önemli Konu , Kızlık Zarı Dikimi , Kalıcı Zar Onarımı , Geçici Dikimler , Himenoplasti