Kızlık zarı dikimi

Kızlık zarı dikimi evlilik öncesi flört döneminden geçen veya plan dışı gecelik bir ilişki yaşamış birçok genç kızın aklına gelen jinekolojik konuların başındadır. Acaba kızlık zarı bozulduktan sonra dikilebilir mi , ne kadar sonra dikilebilir , kızlık zarı dikimi anlaşılır mı , bekaret zarının dikilmiş olduğunu erkek partneriniz anlayabilir mi , kalıcı kızlık zarı dikimi kaç sene dayanır , geçici himenoplastiden sonra en fazla kaç gün içinde ilişkiye girmek gerekir , flep yönteminde en erken kaç gün sonra cinsel ilişki olabilir , kızlık zarı zedelenmesinde kan gelir mi , kızlık zarı dikimi fiyatı ne kadarıdır,  kan gelirse kızlık zarı bozulur mu gibi konular genç bayanların aklını kurcalayabilir. Bu yazımızda en mahrem konularınıız aydınlatıyoruz , yukarıdaki konularla ilgili bölümleri paragraflar halinde bulabilirsiniz , sabırla okumaya devam edin.

Kızlık zarı dikimi

İstanbul'da nerdeyse 25 yıldır kızlık zarı dikiyorum , aslında flep yöntemi çıktıktan sonra kızlık zarı diktirmek isteyen hasta sayısında patlama oldu diyebilirim , 25 yıl öncesi sadece geçici kızlık zarı dikimi yapıyorduk , geçici himenoplastide 10 gün içinde cinsel ilişkiye girme zorunluluğu büyük sorun oluyordu, tamda evlilik hazırlıkları ve kına gecesi derken kızlık zarı dikimini araya sıkıştırmak bayanlar için hiçte pratik olmuyordu. Bereket versinki flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi icad edildi ve nerdeyse 25 yıldır kızlık zarı diktirecek bayanlara büyük konfor ve kolaylık sağlanabiliyor , cinsel ilişkiden yılllar önce bile hymenoplasty ameliyatı yaptırabiliyorsunuz , yani yaklaşık olarak diktir - unut şeklinde bir işlem. Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi çok daha ayrıntılı bir ameliyattır ama bu konuda usta bir jinekoloğa yaptırırsanız tama yakın ihtimalle yarı yolda kalmazsınız. Her 2 himenoplasti metodunuda aşağıda anlatıyorum, okumaya devam edin.

Kızlık zarı dikimi fiyatı

Kızlık zarı diktirme ücretleri en ucuzundan başlamak gerekirse geçici kızlık zarı dikimi fiyatı yaklaşık olarak İstanbul'da ....tl civarındadır , ama eski bir metod oladuğu için artık pek fazla kullanılmaz , en popüler yöntem olan flep metodu kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatları ise geçiciden az daha yüksektir. Bunların yanında vajinal genişlemeniz varsa kızlık zarı dikimi ve vajina daraltma ameliyatını kombinasyon halinde aynı seansta yaptırabilirsiniz , yada çift kat flep yöntemide uygulabilir, bu üst düzey ameliyatlar için bir miktar daha ödeme yapmanız gerekebilir. Kızlık zarı muayene fiyatına gelince , aslında himenoplasti ameliyatından hemen önce yapılan kızlık testleri için ek bir ücret istenmez , ama ben sadece bekaret kontrolü yaptıracam derseniz bu sefer ...tl kadar ücret istenebilir.

Kalıcı kızlık zarı dikimi

Bekaret zarını kalıcı olarak dikmek bu konudaki en mantıklı tercihtir , zira flep yöntemi sonrası cinsel ilişkiye girmek için sınırsız bir zamanınız olacak , ister hemen ister uzun seneler sonra bile ilişki yaşasanız %90'ın üzerinde ihtimalle  kızlık zarı kanaması olacaktır. Bunun yanında dikimden hemen sonra yürüyüp işinize veya sosyal yaşantınıza geri dönebilirsiniz , 20 gün içindede dikişler iyileşir ve dikiş izleri silinir , artık kızlık zarınız cinsel ilişkiye hazırıdır. Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimini nasıl yapılır aşağıda anlatıyorum. İstanbul'da kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı üç aşağı beş yukarı ....tl civarıdır.

Flep yöntemi 

Gelişmiş himenoplasti ameliyat çeşidi olarak flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimidir , teknik olarak ne şekilde yapıldığını bu yazıda anlatıyorum. Mantık olarak iyileşme özelliği olmayan kızlık zarı üzerinde dikim işlemi yaparak hastaya cinsel ilişki için kısa süre vermektense , güçlü iyileşme özellikli kızlık zarına komşu vajina duvarından kaldırılan ince bir flep tabakasının kızlık zarı ringine dikilmesi şeklinde gerçekleştirilir. Böylece yeni elde edilen kızlık zarı kanıyla canıyla yaşayan bir zardır ve cinsel ilişkiye girene kadar aktif kan dolaşımını sürdürür , penis darbeleri ile bozulduğu zaman içindeki kan damarlarıda patlar ve kızlık zarı kanı etrafa yayılır.

Geçici kızlık zarı dikimi

Kızlık zarı diktirme ameliyatları inanmayacaksınız eski Roma döneminde bile vardır , siz düşünün artık Sezar bile kızlık zarına önem veriyorsa bu zamanda kızlarımızın bekaret zarı diktirmelerini hoş karşılamak gerekir. Neyse geçici kızlık zarı dikimi çok eski bir metoddur ve  lokal anestezi ile acı hissetmeden gerçekleştirilir. Operasyonda eski kızlık zarı parçaları birbirine dikilir , kızlık zarı dokusunun iyileşme özelliği olmadığı için 10 gün içinde dikişler eriyerek kaybolur ve kızlık zarı kendiliğinden bozulur , yani bu süre içinde cinsel ilişkiye girerseniz kızlık zarı kanaması olacaktır ama geç kalırsanız yapılanlar boşa gitmiş olur. Kızlık zarınızı geçici olarak diktirmenin tek bir avantajı olabilir , dikim yapılan gün bile zarınız cinsel ilişkiye hazırdır ve birleşme olursa bir bakirede olduğu şekilde kanama olur.

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

Cinsel ilişkide erkeğiniz tarafınca kızlık zarınızın önceden dikilmiş olduğu anlaşılır mı diye aklınızdan çok geçmiştir , ama rahat olur , bir bakirenin cinsel deneyimi ile aynı olacaktır , yoksa kızlık zarı dikimini neden yapalım ? Erkek açısından orijinal bakire ile veya kızlık zarı dikilmiş sonradan bakire olmuş bir bayan arasında cinsel deneyim açısından %95 fark olmayacaktır, merak etmeyin. Kızlık zarı penis ile bozulacak ve zarın içindeki kan damarları patlayacak kızlık zarı kanı ortaya çıkacaktır.Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı bozulduktan sonra adet gecikir mi ?

Kızlık zarı görüntüleri

Yasal Uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.