Kızlık zarı dikimi

Kızlık zarı dikimi yani himenoplasti ameliyatı için İstanbul sadece bizim ülkede değil, nerdeyse Avrupa geneli ve Ortadoğu'da bir merkez haline gelmiştir , dolayısı ile birçok ilden ve yabancı ülkelerden kızlık zarı diktirmek isteyen hastalarımızı kabul ediyoruz. Kendi isteğinizle himenoplasti ameliyatına girebilmek işin reşit olmanız yeterlidir. Kızlık zarı dikimi için cinsel hayat veya sağlıkla ilgili özel bir önşart yoktur , bekaretiniz yıllar önce bozulmuşta olabilir , defalarca ilişkiye girmişte olabilirsiniz, kürtaj olmuş olabilirsiniz , bunların hiçbiri himenoplasti için problem yaratmaz. Her durumda kızlık zarı dikimi mümkündür. Bekaret tamiri operasyonu isteğe bağlı 2 farklı metodla yapılır. Eski sistem geçici kızlık zarı dikimi zaman kısıtlaması ve dikim sonrası daha fazla dikkat gerektirdiği için artık pek tercih edilmez , ama yeni metod olan kalıcı kızlık zarı dikimi ise dikim sonrası cinsel ilişkiye girmek için sonsuz zaman verdiği için ve dikim sonrası aynı gün bile işinize gücünüze geri dönebildiğiniz için yoğun talep almaktadır. Bu yazımızdada kızlık zarı dikimi ayrıntıları , kızlık zarı dikimi fiyatı,  flep yöntemi , kalıcı kızlık zarı dikimi , geçici kızlık zarı dikimi , kızlık zarı dikimi anlaşılır mı , kızlık zarı diktirenlerin yorumları gibi konuları inceliyoruz.


Kızlık zarı dikimi fiyatı

2019 yılı için İstanbul'da kızlık zarı dikimi fiyatları yaklaşık olarak ....tl civarından başlar , en ucuz himenoplasti ücreti geçici kızlık zarı dikimi fiyatıdır, ama çok tutulan ve en iyi sonuç alınan flep yöntemi fiyatı daha pahalıdır , keza kalıcı kızlık zarı dikimi yani flep yöntemi ile kombine edebileceğiniz vajina daraltma ameliyatı , labioplasti ameliyatı gibi daha sofistike operasyonlarda maliyetler az daha yüksek olacaktır. Kızlık zarı dikimi öncesi her hastaya yapılan kızlık testi yada kızlık zarı muayenesi İstanbul'da kızlık zarı diken yerlerde genelde ücretsizdir.

Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi

Himenoplasti ameliyatlarının en iyisi kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemidir , yaklaşık yarım saat süren ameliyata vajina girişine lokal anestezik ilaç uygulaması ve uyuşturma işlemi ile başlanır , böylece dikim esnasında acı çekmezsiniz , dikim metodunun aslı vajina duvarından kaldırılan ince bir flep tabakası serbest ucunun kızlık zarı ringine dikilmesidir , flebin sabit ucu ise yine vajina duvarında sabit olarak bırakılır ve teşekkül ettirilen yeni kızlık zarının içindeki kan damarları aktif kan dolaşımına vajina duvarından beslenerek devam eder , buda bize yıllar sonra bile kızlık zarı yırtılmış olsa zar içindeki damarlar patlayacağı için kızlık zarı kanamasını büyük ölçüde garanti eder. İstanbul'da flep yöntemi ücreti ....tl civarıdır.

Geçici kızlık zarı dikimi

Bekaret zarının geçici olarak dikilmesi  çok eski dönemlerden beri uygulanan bir himenoplasti metodudur , önceden bozulmuş olan kızlık zarı parçaları yeniden dikilir , fakat kızlık zarı iyileşme özelliği olmayan bir yapıya sahip olduğu için dikişler eriyene kadar vaktiniz olur ve bu süre içinde cinsel ilişkiye girerseniz dikilmiş zar bozulur ve kızlık zarı kanaması ortaya çıkar , ama 10 gün içinde dikişler yokolacağı için bu süre içinde mutlaka cinsellik yaşamalısınız , yoksa yapılan dikimin bir anlamı kalmaz. İstanbul'da geçici kızlık zarı dikimi fiyatları yaklaşık ....tl civarındadır.

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

Zaten işin temeli burda yatıyor diyebiliriz , kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ? Bu soru dikim yaptıracak tüm genç bayanların kafasındaki en önemli sorudur . Kızlık zarının önceden dikilmiş olduğu anlaşılacak olsa himenoplasti diye bir ameliyat metodu hiç olmazdı aslında. Kızlık zarı dikim konusunda tecrübeli ve ayrıntıcı bir jinekolog tarafınca yapılan kızlık zarı dikimi %90'ın üzerinde ihtimalle anlaşılmaz , ortaya çıkmaz. Cinsel ilişkide penis zara dayanır ve himen yırtılır , kızlık zarı içindeki kan damarları patlar ve kızlık zarı kanaması ortaya çıkar.

Kızlık zarı diktirenler

İstanbul'da kızlık zarı diktirenlerin yorumları çok merak edilir , hymenoplasti esnasında yaşadıkları vede özellikle dikilmiş kızlık zarı ile cinsel deneyim nasıl oluyor , kızlık zarı nasıl bozuluyor , nekadar kan geliyor gibi soruları yöneltebilecekleri tecrübeli ablalarını arar dururlar internette , ama konu öylesine mahremdir ki kızlık zarı diktirenler evlilik tablosu içinde geçmişte yaşadıklarını size anlatmayı bir tarafa bırakın , konuyu hatırlamak bile istemezler , yaşandı ve bitti şeklinde o defterler kapatılmıştır artık , yani gerçek deneyimlere ulaşmak biraz zorudur , ama yinede sitemizde yorumlar bölümünde kızlık zarı diktiren birçok hastamızın olumlu yorumlarına rastlayacaksınız demek isterdik ama diğer jinekolog arkadaşlara haksız rekabet olmasın diye kızlık zarı dikimi yorumlarını yayından kaldırdık.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı bozulduktan sonra adet gecikir mi ?

Kızlık zarı görüntüleri

Yasal Uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.