Kızlık zarı dikimi ne kadar ?

Himenoplasti ameliyatlarında en öncelikli olarak kızlık zarı dikimi fiyatı akla gelir , o yüzden bizi arayanların çoğu kızlık zarı dikimi ne kadar ? diye sorarlar ve bekaret tamiri ücreti onlara uygun gelirse kızlık zarı ile alakalı diğer sorularını yöneltirler.
Biliyorum , bir sağlık hizmetinde maliyetler olmazsa olmaz öneme haizdir , ama isterseniz
sadece kızlık zarı diktirme ücretleri değil , dikimle ilgili diğer ayrıntılarıda inceleyerek sizi daha fazla aydınlatmaya çalışalım. Kızlık zarı nasıl bozulur , kızlık zarı bozulma belirtileri nelerdir , esnek kızlık zarında kan gelir mi diye aklınızdan geçen birçok ön koşul gerçekleşmiş kabul edelim ve bekaretinizin nasıl bozulduğunu bir kenara bırakarak bundan sonra ne yapabiliriz onun üzerine odaklanalım. Kızlık zarınızın bozulduğu tarih , yani yıllar önce bozulmuş olması , kaç defa ilişkiye girmiş olduğunuz , kürtaj olup olmadığınız yapacağımız kızlık zarı dikimi ameliyatını etkilemiyor, yani her durumda kızlık zarı dikimi yapmak mümkündür. Bu yazımızda kızlık zarı dikimi ücreti, kalıcı kızlık zarı dikimi , geçici kızlık zarı dikimi , flep yöntemi , kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ? , kızlık zarı diktirenlerin yorumları gibi konuları inceliyoruz.


Kızlık zarı dikimi Fiyatı

Hymenoplasti ameliyatları için İstanbul'da en düşük söylenen geçici kızlık zarı diktirme fiyatıdır, aama 2019 yılında ve geçen 10 yılda en fazal tercih edilen flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi ücretleri az daha yüksektir , bunların dışında kızlık zarı dikimi ve vajinas daraltma ameliyatı aynı seansta yapılacaksa ücret ....tl civarına çıkacaktır. Ayrıca labioplasti ameliyatı ilede kombine kızlık zarı dikimi operasyonları yapılmaktadır. Himenoplasti ameliyatı öncesi yapılan kızlık zarı muayene ücreti genellikle istenmez.

Kızlık zarı dikimi

Bekaret zarı diktirmek konusunda karar verdiniz ve ön araştırmanızı yapıyorsunuz , karşınıza öncelikle 2 farklı kızlık zarı dikim metodu çıkar, acaba hangi hymenoplasti metodu size daha uygundur diye karar veremiyorsanız ben size yardımcı olayım ; eğer durumunuz çok acilse ve birkaç gün içinde cinsel ilişkiye girecekseniz geçici kızlık zarı dikimi yaptırabilirsiniz , ama en az 1 ay veya çok daha uzun bir süre sonra cinsel ilişkiye girecekseniz , yada henüz bir tarih yoksa yıllar sonra bile cinsel ilişkiye girseniz kızlık zarı kanı gelmesini istiyorsanız size flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimini öneriririm. Benim favori metodumda flep yöntemidir. Kalıcı kızlık zarı dikimi bu konuda ince ayrıntı isteyen ve hem tecrübe hemde el becerisi gerektiren metod flep kızlık zarı dikimidir.

Kalıcı kızlık zarı diktirme

Kızlık zarınızı kalıcı olarak diktirmek bekaret tamiri kararı almış bir bayan için en iyi seçimdir , gerçektende bizim hastalarımızında %90 seçimi kalıcı kızlık zarı dikimi yönündedir ve harika sonuçlar alıyoruz. Himen yada kızlık zarına komşu vajina mukozasından kalıdırlan ince bir flep tabakası ile yeniden oluşturulan bekaret zarı vajina duvarından kan damarları ile beslendiği için yıllar sonra bile cinsel ilişkiye girilse bir bakire bayanla aynı oranda kızlık zarı kanaması ortaya çıkartıyor. Ayrıca vajina dokusunun yüksek iyileşme kapasitesinide kızlık zarına taşımış olduğumuzdan 20 gün içinde dikiş izleri dahi siliniyor ve komşu dokularla tam uyum sağlayan yeni kızlık zarı son derece doğal bir görünüme kavuşuyor. İstanbul'da kalıcı kızlık zarı dikimi maliyetleri ....tl civarındadır.

Flep yöntemi

İstanbul Bakırköy'deki muayenehanemizde kalıcı kızlık zarı dikimini flep yöntemi ile gerçekleştiriyoruz. Tüm dünyada en fazla tercih edilen bekaret zarı diktirme metodu flep yöntemidir , vajina girişine uygulanan lokal anestezi sayesinde acı hissetmeden gerçekleştirilen operasyonda vajina yan duvarından orijinal kızlık zarı ile aynı incelikte bi flep kalırılır , flepin serbest olan ucu kızlık zarı ringine dikilir ve sabit uç ise yine vajina duvarında bırakılır , böylece vajina duvarında gelmekte olan kan damarları aynen kızlık zarı içindede kan dolaşımıza devam ederler , bu kan damarları yıllar sonra bile kızlık zarı bozulması olsa patlayarak kızlık zarı kanı gelmesini büyük oranda teminat altına alırlar.

Geçici kızlık zarı dikimi

Bekaret zarınızın geçici olarak dikilmesi 10 gün içinde cinsel ilişkiye gireceğiniz anlamına gelir , yöntem olarak geçici hymenoplastide eski kızlık zarı parçaları tamir edilerek yeniden kullanılmak üzeri ortada birleştirilir , ama kızlık zarı dokusunun iyileşme özelliği olmadığı için 10 gün sonra dikişler eriyerek kaybolur ve kızlık zarı kendiliğinden bozulur. Çok eski bir metod olan geçici bekaret dikimi bu zaman kısıtlamasından dolayı artık gözden düşmüştür.

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

Kızlık zarının dikim sonrası girilecek cinsel ilişkide veya ön sevişmelerde anlaşılıp anlaşılamayacağı çok merak edilir ve kızlık zarı dikimi yaptırmayı düşünen bayanların kafalarında cevap bulmaları gereken en önemli sorudur. Ama merak etmeyin tecrübeli ve işinin ehli bir jinekolog tarafınca yapılmış bir himeoplasti tama yakın olasılıkla anlaşılmaz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı bozulduktan sonra adet gecikir mi ?

Kızlık zarı görüntüleri

Yasal Uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.