Kızlık zarı dikimi fiyatı

Kızlık zarı dikimi fiyatı 2019 yılında İstanbul'da üç aşağı beş yukarı yaklaşık ....tl civarından başlar , himenoplasti ameliyat ücretleri hakkında ayrıntıları alt paragraflarda veriyorum. Kızlık zarı dikimine geri dönersek en baştan ele alalım derim , kızlık zarı nedir , kızlık zarı ne işe yarar , neden orda öyle bir zar var , kızlık zarı çeşitleri , şekilleri nelerdir , kızlık zarı rengi nasıldır , kızlık zarı dikimi nasıl yapılır , kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi , geçici kızlık zarı dikimi , kızlık zarı dikimi anlaşılır mı gibi tüm içinizde kalıp soramadığınız konuları bu yazıda bulacaksınız , okumaya devam ediniz. Kızlık zarı hanımların dış genital organlarının kapısı konumunda , vajina girişinden 2 cm kadar içeride , küçük dudakların altında yer alan anatomik bir bariyerdir , peki hocam kızlık zarı ne işe yarar diye soranlar mutlaka olacaktır , insan bedeninde tüm oluşumların bir vazifesi vardır , kızlık zarıda dışarıdan gelebilecek mikrobik ajanların rahim boşluğuna ulaşmasını önleme görevini üstlenmiştir, özelliklede anüs bölgesinden gelebilecek enfeksiyonlara ciddi bir engeldir. Neyse kızlık zarı hakkında çok daha geniş bilgiler vereceğiz, alt paragraflara mutlaka bakın , şimdi kısa bir tanıtım geçelim ve konumuza devam edelim :)

Kızlık zarı dikimi fiyatları

Avrupa yakası İstanbul'da kızlık zarı diktirme fiyatları en düşük olarak yaklaşık ....tl civarından başlar , ve arzu ettiğiniz dikim çeşidine göre yükselebilir. Mesela kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı geçiciye göre az daha pahalıdır , yada flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi ile kombine vajina daraltma ameliyatı ücretleri asım adım yukarı doğru gidecektir, çift kaf flep operasyon fiyatıda öyle. İyi haber ise bekaret zarını diktirmeye gittiğinizde yapılan kızlık zarı muayene ücreti genellikle sıfırdır.

Kızlık zarı dikimi

Bekerat diktirmek isteyen bayanların karşısına daima 2 seçenek çıkar ve durumlarına göre bu himenoplasti çeşitlerinden birini seçerler , geçici kızlık zarı dikimi ve kalıcı kızlık zarı dikimi ( flep yöntemi ) . Ama bana sorarsanız size tavsiyem kalıcı bekaret diktirmeniz yönündedir. Birkere diktirince artık arkanıza bakmazsınız , unutur gidersiniz yaşanılanları ve yıllar sonra bile bir sevdiğiniz insanla bir araya geldiğiniz zaman %95 kızlık zarı kanaması ortaya çıkar. Buna karşılık ben acilen cinsel ilişkiye girmem gerekiyor bikaç gün içinde diyorsanız o zaman size geçici kızlık zarı dikimini tavsiye edebilirim, hatta dikim yapılan gün bile ilişki yaşayabilirsiniz , bu arada geçici himenoplastide en fazla 10 gün vaktiniz olur unutmayın.

Kalıcı kızlık zarı dikimi

Flep yöntemi adı ilede anılan kalıcı kızlık zarı dikimi bekaret tamirindeki en iyi yöntemdir , birçok hastamız bekaretini kalıcı olarak diktirmek ister. Flep yöntemi kalıcı bekaret dikiminde en önemli avantaj himenoplasti ameliyatı sonrası hastaya cinsel ilişkiye girmek için sonsuz bir zaman verilmesidir. Yaklaşık 25 dakika süren ameliyattan sonra yürüyerek işinize gücünüze geri dönebilirsiniz , 20 gün kadar süren dikiş iyileşme döneminde yaşam konforunuz etkilenmez ama cinsel ilişkiye ancak 20 günden sonra yani dikişler iyileştikten sonra girebilirsiniz. Kalıcı kızlık zarı nasil dikilir aşağıdaki bahislerde anlatıyorum. İstanbul'da flep yöntemi fiyatları yaklaşık ...tl civarıdır.

Flep yöntemi

Kalıcı kızlık zarı dikimi teknik olarak flep yöntemi ile yapılır , flep himenoplastide hastanın kabulünden sonra kızlık zarı muayenesi yapılır ve bekaretin bozulmuş olduğu netleştirilir , daha sonra vajina girişine lokal anestezi uygulanır ve kızlık zarı dikimi esnasında hastanın acı çekmemesi , hatta hiç hissetmemesi büyük ölçüde temin edilir. Bu ön hazırlıklardan sonrada vajina yan duvarının kızlık zarına komşu olan kısmından ince bir flep tabakası kaldırılır ve kızlık zarı ringine dikilir. Flebin serbest ucu dikildikten sonra sabit uca herhangi bir işlem yapılmaz ve vajina duvarında sabit bırakılır , böylece vajina duvarındaki kan damarları aynen kızlık zarı içine devam ettiğinden himende sürekli bir aktif kan dolaşımı olur , böylece yıllar sonra bile cinsel ilişkiye girilse  tama yakın ihtimalle kızlık zarı kanaması ortaya çıkar , nasılki parmağınız kesildiği zaman kan akıyor , kızlık zarı yırtıldığı zamanda aynı mantıkla kanama olacaktır.

Kızlık zarı nasıl dikilir ?

2019 yılında İstanbul'da birçok hastamız kızlık zarının nasıl dikildiğini ve konu ile ilgili detayları bize sorarlar. Himen yada kızlık zarı sıklıkla flep yöntemi himenoplasti ameliyatı vasıtasıyla dikilir, ayrıca 10 vakadan biride geçici kızlık zarı dikimi taleb ettiği için onlarada eski kızlık zarı parçalarının birbirine dikilmesi operasyonu yapılır. Kızlık zarı dikiminde lokal anestezi yapılır ve dikim esnasında ağrı hissetmezsiniz , ayrıca yarım saat bile sürmeyen hymenoplasty ameliyatı sonrası masadan kalkarak yürüyüp gidebilir ve hayatınız geri dönebilirsiniz. Flep yöntemi 20 gün içinde iyileşir ve sonrasında ne zaman isterseniz ilişkiye girebilirsiniz. Geçici kızlık zarı dikiminde ise iyileşme süresi yoktur , aynı gün bile ilişkiye girmeniz mümkündür, ama en fazla 10 gün vaktniz olduğunu sakın unutmayın.

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

Usta bir jinekoloğa yaptırdıysanız kızlık zarı dikimi tama yakın ihtimalle  anlaşılmaz ve cinsel ilişki esnasında partneriniz bakire bir kızla hissedeceği aynı deneyimi sizinle hisseder. Mekanizma aynıdır , penis darbesiyle patlayan kızlık zarının içinde yer alan kan damarlarıda parçalandığı için kızlık zarı kanaması ortaya çıkar.

Kızlık zarı dikimi fiyatı yorumları

Hastalarımızdan gelen yorumlar diğer jinekologlara karşı haksız rekabete yol açmaması için yasal çerçevede yayından kaldırılmıştır, kızlık zarı dikimi yorumları hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen telefonla arayınız.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı bozulduktan sonra adet gecikir mi ?

Kızlık zarı görüntüleri

Yasal Uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.