Kızlık zarı dikimi

Ocak 2019 soğuk kış devam ederken İstanbul'da kızlık zarı dikimi evlilik hazırlığındaki birçok genç kızımızı fazlasıyla ilgilendiriyor. Uzay çağınıda yaşasak en gelişmiş ülkelerde bile evlenilecek kızlarda bekaret hala beklentilerin olmazsa olmazı şeklinde baş köşede oturuyor. Biliyorum genç kızlarımıza haksızlık bu ama köprüden geçiş bileti hala kanlı çarşaf iken tersi yönde iddia kanıtlamaya çalışmak sizin için en uygun treni kaçırtıp , istemedeğiniz istasyonlarda gereksiz molalar veren külüstür vagonlara evet demek zorunda bırakabilir. Bu yazımızdada işte bu hassas konuya neşter koyup eski defterleri nasıl yokedip beyaz bir sayfa açacağımızı , iki satırlık sığ denizlerde yakalandığımız fırtınaların yelkenlerimizdeki hasarını nasıl iz bırakmadan onaracağımızı göstereceğiz. Tamam kabul ediyorum , lafı fazla dolaştırdım , kızlık zarı dikiminde artık felsefe yapmaya başladım , ama 25 yıldır flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikiyorum ve sayısız kızımızı gelin ettik , kocaman çocukları oldu. Merak etmeyin inşallah sizin sorununuzuda çözeceğiz , unutup gideceksiniz eskileri , artık sadece ileri bakacaksınız , güvenle , özgüvenle ve huzurla. Bu yazımızda kızlık zarı dikimi , flep yöntemi , kalıcı kızlık zarı dikimi , geçici kızlık zarı dikimi , kızlık zarı dikimi fiyatı, kızlık zarı dikimi anlaşılır mı , esnek kızlık zarı , lazerle kızlık zarı dikimi gibi konulara değiniyorum.

Kızlık zarı dikimi fiyatı

İstanbul'da kızlık zarı diken doktorları aradığınızda genellikle kızlık zarı dikimi fiyatlarının  ....tl seciyelerinden başladığını göreceksiniz , ama bu fiyat artık nerdeyse demode olmuş eski yöntem geçici kızlık zarı dikimi işin geçerlidir , günümüzde çok popüler olan flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi ücretleri İstanbul'da ortalama ....tl, flep kızlık dikimi + vajina daraltma aynı seansta olacaksa fiyat ....tl, daha ileri ameliyat modellerinden kızlık zarı dikimi + vajina daraltma ameliyatı + labioplasti ( sarkan dudakların toparlanması ) 3lü operasyon olacaksa bu sefer ....tl gibi maliyetler söz konusu olur.
Kızlık zarı muayenesi ücretleri ise İstanbul'da ...tl civarıdır.

Kızlık zarı dikimi

İstanbul Avrupa yakasında jinekolog muayenehanemizde hergün birçok telefon alıyoruz ve asistanlarım çoğunlıkla kızlık zarı dikimi hakkında bilgi almak isteyen hastalara destek veriyorlar. Himenoplasti ameliyatları benim asistanlık yıllarımda yani 1980 lerde sadece geçici kızlık zarı dikimi şeklinde yapılırdı ve gerdek gecesinden bikaç gün önce dikim için gelinmesi gerekiyordu , tabi gelinlik kız için çok pratik bir plan sayılmaz idi , daha sonra aynı dekadlarda İtalya'da flep yöntemi kızlık zarı dikimi başlamıştı , bizde hemen Türkiye'de uygulamaya başladık , flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi yani allogreft himenoplasti ameliyatı bekaret konusundan gerçekten büyük bir devrim niteliğindeydi, zira usta ellerden çıkmış bir flep yöntemini tama yakın olasılıkla kimseler anlayamaz, dolayısı ile yıllardır cinsel ilişkiye giriyor olsanızda , defalarca kürtajda yaptırmış olsanız artık cinsel organınızı fabrika ayarlarına geri getirmek mümkün. Merak etmeyin herşey  yoluna girecek.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı bozulduktan sonra adet gecikir mi ?

Kızlık zarı görüntüleri

Yasal Uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.