Kızlık zarı dikimi ücretleri

Himenoplasti olarak anılan kızlık zarı dikimi fiyatları 2019 yılı ortalarına doğru İstanbul'da yaklaşık ....tl ücretlendirme düzeylerinden başlayıp kalıcı kızlık zarı dikimi ve vajina daraltma ameliyatı gibi kombine operasyonlar söz konusu olduğunda en az ....tl seviyelerine kadar yükselir. Kazara veya bilinçli olarak bekaretinizi kaybetmiş olabilirsiniz hiç farketmez, hatta defalarca kürtaj bile olsanız , günün birinde yeni bir ilişkiye başlarken kızlık zarı dikimi düşünebilirsiniz ve planladığınız himenoplasti ameliyatını yaptırabilirsiniz. Aslında kızlık zarı diktirmeniz için reşit olmak dışında herhangi bir ön şart yok , reşit değilseniz annenizin veya babanızın izni gerekir unutmayın. Bu yazımızda kızlık zarı diktirme fiyatı dışında flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi, geçici kızlık zarı diktirme ve kızlık zarı dikimi anlaşılır mı şeklindeki sorulara cevap buluyoruz.


Kızlık zarı dikimi fiyatı

Kızlık zarı dikimi ücretleri nekadar diye soran çok oluyor , genellikle çok sık tercih edilen flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatları ortalama ....tl civarından başlar ve vajina daraltma  ameliyatı ile birlikte yapılacaksa ödemeniz gereken dikim ücreti az daha yükselecektir. Bu arada artık çok tercih edilmeyen eski model geçici kızlık zarı dikimi fiyatı bu konudaki en ucuz ücrettir.

Kızlık zarı dikimi

İstanbul'da az sayıda jinekoloğun yaptığı kızlık zarı dikili ameliyatları 2 farklı metodla yapılır ; çok popüler olan flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi ve eski bir metod olup artık daha az tercih edilen geçici kızlık zarı dikimidir. Çok merak ettiğinizi bildiğim kalıcı himenoplasti ameliyatından bahsetmek isterim ; gerçekten yoğun talep olan flep yönteminde öncelikle hasta kızlık zarı muayenesine alınır ve kızlık zarının bozulmuş olduğu netleştirilir , vajina girişine lokal anestezi ile uyuşturma yapılır , böylece dikim işleminde acı hissetmezsiniz , daha sonra vajina yan duvarından ince bir flep tabakası kalırılarak kızlık zarı halkasına dikişir , flebin diğer ucu yine vajina duvarında sabit bırakılır , böylece hem iyileştiğinde orijinal olacak bir kızlık zarı elde edilir , hemde vajina duvarından devam eden kan damarları yeni kızlık zarının içinde aktif kan dolaşımına devam eder. Buda bize girilecek ilk cinsel ilişkide kızlık zarı kanamasını tama yakın olasılkla garanti eder.

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

Birçok hasta kızlık zarı dikiminin anlaşılıp anlaşılamayacağını bize soruyor. Tecrübeli bir jinekoloğun usta elleriyle yapılmış bir himenoplasti ameliyatı kesine yakın ihtimalle anlaşılmaz. Özellikle flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırdıysanız artık arkanıza bakmanıza gerek yoktur. Erkek açısından doğuştan bakire bir kızla cinsel ilişkiye girmekle sonradan bakire olmuş bir kız arasında deneyim farkı yoktur.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı bozulduktan sonra adet gecikir mi ?

Kızlık zarı görüntüleri

Yasal Uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.