Kızlık zarı dikimi ücreti

İstanbul Avrupa yakasında 2019 yılında kızlık zarı dikimi ücretleri yaklaşık olarak .... tl seviyelerinden başlar ve duruma göre artabilir , hangi opsiyonlarda arttığını aşağıda anlatıyorum okumaya devam edin. Öncelikle kızlık zarı dikimi genel kavramlar üzerindede duracağız ve sizden gelen sorularada cevaplar bularak yolumuza devam edeceğiz. Bu yazımızda kızlık zarı nedir , kızlık zarı çeşitleri nelerdir , kızlık zarı şekillerinden hangisi kanama yapar , hangisi kanamaz , kızlık zarı dikimi hangi yöntemlerle yapılır , kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi kaç sene dayanır , kızlık zarı muayenesi veya kızlık testi nasıl yapılır , bekaret raporu hangi hastanelerden veya nerden alınır , esenk kızlık zarı dikilebilir mi , kızlık zarı dikimi anlaşılır mı , kızlık zarı diktirenler , kızlık zarı diken en iyi doktor kimdir , vajina daraltma ameliyatları kaç sene dayanır giib aklına gelebilecek soruların cevaplarını derliyoruz.

Kızlık zarı dikimi ücreti

İstanbul gibi büyük şehirlerde sayılı jinekologça gerçekleştirilen kızlık zarı ameliyatları birbirine benzer şekilde ücretlendirilmektedir , mesela en düşük fiyat genelle geçici kızlık zarı dikimi için .... tl söylenir, ama geçici kızlı zarı eski bir metod olarak artık sadece %10 kadar hasta tarafınca tercih ediliyor , daha fazla flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi uygulanıyor ve İstanbul'da kızlık zarı diken doktorlar tarafınca bu ameliyat yaklaşık .... tl giib bir ücretle yapılıyor. Bunun dışında farklı çeşit ameliyatlarda yok değildir , mesela kalıcı kızlık zarı dikimi ve vajina daraltma ameliyatı aynı seansta yapılacaksa İstanbul'da yaklaşık .... tl gibi bir dikim fiyatı söz konusu olacağını göz önüne almak lazım. Bunun dışında kızlık zarı dikimi  , vajina daraltma ve labioplasti dediğimiz sarkan dudakların düzeltilmesi ameliyatları aynı anda yapılırsa .... tl giib maliyetler oluşabilir.

Kızlık zarı dikimi

Plan dışı veya planlı beraberliklerden sonra ilişki devam etmez ise yada yol arkadaşı bazı bayırları tırmanmada zorluk çekmeye başlarsa beyaz atlı prensi değiştirmek gerekebilir ve bu durumda eski defterleri kaldırıp atıp yerine beyaz bir sayfa açmak için kızlık zarı dikimi düşünülebilir. Kızlık zarı dikimi 2 farklı metodla gerçekleştiirlebilir , ama günümüzde 2019 yılında artık flep yöntemi nerdeyse tüm hastalarca tercih edilir oldu ve geçici kızlık zarı dikimi yaptırmak isteyen çok az hasta kaldı. Onlarda sanıyorum son anda karar vermiş olanlar veya bikaç gün içinde gerdeğe girmek zorunda kalanlar olsa gerek. Benimde size tavsiyem kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi yaptırmanız yönünde olacak , zira dikimden sonra cinsel ilişkiye girmek için sonsuz bir zamanınız olacak.

Kızlık zarı

Hergün telefonla bizi arayan birçok hasta ya hocam bu kızlık zarı ne işe yarar , neden koymuşlar onu ortaya bak başımıza bela oldu , yok esnedi , yok kan geldi , sürtündüm acıdı , yırtıldı derken konu hep kızlık zarı. Tabiatta hiçbir ayrıntı sebepsiz değildir sevgili hastalarım, kızlık zarı cinsel olgunluk öncesinde miktopların yani bakerilerin dış ortamdan rahim boşluğuna ulaşmasını engelliyor. Kızlık zarının latnce anlamı olan hymen birçok ameliyatada isim babalığı yapmış bir kelimedir , mesela kızlık zarı dikimine himenoplasti diyoruz. Peki bu kızlık zarı nerdedir , ayna tutuyorum ama göremiyorum , anlayamıyorum , kızlık zarı neresi diye soruyor olabilirsiniz , kızlık zarı vajina girişinde yaklaşık 2cm kadar derinde vajina dokusu ile aynı histolojik yapıya sahip bir anatomik oluşumdur. Peki hocam kızlık zarı ne renktir , pembe veya açık kırmızı renktedir.

Kızlık

Kızlık yani bekaret sadece ince bir zarı temsil etmenin yanında günümüzde bile hala kadının namusunu temsil etmeye devam ediyor , evet eski çağlarda neyse hala o maalesef. yani batı cephesinde yeni bir şey yok , hala her erkek el değmemiş yani cinsel ilişkiye hiç girmemiş bakire bir kızla evlenmek istiyor ve o kutsal varlıktan çocuk sahibi yaparak onu herzaman başköşeye oturtacak. Olan kızlarımıza oluyor tabi , erkekler istedikleri kadar kızla birlikte olsunlar her çiçeği koklasınlar ve zamanı gelince uygun bir çiçek bahçesine kamp kurarak minik yavruları o bahçede büyütsünler. Ya kızlarımız acaba omu olsa , yok bu daha iyi derken sürtünme yolu ile kızlık zarından kan geldimi tek atımlık silah patladı , artık ikinci bir atış yapma hakkı yok değil mi ? Ama üzülmeyin neyseki flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi var ve inanın nerdeyse orijinalinden farksız oluyor.Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı bozulduktan sonra adet gecikir mi ?

Kızlık zarı görüntüleri

Yasal Uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.