Kızlık zarı dikimi fiyatları

Kızlık zarı dikimi fiyatı
2015 yılı ilk aylarında İstanbul'da kızlık zarı dikimi fiyatları yaklaşık olarak .... tl seviyelerinden başlar ve yapılacak işlemin nevine göre değişebilir. Bu yazımızda kızlık zarı diktirme fiyatları dışında , kızlık zarı nedir , nerededir , kızlık zarı çeşitleri ve şekilleri nelerdir , kızlık zarı dikimi nasıl yapılır , kalıcı kızlık zarı dikimi kaç sene dayanacaktır , geçici kızlık zarı dikimi ile aynı gün ilişkiye girilebilir mi , flep yöntemi nedir , kızlık zarı muayenesi nasıl yapılır , kızlık zarı bozulma belirtileri ve kızlık zarı patlaması nedir , kızlık zarı kanı ne renktir , kaç dakika sürer , esnek kızlık zarı dikilebilir mi , kızlık zarı dikimi anlaşılır mı , kızlık zarı diktirenlerin yorumları ne şekildedir , kızlık zarı dikiminde en iyi doktor kimdir , vajina daraltma ameliyatı fiyatları nekadardır , İstanbul'da saç ekimi fiyatları nedir , kürtaj nedir , kürtaj fiyatları neye göre hesaplanır , kürtaj nasıl yapılır , vakum kürtaj nedir , kürtaj sonrası kanama olur mu , çocuk aldırmak günahmıdır , kürtaj yasasına göre en geç kaç haftaya kadar çocuk aldırılabilir , düşük hapı Cytotec risklimidir , plan dılı cinsel ilişkilerde ertesi gün hapı etkilimidir, en iyi kürtaj doktoru kimdir , gebelik belirtileri nelerdir , gebelik testleri kaçıncı günde pozitif olur , adet gecikmesinin gebelik dışı sebepleri nelerdir ? gibi bir çok konuya değiniyoruz. Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya anlatıyor.

WhatsApp = 0532 221 3007

www.facebook.com/kurtajfiyatlari 

www.twitter.com/jinekologdr


Kızlık zarı dikimi fiyatları

İstanbul'da 2015 yılında bekaret diktirme fiyatları yaklaşık olarak .... tl civarından başlar demiştik , kızlık zarı diken doktorlar genellikle geçici kızlık zarı dikimi fiyatı olarak bu rakamı uygularlar ama , uzun vadeli düşünen hastalar için garantili bir yöntem olan flep yöntemi yani kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı için sıklıkla .... tl civarı bir rakam söylenir , tabi daha komplex operasyonlar düşünürseniz masrafınız büyüyebilir , mesela çift kat flep yöntemi İstanbul'da .... tl , kalıcı kızlık zarı dikimi + vajina daraltma ameliyatı yine .... tl , kalıcı kızlık zarı + vajina daraltma + labioplasti yani sarkan dudakların düzeltilmesi ise ortalama .... tl civarıdır.

Kızlık zarı ne işe yarar ?

İstanbul'da birçok hastamız bize telefon açarak kızlık zarı ne işe yarar , kızlık zarı hamileliği engeller mi , kızlık zarı tamiri nedir i kızlık zarı hakkında bilgi alabilirmiyiz , kızlık zarı nedir , kızlık zarı nerededir , kızlık zarı neye yarar , kulak zarı ile aynımıdır gibi ilginç sorular soruyorlar. Kızlık zarı cinsel aktif dönem öncesinde bakire bayanlarda dış ortamlardan mikropların rahme intikal etmesini engellemeye yarar.

Kızlık zarı şekli

2015 İstanbul verilerine göre bayanlarda sayılamayacak kadar çok kızlık zarı şekli vardır , nerdeyse her bayanda az çok farklı kızlık zarı çeşitleri söz konusu olabilir. Zaten kızlık zarı sürtünem ile bozulur mu , kızlık zarı bozulma belirtileri , kızlık zarı nasıldır , kızlık zarı nedir , kızlık zarı kullanım şekli , kızlık zarı çeşitleri , kızlık zarı bozulması nasıl anlaşılır , kızlık zarı öncesi ve sonrası resimleri çok aranmaktadır. Genellikle en sık kızlık zarı şekli ortada tek delikli annüler kızlık zarıdır , onu cribriform kızlık zarı yani elek şeklinde zar izler , bunların dışında ise hilal şeklinde kızlık zarı , esnek kızlık zarı ve kızlık zarının hiç olmaması durumu vardır.

Kızlık zarı muayenesi nasıl yapılır video

Bekaret testi , kızlık testi , bekaret muayenesi , kızlık muayenesi gibi deyimlerlede anılan kızlık zarı muayenesi nasıl yapılır video anlatım olmasada hemen detay verelim. Aslında jinekolojide en kolay muayene biçimidir kızlık zarı testi . Jinekolog herhangi bir tıbbi alet kullanmaz sadece gözüyle bakarak kızlık zarının bozulup bozulmadığı konusunda kesin cevabını verir. Konuyla alakalı olarak kızlık zarı muayenesi canlı izlemek isteyenler , kızlık zarı bozulması video ameliyatını merak edenler , kızlık zarı muayenesi hangi hastalerde yapılır diye soranlar , kızlık zarı muayenesi adetliylen yapılır mı diye merak edenler , kızlık zarı muayenesi nasıl olur diye arayanlar , kızlık zarı muayenesi kayıtlara geçer mi diye araştıranlar , kızlık zarı muayenesi yaptıranların izleminlerini merak edenler çok oluyor. İstanbul'da kızlık zarı muayenesi ücreti yaklaşık olarak... tl civarıdır.

Flep yöntemi yaptıranlar

Sadece İstanbul'da değil 2015 senesinde tüm dünyada en garantili bekaret tamiri flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimidir. Bu arada flep yöntemi yaptıranlar ve onların yorumlarına bizim sitelerimizde yorumlar bölümünde çok sık rastlayabilirsiniz. Nerdeyse kızlık zarı vakalarımızın %90 lık bölümü flep yönetemi tercih ediyor. Aslında benimde size tavsiyem flep yöntemi yaptırmanız yönünde olacak zira , dikim sonrası cinsel ilişkiye girmek için sonsuz bir zaman veriyor. Bu arada hastalarımız flep yöntemi sonrası , flep yöntemi iyileşme siresi kaç gündür , flep yöntemi video şeklinde izleyebilirimiyiz , flep yöntemi nedir , flep yöntemi yapan doktorlar kimlerdir diye çok soruyorlar , bu yazımızda bütün soruların cevabını bulacaksınız. İstanbul'da flep yöntemi fiyatı yaklaşık .... tl civarıdır. Flep yöntemi nasıl yapılır diye merakınız varsa alt paragraflar anlatıyorum.

Kalıcı kızlık zarı dikimi ne kadar dayanır ?

Gün geçmiyorki hastalarımız bize kalıcı kızlık zarı dikimi ne kadar dayanır diye sormasınlar. Gerçekten çok merak edilen bir konu vede zaten işlemin ana amacını teşkil ettiği içinde son derece önemli. İçiniz rahat etsin kalıcı kızlık zarı dikimi nerdeyse sonsuz dayanır yani cinsel ilişkiye girmezseniz tama yakın olasılıkla bozulmaz ve birgün cinsellik durumu söz konusu olursada kesine yakın ihtimalle kanama  olur. Tabi yine bu konuda kalıcı kızlık zarı kaç yıl dayanır , kalıcı kızlık zarı dikimi ne kadar sürer , kalıcı kızlık zarı diktiren var mı , kalıcı kızlık zarı dikimi video izlemek istiyorum gibi sorularda sık geliyor. İstanbul'da kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatları yaklaşık .... tl civarıdır.

Geçici kızlık zarı dikimi sonrası

İstanbul'da bundan 25 yıl kadar önce sadece geöici kızlık zarı dikimi yapılabiliyordu , ama daha sonra flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi geliştirildi ve artık geçici kızlık zarı dikimi nadiren uygulanır oldu . Tabi durumu acil olanlar ve derhal cinsel ilişkiye girmeyi planlayanlar için hala geçici kızlık zarı dikimi tek seçenek olarak duruyor. Geçici kızlık zarı dikiminde yapılan işlem en fazla 10 gün kadar dayanır ve daha fazla geçerse zaten kızlık zarınız kendiliğinden kanayarak bozulur. Ama geçici kızlık zarı dikiminde hemen aynı gün bile cinsel ilişkiye girebilirsiniz. Peki geçici kızlık zarı dikimi sonrası nelere dikkat etmek gerekir ? Aşırı bacak açmayı gerektiren sporlar yapamazsınız , ata ve bisiklete binemezsiniz , denize ve havuza giremezsiniz , ayakta duş alabilirsiniz , ve seyahat edebilirsiniz. Geçici kızlık zarı dikimi fiyatı İstanbul'da yaklaşık .... tl civarıdır.

Kızlık zarı bozulduktan sonra

Gerek dikilmiş kızlık zarı  gerekse orijinal doğumsal kızlık zarı olsun , kızlık zarı bozulduktan sonra vücuttaki değişiklikler genellikle aynıdır. Flep yöntemi dikilmiş kızlık zarı kanı ile canı ile orijinal kızlık zarından farksızdır ve yırtılınca kanama ortaya çıkar , yaklaşık 5 dakika süren bu kanama sonucu klasik kanlı çarşaf manzarası ortaya çıkar. Bize gelen sorularda kızlık zarı bozulduktan sonra ilişkiye devam edilir mi , kızlık zarı bozulduktan sonra kanama kaç gün sürer , kızlık zarı bozuldıktan sonra hamile kalınır mı , kızlık zarı bozulduktan sonra adet gecikmesi olur mu , kızlık zarı bozulması nasıl anlaşılır , kızlık zarı bozulduktan sonra ne zaman ilişkiye girilir merak ediliyor. Bu yazımzda birçok cevabı veriyoruz.

Kızlık zarı dikimi nasıl olur ? 

İstanbul'da kızlık zarı dikimi hastası çok oluyor , sadece İstanbul içinden değil , ülkenin her ilinden birçok hasta günübirlik gelerek kızlık zarı dikimi yaptırıp geri dönüyorlar. Peki bu kızlık zarı dikimi nasıl olur dersiniz ? En iyisi ben size demode olmuş geçici kızlık zarı dikimini değilde flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimini anlatayım ; lokal anestezi ile 25 dakika süren operasyon acısız geçer ve sonrasında yürüyüp gidersiniz, operasyonda vajina girişine lokal anestezik ilaç uygulanır , daha sonra vajina duvarından ince bir flep tabakası kaldırılarak kızlık zarı ringine dikilir.

Kızlık zarı kanı

İstanbul'da bazı hastalarımız kızlık zarı kanı fiziki özelliklerini çok merak ediyorlar , mesela kızlık zarı kanı rengi ne renktir , yapay kızlık zarı kanı ile gerdeğe girebilirmiyim , kızlık zarı kanı rengi video izlemek istiyorum , kızlık zarı kanı ne kadar olur , ne kadar gelir şeklinde sorular geliyor. Kızlık zarı kanı açık kırmızı parlak renktedir , adet kanı ise koyu kırmızı ve mattır. Kızlık zarı kanı ortalama 10 cc kadar gelir ve kızlık zarı kanaması ortalama 5 dakika sürer.

Esnek kızlık zarı

Bayanların yaklaşık olarak %5'inde esnek kızlık zarı vardır ve durum kimilerine göre şans , kimilerine görede şanssızlıktır , ama en dramatik tabloda telli duvaklı gelin olmuş bir genç kızın gerdek gecesinde kızlık zarı kanaması ortaya çıkmaması durumudur. Birçok erkek bu durumda çiçeği burnunda eşinin daha önce başka erkeklerle cinsel ilişkiye girdiğini düşünür. Evlilik öncesi cinsel ilişkiye girenlerde ise esnek kızlık zarı erkenden teşhis edilebilir ve önlem almak için zaman kazanılmış olur. Zira esnek kızlık zarıda aynı yırtılmış kızlık zarı gibi flep yöntemi ile kalıcı olarak dikilebilir ve artık cinsel ilişkide kanayan bir kızlık zarına sahip olabilirsiniz. Bu konuda hastalarımız genelde esenk kızlık zarı resmi nerden bulurum , cinsel esnek kızlık zarı , esnek kızlık zarı kanarmı , elastik kızlık zarı nedir , esnek kızlık zarı şekli , esnek kızlık zarı nasıl anlaşılır , esnek kızlık zarı dikilirmi , esnek kızlık zarı nedir gibi sorular yöneltiyorlar.

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

İstanbul'da hastalarımızın çoğu bize kızlık zarı dikimi için geliyorlar ve araştırma safhasında bizi arayarak doktor bey , kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ? diye soru soruyorlar , bu kadar yoğun talep gören bir ameliyat metodu anlaşılacak olsa zaten hiç yapılmazdı. Yani kızlık zarının önceden dikilmiş olduğu kesine yakın ihtimalle anlaşılmaz. Ayrıca doğumsal yani orijinal kızlık zarı ile dikilmiş kızlık zarı arasında cinsel deneyim açısından nerdeyse fark olmaz. Bu konuda bize gelen sorular arasında kızlık zarı diktirenler , kızlık zarı dikimi yorumları , kızlık zarı dikimi ameliyatı izlemek istiyorum , kızlık zarı dikimi nasıl anlaşılır ve yapay kızlık zarı nedir şeklindedir.

Kızlık zarı diktiren var mı ?

Sanıyorum forumlarda ve diğer online ortamlarda özellikle kadınlar kulübü gibi sitelerde kızlık zarı diktiren var mı ? diye soran birçok bayana rastlarsınız ,özelliklede flep yöntemi kalıcı kızlık zarı diktirmeyi düşünen birçok bayan önce daha önce kızlık zarı diktirmiş ablalarından tecrübeler kazanmak isterler. Kızlık zarı diktirenlerin yorularını bizim web sitelerimizde geniş olarak bulabilirsiniz. Bu konuda genellikle kızlık zarımı diktirmek istiyorum , kızlık zarı diktirme kadınlar kulübü , kızlık zarı dikimi anlaşılır mı , kızlık zarı diktirme video gibi deyimlerle lafa başlanır.

Kızlık zarı dikimi Kütahya

Seramik cenneti Kütahya'da kızlık zarı dikimi fiyatı soran çok hasta oluyor ve bunların bazıları bizden randevu alarak günübirlik uçakla veya otobüsle gelerek kızlık zarı dikimi yaptırıyorlar ve aynı gün içinde geri dönüyorlar. Bunların dışında Kütahya'da kızlık zarı diken doktorlarda çok soruluyor ama özellikle flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi yapan Kütahya'lı doktor varmı pek bilmiyorum.

Kızlık zarı diken en iyi doktor

Özellikle başka ülkelerden ve uzak illerden gelen kızlık zarı dikimi hastalarına he sorarım beni nasıl buldunuz diye , önemli bir kısmı ise aylardır araştırdım , yorumları okudum ve kızlık zarı diken en iyi doktor olarak .... buldum hocam diyorlar. Koltuklarım kabarmıyor değil hani :) Gerçektende 25 yıldır kızlık zarı dikimi flep yöntemi yapıyorum ve Allaha şükür mutsuz ettiğimiz kimseler nerdeyse olmadı.

Vajina daraltma ameliyatı fiyatları

2015 yılında İstanbul'da vajina daraltma ameliyatı fiyatları ortalama .... tl civarındadır. Özellikle evlilik öncesi çok sayıda cinsel ilişkide bulunan bayanlar kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırırken aynı seansta vajina daraltma ameliyatıda yaptırmayı tercih ediyorlar. Bunların dışında vajinal kanaldan normal doğum yapmış bayanlardada vajinal genişleme çok sık rastlanır.


Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

0212 227 5519 - 0532 221 3007 - 0542 215 7274

Yorumlar

 1. kizlik zarini dikme isi nsl oluyo daha kly daha uzun vadeli bir operasyonu varmi yapildimi ne zamana kdr garantisi var ve bunu ozel veya devley hastahaneleri yaparsa yada nerde yaptırabilirz ve bunun gizliligi varmi rica etsm bilgilendirebilirmisiniz beni ona gore hareket edelim
  18 Aralık 14:14 - Afyon Kızlık Zarı Dikimi Nasıl Yapılır ?: Suan musayt dglseniz baska zmnda konuşabilirz siz nsl uygun gorurseniz rahatsız etmim
  18 Aralık 14:20 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Kalıcı dikim sonsuz zamanlıdır
  18 Aralık 14:20 - Op. Dr. Turgay Karakaya: A- KIZLIK ZARI DİKİMİ VE VAJİNAL ESTETİK

  1- Kalıcı Kızlık zarı dikimi flep yöntemi istanbul'da : 1500tl ( hayat boyu dayanır, dikiş izi kalmaz , kesinlikle anlaşılmaz ) Ameliyat 25 dakika sürer , lokal anestezi ile ağrı ve acı çekilmez, dikim sonrası aynı gün iş hayatınıza geri dönebilirsiniz.

  2- Kalıcı Kızlık zarı dikimi ÇİFT KAT flep yöntemi İstanbul'da : 2000tl ( çift kat flep daha çok vajina girişi büyük bayanlara uygundur. Kalıcı Kızlık zarı dikimi sonrası 20 gün cinsel ilişki yasaktır , sonrasında yıllar sonra bile ilişkide kan gelir.

  3- Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi + vajina daraltma İstanbul'da : 2000 tl ( dikim öncesi yoğun cinsel aktivite sonucu vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  4- kalıcı çift kat flep + vajina daraltma İstanbul'da : 2500 tl ( kilolu ve vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  5- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti ( sarkan dudakların küçültülmesi ) İstanbul'da = 2000 tl

  6- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti + vajina daraltma İstanbul'da = 2500 tl

  7- geçici kızlık zarı dikimi İstanbul'da: 1500 tl ( max 5 gün dayanır ) Aynı gün bile ilişkiye girilebilir.

  8- sadece vajina daraltma İstanbul'da: 1500 tl

  9- sadece labiaplasti İstanbul'da : 1500 tl

  10- Kızlık zarı dikimi sonrası kontroller ücretsizdir , ayrıca şehir dışı veya yurtdışından gelen hastalarımız whatsApp tan bağlantıda kalarak destek alırlar ve kontrol zorunlu değildir.

  11- SGK anlaşmalı olmadığımız için yapılan işlemler SGK kayıtlarına geçmez. Reşitseniz tek başınıza dikim için gelebilirsiniz.

  12- Kızlık zarı muayenesi İstanbul'da 150 tl dir. Bekaret testi , kızlık testi olarakta bilinir.

  B - KÜRTAJ FİYATLARI

  1- Vakum kürtaj fiyatları İstanbul'da 400 tl den başlar ve gebelik haftası arttıkça artar , 4 haftalık 400 tl , 5 haftalık 500 tl , 6 haftalık 600 tl şeklindedir. İstanbul'da kürtaj öncesi ultrason ücretsizdir.

  2- Gebelik haftası son adet tarihinin ilk gününden itibaren sayılarak hesaplanır , kesin hafta sonucu ultrason muayenesi ile netleşir. Cinsel ilişki zamanına göre gebelik haftası hesaplanmaz. Hamilelik testleri adet gecikmesinden 5 gün sonra yapılır.

  3- Kürtaj yasasına göre 10 haftadan sonra kesinlikle kürtaj yapılmaz. Bu konuda hiçbir istisna yoktur.

  Bu işlemler 18 yaşını geçmiş bayanlara uygulanır.

  Tüm işlemler randevu ile yapılır :
  0212 227 5519
  0532 221 3007 WhatsApp
  0542 215 7274
  0532 441 9825
  Bulvar cad Zeytinburnu

  Twitter.com/jinekologdr
  Facebook.com/kurtajfiyatlari

  Jinekolog Op. Dr. Turgay karakaya Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı.
  18 Aralık 14:26 - Afyon Kızlık Zarı Dikimi Nasıl Yapılır ?: Peki bu olayi gizli tutmamiz icinde sgk ya uye olmayan bi kurum tarafindan yaptirmamiz gerekmekdedir degilmi yani bizim amacimiz kimse tarafından ogrenilmemesi turgay bey bunun icin ne onerirsiniz
  18 Aralık 14:28 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Zaten biz sgk anlaşmalı değiliz full gizli kalır
  18 Aralık 14:30 - Afyon Kızlık Zarı Dikimi Nasıl Yapılır ?: Anladim efendim tmm ozmn neyin ne olacagini anladigimiza gore simdi sira kisinin resit olmasi.ondan sonra gerkirse ilerde ben sizle irtibata gecerm cok tesekkur ediyorum turgay bey iyi gunler dilerim
  18 Aralık 14:34 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Ok

  YanıtlaSil
 2. Sizi rahatsiz etme nedenim kızlık diktirme hocam . Eger musaitseniz size cok zahmet olcak ama ufak bir bilgi almak istiyorum hocam ?
  18 Aralık 07:14 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Tabi buyrun
  18 Aralık 12:22 - Erzurum Flep Yöntemi Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Sorar: Hocam bundan 7 - 8 ay once erkek arkadasimla beraberdik cok ciddi dusundugumuz icin boyle birsey oldu ve sonu kotu oldu bitti gitti . Psikolojim alt ust bir halde hocam . Yasamak istemiyorum eve kapandim . Cevremdeki insanlar bana sizi onerdiler . Kızlık dikimi belli bir sure sonra dikildigi anlasiliyormu acaba tekrar eskisi gibi tipki yeni kizlik zari gibi olabiliyormu ?
  18 Aralık 12:25 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi eskisi gibi orijinal olur ve asla anlaşılmaz
  18 Aralık 12:27 - Erzurum Flep Yöntemi Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Sorar: Ortalama fiyatlar ne kadar hocam ve ne zaman musaitsiniz ? Erzurumda yasadigim icin hocam 2 gun icinde gelip geri donmem lazim siz ne zaman musait olursunuz ?
  18 Aralık 12:30 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Aynı günde dönersiniz 30 dakika sürer
  18 Aralık 12:30 - Op. Dr. Turgay Karakaya: A- KIZLIK ZARI DİKİMİ VE VAJİNAL ESTETİK

  1- Kalıcı Kızlık zarı dikimi flep yöntemi istanbul'da : 1500tl ( hayat boyu dayanır, dikiş izi kalmaz , kesinlikle anlaşılmaz ) Ameliyat 25 dakika sürer , lokal anestezi ile ağrı ve acı çekilmez, dikim sonrası aynı gün iş hayatınıza geri dönebilirsiniz.

  2- Kalıcı Kızlık zarı dikimi ÇİFT KAT flep yöntemi İstanbul'da : 2000tl ( çift kat flep daha çok vajina girişi büyük bayanlara uygundur. Kalıcı Kızlık zarı dikimi sonrası 20 gün cinsel ilişki yasaktır , sonrasında yıllar sonra bile ilişkide kan gelir.

  3- Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi + vajina daraltma İstanbul'da : 2000 tl ( dikim öncesi yoğun cinsel aktivite sonucu vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  4- kalıcı çift kat flep + vajina daraltma İstanbul'da : 2500 tl ( kilolu ve vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  5- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti ( sarkan dudakların küçültülmesi ) İstanbul'da = 2000 tl

  6- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti + vajina daraltma İstanbul'da = 2500 tl

  7- geçici kızlık zarı dikimi İstanbul'da: 1500 tl ( max 5 gün dayanır ) Aynı gün bile ilişkiye girilebilir.

  8- sadece vajina daraltma İstanbul'da: 1500 tl

  9- sadece labiaplasti İstanbul'da : 1500 tl

  10- Kızlık zarı dikimi sonrası kontroller ücretsizdir , ayrıca şehir dışı veya yurtdışından gelen hastalarımız whatsApp tan bağlantıda kalarak destek alırlar ve kontrol zorunlu değildir.

  11- SGK anlaşmalı olmadığımız için yapılan işlemler SGK kayıtlarına geçmez. Reşitseniz tek başınıza dikim için gelebilirsiniz.

  12- Kızlık zarı muayenesi İstanbul'da 150 tl dir. Bekaret testi , kızlık testi olarakta bilinir.

  B - KÜRTAJ FİYATLARI

  1- Vakum kürtaj fiyatları İstanbul'da 400 tl den başlar ve gebelik haftası arttıkça artar , 4 haftalık 400 tl , 5 haftalık 500 tl , 6 haftalık 600 tl şeklindedir. İstanbul'da kürtaj öncesi ultrason ücretsizdir.

  2- Gebelik haftası son adet tarihinin ilk gününden itibaren sayılarak hesaplanır , kesin hafta sonucu ultrason muayenesi ile netleşir. Cinsel ilişki zamanına göre gebelik haftası hesaplanmaz. Hamilelik testleri adet gecikmesinden 5 gün sonra yapılır.

  3- Kürtaj yasasına göre 10 haftadan sonra kesinlikle kürtaj yapılmaz. Bu konuda hiçbir istisna yoktur.

  Bu işlemler 18 yaşını geçmiş bayanlara uygulanır.

  Tüm işlemler randevu ile yapılır :
  0212 227 5519
  0532 221 3007 WhatsApp
  0542 215 7274
  0532 441 9825
  Bulvar cad Zeytinburnu

  Twitter.com/jinekologdr
  Facebook.com/kurtajfiyatlari

  Jinekolog Op. Dr. Turgay karakaya Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı.
  18 Aralık 12:33 - Erzurum Flep Yöntemi Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Sorar: Hocam tesekkur ediyorum haftaya istanbuldayim iyi gunler
  18 Aralık 12:34 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Gün netleşince yazın randevu vereyim
  18 Aralık 12:34 - Erzurum Flep Yöntemi Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Sorar: Tmm hocam tesekkurler

  YanıtlaSil
 3. istenmeyen bir ilişki yaşadım ve kizligimin gidip gitmediğini öğrenmek istiyorum yani yasal belirtilmeden bakilabiliniyor mu
  17 Aralık 21:42 - İstanbul Kızlık Zarı Muayenesi Fiyatı: Bakire testi kimlik vs ile oluyor değilmi ben istenmedigim bir ilişki yaşadım
  17 Aralık 22:12 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Özel muayenehaneyiz sgk kayıtlarına geçmez
  17 Aralık 22:29 - İstanbul Kızlık Zarı Muayenesi Fiyatı: Tsk ederim
  17 Aralık 22:44 - Op. Dr. Turgay Karakaya: R e
  18 Aralık 11:18 - İstanbul Kızlık Zarı Muayenesi Fiyatı: Fiyat ne kadar peki
  18 Aralık 11:28 - Op. Dr. Turgay Karakaya:

  YanıtlaSil
 4. Ben nisanda evleniyorum ve dikim yaptirmaq istoyrum doktora getdim bazi tahlil etdi ve bende mantar filan cikdi ,onun icin doktorum bazi ilaclar yazdi bu hafta sonu yeniden tahlik yapmaliyim sorun cikmazsa dikim olacaq insallah,ben okudum dikim hakda yazilmiski dikimin iyi olmasi icin 1 ay surec cok onemli temiz olmali hangi bir mikrob olmamali dikimin iylesmesi icin tutmasi icin bende sizden bunun icin ne yapmaliyim diye soruyorum nasil bakmaliyim orama bir porblem olmasin cunki dikimin iki ay sora dugunum var
  18 Aralık 09:40 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Mantar iyileşsin önce
  18 Aralık 09:41 - Yalova Geçici Kızlık Zarı Dikimi Ücreti: Evet doktu
  18 Aralık 09:41 - Yalova Geçici Kızlık Zarı Dikimi Ücreti: Doktorum iylesmeden once dikim yapmicaq sadece ben cok korkuyorum birden dikis tutmaz gerdek gecesi mahv olurim
  18 Aralık 09:43 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Flep yöntemi tutar mutlaka
  18 Aralık 09:43 - Yalova Geçici Kızlık Zarı Dikimi Ücreti: Hangi ilaclar mutlaka kullanilmali
  18 Aralık 09:44 - Yalova Geçici Kızlık Zarı Dikimi Ücreti: Soradan
  18 Aralık 09:44 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Batikon süreceksiniz ve ağızdan antibiyotik
  18 Aralık 09:45 - Yalova Geçici Kızlık Zarı Dikimi Ücreti: Bu batikon krem gibi bir seymi ve hangi antibiyotikler
  18 Aralık 09:47 - Yalova Geçici Kızlık Zarı Dikimi Ücreti: Bakude ben batikon desem anlarlarmi acaba
  18 Aralık 09:49 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Evet sıvı ilaç
  18 Aralık 09:49 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Antibiyotik flagyl tablet
  18 Aralık 09:50 - Yalova Geçici Kızlık Zarı Dikimi Ücreti: Gunde bir kere oylemi?
  18 Aralık 09:55 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Ebet
  18 Aralık 09:55 - Yalova Geçici Kızlık Zarı Dikimi Ücreti: Cok twk ederim vaktinizi aldim
  18 Aralık 09:58 - Op. Dr. Turgay Karakaya: R e

  YanıtlaSil
 5. mrb bn vajina daraltma ameliyati icin fiyat almak istiorum
  18 Aralık 10:18 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Tabi
  18 Aralık 10:18 - Op. Dr. Turgay Karakaya: A- KIZLIK ZARI DİKİMİ VE VAJİNAL ESTETİK

  1- Kalıcı Kızlık zarı dikimi flep yöntemi istanbul'da : 1500tl ( hayat boyu dayanır, dikiş izi kalmaz , kesinlikle anlaşılmaz ) Ameliyat 25 dakika sürer , lokal anestezi ile ağrı ve acı çekilmez, dikim sonrası aynı gün iş hayatınıza geri dönebilirsiniz.

  2- Kalıcı Kızlık zarı dikimi ÇİFT KAT flep yöntemi İstanbul'da : 2000tl ( çift kat flep daha çok vajina girişi büyük bayanlara uygundur. Kalıcı Kızlık zarı dikimi sonrası 20 gün cinsel ilişki yasaktır , sonrasında yıllar sonra bile ilişkide kan gelir.

  3- Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi + vajina daraltma İstanbul'da : 2000 tl ( dikim öncesi yoğun cinsel aktivite sonucu vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  4- kalıcı çift kat flep + vajina daraltma İstanbul'da : 2500 tl ( kilolu ve vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  5- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti ( sarkan dudakların küçültülmesi ) İstanbul'da = 2000 tl

  6- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti + vajina daraltma İstanbul'da = 2500 tl

  7- geçici kızlık zarı dikimi İstanbul'da: 1500 tl ( max 5 gün dayanır ) Aynı gün bile ilişkiye girilebilir.

  8- sadece vajina daraltma İstanbul'da: 1500 tl

  9- sadece labiaplasti İstanbul'da : 1500 tl

  10- Kızlık zarı dikimi sonrası kontroller ücretsizdir , ayrıca şehir dışı veya yurtdışından gelen hastalarımız whatsApp tan bağlantıda kalarak destek alırlar ve kontrol zorunlu değildir.

  11- SGK anlaşmalı olmadığımız için yapılan işlemler SGK kayıtlarına geçmez. Reşitseniz tek başınıza dikim için gelebilirsiniz.

  12- Kızlık zarı muayenesi İstanbul'da 150 tl dir. Bekaret testi , kızlık testi olarakta bilinir.

  B - KÜRTAJ FİYATLARI

  1- Vakum kürtaj fiyatları İstanbul'da 400 tl den başlar ve gebelik haftası arttıkça artar , 4 haftalık 400 tl , 5 haftalık 500 tl , 6 haftalık 600 tl şeklindedir. İstanbul'da kürtaj öncesi ultrason ücretsizdir.

  2- Gebelik haftası son adet tarihinin ilk gününden itibaren sayılarak hesaplanır , kesin hafta sonucu ultrason muayenesi ile netleşir. Cinsel ilişki zamanına göre gebelik haftası hesaplanmaz. Hamilelik testleri adet gecikmesinden 5 gün sonra yapılır.

  3- Kürtaj yasasına göre 10 haftadan sonra kesinlikle kürtaj yapılmaz. Bu konuda hiçbir istisna yoktur.

  Bu işlemler 18 yaşını geçmiş bayanlara uygulanır.

  Tüm işlemler randevu ile yapılır :
  0212 227 5519
  0532 221 3007 WhatsApp
  0542 215 7274
  0532 441 9825
  Bulvar cad Zeytinburnu

  Twitter.com/jinekologdr
  Facebook.com/kurtajfiyatlari

  Jinekolog Op. Dr. Turgay karakaya Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı.
  18 Aralık 10:20 - İstanbul Vajina Daraltma Ameliyatı Fiyatı: peki turgay bey vajinayi kac cm kdr daraltabiliosunz
  18 Aralık 10:21 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Vucüt yapınıza göre hiç cinsel ilişkiye girmemiş hale getiriyoruz
  18 Aralık 10:21 - İstanbul Vajina Daraltma Ameliyatı Fiyatı: arti vajina boyu olarak da
  18 Aralık 10:22 - İstanbul Vajina Daraltma Ameliyatı Fiyatı: bn 2 dogum 3 kurtaj yptrms biri olarak yeternce dar bi vajinm olurmu
  18 Aralık 10:23 - İstanbul Vajina Daraltma Ameliyatı Fiyatı: arti kac cm iceriye kdr daraltma yapiosunz
  18 Aralık 10:23 - İstanbul Vajina Daraltma Ameliyatı Fiyatı: ve dogum izlerini dzeltebiliomusnZ
  18 Aralık 10:29 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Vajinayı boydan boya daraltabiliriz , istediğimiz ölçülerde değişiklik yaparız , vajinaki doğum izlerinide alırız
  18 Aralık 10:32 - İstanbul Vajina Daraltma Ameliyatı Fiyatı: tmm tskler bn randevu alicam en kisa surede kliniginize gldimde dha detyli konusuruz ii gnler
  18 Aralık 10:32 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Tamam gün netleşince yazarsınız
  18 Aralık 10:33 - İstanbul Vajina Daraltma Ameliyatı Fiyatı: olur tskler

  YanıtlaSil
 6. Hocam nolur yardim edin cok korkuyorm bn parmgimla kzlgmi bozdum kesinlikle kimseyle iliskiye girmedim ama orta parmagimi ikinci bogumuna kadar sokunca rahim agzi parmagima geliyor en fzla 4 5 cm snra bu kadar asagida olmasi normalmi niye boyle nolur cevp verin

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Parmakla kızlık zarı bozulması çok sık karşılaşılıyor, ama kesin konuşmak için kızlık zarı muayenesi gerekir

   Sil
 7. Peki rahim agzinin bu kadar asagida olmasi normalmi lutfen bisy soyleyin

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kızlık zarı ile rahim ağızı yani portio uteri arası 10 cm dir, ıkınıncamı iniyor yoksa ayaktamı baktınız ?

   Sil
  2. Ayaktada bakiyorum uzanmis bicimdede ayni cok korkuyorum

   Sil
  3. Kızlık zarı muayenesi esnasında bakmak lazım

   Sil
 8. Tahmin edeceginiz gibi bekaret zari ile ilgili sorularim
  17 Aralık 17:11 - Antalya Bekaret Zarı Dikimi Fiyatı Sorar: Fiyat bilgisi almak istiyorum
  17 Aralık 17:14 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Tabi
  17 Aralık 17:14 - Op. Dr. Turgay Karakaya: A- KIZLIK ZARI DİKİMİ VE VAJİNAL ESTETİK

  1- Kalıcı Kızlık zarı dikimi flep yöntemi istanbul'da : 1500tl ( hayat boyu dayanır, dikiş izi kalmaz , kesinlikle anlaşılmaz ) Ameliyat 25 dakika sürer , lokal anestezi ile ağrı ve acı çekilmez, dikim sonrası aynı gün iş hayatınıza geri dönebilirsiniz.

  2- Kalıcı Kızlık zarı dikimi ÇİFT KAT flep yöntemi İstanbul'da : 2000tl ( çift kat flep daha çok vajina girişi büyük bayanlara uygundur. Kalıcı Kızlık zarı dikimi sonrası 20 gün cinsel ilişki yasaktır , sonrasında yıllar sonra bile ilişkide kan gelir.

  3- Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi + vajina daraltma İstanbul'da : 2000 tl ( dikim öncesi yoğun cinsel aktivite sonucu vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  4- kalıcı çift kat flep + vajina daraltma İstanbul'da : 2500 tl ( kilolu ve vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  5- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti ( sarkan dudakların küçültülmesi ) İstanbul'da = 2000 tl

  6- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti + vajina daraltma İstanbul'da = 2500 tl

  7- geçici kızlık zarı dikimi İstanbul'da: 1500 tl ( max 5 gün dayanır ) Aynı gün bile ilişkiye girilebilir.

  8- sadece vajina daraltma İstanbul'da: 1500 tl

  9- sadece labiaplasti İstanbul'da : 1500 tl

  10- Kızlık zarı dikimi sonrası kontroller ücretsizdir , ayrıca şehir dışı veya yurtdışından gelen hastalarımız whatsApp tan bağlantıda kalarak destek alırlar ve kontrol zorunlu değildir.

  11- SGK anlaşmalı olmadığımız için yapılan işlemler SGK kayıtlarına geçmez. Reşitseniz tek başınıza dikim için gelebilirsiniz.

  12- Kızlık zarı muayenesi İstanbul'da 150 tl dir. Bekaret testi , kızlık testi olarakta bilinir.

  B - KÜRTAJ FİYATLARI

  1- Vakum kürtaj fiyatları İstanbul'da 400 tl den başlar ve gebelik haftası arttıkça artar , 4 haftalık 400 tl , 5 haftalık 500 tl , 6 haftalık 600 tl şeklindedir. İstanbul'da kürtaj öncesi ultrason ücretsizdir.

  2- Gebelik haftası son adet tarihinin ilk gününden itibaren sayılarak hesaplanır , kesin hafta sonucu ultrason muayenesi ile netleşir. Cinsel ilişki zamanına göre gebelik haftası hesaplanmaz. Hamilelik testleri adet gecikmesinden 5 gün sonra yapılır.

  3- Kürtaj yasasına göre 10 haftadan sonra kesinlikle kürtaj yapılmaz. Bu konuda hiçbir istisna yoktur.

  Bu işlemler 18 yaşını geçmiş bayanlara uygulanır.

  Tüm işlemler randevu ile yapılır :
  0212 227 5519
  0532 221 3007 WhatsApp
  0542 215 7274
  0532 441 9825
  Bulvar cad Zeytinburnu

  Twitter.com/jinekologdr
  Facebook.com/kurtajfiyatlari

  Jinekolog Op. Dr. Turgay karakaya Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı.
  17 Aralık 17:16 - Antalya Bekaret Zarı Dikimi Fiyatı Sorar: Tsk ederim hocam. Bi sorum daha olacak.
  17 Aralık 17:17 - Antalya Bekaret Zarı Dikimi Fiyatı Sorar:

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Benim evlenecegim insan guvenlik guclerinde calisiyor. Malum tahkikat yapilacak.
   17 Aralık 17:17 - Antalya Bekaret Zarı Dikimi Fiyatı Sorar: Tahkikatta bu islemle ilgili bir bilgi alinamaz dimi ?
   17 Aralık 17:19 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Hayır hiç merak etmeyin
   17 Aralık 17:20 - Antalya Bekaret Zarı Dikimi Fiyatı Sorar: Bundan emin olmam gerekiyodu hocam tesekkur ederim. En kisa zamanda sizinle iletisime gecip randevu alacagim..
   17 Aralık 17:20 - Antalya Bekaret Zarı Dikimi Fiyatı Sorar: Ayrica son bir sorum.
   17 Aralık 17:20 - Antalya Bekaret Zarı Dikimi Fiyatı Sorar: Ozel muayenehane dimi ?
   17 Aralık 17:20 - Antalya Bekaret Zarı Dikimi Fiyatı Sorar: Ozel hastane degil galiba.
   17 Aralık 17:27 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Evet özel muayenehane
   17 Aralık 17:27 - Antalya Bekaret Zarı Dikimi Fiyatı Sorar: Tsk ederim..
   17 Aralık 17:27 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Zar dikimi daima muayenehanede olur gizlilik sebebi ile
   17 Aralık 17:28 - Antalya Bekaret Zarı Dikimi Fiyatı Sorar: Bu konuda net bir bilgim yoktu. Ayni fikirdeyim. İl disindan gelecegim. Muayenehanenizden mutlu bir sekildr ayrilmak umuduyla..
   17 Aralık 17:29 - Op. Dr. Turgay Karakaya: 1000 lerce kızımızı gelin ettik .. 25 yıldır dikiyorum
   17 Aralık 17:37 - Antalya Bekaret Zarı Dikimi Fiyatı Sorar: ��

   Sil
 9. merhabalar hocam ben izmirden size yazıyorum nette araştırma yaparken sizin için yapılan yorumları gördüm sizi tek bi sorum olucak kızlık zarı muayenesi hakkında

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. jinekoloğa giderek kzılık zarı muanesi yaptırabilirmiyim herhangi bir adli belge isterlermi kızlık zarımla ilgili şüphem var ama cesaret edip gidemiyorum jinekoloğa :(

   Sil
 10. Hocam mrb gecen gun yazmistim parmagimi sknca hemn 5 cm snra rahim agzi elime geliyor diye dr gittim dr bna kabzligim oldugundan cok ikindigimdan indigini soyledi ama hc tedavsi fln sylemedi yokmu bunun caresi allh rizasi icin ne ypblrm

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Rahim sarkması gerçekten varsa , ameliyatla rahmi geri alabiliyoruz

   Sil
 11. Esnek Kızlık Zarı: Merhaba. Ben s... size bi kac şey sorma sansım varmı acaba ?
  30 Oca 11:19 - Jinekolog Operatör Doktor: Tabiki
  30 Oca 11:33 - Esnek Kızlık Zarı: Öncelikle numaranızı siteden aldım. Kadın dogum doktrusunuz sanırm
  30 Oca 11:42 - Jinekolog Operatör Doktor: Evet
  30 Oca 14:39 - Esnek Kızlık Zarı: Ben 21 yasında bekarım ve erkek arkadasımla biseyler yasadık fakat benden kan falan gelmedi ve sitede de bahsettiginiz gibi cok düsük bi ihtimal ama zarım esnek veya kalın olablirmi yada bunun tıbbi bi acıklaması nedir
  30 Oca 14:45 - Jinekolog Operatör Doktor: Esnek olabilir
  30 Oca 14:46 - Esnek Kızlık Zarı: Peki nasıl bozulması gerekiyo
  30 Oca 14:46 - Esnek Kızlık Zarı: Ve bahsettigimiz kan ne kadar derecede fazla gelir sadece bi kac damlamı
  30 Oca 14:48 - Jinekolog Operatör Doktor: 10 cc falan gelir normalde
  30 Oca 14:48 - Jinekolog Operatör Doktor: Bazen esnek zar durumunda içten ayrışır.. tam birleşme olup kanamadı ise
  30 Oca 14:49 - Esnek Kızlık Zarı: Hic bi şekilde kan gelmedi tam birleşme oldu ve bişey göremedik
  30 Oca 14:51 - Jinekolog Operatör Doktor: Esnektir o zman
  30 Oca 14:52 - Esnek Kızlık Zarı: Kaçıncı ilişkide yada nasıl gelir o kan onu merak ediyorum
  30 Oca 14:54 - Jinekolog Operatör Doktor: Artık gelmez
  30 Oca 14:54 - Esnek Kızlık Zarı: Hic bi şekilde gelmez diyosunuz
  30 Oca 14:55 - Jinekolog Operatör Doktor: Esnekte kanama olmaz
  30 Oca 14:55 - Jinekolog Operatör Doktor: Zaten ilişkiye girmişsiniz kanaması gerekirmi artık
  30 Oca 14:56 - Esnek Kızlık Zarı: Peki cok nadir olabilcek durummu yoksa hemen hemen her gencte olabilirmi
  30 Oca 14:56 - Jinekolog Operatör Doktor: Esnek %5
  30 Oca 14:57 - Esnek Kızlık Zarı: Cok az bi ihtimal yani peki bozuldu da o kanı bizmi göremedik acaba cokmu geliyo yoksa normal şekilde bi kac damlamı
  30 Oca 15:21 - Jinekolog Operatör Doktor: Muayene etmeden o derece tahmin fazla olur
  30 Oca 15:22 - Esnek Kızlık Zarı: Muayne olurken peki bilgiler saklı kalıyomu yoksa aileyle bi baglantı kuruluyomu
  30 Oca 15:28 - Jinekolog Operatör Doktor: Tabiki gizli kalır böylesine mahrem bir konu
  30 Oca 15:28 - Jinekolog Operatör Doktor: Yaş ?
  30 Oca 15:29 - Esnek Kızlık Zarı: 21 yasındayım. Hastane böyle bişeyi gizli tutar dimi
  30 Oca 15:31 - Jinekolog Operatör Doktor: Hastane sgk ya işlet
  30 Oca 15:31 - Jinekolog Operatör Doktor: R
  30 Oca 15:31 - Esnek Kızlık Zarı: Gizli kalma ihtimali cok düsük yani 😥
  30 Oca 15:35 - Jinekolog Operatör Doktor: Özel jinekolog muayenehanesinde gizli kalıt
  30 Oca 15:37 - Esnek Kızlık Zarı: Peki bişey daha sorcam ilişkide kızlık bozuldugunda şiddetli acı yada agrı oluyomu cünkü bende o tür bişey hic olmadı ? Benmi anormalim yoksa olanlarmı normal anlamadım
  30 Oca 15:43 - Jinekolog Operatör Doktor: Esnekte böyle olur
  30 Oca 15:46 - Esnek Kızlık Zarı: Haklısınızz 😥

  YanıtlaSil
 12. Kızlık Zarı Dikimi Ankara: Merhaba ben ankaradan mesaj atyrm kalici kzlk zari dikiminn fiyatni ogreneblrmym
  09 12 2015, 16:13 - Kızlık Zarı Dikimi Ankara: Islem ankarada yapilcak netten aldm numarnzi
  09 12 2015, 17:38 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: İstanbul dayız biz.. ama havaalanına 10 dakikayız aynı gün geri uçabilirsiniz

  YanıtlaSil
 13. Kızlık Zarı Bozulması: İyi akşamlar doktor bey size bir sorum olacakti
  11 12 2015, 00:41 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Buyrun
  11 12 2015, 00:42 - Kızlık Zarı Bozulması: Erkek arkadaşımla cinsel bi temas oldu . Biraz acima ve o anlık bi kan geldi sonrasında bi kan gelmedi . Acaba kızlık zarim bozulmus mudur
  11 12 2015, 01:10 - Kızlık Zarı Bozulması: Çok merak ediyorum zedelenmemi oldu ya da bozuldumu
  11 12 2015, 08:19 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Bozulmuştur.. ama isterseniz muayene edelim ?
  11 12 2015, 08:56 - Kızlık Zarı Bozulması: Istanbuldamisiniz
  11 12 2015, 08:59 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Evet
  11 12 2015, 08:59 - Kızlık Zarı Bozulması: Peki en yakın zamanda gelmeye calisicam
  11 12 2015, 08:59 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Ok

  YanıtlaSil
 14. Mrb Turgay bey kızlık zarı dikimi fiyatları ne kadar ?
  26 02 2016, 17:11 - Jin op dr turgay karakaya: Buyrun
  26 02 2016, 17:18 - -: Flep yöntemi ve geçici yöntem için sizden bilgi almak istiyorum
  26 02 2016, 17:45 - -: Teşekkürler
  26 02 2016, 17:46 - -: Gelmek için önceden randevu almak gerekiyo mu peki ??
  26 02 2016, 18:08 - Jin op dr turgay karakaya: Evet
  26 02 2016, 18:11 - -: Tamam çok teşekkür ederim iyi akşamlar

  YanıtlaSil
 15. Merhaba kızlık zarı dikimi fiyatlarını sorup 11 martta hymen ameliyati olmustum ilk kontrol icin gelmek istiyorum carsamba gunu 13.30 14.00 arasi istanbul disindan gelicem saat konusunda net bisi diyemiyorum en gec 14.00 olur sanirim
  21 03 2016, 14:59 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Ok gelin
  21 03 2016, 14:59 - -: Ok.

  YanıtlaSil
 16. Bi tane kız arkadaşım sevgilisiyle ilişki yaşamış
  1 06 2016, 19:18 - -: Sonra sevgilisi terk etmiş
  1 06 2016, 19:19 - -: Yeni sevgiliside bakireliğe cok önem veriyor
  1 06 2016, 19:19 - -: Kızlık zarını diktirmek istiyor
  1 06 2016, 19:23 - -: Ücreti ne kadar
  1 06 2016, 19:23 - -: Yeriniz nerde
  1 06 2016, 19:23 - -: Randevu almaya gerek varmı

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Yasal Uyarı : Blogumuza yorum , soru ve dialog gönderirken bu içeriğin diğer ziyaretçiler tarafıncada okunabileceğini göz önünde bulundurarak isim , adres , telefon gibi size özel bilgiler girmekten kaçınınız. Yanlışlıkla gönderdiğiniz veya sonradan vazgeçtiğiniz içeriklerinizi sildirmek için bizi arayınız. Ayrıntılar için " Site kullanım kuralları ve Yasal uyarılar" bölümüne bakınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı bozulduktan sonra adet gecikir mi ?

Kızlık Zarıyla İlgili 5 Önemli Konu , Kızlık Zarı Dikimi , Kalıcı Zar Onarımı , Geçici Dikimler , Himenoplasti