Kızlık zarı dikimi fiyatı

Kızlık zarı dikimi fiyatları 2019 yılında İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakasında jinekologdan jinekoloğa değişmekle beraber yaklaşık olarak ....tl gibi bir ücret seviyesinden başlar. Gerçi artık 2015 yılına girdikten sonra himenoplasti fiyatlarındaki talep ve fiyat artışları ile bu taban fiyat en basit kızlık zarı dikim metodu olan geçici kızlık zarı dikimi için uygulanmaktadır. Bunun yanında kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı ve himenoplasti ile beraber yapılan vajina daraltma ameliyatı , labioplasti ameliyatı gibi ilave operasyonların katılımı ile dikim ücretlerinin nasıl değişeceğini bu yazımızda anlatıyoruz. Ayrıca yine bekaret onarımında olmazsa olmaz önemli bilgileride ilerleyen paragraglarımızda bulacaksınız mesela , flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi , geçici kızlık zarı dikimi , kızlık zarı dikimi anlaşılır mı , esnek kızlık zarı, kızlık zarı diktirenlerin yorumları gibi ek konular.


Kızlık zarı dikimi fiyatı İstanbul

İstanbul'da kızlık zarı dikimi fiyatı olarak en ucuz ücretlerin 2019 yılı için yaklaşık ....tl'den başladığını ve bu himenoplasti maliyetlerinin ancak geçici kızlık zarı dikimi için uygulandığını ve İstanbul'da kızlık zarı diken en iyi doktorların flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi ücreti olarak ....tl civarı bir fiyat söyleyeceklerini belirtmiştir. Son yıllarda aşırı talep olan kızlık zarı dikimi flep metodu ve vajina daraltma ameliyatları içinde aynı seansta yapılacaksa toplam ....tl , himenoplasti + vajinoplasti + labioplasti şeklindeki 3lü ameliyat içinde İstanbul'da ....tl gibi rakamlar telaffuz edilir. Vajina genişlemesi fazla olanlarada çift kat flep himenoplasti ameliyatı uygun olacaktır.

Kızlık zarı dikimi

Himenoplasti ameliyatı yani kızlık zarı dikimi İstanbul'da 2019 yılında halen 2 farklı ana metodla gerçekleştirilir , bunlardan en popüler olanı ve diğerine göre abartısız 10 kat fazla tercih edilen yöntem kalıcı kızlık zarı dikimi flep metodudur , kızlık zarınızın bozulmadı yada patlaması ne şekilde olursa olsun , kalıcı kızlık zarı şeklinde diktirdiyseniz cinsel ilişkiye girmek için acele etmenize pek ihtiyaç olmaz, bekaret zarı dikiminden itibaren 20 gün kadar bir süre içinde cinsel ilişkiye girmedikten sonra takib eden zamanda ne zaman isterseniz ilişki yaşayabilirsiniz ve kızlık zarınız gerçek olduğu için yıllar sonra bile ilişki olsa tama yakın ihtimalle kanama olacaktır. Ama 2. Seçenek olan eski himenoplasti metodu geçici kızlık zarı dikimi yaptıracaksanız aynı övgüler yapamam , kızlık zarınızı geçici olarak diktirdiğinizde geri sayım başlar ve 10 gün içinde cinsel ilişki yaşamaz iseniz kızlık zarınız kendiliğinden bozulacaktır ve kanayacaktır. Ama geçici kızlık zarı dikiminin bir avantajı vardır , dikim yapılan gün bile cinsel ilişkiye girebilirsiniz. İstanbul'da bekaret zarı diktirme fiyatı yaklaşık ....tl'den başlar.

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

Himenoplasti ameliyatlarından ister flep yöntemi kalıci kızlık zarı diktirin , istersenizde geçici kızlık zarı dikimi yaptırın partneriniz tarafınca kızlık zarınızın dikilmiş olduğu kesine yakın ihtimalle anlaşılmaz. Tabi kızlık zarı dikimi konusunda ustalaşmış ellere sahip bir jinekolog tarafınca yapılmak şartı ile. Gerçektende birçok genç kız bize kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ? Diye sorular soruyor. İçiniz rahat olsun , anlaşılacak olsa böyle bir ameliyatı neden yapalım.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı bozulduktan sonra adet gecikir mi ?

Kızlık zarı görüntüleri

Yasal Uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.