Kızlık zarı dikimi İstanbul

Kızlık zarı dikimi İstanbul
2015 senesi için İstanbul'da kızlık zarı dikimi hastalarında yoğun ilgi duyduğu flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi şeklinde zirve yapmıştır. En çok merak edilen bekaret konuları ise , İstanbul'da kızlık zarı dikimi fiyatı kaç paradır , kalıcı kızlık zarı dikimi nasıl yapılır , flep yöntemi kaç sene dayanır , kızlık zarı dikimi anlaşılır mı , kızlık zarı diktirenlerin yorumları , geçici kızlık zarı dikimi ücreti nedir , çift kat flep nasıl yapılır , kızlık zarı diken en iyi doktor kimdir, esnek kızlık zarı gerdek gecesinde kanar mı , elek şeklinde kızlık zarı çeşidi nedir,  İstanbul'da vajina daraltma fiyatları kaçadır , Ankara'da kızlık zarı diken doktor varmıdır,  kürtaj nedir , vakum kürtaj nasıl yapılır , kürtaj sonrası ilk adet kaç gün sonra ortaya çıkar , kürtaj fiyatları kaçadır , çocuk aldırmak günahmıdır , Ankara'da kürtaj fiyatları nedir , FUE yöntemi saç ekimi fiyatları hangi seviyelerdedir, ve buna benzer birçok soru geliyor. Kızlık zarı dikiminde en önemli iki unsur ameliyatın gizlilik içinde gerçekleştirilmesi ve girilecek cinsel ilişkide kızlık zarı kanı ortaya çıkmasının sağlanmasıdır , bunların dışında aksesuar amaçlardan vajina daraltma ilke beraber yapılan kızlık zarı dikimi ve labioplasti gibi sarkan dudakların düzeltilmesi ameliyatlarının himenoplasti yani kızlık zarı dikimi ameliyatlarına ilave edilmesidir. İstanbul'da kızlık zarı dikimi fiyatlarının yaklaşık 1500 tl ücretlendirme seviyesinden başladığını zikrederek konularımızı paragraflar halinde sunmaya başlayalım. Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya bildiriyor.

WhatsApp = 0532 221 3007

www.twitter.com/jinekologdr

www.facebook.com/kurtajfiyatlari

Kızlık zarı dikimi

2015 senesinde İstanbul'da kızlık zarı dikimi artık kürtajdan bile fazal talep edilir oldu , birçok hasta önce telefonla arayarak himenoplasti yani kızlık zarı dikimi hakkında bilgi alıyor ve daha sonra randevu alıp bekaret diktirmek üzere bize geliyorlar. Himenoplasti yani kızlık zarı dikimi 2 farklı metodla gerçekleştirilir , hastaların ezici çoğunluğu flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırılar ve sadece %10 luk kısmı geçici kızlık zarı dikimi telep eder. Kızlık zarı diktirme fiyatları yaklaşık .... tl'lerden başlar.

Kızlık zarı dikimi fiyatı

Ankara, İzmir ve İstanbul'da kızlık zarı dikimi ücreti yaklaşık .... tl seviyelerinden başlar ve yapılan işlemin çeşidine göre artar. Özellikle İstanbul'da kızlık zarı diken doktorlarda flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi yaklaşık .... tl iken çift kat flep isterseniz bu sefer kızlık zarı dikimi maliyetiniz yaklaşık .... tl seviyelerine çıkacaktır , yine kızlık zarı dikimi ve vajina daraltma ameliyatını birarada isterseniz yine dikim ücreti .... tl olacaktır , yada kızlık zarı dikimi + vajina daraltma + labioplasti , yani sarkan dudakların düzeltilmesi ameliyatı isterseniz sizden toplam .... tl kadar bir ücret isteyeceklerdir , bu arada geçici kızlık zarı dikimi fiyatıda .... tl civarıdır.

Kızlık zarı çeşitleri

İstanbul'da son zamanlarda birçok bayan bize telefon açarak kızlık zarı çeşitlerini soruyorlar. Hanımlarda birçok çeşitte  kızlık zarı şekilleri rastlıyoruz , ama en sık rastladığımız kızlık zarı modelleri ortada tek delikli kızlık zarı , üzerinde birçok minik delik bulunan elek tarzı kızlık zarı , yarım ay şeklinde kızlık zarı , cinsel ilişkide bozulunca kanama yapmayan esnek kızlık zarı , köprü şeklinde kızlık zarı ve kızlık zarının hiç olmaması durumu sayılır. Esnek kızlık zarı önem arzettiği için alt paragraflarda daha geniş olarak ele alıyoruz.

Kızlık zarı muayenesi

Eskiden bekaret testi , bekaret kontrolü , kızlık testi , bakirelik testi gibi deyimlerle anılan kızlık zarı muayenesi artık birçok genç kız tarafınca isteniyor , özelliklede sürtünme gibi şüpheli cinsel birliktelik yaşayan bayanlarda kızlık zarı kolaylıkla zedelenebiliyor ve yırtılabiliyor . Sürtünme sonrası birkaç damla kızlık zarı kanı gelen hastalar büyük bir panikle bizi arıyorlar ve kızlık zarım bozulmuşmudur diye soruyorlar , ama kızlık zarı muayenesi yapmadna buna net cevap vermek mümkün değildir. Peki nasıl yapılıyor bu kızlık zarı muayenesi dersiniz , aslında en kolay muayene çeşidi diyebilirim , zira sadece gözle bakarak yapılan bir muayenedir. 2015 yılında İstanbul'da kızlık zarı muayenesi fiyatı yaklaşık ... tl civarıdır.

Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi

İstanbul'da 2015 yılı için jinekolojide en fazla istenen operasyon , vakum kürtajıda geride bırakan flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi oldu , birçok bayan bitirdiği bir ilişkide diğerine geçmeden önce geçmişin izlerini silmek için kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırıyor. Yaklaşık 25 dakika süren lokal anestezi sayesinde acısız ve ağrısı geçen operasyon tamamlanınca masadan kakarak yürüyüp gidebilirsiniz ve aynı gün çalışmaya veya sosyal hayatınıza devam edebilirsiniz , eğer uzak bir şehirden uçakla günübirlik kızlık zarı diktirmeye geldiyeseniz aynı gün uçakla geri dönebilirsin. Kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatları İstanbul için yaklaşık .... tl civarıdır.

Geçici kızlık zarı dikimi


Himenoplasti operasyonları arasında flep yönteminin gölgesinde kalan geçici kızlık zarı dikimi çok eski dönemlere kadar uzaman tarihi bir metoddur , flep yöntemi çıktıktan sonra artık nadiren uygulanır , ancak fazal vakti olmayan , yani kalıcı dikimin 20 günlük cinsel pehriz dönemini bekleyecek vakti olmayan , veya birkaç gün içinde ilişkiye girmeyi planlayan bayanlarca tercih edilir. Geçici kızlık zarı dikiminde eski ve yırtılmış kızlık zarı kanatları birbirine yeniden iliştirilir , ama en fazla 10 gün dayanır ve bu süre içinde cinsel ililişkiye girmez iseniz kızlık zarınız kendiliğinden yırtılır. İstanbul'da geçici kızlık zarı dikimi fiyatı yaklaşık olarak .... tl civarıdır.

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

Kızlık zarı diktirmek isteyen birçok bayan öncelikle himenoplasti ameliyatı sonrası kızlık zarı dikimi anlaşılır mı diye merak ederler ve bunu telefonla bize sorarlar. Endişelerinde haklılar ama mantık olarak kızlık zarı dikimi anlaşılacak olsa hiç yapılmazdı değil mi ? Şunuda eklemek lazım dikilmiş bir kızlık zarı ile yaşanacak cinsel deneyim ile orijinal bir bakire ile yaşanacak cinsel deneyim arasında nerdeyse fark yoktur.

Kızlık zarı diktirenler

İstanbul'da 2015 yılı başlarında kızlık zarımı diktirmek istiyorum diyen birçok bayan öncelikle youtube gibi video paylaşım sitelerinde kızlık zarı dikimi videosu izlerler ve daha sonrada sıra gelir kızlık zarı diktirenlerin yorumlarını okumaya. Binlerce kızlık zarını diktiren bayan olmasına rağmen dikim sonrası yaşadıklarını anlatan yortumlar bulmak zordur , bunun sebebide mahremiyet zannediyorum. Ama siz yinede bizim sitelerimizde kızlık zarını diktiren hastaların yorumlarına rastlayacaksınız.

Kızlık zarı dikimi nasıl yapılır ?

Bekaret onarımı yani himenoplasti ameliyatlarından önce birçok hasta bu işlemin nasıl yapıldığını merak ederek bize telefon açıyor ve kızlık zarı dikimi nasıl yapılır diye soruyorlar. Yukarıda özellikle flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi paragrafında azda olsa bahsetmiştik ama yine özetleyelim , flep yönteminde kızlık zarına komşu vajina duvarından ince bir flep tabakası kaldırılır ve kızlık zarı ringine dikilir , işlem yaklaşık 25 dakika kadar sürer , sonrasında masadan kakarak yürüyüp gidebilirsiniz , çalışıyorsanız aynı gün iş hayatınıza devam edebilir veya sosyal hayatınıza kaldığınız yerden katılabilirsiniz. Kızlık zarı dikimi lokal anestezi yani bölgesel uyuşturma ile gerçekleştirilir, dikim esnasında ağrı veya acı hissetmezsiniz. Kızlık zarı dikimi sonrasındada konforunuz fazla bozulmaz , 10 gün kadar kendiniz pansuman yapabilirsiniz , daha sonrasında nortmal yaşantı.

Esnek kızlık zarı

Bayanların yaklaşık %5 kadarında esnek kızlık zarı rastlanıyor ve cinsel ilişkide kızlık zarı bozulsa bile kızlık zarı kanı ortaya çıkmıyor. Kızlık zarının esnek olması durumu özellikle evlilik dolayısı ile ilk cinsel ilişki yani gerdek gecesi ciddi sorun yaratabilir ve daha önce cinsel ilişkiye girmiş bir bayan olarak muamele görebilirsiniz. Kızlık zarı çeşitlerinden ortada tek delikli kızlık zarı şeklinin abartılı bir varyasyonu olan esnek kızlık zarında ortadaki delik olması gerekenden çok daha büyük olduğu için cinsel ilişkide penis bu delik üzerinden vajinaya ulaşır . Esnek kızlık zarını kanayan normal kızlık zarına çevirmek için flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi yaparız.

Kızlık zarı dikimi Ankara

Başkent Ankara'da kızlık zarı dikimi fiyatları üç aşağı beş yukarı İstanbul fiyatları ile yakındır ve Ankara'da kızlık zarı diken doktorlarda yaklaşık .... tl civarıdır. Özellikle Ankara'nın işlem caddelerinde ve Çankaya Tunus Caddesi ve Kızılay gibi merkesi semtlerinde kızlık zarı diken jinekolog bulunabileceği kanaatindeyim. Bunun dışında Ankara'dan günübirlik uçakla gelerek bizde kızlık zarı diktiren ve aynı gün geri dönen birçok hasta oluyor. Sanıyorum insanlar yaşadıkları bölgelerde himenoplasti yani kızlık zarı dikimi gibi mahrem ve gizli kalması gereken ameliyatları yaptırmak istemiyorlar. Ankara'da kızlık zarı dikimi fiyatları yaklaşık .... tl civarıdır.

Kızlık zarı dikimi İstanbul

2015 yılı öncesi 10 yılı gözönüne alırsak İstanbul kızlık zarı dikiminin anavatanıdır diyebilirim. Sadece ülkenin diğer illerinden değil Avrupa ve Kuzey Afrika ülkelerindede birçok bayan İstanbul'a gelerek himenoplasti yani kızlık zarı diktiriyorlar. Bizimde İstanbul'daki jinekoloji muayenehanemize birçok yabancı hasta ve farklı illerde günübirlik uçakla kızlık zarı dikimi için hasta geliyor. İstanbul'da kızlık zarı dikimi fiyatı ortalama .... tl seviyelerinden başlar.

Vajina daraltma

2015 senesinde vajina daraltma ameliyatları çoğunlukla kızlık zarı dikimi ile beraber yapılmaya başlandır , bunun sebebi ise bitmiş bir ilişkiden yeni bir beraberliğe başlayan ve ciddi planlar yapan bayanların eskinin izlerini himenoplasti yani kızlık zarı dikimi ile silerken önceki cinsel ilişkilerde bollaşmış vajinayı daralttırarak çok daha doğal bir cinsel deneyim oluşturma istekleridir. Bunların dışında normal yolla doğum yapmış bayanlarda görülen vajina genişlemesini gidermek içinde vajina daraltma ameliyatı yapmaktayız. İstanbul'da vajina daraltma fiyatları ortalama .... tl civarıdır.

Kürtaj

İstanbul lehçesinde artık sadece gebelik sonlandırma anlamında kürtaj kelimesi kullanılmaktadır, aslında latince anlamı kazımak olan kürtajın eski zamanlarda rahim içi kazınarak gebelik sonlandırma yapılmasındna kaynaklanan bir anlamıdır bu. 2015 senesi ve geçen 25 seneyi nazari dikkate alırsak vakum kurtajın çıkması ile kazıma tarzı eski moda gebelik sonlandırma işlemleri artık rafa kaldırılmış durumdadır. İstanbul'da 2015 kürtaj fiyatları yaklaşık ... tl seviyelerinden başlar.

Kürtaj fiyatları

İstanbul ve Ankara'da kürtaj fiyatları muayene esnasında ultrasonla tespit edilen hamilelik haftasına bakılarak  belirleniyor. Gerek Avrupa Yakasında , gerekse Anadolu yakasında kürtaj yapan yerlerde yeni başlayan yani 4 haftalık bir gebelik için kürtaj ücreti ... tl civarı iken , hamilelik düzeyiniz 5 haftaya çıktığında ise yaklaşık ... tl , 6 hafta ise ... tl diye yukarı doğru çıkar. Kürtaj yasasına göre 10 haftadan sonra kürtaj yapılamayacağı için daha yukarı fiyatlar oluşmaz.

Vakum kürtaj


İstanbul'da ve hatta tüm dünyada en güvenli çocuk aldırma metodu vakum kürtaj olarak bilinir ve halen yaygın olarak vakumla kürtaj yapılır. Peki diğer eski sistem kazıma kürtajdan ne farkı vardır bu vakum kürtaj uygulamasının ? En önemli farkı kesme dikme kazıma giib travmatik yöntemler yapılmadan sadece vakum yani negatif basınç ile gebelik sonlandırılmasıdır. İstanbul'da vakum kürtaj fiyatları yaklaşık  tl seviyelerinden başlar.

Kürtaj nasıl yapılır ?

Gebelik sonlandırma yada çocuk aldırma ameliyatı hakkında soru soran çok oluyor , özelliklede birçok kişi kürtaj nasıl yapılır sorusuna yanıt arıyor , hemen biraz bahsedelim isterseniz ; vakum kürtaj lokal anestezi ile yani bölgesel uyuşturma ile yapılır. Gebelik muayenesi , ultrason ile gebelik haftası netleştirilir ve hasta masaya yerleşir , lokal anestezik ilaçla rahim girişi uyuşturulur , böylece hasta acı hissetmez , hegar bujisi ile collum fdilatasyonu ve karmen kanülü ile vakum yapılır , gebelik kesesi dışa alınır. Kürtyaj sonrası mutlaka bir ultrason daha yapılarak rahim içinde parça kalmadığından emin olunur.

Çocuk aldırma

Kürtaj yani gebelik sonlandırma işlemlerine halk arasında çocuk aldırma yada bebek aldırmak adı verilmiştir. Sanıyorum eski zaanlardan kalan bir deyim bu. Şu anda ise çocuk aldırmak dendiği zaman vakumlu kürtaj akla geliyor. İstanbul'da çocuk akdırma ücretleri ... tl'den başlayıp gebelik haftasına görer artmaktadır.

Kürtaj İstanbul

Sanıyorum bizde İstanbul'da yaşadığımız için ne yapılırsa istanbulda yapılır konseptine öncelikli olarak inananlardan olmuşuz. Gerçetende İstanbul kürtaj dışında birçok sağlık konusunda başkenti gibi bir pozisyondadır. Gerek Avrupa yakasında , gerekse Anadolu tarafında İstanbul kürtaj fiyatları yaklaşık ... TL civarından başlar.

Kürtaj Ankara

Başkent Ankara'da kürtaj fiyatları  İstanbul'da uygulanmakta olan çocuk aldırma ücretleir ile paralelik göstermektedir. Sanıyorum Ankara'da kürtaj yapan doktorlar bizim kürtaj fiyatlarımızı kopyalıyorlar. Dolayısı ile Ankara'da kürtaj fiyatlarıda ... tl civarından başlamaktadır. Özellikle Kızılay ve Çankaya Tunus Caddesi gibi merkezi yerlerde kürtaj yapan jinekolog bulmak zor değildir.

Kürtaj sonrası

İstanbul'da bebek aldırdıktan sonra nelere dikkat etmek gerekir , kürtaj sonrası cinsel ilişkiden başlarsak yaklaşık 10 gün kadar ara vermek gerekir. Kürtajdan sonra ilk adet için ise yaklaşık 40 gün bekleyin. Kürtaj sonrası ağrı ve kanama gibi şikayetleriniz pek olmayacaktır. Kürtaj sonrası hamilelik için merak etmeyin , ne zaman isterseniz yeniden gebe kalabilirsiniz.

Gebelik testleri

Cinsel aktiviteniz az yada çok olsun , mutlaka adet günlerinizi takvim üzerinden takip etmenizi tavsiye ederim , beklediğiniz adet gününde 5 gün kadar geçmesine rağmen hala adet yoksada mutlaka idrarda gebelik testi yapın. Peki gebelik testi nasıl yapılır diye soracaksınız , çok basit , en yakın eczaneye giderek bir test satın alın , bu arada gebelik testi fiyatları yaklaşık 5 tl gibidir. Testin üzerine birkaç damla idrar damlattığınızda çift çizgi çıkarsa bu sizin kesin gebe olduğunuzu gösterir , ama yok tek çizgi ise ya gebe değilsiniz , yada testi yapmak için acele ettiniz , zira gebelik hormonları idrara biraz geç geçer.

Saç ekimi

İstanbul'da FUE yöntemi 2015 kalıcı saç ekimi fiyatları en iyi saç ekim merkezlerinde yaklaşık .... tl fiyat seviyelerinden başlar , özellikle ekilen saça ömür boyu garanti veren saç ekimi merkezileri bu konuda tercih sebebidir. Saç ekimi resimlerindne öncesi ve sonrası resimlerini inceleyen hastalar kendilerininde saç ekimi sonrası neye benzeyeceklerini 2 aşağı beş yukarı tahmin edebilirler.

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya

Kadın Hastalıkları ve doğum uzmanı

0212 227 5519
0532 221 3007 WhatsApp
0532 441 9825
0542 215 7274
Mezuniyet Cerrahpaşa tıp fak 1983

Yorumlar

 1. Size kızlık zarı diktirmiştim geçen yıl gerdek çok iyi geçti sağolum hocam şakır şakır kanadı şimdi hamileyim doğumda kızlık zarının dikilmiş olduğu ortaya çıkarmı ?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kızlık zarının dikilmiş olduğu doğumda kesinlikle ortaya çıkmaz , gönül rahatlığı ile doğurun , Allah hayırlı evlatlar versin size..

   Sil
 2. hocam hayat kadınıyla verici olarak oral seks yaşadım. verici durumunda aids bulaşmadığını biliyorum ama o kişinin benden hemen önce bi başka erkekle de oral yaptığını öğrendim. diğer erkeğin aidsli olma ihtimalini düşünürsek hayat kadının ağzında kalan spermler yoluyla bana bulaşmış olma ihtimali var mıdır?

  YanıtlaSil
 3. Ben mersindeyim
  4 Aralık 21:17 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Tabi
  4 Aralık 21:18 - Mersin'de Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Sorar: Sevgilim hamile cocugu aldırmak istiyoruz mersinde tanidigıniz bildiginiz biyer varmı cok zor durumdsyız aileler istemiyo bizim birlikte olmamızi aldırmk zorundayız
  4 Aralık 21:19 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Orda yok maalesef biz ist teyiz
  4 Aralık 21:19 - Mersin'de Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Sorar: Anladım tesekur ederiz
  4 Aralık 21:19 - Op. Dr. Turgay Karakaya: R e

  YanıtlaSil
 4. Antalya'da Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı: İyi akşamlar
  4 Aralık 19:24 - Antalya'da Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı: Kızlık zarı dikimi ile ilgili soru sorcaktım
  4 Aralık 19:28 - Op. Dr. Turgay Karakaya: .. en iyisi vakum kürtaj
  4 Aralık 19:28 - Antalya'da Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı: Teşekkürler,
  4 Aralık 19:29 - Antalya'da Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı: mifepriston ile istenmeyen gebeliklerin sonlandırılması güvenli bir yöntem olarak kabul edilmektedir.

  UZUN DÖNEM ETKİLERİ NELERDİR?
  1982 yılından beri yapılan klinik çalışmalarda mifepristona ait uzun dönemde olumsuz sayılabilecek bir etki saptanamamıştır. Ancak süre son derece kısa bir süredir ve uzun dönemde kesin olarak zararsızdır diyebilmek için daha fazla çalışmaya ve veriye gerek vardır.

  DÜŞÜK HAPININ AVANTAJLARI NELERDİR?

  Cerrahi bir işlem gerektirmezGenel anesteziye ait riskleri taşımaz.Kürtaja ait komplikasyon risklerini taşımazGelişmekte olan ülkelerde uygun şartlarada yapılmayan kürtajlara bağlı öl
  4 Aralık 19:29 - Antalya'da Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı: Şöyle bi yazı okudum ama.
  4 Aralık 19:30 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Güncel durum bu
  4 Aralık 19:30 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Vakum çok kolay ve yasal
  4 Aralık 19:30 - Antalya'da Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı: Tmm teşekkürler,
  4 Aralık 19:31 - Antalya'da Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı: Antalya da mısınız ?
  4 Aralık 19:32 - Op. Dr. Turgay Karakaya: İstanbul ve ankara
  4 Aralık 19:32 - Antalya'da Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı: Biz antalyadayız ama
  4 Aralık 19:39 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Orda yapan vardır vakum

  YanıtlaSil
 5. Turgay bey idrarimi makattan yapıyorum demistim ya yarin doktora gidicem ben ailemle ama boyle bu durumda alttan muayene gereklimidir kizlik zarı oyle olursa mejbir görecek napmaliyim:(buna nasil bi tedavi uygulanir ki kafayi yemek uzereyim:(

  YanıtlaSil
 6. Zar Dikimi: Ii günLer .?
  30 Oca 17:36 - Jinekolog Operatör Doktor: Buyrun
  30 Oca 17:37 - Zar Dikimi: Bilgi aliicaktımm
  30 Oca 17:38 - Jinekolog Operatör Doktor: Tabi
  30 Oca 17:39 - Zar Dikimi: Dikim hakkjnda.
  30 Oca 17:49 - Jinekolog Operatör Doktor: Liste atayım
  30 Oca 18:05 - Zar Dikimi: Ben suan trabzondyim istanbula glicem nasil ayrlicaz
  30 Oca 18:06 - Jinekolog Operatör Doktor: Gün netleşince arayın veya yazın
  30 Oca 18:07 - Jinekolog Operatör Doktor: 30 dakika sürer aynı gün geri gidersiniz
  30 Oca 18:11 - Zar Dikimi: Tamam bn size gene bu numradan ulascm olirmu
  30 Oca 18:11 - Jinekolog Operatör Doktor: Tabi
  30 Oca 18:11 - Zar Dikimi: Tsk edrm ii aksamlar
  30 Oca 18:12 - Jinekolog Operatör Doktor: Sizede

  YanıtlaSil
 7. Hymenoplasty: Merhaba ben italyada yaşıyorum ve kızlık zarı dikimi fiyatlatı hakkında bilgi almak istiyodum.
  Flep yöntemi ile kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı nedir ?
  Aynı şekilde geçiçi kızlık zarı dikimi fiyatını da öğrenebilirmiyim ?
  9 12 2015, 11:29 - Hymenoplasty: Bilgiler için teşekkürler
  9 12 2015, 11:41 - Jin op dr turgay karakaya: R e

  YanıtlaSil
 8. Kalıcı Zar Dikimi İstanbul: Doktor bey yine rahatsız ediyorum bişey takıldı aklıma kusura bakmayın benim zarım bozulduğunda fark edilmeyecek kadar az kan geldi hatta o an acıyınca ben elimle dokundm da 1 damla elime geldi yoksa görmicektim bile şimdi merak ettiğim şu dikimden sonrada ilk ilişkide yine bu kadar mı kan gelir yoksa daha fazla gelir mi
  11 12 2015, 17:28 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Çok gelecek

  YanıtlaSil
 9. Iyi gunleer bişey daha sorablirmyim İstanbul'da kızlık zarı dikimi hakkında
  26 02 2016, 17:26 - Jin op dr turgay karakaya: Tabi
  26 02 2016, 17:28 - -: Kızlık zari dikildigindr iliskiyr tekrardan girincr kanama oluyormu ve oluyorsa kızlık zari kani gibi bulanik biraz daha acikmi yoksa farklimi
  26 02 2016, 17:53 - -: Cvp vereblirmsnz rica etsem
  26 02 2016, 18:09 - Jin op dr turgay karakaya: Orijinal kızlık zarı kanı gelir tabiki
  26 02 2016, 18:17 - -: Fiyatlrda indrim faln olma demi
  26 02 2016, 18:18 - Jin op dr turgay karakaya: %10 nakit indirimi
  26 02 2016, 18:19 - -: Yani
  26 02 2016, 18:19 - -: Kredi oluyomu
  26 02 2016, 18:19 - Jin op dr turgay karakaya: Kredi kartı olur
  26 02 2016, 18:21 - -: Kac taksit peki
  26 02 2016, 18:22 - -: Bide faiz falan oluyomu eknilirmi yani
  26 02 2016, 18:22 - Jin op dr turgay karakaya: Nakit veya tek çekim
  26 02 2016, 18:25 - -: Him anldim

  YanıtlaSil
 10. Merhaba doktor bey İstanbul'da kızlık zarı dikimi oldum
  21 03 2016, 09:55 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Buyrun
  21 03 2016, 09:55 - -: Onceden hymenoplasti yaptırmıstım
  21 03 2016, 09:56 - -: Mayısta dugunum var
  21 03 2016, 09:56 - -: Ayse hanıma yaptırdım ancak son kontrole cagırdı dugun haftası
  21 03 2016, 09:57 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Tekrar dikecek ?
  21 03 2016, 09:57 - -: Küçük bi dikiş atacağım dedi
  21 03 2016, 09:58 - -: O zaman garanti verdi
  21 03 2016, 09:58 - -: Ayrıca regl düzensizliklerim de var o hafta regl oldugum taktirde ne kadar sure icinde birliktelik olması gerekli bir hafta mı?
  21 03 2016, 09:59 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Geçici dikim 1 hafta dayanır
  21 03 2016, 09:59 - -: Tekrar bir kalıcı islem yaptırmak da istemiyorum iyilesme sureci uzun diye
  21 03 2016, 10:00 - -: Neyi önerirsiniz?
  21 03 2016, 10:02 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Zaten ilk seferdekide geçicidir size yapılan sanıyorum
  21 03 2016, 10:03 - -: Kalıcı diye yapmıstı
  21 03 2016, 10:03 - -: İyilesme süreci icin antibiyotik pansuman falan olmustu
  21 03 2016, 10:07 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Kalıcıda son kontrol + dikiş olmaz
  21 03 2016, 10:07 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Ben sonsuz süreli yapıyorum ve son kontrol yok
  21 03 2016, 10:08 - -: Aynen doğru hocam
  21 03 2016, 10:08 - -: Siz neyi önerirsiniz?
  21 03 2016, 10:09 - -: Tekrar kalıcıdaki iyilesme suresini de yasamadan nasıl olur?
  21 03 2016, 10:12 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: 2 haftada iyileşir 4-5 haftada hazır ılur
  21 03 2016, 10:22 - -: Peki dugun haftası size gelsem yaptırsam agrısı falan hafif olur mu
  21 03 2016, 10:40 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Sıkıntı olmaz
  21 03 2016, 10:41 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Geçici yaparız
  21 03 2016, 10:56 - -: 22 mayısta dugunum ne zaman gelsem olur?
  21 03 2016, 11:13 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Son 1 hafta istediğiniz gün pazar hariç
  21 03 2016, 11:16 - -: Ptesi gelsem pazar aksamı dugun olur mu?
  21 03 2016, 11:17 - -: Fiyat olarak aynı kalıcıyla ve de agrı sızı olmuyor di mi gecicide?
  21 03 2016, 11:18 - -: Yırtılma riski yuksek mi?
  21 03 2016, 11:51 - -: Dugunden bi gun oncesi yaptırmak uygun mu?
  21 03 2016, 11:51 - -: Ptesi ya da ctesi gelebilirim ancak pazar da dugun
  21 03 2016, 11:52 - -: Mesgul ediyorum hocam ama diyelim o hafta regl olursam dikiş de bi hafta geçerli ne yapılabilir?
  21 03 2016, 12:02 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Düğünden 1 gün öncede olur 1 hafta öncede olur
  21 03 2016, 12:02 - -: Regl olursam ne yapılır?
  21 03 2016, 12:03 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: 2 haftalık yapabilirim isterseniz en uzun süreli geçici olur
  21 03 2016, 12:04 - -: Oyle oluyorsa çok iyi hocam
  21 03 2016, 12:06 - -: Siz hangisini önerirsiniz agrı olmadan uzun gecici mi yoksa kalıcı mı dugune de az kaldı iyilesme suresi falan
  21 03 2016, 12:06 - -: Fiyatlarını da öğrenebilir miyim?
  21 03 2016, 12:06 - -: Kalıcıya demistiniz
  21 03 2016, 12:06 - -: Gecici ne kadara olur?

  YanıtlaSil
 11. Gece vakti rahatsz ettim ben herangi bi iliski yasamadim ama cok agir bi hali kaldirdim halida ustume dustu ve birden sancilandim belim heryerim agridi yarim saat sonra kan geldi bes alti damla ve doktora gittim iyi bi doktor degil pek dedi vajinan avilmamis ama kizligin gitmis
  1 06 2016, 02:10 - -: Dedi acilmamis ama zedelenmis kizlik zarin tl ye dikrm dedi guvenemedim ve gidip gitmedginde dogru soyleyip soylemedgni bilmiom sozune guvenemedim
  1 06 2016, 02:12 - -: Ne yapacgmi sasrdm
  1 06 2016, 07:35 - Jin op dr turgay karakaya: www.kizlikzarikanamasi.com
  1 06 2016, 11:22 - -: Siz istanbuldamisiniz
  1 06 2016, 11:26 - Jin op dr turgay karakaya: Evwt
  1 06 2016, 11:28 - -: Anldm istanbula gelmem imkansz
  1 06 2016, 11:28 - -: Bilgnz icn Allah rzi olsn hyrli gnlr
  1 06 2016, 11:34 - Jin op dr turgay karakaya: Listemiz bulunsun :
  1 06 2016, 13:36 - -: Bn 18 yasinda degilim kzlgmn gittigine pek inanmiyorum tekrar burda baska bir doktora gidecem kesinse gittigi bnm kalici kizlik diktirmek istiyorum ne kadara yaparsiniz ne kadara yaparsiniz
  1 06 2016, 13:38 - Jin op dr turgay karakaya:
  1 06 2016, 13:45 - -: 18 degilim
  1 06 2016, 13:49 - Jin op dr turgay karakaya: Anne ile gelin
  1 06 2016, 14:59 - -: Annemin piskolojik sorunlari var hem inanmaz bana
  1 06 2016, 15:03 - Jin op dr turgay karakaya: Baba
  1 06 2016, 15:05 - -: Babam vefat etti kmlkte var ztn
  1 06 2016, 15:06 - -: Ki daha kesin degil once bi urfada doktora gidecem muayne olcam parayi ayarlayabilirsem gelimeye caliscam
  1 06 2016, 15:16 - Jin op dr turgay karakaya: Ok
  1 06 2016, 15:26 - -: 18 olmdan olmazmi
  1 06 2016, 16:08 - Jin op dr turgay karakaya: Anne kimlik fotokopisine kızım
  ..nın kızlık zarı dikimine izin veriyorum
  1 06 2016, 16:09 - -: Kimlik fotokopisi bska
  1 06 2016, 16:09 - Jin op dr turgay karakaya: Okadar
  1 06 2016, 16:24 - -: Tk kmlk fotokopisi dglmi bska bsy yk
  1 06 2016, 16:44 - -: Bayramdan sonra gelmeye calscam
  1 06 2016, 16:44 - Jin op dr turgay karakaya: Ok
  1 06 2016, 16:45 - -: Sdce annmn kmlk fotokopisimi lazm kimligini saklamis bulamasam kendi kimligimle gelsem olurmu
  1 06 2016, 16:46 - Jin op dr turgay karakaya: Hayır
  1 06 2016, 16:46 - Jin op dr turgay karakaya: 18 yaşını bekleyin
  1 06 2016, 16:46 - -: Kimlik fotokopisi sartmi
  1 06 2016, 16:47 - -: Urfada oldugum icin belli etmez evlenme durumum olabilir diye
  1 06 2016, 16:47 - -: Annemin kimlik fotokopisiledemi olmaz
  1 06 2016, 18:19 - Jin op dr turgay karakaya: Anne k. F. Olur
  1 06 2016, 18:19 - -: Tm saoln

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Yasal Uyarı : Blogumuza yorum , soru ve dialog gönderirken bu içeriğin diğer ziyaretçiler tarafıncada okunabileceğini göz önünde bulundurarak isim , adres , telefon gibi size özel bilgiler girmekten kaçınınız. Yanlışlıkla gönderdiğiniz veya sonradan vazgeçtiğiniz içeriklerinizi sildirmek için bizi arayınız. Ayrıntılar için " Site kullanım kuralları ve Yasal uyarılar" bölümüne bakınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı bozulduktan sonra adet gecikir mi ?

Kızlık Zarıyla İlgili 5 Önemli Konu , Kızlık Zarı Dikimi , Kalıcı Zar Onarımı , Geçici Dikimler , Himenoplasti