Kızlık zarı dikimi İstanbul

2019 senesi için İstanbul'da kızlık zarı dikimi hastalarında yoğun ilgi duyduğu flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi şeklinde zirve yapmıştır. En çok merak edilen bekaret konuları ise , İstanbul'da kızlık zarı dikimi fiyatı kaç paradır , kalıcı kızlık zarı dikimi nasıl yapılır , flep yöntemi kaç sene dayanır , kızlık zarı dikimi anlaşılır mı , kızlık zarı diktirenlerin yorumları , geçici kızlık zarı dikimi ücreti nedir , çift kat flep nasıl yapılır , kızlık zarı diken en iyi doktor kimdir, esnek kızlık zarı gerdek gecesinde kanar mı , elek şeklinde kızlık zarı çeşidi nedir,  İstanbul'da vajina daraltma fiyatları kaçadır , Ankara'da kızlık zarı diken doktor varmıdır,  kürtaj nedir , vakum kürtaj nasıl yapılır , kürtaj sonrası ilk adet kaç gün sonra ortaya çıkar , kürtaj fiyatları kaçadır , çocuk aldırmak günahmıdır , Ankara'da kürtaj fiyatları nedir , FUE yöntemi saç ekimi fiyatları hangi seviyelerdedir, ve buna benzer birçok soru geliyor. Kızlık zarı dikiminde en önemli iki unsur ameliyatın gizlilik içinde gerçekleştirilmesi ve girilecek cinsel ilişkide kızlık zarı kanı ortaya çıkmasının sağlanmasıdır , bunların dışında aksesuar amaçlardan vajina daraltma ilke beraber yapılan kızlık zarı dikimi ve labioplasti gibi sarkan dudakların düzeltilmesi ameliyatlarının himenoplasti yani kızlık zarı dikimi ameliyatlarına ilave edilmesidir. İstanbul'da kızlık zarı dikimi fiyatlarının yaklaşık 1500 tl ücretlendirme seviyesinden başladığını zikrederek konularımızı paragraflar halinde sunmaya başlayalım.

Kızlık zarı dikimi

2019 senesinde İstanbul'da kızlık zarı dikimi artık kürtajdan bile fazal talep edilir oldu , birçok hasta önce telefonla arayarak himenoplasti yani kızlık zarı dikimi hakkında bilgi alıyor ve daha sonra randevu alıp bekaret diktirmek üzere bize geliyorlar. Himenoplasti yani kızlık zarı dikimi 2 farklı metodla gerçekleştirilir , hastaların ezici çoğunluğu flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırılar ve sadece %10 luk kısmı geçici kızlık zarı dikimi telep eder. Kızlık zarı diktirme fiyatları yaklaşık .... tl'lerden başlar.

Kızlık zarı dikimi fiyatı

Ankara, İzmir ve İstanbul'da kızlık zarı dikimi ücreti yaklaşık .... tl seviyelerinden başlar ve yapılan işlemin çeşidine göre artar. Özellikle İstanbul'da kızlık zarı diken doktorlarda flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi yaklaşık .... tl iken çift kat flep isterseniz bu sefer kızlık zarı dikimi maliyetiniz yaklaşık .... tl seviyelerine çıkacaktır , yine kızlık zarı dikimi ve vajina daraltma ameliyatını birarada isterseniz yine dikim ücreti .... tl olacaktır , yada kızlık zarı dikimi + vajina daraltma + labioplasti , yani sarkan dudakların düzeltilmesi ameliyatı isterseniz sizden toplam .... tl kadar bir ücret isteyeceklerdir , bu arada geçici kızlık zarı dikimi fiyatıda .... tl civarıdır.

Kızlık zarı çeşitleri

İstanbul'da son zamanlarda birçok bayan bize telefon açarak kızlık zarı çeşitlerini soruyorlar. Hanımlarda birçok çeşitte  kızlık zarı şekilleri rastlıyoruz , ama en sık rastladığımız kızlık zarı modelleri ortada tek delikli kızlık zarı , üzerinde birçok minik delik bulunan elek tarzı kızlık zarı , yarım ay şeklinde kızlık zarı , cinsel ilişkide bozulunca kanama yapmayan esnek kızlık zarı , köprü şeklinde kızlık zarı ve kızlık zarının hiç olmaması durumu sayılır. Esnek kızlık zarı önem arzettiği için alt paragraflarda daha geniş olarak ele alıyoruz.

Kızlık zarı muayenesi

Eskiden bekaret testi , bekaret kontrolü , kızlık testi , bakirelik testi gibi deyimlerle anılan kızlık zarı muayenesi artık birçok genç kız tarafınca isteniyor , özelliklede sürtünme gibi şüpheli cinsel birliktelik yaşayan bayanlarda kızlık zarı kolaylıkla zedelenebiliyor ve yırtılabiliyor . Sürtünme sonrası birkaç damla kızlık zarı kanı gelen hastalar büyük bir panikle bizi arıyorlar ve kızlık zarım bozulmuşmudur diye soruyorlar , ama kızlık zarı muayenesi yapmadna buna net cevap vermek mümkün değildir. Peki nasıl yapılıyor bu kızlık zarı muayenesi dersiniz , aslında en kolay muayene çeşidi diyebilirim , zira sadece gözle bakarak yapılan bir muayenedir. 2015 yılında İstanbul'da kızlık zarı muayenesi fiyatı yaklaşık ... tl civarıdır.

Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi

İstanbul'da 2019 yılı için jinekolojide en fazla istenen operasyon , vakum kürtajıda geride bırakan flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi oldu , birçok bayan bitirdiği bir ilişkide diğerine geçmeden önce geçmişin izlerini silmek için kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırıyor. Yaklaşık 25 dakika süren lokal anestezi sayesinde acısız ve ağrısı geçen operasyon tamamlanınca masadan kakarak yürüyüp gidebilirsiniz ve aynı gün çalışmaya veya sosyal hayatınıza devam edebilirsiniz , eğer uzak bir şehirden uçakla günübirlik kızlık zarı diktirmeye geldiyeseniz aynı gün uçakla geri dönebilirsin. Kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatları İstanbul için yaklaşık .... tl civarıdır.

Geçici kızlık zarı dikimi


Himenoplasti operasyonları arasında flep yönteminin gölgesinde kalan geçici kızlık zarı dikimi çok eski dönemlere kadar uzaman tarihi bir metoddur , flep yöntemi çıktıktan sonra artık nadiren uygulanır , ancak fazal vakti olmayan , yani kalıcı dikimin 20 günlük cinsel pehriz dönemini bekleyecek vakti olmayan , veya birkaç gün içinde ilişkiye girmeyi planlayan bayanlarca tercih edilir. Geçici kızlık zarı dikiminde eski ve yırtılmış kızlık zarı kanatları birbirine yeniden iliştirilir , ama en fazla 10 gün dayanır ve bu süre içinde cinsel ililişkiye girmez iseniz kızlık zarınız kendiliğinden yırtılır. İstanbul'da geçici kızlık zarı dikimi fiyatı yaklaşık olarak .... tl civarıdır.

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

Kızlık zarı diktirmek isteyen birçok bayan öncelikle himenoplasti ameliyatı sonrası kızlık zarı dikimi anlaşılır mı diye merak ederler ve bunu telefonla bize sorarlar. Endişelerinde haklılar ama mantık olarak kızlık zarı dikimi anlaşılacak olsa hiç yapılmazdı değil mi ? Şunuda eklemek lazım dikilmiş bir kızlık zarı ile yaşanacak cinsel deneyim ile orijinal bir bakire ile yaşanacak cinsel deneyim arasında nerdeyse fark yoktur.

Kızlık zarı diktirenler

İstanbul'da 2019 yılı başlarında kızlık zarımı diktirmek istiyorum diyen birçok bayan öncelikle youtube gibi video paylaşım sitelerinde kızlık zarı dikimi videosu izlerler ve daha sonrada sıra gelir kızlık zarı diktirenlerin yorumlarını okumaya. Binlerce kızlık zarını diktiren bayan olmasına rağmen dikim sonrası yaşadıklarını anlatan yortumlar bulmak zordur , bunun sebebide mahremiyet zannediyorum. Ama siz yinede bizim sitelerimizde kızlık zarını diktiren hastaların yorumlarına rastlayacaksınız.

Kızlık zarı dikimi nasıl yapılır ?

Bekaret onarımı yani himenoplasti ameliyatlarından önce birçok hasta bu işlemin nasıl yapıldığını merak ederek bize telefon açıyor ve kızlık zarı dikimi nasıl yapılır diye soruyorlar. Yukarıda özellikle flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi paragrafında azda olsa bahsetmiştik ama yine özetleyelim , flep yönteminde kızlık zarına komşu vajina duvarından ince bir flep tabakası kaldırılır ve kızlık zarı ringine dikilir , işlem yaklaşık 25 dakika kadar sürer , sonrasında masadan kakarak yürüyüp gidebilirsiniz , çalışıyorsanız aynı gün iş hayatınıza devam edebilir veya sosyal hayatınıza kaldığınız yerden katılabilirsiniz. Kızlık zarı dikimi lokal anestezi yani bölgesel uyuşturma ile gerçekleştirilir, dikim esnasında ağrı veya acı hissetmezsiniz. Kızlık zarı dikimi sonrasındada konforunuz fazla bozulmaz , 10 gün kadar kendiniz pansuman yapabilirsiniz , daha sonrasında nortmal yaşantı.

Esnek kızlık zarı

Bayanların yaklaşık %5 kadarında esnek kızlık zarı rastlanıyor ve cinsel ilişkide kızlık zarı bozulsa bile kızlık zarı kanı ortaya çıkmıyor. Kızlık zarının esnek olması durumu özellikle evlilik dolayısı ile ilk cinsel ilişki yani gerdek gecesi ciddi sorun yaratabilir ve daha önce cinsel ilişkiye girmiş bir bayan olarak muamele görebilirsiniz. Kızlık zarı çeşitlerinden ortada tek delikli kızlık zarı şeklinin abartılı bir varyasyonu olan esnek kızlık zarında ortadaki delik olması gerekenden çok daha büyük olduğu için cinsel ilişkide penis bu delik üzerinden vajinaya ulaşır . Esnek kızlık zarını kanayan normal kızlık zarına çevirmek için flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi yaparız.

Kızlık zarı dikimi Ankara

Başkent Ankara'da kızlık zarı dikimi fiyatları üç aşağı beş yukarı İstanbul fiyatları ile yakındır ve Ankara'da kızlık zarı diken doktorlarda yaklaşık .... tl civarıdır. Özellikle Ankara'nın işlem caddelerinde ve Çankaya Tunus Caddesi ve Kızılay gibi merkesi semtlerinde kızlık zarı diken jinekolog bulunabileceği kanaatindeyim. Bunun dışında Ankara'dan günübirlik uçakla gelerek bizde kızlık zarı diktiren ve aynı gün geri dönen birçok hasta oluyor. Sanıyorum insanlar yaşadıkları bölgelerde himenoplasti yani kızlık zarı dikimi gibi mahrem ve gizli kalması gereken ameliyatları yaptırmak istemiyorlar. Ankara'da kızlık zarı dikimi fiyatları yaklaşık .... tl civarıdır.

Kızlık zarı dikimi İstanbul

2019 yılı öncesi 10 yılı gözönüne alırsak İstanbul kızlık zarı dikiminin anavatanıdır diyebilirim. Sadece ülkenin diğer illerinden değil Avrupa ve Kuzey Afrika ülkelerindede birçok bayan İstanbul'a gelerek himenoplasti yani kızlık zarı diktiriyorlar. Bizimde İstanbul'daki jinekoloji muayenehanemize birçok yabancı hasta ve farklı illerde günübirlik uçakla kızlık zarı dikimi için hasta geliyor. İstanbul'da kızlık zarı dikimi fiyatı ortalama .... tl seviyelerinden başlar.

Vajina daraltma

2019 senesinde vajina daraltma ameliyatları çoğunlukla kızlık zarı dikimi ile beraber yapılmaya başlandır , bunun sebebi ise bitmiş bir ilişkiden yeni bir beraberliğe başlayan ve ciddi planlar yapan bayanların eskinin izlerini himenoplasti yani kızlık zarı dikimi ile silerken önceki cinsel ilişkilerde bollaşmış vajinayı daralttırarak çok daha doğal bir cinsel deneyim oluşturma istekleridir. Bunların dışında normal yolla doğum yapmış bayanlarda görülen vajina genişlemesini gidermek içinde vajina daraltma ameliyatı yapmaktayız. İstanbul'da vajina daraltma fiyatları ortalama .... tl civarıdır.

Kürtaj

İstanbul lehçesinde artık sadece gebelik sonlandırma anlamında kürtaj kelimesi kullanılmaktadır, aslında latince anlamı kazımak olan kürtajın eski zamanlarda rahim içi kazınarak gebelik sonlandırma yapılmasındna kaynaklanan bir anlamıdır bu. 2019 senesi ve geçen 25 seneyi nazari dikkate alırsak vakum kurtajın çıkması ile kazıma tarzı eski moda gebelik sonlandırma işlemleri artık rafa kaldırılmış durumdadır. İstanbul'da 2019 kürtaj fiyatları yaklaşık ... tl seviyelerinden başlar.

Kürtaj fiyatları

İstanbul ve Ankara'da kürtaj fiyatları muayene esnasında ultrasonla tespit edilen hamilelik haftasına bakılarak  belirleniyor. Gerek Avrupa Yakasında , gerekse Anadolu yakasında kürtaj yapan yerlerde yeni başlayan yani 4 haftalık bir gebelik için kürtaj ücreti ... tl civarı iken , hamilelik düzeyiniz 5 haftaya çıktığında ise yaklaşık ... tl , 6 hafta ise ... tl diye yukarı doğru çıkar. Kürtaj yasasına göre 10 haftadan sonra kürtaj yapılamayacağı için daha yukarı fiyatlar oluşmaz.

Vakum kürtaj


İstanbul'da ve hatta tüm dünyada en güvenli çocuk aldırma metodu vakum kürtaj olarak bilinir ve halen yaygın olarak vakumla kürtaj yapılır. Peki diğer eski sistem kazıma kürtajdan ne farkı vardır bu vakum kürtaj uygulamasının ? En önemli farkı kesme dikme kazıma giib travmatik yöntemler yapılmadan sadece vakum yani negatif basınç ile gebelik sonlandırılmasıdır. İstanbul'da vakum kürtaj fiyatları yaklaşık  tl seviyelerinden başlar.

Kürtaj nasıl yapılır ?

Gebelik sonlandırma yada çocuk aldırma ameliyatı hakkında soru soran çok oluyor , özelliklede birçok kişi kürtaj nasıl yapılır sorusuna yanıt arıyor , hemen biraz bahsedelim isterseniz ; vakum kürtaj lokal anestezi ile yani bölgesel uyuşturma ile yapılır. Gebelik muayenesi , ultrason ile gebelik haftası netleştirilir ve hasta masaya yerleşir , lokal anestezik ilaçla rahim girişi uyuşturulur , böylece hasta acı hissetmez , hegar bujisi ile collum fdilatasyonu ve karmen kanülü ile vakum yapılır , gebelik kesesi dışa alınır. Kürtyaj sonrası mutlaka bir ultrason daha yapılarak rahim içinde parça kalmadığından emin olunur.

Çocuk aldırma

Kürtaj yani gebelik sonlandırma işlemlerine halk arasında çocuk aldırma yada bebek aldırmak adı verilmiştir. Sanıyorum eski zaanlardan kalan bir deyim bu. Şu anda ise çocuk aldırmak dendiği zaman vakumlu kürtaj akla geliyor. İstanbul'da çocuk akdırma ücretleri ... tl'den başlayıp gebelik haftasına görer artmaktadır.

Kürtaj İstanbul

Sanıyorum bizde İstanbul'da yaşadığımız için ne yapılırsa istanbulda yapılır konseptine öncelikli olarak inananlardan olmuşuz. Gerçetende İstanbul kürtaj dışında birçok sağlık konusunda başkenti gibi bir pozisyondadır. Gerek Avrupa yakasında , gerekse Anadolu tarafında İstanbul kürtaj fiyatları yaklaşık ... TL civarından başlar.

Kürtaj Ankara

Başkent Ankara'da kürtaj fiyatları  İstanbul'da uygulanmakta olan çocuk aldırma ücretleir ile paralelik göstermektedir. Sanıyorum Ankara'da kürtaj yapan doktorlar bizim kürtaj fiyatlarımızı kopyalıyorlar. Dolayısı ile Ankara'da kürtaj fiyatlarıda ... tl civarından başlamaktadır. Özellikle Kızılay ve Çankaya Tunus Caddesi gibi merkezi yerlerde kürtaj yapan jinekolog bulmak zor değildir.

Kürtaj sonrası

İstanbul'da bebek aldırdıktan sonra nelere dikkat etmek gerekir , kürtaj sonrası cinsel ilişkiden başlarsak yaklaşık 10 gün kadar ara vermek gerekir. Kürtajdan sonra ilk adet için ise yaklaşık 40 gün bekleyin. Kürtaj sonrası ağrı ve kanama gibi şikayetleriniz pek olmayacaktır. Kürtaj sonrası hamilelik için merak etmeyin , ne zaman isterseniz yeniden gebe kalabilirsiniz.

Gebelik testleri

Cinsel aktiviteniz az yada çok olsun , mutlaka adet günlerinizi takvim üzerinden takip etmenizi tavsiye ederim , beklediğiniz adet gününde 5 gün kadar geçmesine rağmen hala adet yoksada mutlaka idrarda gebelik testi yapın. Peki gebelik testi nasıl yapılır diye soracaksınız , çok basit , en yakın eczaneye giderek bir test satın alın , bu arada gebelik testi fiyatları yaklaşık 5 tl gibidir. Testin üzerine birkaç damla idrar damlattığınızda çift çizgi çıkarsa bu sizin kesin gebe olduğunuzu gösterir , ama yok tek çizgi ise ya gebe değilsiniz , yada testi yapmak için acele ettiniz , zira gebelik hormonları idrara biraz geç geçer.

Saç ekimi

İstanbul'da FUE yöntemi 2019 kalıcı saç ekimi fiyatları en iyi saç ekim merkezlerinde yaklaşık .... tl fiyat seviyelerinden başlar , özellikle ekilen saça ömür boyu garanti veren saç ekimi merkezileri bu konuda tercih sebebidir. Saç ekimi resimlerindne öncesi ve sonrası resimlerini inceleyen hastalar kendilerininde saç ekimi sonrası neye benzeyeceklerini 2 aşağı beş yukarı tahmin edebilirler.Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı bozulduktan sonra adet gecikir mi ?

Kızlık zarı görüntüleri

Yasal Uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.