Kızlık zarı dikimi

Kızlık zarı dikimi
2015 yılı ilk aylarına girerken İstanbul'da kızlık zarı dikimi yani himenoplasti ameliyatları yıllar öncesine göre en aza 10 kat arttı diyebilirim , önceki devirlerde jinekolog dendiğinde kürtaj ve kürtaj fiyatları akla gelirken artık jinekolog dendiğinde kızlık zarı dikimi fiyatı daha fazla akla geliyor. Avrupada karşılaştığım Amerikalı jinekologlar bile bana himenoplasti ameliyatını nasıl yaptığımı ve günde kaç kızlık zarı diktiğimi soruyorlar :) bizim kızlık zarı dikimi fiyatlarımız onlara çok komik geliyor , sanıyorum bizim dikim ücretlerinin en az 5 katına bekaret tamiri yapıyorlar. Konumuza geri dönmek gerekirse gerçekten kızlık zarı diktirme konusunda bir patlama yaşıyoruz, ne zaman telefon çalsa veya whatsApp'tan bir hasta yazsa konu büyük ihtimal ile kızlık zarı dikimi fiyatı , kızlık zarı dikimi nasıl yapılır , flep yöntemi nedir , kalıcı kızlık zarı dikimi , geçici kızlık zarı dikimi , esnek kızlık zarı , kızlık zarı bozulmuşmudur , kızlık zarı dikimi anlaşılır mı , kızlık zarı diktirenlerin yorumları , kızlık zarı muayenesi nasıl yapılır , lazerle kızlık zarı dikimi , vajina daraltma fiyatları, kürtaj , kürtaj fiyatları , vakumlu kürtaj , kürtaj sonrası , kürtaj yasasına göre en geç kaç haftaya kadar çocuk aldırılabilir , Ankara'da kızlık zarı diken doktorlar gibi sorular geliyor. Bu yazımızda kızlık zarı dikimi hakkında geniş bilgi veriyoruz , İstanbul'da kızlık zarı dikimi fiyatları yaklaşık  tl civarıdır , ayrıntılar geliyor,  Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya anlatıyor.

WhatsApp = 0532 221 3007 ( çekinmeden utamadan yazın , hergün 100'e yakın genç kızımız veya erkek arkadaşları WhatsApp tan bize yazıyor, tüm bilgilerinizi gizli tutuyoruz, merak etmeyin )

www.twitter.com/jinekologdr

www.facebook.com/kurtajfiyatlari

Kızlık zarı diktirme

İstanbul'da himenoplasti yani kızlık zarı diktirmek isteyen binlerce bayan var , biliyorum bunların hepsi bu işi halletmeden rahat uyku uyuyamıyorlar , sürekli nasıl olacak , nasıl yaparım , kızlık zarı dikimi anlaşılır mı gibi sorular kafalarında dönüyor , birçoğuda bizi arıyor veya WhatsApp'tan yazıyor konuşuyoruz , bir çıkış yolu bulduları için müthiş bir ferahlama yaşıyorlar. Evet bu satırları okumakta olan sizde öyle değilmisiniz , boşuna endişe edip canınızı sıkıyorsunuz , günümüzde flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi varken size karada ölüm yok :) diyebilirim , biraz esprili bir doktorum sanıyorum.
Kızlık zarı dikimi İstanbul'da 2 farklı ana grup halinde söz edeceğimiz yöntemle yapılır , öncelikle benimde tavsiye edeceğim flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi ve daha sonrada geçici kızlık zarı dikiminden bahsedeceğim , tabi vajina daraltmalı kızlık zarı dikimi , çift kat flep gibi daha ileri metodlarıda aşağıda anlatıyorum.

Kızlık zarı dikimi fiyatı

2015 yılı başlarında İstanbul'da kızlık zarı dikimi fiyatları yaklaşık olarak  tl civarından başlamaktadır ,
çok sorulan kızlık diktirme ücretlerini biraz açmak gerekirse çok popüler olan flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi veya geçici kızlık zarı dikimi yaptıracaksanız İstanbul'da fiyat yaklaşık  tl iken , çift kat flep veya kızlık zarı dikimi + vajina daraltma taleb ederseniz bu sefer ücret  tl civarına yükselecektir , yada kızlık zarı dikimi + vajina daraltma + labioplasti denilen dudaklardaki sarkmaların düzeltilmesi ieklinde 3lü bir operasyon olacaksa bu sefer İstanbul ve Ankara'da kaylaşık  TL fiyat vereceklerdir.

Kızlık zarı muayenesi

Özellikle evlilik öncesi dönemde yaşanan flört ve karşı cinsel yakınlaşmalarda sürtünme benzeri ön sevişme ve cinsel haraketlerde yanlışlıkla kızlık zarı zedelenmesi veya kızlık zarı bozulması sık rastlanıyor . Biiz hergün birçok genç kız arayarak parmakla kızlık zarı yırtılırmı yada kızlık zarım bozulmuşmudur gibi şüphelerini dile getiriyorlar , ama kesin çözüm bir jinekolog tarafında kızlık zarı muayenesi yapılmasıdır.
Peki kızlık zarı muayenesi nasıl yapılıyor ; jinekolog doktor tarafınca yapılan en kolay muayene ve teşhis metodu kızlık muayenesidir diyebilirim , zira sadece gözle bakılarak yapılıyor ve hastaya herhangi bir tıbbi alet değdirilmemektedir. İstanbul'da kızlık zarı muayenesi fiyatları yaklaşık olarak ... tl kadarıdr.

Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi

Bekaret diktirme konusunda en garantili ve mantıklı ameliyat metodu flep yöntemidir , vajina duvarından kaldırılan ince bir flep tabakası kızlık zarı ringine dikilir ve flebin diğer ucu vajina duvarında sabit olarak korunur , böylece cinsel ilişkide yeni oluşturulan kızlık zarı parçalanarak kızlık zarı kanaması ortaya çıkar. İstanbul'da bize gelen vakaların yaklaşık %90'ı kalıcı kızlık zarı dikimi istiyor , yani flep yöntemi. Kızlık zarı dikimini kalıcı olarak yapmanın en önemli avantajı dikimden 1 ay sonrasından itibaren cinsel ilişkiye girmek için sonsuz zamanınızın olmasıdır. Ama kalıcı kızlık zarı dikiminden hemen sonra ilişkiye giremezsiniz , dikişlerin iiyleşmesi için 20 gün kadar beklemeniz gerekiyor. Kalıcı kızlık zarı dikimi ameliyatı yaklaşık 25 dakika sürüyor ve dikim sonrası masadan kalkarak yürüyüp gidebiliyorsunuz. İstanbul'da kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı yaklaşık olarak .... tl seviyelerinden başlar.

Geçici kızlık zarı dikimi

Sadece İstanbul'da değil tüm dünyada geçici kızlık zarı dikimi artık yavaş yavaş demode bir yöntem haline gelmiştir , özellikle flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi gibi çok daha iyi bir alternatif varken neden geçici dikim yaptırasınız ? Ama yinede hastalarımızın yaklaşık %10 kadarı geçici kızlık zarı dikimi istiyorlar, özellikle bikaç gün içinde cinsel ilişkiye girmesi gereken hanımlar ile gerdek gecesi öncesi son anda karar verenler geçici dikimi tercih ediyorlar. Geçici kızlık zarı dikiminin tek bir avantajı vardır , dikimden hemen sonra hatta aynı gün cinsel ilişkiye girebilirsiniz , ama en kötü tarafıda 5 gün içinde cinsellik yaşamaz iseniz kızlık zarınız kendiliğinden yırtılır. İstanbul'da geçici kızlık zarı dikimi fiyatı yine .... tl lerdedir.

Kızlık zarı dikimi nasıl yapılır ?

İstanbul , Ankara ve İzmir giib büyük şehirlere ülkenin tüm illerinden kızlık zarı dikimi hastaları gelir , insanlar genelde küçük yerlerde dikim yaptırmak istemezler , tabiki gizlilik sebepleri ile. Bize hergün sadece  Türkiye geneli değil Avrupadanda birçok hasta arıyor ve himenoplasti ameliyatını soruyorlar , yani kızlık zarı dikimi nasıl yapılır doktor bey diye lafa giriyorlar. Aslında üst paragraflarda biraz bahsetmiştim , özellikle benimde favorim olan flep yöntemide vajina duvarından ince bir mukoza tabakası kaldıırlıyor ve himen ringine dikiliyor , böylece girilecek ilk cinsel ilişkide vajinaya ulaşımı kapatan kızlık zarı yırtılıyor ve belirgin bir kızlık zarı kanaması ortaya çıkıyor. Geçici kızlık zarı dikimi nasıl yapılır onuda ekleyelim ; geçici dikimde ise iş çok daha kolay ve kısa sürüyor , eski ve yırtılmış kızlık zarı parçaları birbirine dikiliyor.

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

Ankara ve İstanbul gibi yerlerde birçok hasta kızlık zarı dikimi anlaşılır mı diye merak ediyor , özellikle bekaret tamiri için karar vermiş ve araştırmasını yapmakta olan bayanlar sonuç garantisi açısında kızlık zarının dikilmiş olduğunun cinsel ilişkide ortaya çıkıp çıkmayacağını netleştirmeye çalışıyorlar. Merak etmeyin kızlık zarı dikimi kesine yakın ihtimalle anlaşılmaz , kızlık zarınızı önceden diktirmiş olduğunuzu büyük ihtimal kimseler anlayamaz , çünkü özellikle flep yönteminde kızlık zarı dikişleri iyileştikten sonra dikiş izi bile kalmaz ve orijinal kızlık zarı ile aynı fonksiyon ve görünümde olur. Yani cinsel ilişkide dikilmiş kızlık zarı ile doğumdan orijinal zar arasında nerdeyse bir deneyim farkı yoktur. Aynı şekilde kanama ortaya çıkar.

Kızlık zarı diktirenler

İstanbul'da himenoplasti yaptıran yani kızlık zarı diktiren binlerce bayan olmasına rağmen alakalı forumlarda onların ilk cinsel deneyimleri hakkında yorumlara pek rastlamazsınız , aslında size çokta iyi yol gösterici olurlardır değil mi , yani kızlık zarı diktirenlerin yorumları çok işe yarardı. Ama olayın gizlilik yanınıa gözönüne alırsanız kızlık zarını diktirmiş ve çoluk çocuğa karışmış , yani aile kurmuş bir bayanın internette evet ben diktirmiştim , ilk gece kan geldi harika geçti gibi yorum yazması çok zordur. Ama yinede bizim sitelerimizde binlerce yorum arasında kızlık zarı dikimi yaptıranlara ait yorumlarıda bulabilirsiniz.

Esnek kızlık zarı

Kızlık zarı çeşitleri arasında yaklaşık %5 oranında esnek kızlık zarı rastlanır , yani bunun anlamı cinsel ilişkide kızlık zarı yırtılsa bile kanama ortaya çıkmaz. İlk cinsel deneyimini evlilik sebebi ile yaşayan bayanlarda durum biraz ağır sonuçlar doğurabilir , zira kızlık zarı esnek olan bayanlar genellikle daha önce cinsel ilşkiye girmiş muamelesi ile karşılaşırlar . Evlilik öncesi cinsel ilişkiye girenler ise esnek kızlık zarı durtumlarını erken teşhis etmiş olurlar ve gerekli önlemi almak için zamanları olur. Esnek kızlık zarını normal kanayan kızlık zarına çevirmek için flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi yaparız.

Kızlık zarı dikimi Ankara

Kızlık zarı dikimi aynı İstanbul'da olduğu gibi Ankara ilindede çok yapılan ameliyatların başında geliyor. Özellikle Kızılay ve Çankaya gibi işlem yerlede konuşlanmış jinekologların himenoplasti yaptıklarını duyuyorum , gerçi Ankara'da kızlık zarı dikimi için doktor bulamadık o yüzden size geldik diyen hastalarda yok değil. Bu arada Ankara'da kızlık zarı dikimi fiyatları aynı İstanbul'da olduğu gibi .... tl civarıdır.

 Vajina daraltma fiyatları

İstanbul'da sadece kızlık zarı dikimi değil aynı zamanda vajina daraltma ameliyatlarıda bir çıkış trendi sergiliyor , özellikle vajinal yolla normal doğum yapmış bayanlar doğum sonrası kilolara fazla dikkat etmezlerse bir süre sonra vajina genişlemesi ortaya çıkabiliyor. Bunların dışında hiç doğum yapmamış ve evlilik öncesi cinsel ilişkilerde bulunmuş bayanlardada bir süre sonra vajinal genişleme görülebiliyor ve bu bayanlar birgün evlenmeye karar verdiklerinde beyaz bir sayfa açmak için kızlık zarı dikimi ve vajina daraltma ameliyatlarını aynı seansta yaptırmak isteyebiliyorlar. İstanbul'da vajina daraltma ücretleri yaklaşık olarak .... tl civarıdır.

Kızlık zarı dikimi Eskişehir

Eskişehir ilimizdende birçok hasta arayarak kızlık zarı dikimi soruyorlar ve bazıları Eskişehirden İstanbul'a bize gelerek kızlık zarlarını diktirip aynı gün içinde yeniden Eskişehire dönüyorlar . Bazılarıda Eskişehirde kızlık zarı diken doktor varmı diye soruyor ; mutlaka birileri vardır kızlık zarı dikimi yapan , ama genelde gizlilik açısından küçük yerlerden İstanbul'a gelip dikim yaptırırlar. Eskişehir'de kızlık zarı dikimi fiyatı yaklaşık .... tl dir.

Kürtaj

İstanbul'da kürtaj dendiği zaman akla çocuk aldırma yada gebelik sonlandırma geliyor , aslında latince kökü kazımak olan kürtaj kelimesi zaman içinde istenmeyen hamilelikleri sonlandırma olarak klasik bir kelime haline gelmiş. Eski zamanlarda bir küretle rahim içi kazınarak kürtaj yapılırdı ve kürtaj kelimeside oradan geliyor ama bereket versin artık vakum kürtak yöntemi var ve kazıma yapmadan negatif basınç ile bebek alınabiliyor.

Kürtaj fiyatları

2015 yılına girerken İstanbul ve Ankara gibi büyük şehirlerde kürtaj ücretleri yaklaşık ... tlden başlar ve gebelik haftanız yüksekse kürtaj fiyatıda yükselir , genellikle merkezi yerlerde yeni başlayan yani 4 haftalık bir gebelik için ... tl gibi bir çocuk aldırma ücreti isteyeceklerken , 5 haftalığa çıkarsanız bu seferde ... tl , 6 haftalık ise ... tl gibi ücretlendirmeler söz konusu olacaktır. Kürtaj yaptırabileceğiniz en son hafta 10 dur unutmayın.

Vakum kürtaj

Gerek ülkemizde gerekse tüm dünyada 2015 gibi güncel zamanda gebelik sonlandırma konusunda yapılan en modern yöntem vakum kürtaj olarak bilinir ve uygulanır. Eskiden çocuk aldırmak için rahim içi komple kazınırdı , ama artık vakum kürtajda sadece negarif basınç verielrek adeta el değmeden 10 dakikada gebelik kesesi dışarı alınabiliyor. Vakum kürtajın nasıl yapıldığını aşağıdaki paragraflarda anlatıyorum. İstanbul'da vakum kürtaj fiyatları yaklaşık ... tlden başlar.

Kürtaj nasıl yapılır ?

İstanbul'da çocuk aldırmak isteyen birçok hasta bize kürtaj nasıl yapılır diye sorular yöneltiyor , bende sizi çırak olarak yanıma alayım doktor yetişirsiniz diye espri yapıyorum , ama vakum kürtaj tekniğini kürtaj olacak her hastaya önceden anlatıyorum , hastanın kabulu , ultrasonla rahim kontrolü ve gebelik haftasının netleştirilmesi , rahim girişinin uyuşturulması , hegar bujisi ile collum dilatasyonu , karmen kanülünün collum yerleştirilmesi , negatif basınç verilerek gebelik kesesinin dışarı alınması , kürtaj sonrası yeniden ultrason incelemesi.

Çocuk aldırmak

Gebelik sonlandırma yani kürtaj işlemi yerine İstanbul'da halk arasında çocuk aldırma veya bebek aldırma gibi deyimlerde kullanılıyor. Sadece büyük şehirlerde değil ülkemizde tüm illerde ve binlerce ilçelerinde birçok jinekolog vasıtası ile çocuk aldırabilirsiniz. Bebek aldırmada 10 hafta gibi bir üst sınır olduğunuda hatırlatmadan geçmeyelim, zira 11 haftalık , 12 haftalık veya daha ileri gebelikler için ciddi bir kürtaj yasağı söz konusudur.

Kürtaj İstanbul

2015 senesinde İstanbul'da kürtaj fiyatları yaklaşık olarak ... tl civarından başlıyor ve hamilelik haftasına göre yükselişe geçiyor. İstenmeyen gebeliklerin sonlandırılması İstanbul için çok yeni bir uygulama değil , Cumhuriyet öncesi Osmanlı dönemlerinde bile hekimler tarafınca çocuk aldırmada kürtaj yöntemleri uygulanırmış, ama günümüzde bereket versin vakum kürtaj uygulaması ile kürtaj çok daha kolaylaştı ve risksiz hale geldi. İstanbul'da kürtaj ücretlerini yukarıda belirtmiştim.

Kürtaj Ankara

2015 yılı için Ankara'da kürtaj fiyatları İstanbul ile büyük benzerlikler göstermekte olup yaklaşık 400 tl den başlamaktadır , özellikle Ankara'nın sağlık konusunda popüler hale gelmiş semtleri olan Çankaya Tunus Caddesi ve Kızılay gibi yerlede bulunan jinekolog muayenehanelerinde 10 haftayı geçmemiş hamileliklerinizi kürtaj ile sonlandırabilirsiniz. Ankara'da kürtaj ücretleri yukarıdadır.

Kürtaj sonrası

Çocuk aldırdıktan sonra nelere dikkat etmek gerekir , kürtaj sonrası cinsel ilişkiye kaç gün sonra girilebilir gibi sorular İstanbul'daki hastalarımızdan çok geliyor . Evet kürtajdan sonra kısa bir süre yani 10 gün kadar kendinizi korumalısınız. Mesela kürtaj sonrası cinsel ilişkiye girmek için 10 gün bekleyin , kürtajdan sonra denize veya havuza girmek içinde 10 gün sabredin. Kürtaj sonrası adet görmeye yaklaşık 40 gün sonra başlayacaksınız. Kürtajdan sonra ağrı veya kanama şikayetiniz çok fazla olmayacak . Kürtaj sonrası gebelik için sorun yaşamayacaksınız , ne zaman isterseniz yeniden gebe kalabilirsiniz.

Gebelik testleri

İstanbul'da gebelik testleri ile alakalı çok soru geliyor , hemen özetle bahsedelim , cinsel aktiviteniz varsa mutlaka gebelik testleri konusunda bilgi sahibi olmalısınız , özellikle idrarla yapılan gebelik testleri büyük kolaylıklar sağlıyor , en yakın eczaneden satın alabileğiniz bir gebelik testinin üzewrine birkaç damla idrar damlattığınızda çift çizgi şeklinde bir sonuç çıkarsa bu sizin gebe olduğunuzu gösterir. İstanbul'da gebelik testi fiyatları yaklaşık 5 tl civarıdır. Yani çok ucuz.

Kürtaj Güngören

İstanbul'un Güngören dendiğinde kürtajdan ziyade benim aklıma Recep İvedik geliyor , Özellikle " Güngörenin ortasında " şeklindeki repliği hep aklımda . Güngörende kürtaj fiyatları İstanbul'un diğer ilçelerine göre az daha düşük seyredebiliyor ama yine yaklaşık ... tl den başlayan fiyatlarla çocuk aldırabiliyoırsunuz. Güngörende kürtaj yapan doktorlar veya kürtaj yapılan hastaneler konusunda bilgi bulmak çok zor değil.


Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı

0212 227 5519
0532 221 3007
0532 441 9825
0542 215 7274
Mezuniyet Cerrahpaşa tıp fak 1983

Yorumlar

 1. 14 Kasım 15:14 - Bekaret Zarı Dikim Ameliyatı Fiyatı Sorar: Iyi günler benim bekaret ameliyatı olmam gerekiyor ve daraltmada dahil yalnız benim bir mahkemem var ve bununla ilgili bir evrakda gerektigi zaman verebilirmisiniz
  14 Kasım 15:50 - Op. Dr. Turgay Karakaya: JİNEKOLOG OP. DR. TURGAY KARAKAYA KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANI TÜM FİYAT LİSTESİ

  A- KIZLIK ZARI DİKİMİ VE VAJİNAL ESTETİK FİYATLARI

  1- Kalıcı Kızlık zarı dikimi flep yöntemi : tl ( hayat boyu dayanır, dikiş izi kalmaz , kesinlikle anlaşılmaz ) Geniş bilgi : kızlık zarı dikimi

  2- Kalıcı Kızlık zarı dikimi çift kat flep yöntemi : tl ( çift kat flep daha çok kilolu ve vajina girişi büyük bayanlara uygundur. Geniş bilgi : kızlık zarı dikimi fiyatı

  3- Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi + vajina daraltma : tl ( dikim öncesi yoğun cinsel aktivite sonucu vajina genişlemesi olanlara uygundur. flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi

  4- kalıcı çift kat flep + vajina daraltma : tl ( kilolu ve vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  5- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti ( sarkan dudakların küçültülmesi ) = tl

  6- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti + vajina daraltma = tl

  7- geçici kızlık zarı dikimi : tl ( max 5 gün dayanır )

  8- sadece vajina daraltma : tl

  9- sadece labiaplasti : tl

  10- Kızlık zarı dikimi sonrası kontroller ücretsizdir , ayrıca şehir dışı veya yurtdışından gelen hastalarımız whatsApp tan bağlantıda kalarak destek alırlar ve kontrol zorunlu değildir.

  11- SGK anlaşmalı olmadığımız için yapılan işlemler SGK kayıtlarına geçmez. Reşitseniz tek başınıza dikim için gelebilirsiniz.

  B - KÜRTAJ FİYATLARI

  1- Vakum kürtaj tl den başlar ve gebelik haftası arttıkça artar , 4 haftalık tl , 5 haftalık tl , 6 haftalık tl şeklindedir.
  kürtaj fiyatları

  2- Gebelik haftası son adet tarihinin ilk gününden itibaren sayılarak hesaplanır , kesin hafta sonucu ultrason muayenesi ile netleşir. Cinsel ilişki zamanına göre gebelik haftası hesaplanmaz.

  3- Kürtaj yasasına göre 10 haftadan sonra kesinlikle kürtaj yapılmaz. Bu konuda hiçbir istisna yoktur.

  Bu işlemler 18 yaşını geçmiş bayanlara uygulanır.

  Tüm işlemler randevu ile yapılır :
  0212 227 5519
  0532 221 3007
  0542 215 7274
  0532 441 9825

  Twitter.com/jinekologdr
  Facebook.com/kurtajfiyatlari
  14 Kasım 15:52 - Bekaret Zarı Dikim Ameliyatı Fiyatı Sorar: Teşekkür ederim

  YanıtlaSil
 2. 21 Kasım 12:53 - Kızlık Zarının Dikildiği Anlaşılırmı Sorar: Merhaba
  21 Kasım 12:56 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Mwrhaba
  21 Kasım 12:57 - Kızlık Zarının Dikildiği Anlaşılırmı Sorar: Kalıcı kızlık zarı Flep yapıyorsunuz sanırım
  21 Kasım 12:58 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Evet
  21 Kasım 12:58 - Kızlık Zarının Dikildiği Anlaşılırmı Sorar: Ücreti ne kadar
  21 Kasım 12:58 - Op. Dr. Turgay Karakaya: JİNEKOLOG OP. DR. TURGAY KARAKAYA KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANI TÜM FİYAT LİSTESİ

  A- KIZLIK ZARI DİKİMİ VE VAJİNAL ESTETİK FİYATLARI

  1- Kalıcı Kızlık zarı dikimi flep yöntemi : tl ( hayat boyu dayanır, dikiş izi kalmaz , kesinlikle anlaşılmaz ) Geniş bilgi : kızlık zarı dikimi Ameliyat 25 dakika sürer , lokal anestezi ile ağrı ve acı çekilmez, dikim sonrası aynı gün iş hayatınıza geri dönebilirsiniz.

  2- Kalıcı Kızlık zarı dikimi çift kat flep yöntemi : tl ( çift kat flep daha çok vajina girişi büyük bayanlara uygundur. Geniş bilgi : kızlık zarı dikimi fiyatı Kalıcı Kızlık zarı dikimi sonrası 20 gün cinsel ilişki yasaktır , sonrasında yıllar sonra bile ilişkide kan gelir.

  3- Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi + vajina daraltma : tl ( dikim öncesi yoğun cinsel aktivite sonucu vajina genişlemesi olanlara uygundur. flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi

  4- kalıcı çift kat flep + vajina daraltma : tl ( kilolu ve vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  5- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti ( sarkan dudakların küçültülmesi ) = tl

  6- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti + vajina daraltma = tl

  7- geçici kızlık zarı dikimi : tl ( max 5 gün dayanır ) Geçici kızlık zarı dikimi Aynı gün bile ilişkiye girilebilir.

  8- sadece vajina daraltma : tl Vajina daraltma fiyatları

  9- sadece labiaplasti : tl

  10- Kızlık zarı dikimi sonrası kontroller ücretsizdir , ayrıca şehir dışı veya yurtdışından gelen hastalarımız whatsApp tan bağlantıda kalarak destek alırlar ve kontrol zorunlu değildir.

  11- SGK anlaşmalı olmadığımız için yapılan işlemler SGK kayıtlarına geçmez. Reşitseniz tek başınıza dikim için gelebilirsiniz.

  B - KÜRTAJ FİYATLARI

  1- Vakum kürtaj tl den başlar ve gebelik haftası arttıkça artar , 4 haftalık tl , 5 haftalık tl , 6 haftalık tl şeklindedir.
  kürtaj fiyatları kürtaj öncesi ultrason ücretsizdir.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. 2- Gebelik haftası son adet tarihinin ilk gününden itibaren sayılarak hesaplanır , kesin hafta sonucu ultrason muayenesi ile netleşir. Cinsel ilişki zamanına göre gebelik haftası hesaplanmaz. Gebelik testleri Hamilelik testleri adet gecikmesinden 5 gün sonra yapılır.

   3- Kürtaj yasasına göre 10 haftadan sonra kesinlikle kürtaj yapılmaz. Bu konuda hiçbir istisna yoktur.

   Bu işlemler 18 yaşını geçmiş bayanlara uygulanır.

   Tüm işlemler randevu ile yapılır :
   0212 227 5519
   0532 221 3007 WhatsApp
   0542 215 7274
   0532 441 9825

   Twitter.com/jinekologdr
   Facebook.com/kurtajfiyatlari

   Jinekolog Op. Dr. Turgay karakaya
   21 Kasım 12:59 - Kızlık Zarının Dikildiği Anlaşılırmı Sorar: tşk ederim
   21 Kasım 13:00 - Kızlık Zarının Dikildiği Anlaşılırmı Sorar: Garanti mi yani sorun olmaz deyil mi
   21 Kasım 13:08 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Garantilidir asla sorun çıkmaz
   21 Kasım 13:09 - Kızlık Zarının Dikildiği Anlaşılırmı Sorar: Peki çok tşk ederim ben sadece ameliyat için gelebilirim kontrollere gelme olanagm yok
   21 Kasım 13:09 - Kızlık Zarının Dikildiği Anlaşılırmı Sorar: Sorun olur mu
   21 Kasım 13:10 - Kızlık Zarının Dikildiği Anlaşılırmı Sorar: Aynı gün içinde ağrı sizi olur mu evime gitsem anlasilinir mı
   21 Kasım 13:19 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Sorun olmqx
   21 Kasım 13:20 - Kızlık Zarının Dikildiği Anlaşılırmı Sorar: Fiyat konusunda taksitlendirme yapıyor musunuz
   21 Kasım 13:20 - Kızlık Zarının Dikildiği Anlaşılırmı Sorar: Öğrenciyim
   21 Kasım 13:20 - Kızlık Zarının Dikildiği Anlaşılırmı Sorar: Çalışıyorum
   21 Kasım 13:21 - Kızlık Zarının Dikildiği Anlaşılırmı Sorar: Bir kısmını ameliyat öncesi versem sonrasını tamamlasm
   21 Kasım 13:21 - Op. Dr. Turgay Karakaya:
   21 Kasım 13:22 - Kızlık Zarının Dikildiği Anlaşılırmı Sorar: Peki fiyati biliyorum ameliyat öncesi versm
   21 Kasım 13:22 - Kızlık Zarının Dikildiği Anlaşılırmı Sorar: sonra versem
   21 Kasım 13:23 - Kızlık Zarının Dikildiği Anlaşılırmı Sorar: Biraz yardimci olun lütfen zor durumda yim
   21 Kasım 13:24 - Kızlık Zarının Dikildiği Anlaşılırmı Sorar: Kaç saatlik yoldan geleceğim
   21 Kasım 13:25 - Kızlık Zarının Dikildiği Anlaşılırmı Sorar: ?
   21 Kasım 13:27 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Olur
   21 Kasım 13:27 - Kızlık Zarının Dikildiği Anlaşılırmı Sorar: Peki tşk ederim
   21 Kasım 13:27 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Gün netleşince yazın
   21 Kasım 13:28 - Kızlık Zarının Dikildiği Anlaşılırmı Sorar: Tamam yazarım

   Sil
 3. Kızlık zari Yapımı kızlık zarının perinenin vajen girişi ile vajinanın iç tarafından flep çıkarılarak yapılır. Dogrumu szde bu sekildemi yapiyorsunuz.

  YanıtlaSil
 4. 19 Kasım 20:11 - Kızlık Zarı Diktiren Hastada Dikişler İyileşiyor: Iyi akşamlar Turgay bey
  19 Kasım 20:13 - Kızlık Zarı Diktiren Hastada Dikişler İyileşiyor: Benim genital bölgede yanma ve mantar olur gibi kaşıntı Başladı ben elmas bu arada
  19 Kasım 20:25 - Op. Dr. Turgay Karakaya: İyileşirken kaşınır
  19 Kasım 22:06 - Kızlık Zarı Diktiren Hastada Dikişler İyileşiyor: Zaten mens oldum 3 gündür içerden yanma başladı
  19 Kasım 22:06 - Kızlık Zarı Diktiren Hastada Dikişler İyileşiyor: Dikişlerde bişey yok
  19 Kasım 22:08 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Kontrol
  19 Kasım 22:17 - Kızlık Zarı Diktiren Hastada Dikişler İyileşiyor: 28 Kasım'da dediniz
  19 Kasım 22:17 - Kızlık Zarı Diktiren Hastada Dikişler İyileşiyor: 14 Kasım'da operasyon yapıldı
  19 Kasım 22:23 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Tamam

  YanıtlaSil
 5. Ben dikim yaptirmak istiyorum ama diker iyilestikten sonra en ufak zorlanmada yada harekette dikilen zarin yirtilacagina soylediler dogrumu yani dikim yptiktan snra eskisi gibi hareket edip kosup hoplayamiyacakmiyim

  YanıtlaSil
 6. Sadece ilk 20 gün dikkat etmelisiniz

  YanıtlaSil
 7. 23 Kasım 23:19 - Balıkesir'den kızlık zarı dikimi için gelecek hasta: Hocam hayırlı akşamlar sizlere bir sorum olucakti, ben markette çalışıyorum ve ameliyat olduğum zaman markette ağır şeyler kaldırıyoruz acaba sorun olurmu iyileşme süresi 3 haftayı bulur falan yazmissnz bunu çok merak ettim hocam ?
  23 Kasım 23:22 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Ağır kaldırmak olmaz 3 hafta
  23 Kasım 23:23 - Balıkesir'den kızlık zarı dikimi için gelecek hasta: Anladım hocam ama çalışmakta zorundaym nasıl olucak inanın bilmiyorum
  23 Kasım 23:24 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Ağır kalırma dışında çslışabilirsinix
  23 Kasım 23:25 - Balıkesir'den kızlık zarı dikimi için gelecek hasta: Hocam market işi olunca malum kaldırmak zorunda kalıyoruz mecburen ne gibi zarar verebilir ki Peki ?
  24 Kasım 08:28 - Op. Dr. Turgay Karakaya: İlk hafta dikişler açılabilir
  24 Kasım 21:57 - Balıkesir'den kızlık zarı dikimi için gelecek hasta: Sabah ki mesajınizi şimdi okudum hocam çok saolun bilgilendirdiginiz için bizleri, hocam ben evlilik aşamasindayim Oyuzden bu benim için çok önemli gerçekten
  24 Kasım 21:58 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Evet
  24 Kasım 22:01 - Balıkesir'den kızlık zarı dikimi için gelecek hasta: Hocam bu ameliyatta Peki şunu sormak istiyorum sizlere Mesela olduk diyelim Peki evlendiğim zaman eşim bunu anlayabilirmi Yani kesinlikle bu benim için önemli
  24 Kasım 22:04 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Asla anlaşılmaz
  24 Kasım 22:05 - Balıkesir'den kızlık zarı dikimi için gelecek hasta: Peki hocam en kısa zamanda sizi bulucam ve gelicem istanbula, sizin gibi bilgilendiren doktorlar çok az şuanda çok teşekkür ederim.
  24 Kasım 22:09 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Geliş gününüz netleşince yazın randevu verelim
  24 Kasım 22:11 - Balıkesir'den kızlık zarı dikimi için gelecek hasta: Hocam ben gelmeden zaten bikac gün önceden ararım sizi çünkü şehir disinda balıkesirde oturuyoruz günü birlik gelip ameliyat olup feribotla dönmem gerekicek
  24 Kasım 22:19 - Balıkesir'den kızlık zarı dikimi için gelecek hasta: Ve hocam bu benim icin gerçekten çok önemli geldiğim gibi ameliyat olmam gerek bidaha fırsat bulup gelmem çok zor olucak inanın
  24 Kasım 23:15 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Evet aynı gün hallolacak merak etmeyin
  24 Kasım 23:21 - Balıkesir'den kızlık zarı dikimi için gelecek hasta: Teşekkür ederim hocam. Yakın zamanda gelicem

  YanıtlaSil
 8. 16 Kasım 18:19 - flep yöntemi ve vajina daraltma fiyatı soran hasta 1408292201: Mrb bi sorum olacakti
  16 Kasım 19:08 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Tabi
  16 Kasım 19:11 - flep yöntemi ve vajina daraltma fiyatı soran hasta 1408292201: Daha once kurtaj oldum ben kabus gibiydi. Bi daha ayni seyi yasamak istemiyorum. O yüzden ella ictim iki gun once . Dun aksam tekrar korunmasiz iliski yasadik bugun tekrar ella icmem gerekir mi. Etkisini devam ediyor mu bu ilacin . Biliyorsaniz lütfen bilgilendirin
  16 Kasım 19:12 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Etkisi sürmez
  16 Kasım 19:12 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Ama arka arkaya içmek çok sakıncalı
  16 Kasım 19:12 - flep yöntemi ve vajina daraltma fiyatı soran hasta 1408292201: Tekrar ilac almam gerekiyor mu yani
  16 Kasım 19:12 - flep yöntemi ve vajina daraltma fiyatı soran hasta 1408292201: Evet ne yapmaliyim. Bilmiyodum
  16 Kasım 19:13 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Adet gecikirse test
  16 Kasım 19:13 - flep yöntemi ve vajina daraltma fiyatı soran hasta 1408292201: 😞 ölurum ben ayni seyi yasayamam bi daha
  16 Kasım 19:14 - flep yöntemi ve vajina daraltma fiyatı soran hasta 1408292201: Ilac icecem mecbur
  16 Kasım 19:14 - flep yöntemi ve vajina daraltma fiyatı soran hasta 1408292201: Teşekkür ederim
  16 Kasım 19:22 - Op. Dr. Turgay Karakaya: R e
  18 Kasım 10:12 - flep yöntemi ve vajina daraltma fiyatı soran hasta 1408292201: Mrb bisey sorcaktim ya. en erken kacgun sonra kan testi yapilabilir.
  18 Kasım 10:14 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Adet gecikince
  18 Kasım 10:16 - flep yöntemi ve vajina daraltma fiyatı soran hasta 1408292201: Teşekkürler
  18 Kasım 10:17 - flep yöntemi ve vajina daraltma fiyatı soran hasta 1408292201: En erken kac haftalikken kurtaj yapiyosunuz.
  18 Kasım 10:37 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Son adet tarihinden 4 hafta
  18 Kasım 10:37 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Yani gecikince
  18 Kasım 10:52 - flep yöntemi ve vajina daraltma fiyatı soran hasta 1408292201: Teşekkürler
  18 Kasım 10:56 - Op. Dr. Turgay Karakaya: R e
  24 Kasım 21:52 - flep yöntemi ve vajina daraltma fiyatı soran hasta 1408292201: Iyi akşamlar bisey rica edebilir miyim
  24 Kasım 21:53 - flep yöntemi ve vajina daraltma fiyatı soran hasta 1408292201: Benim bi aydir kotu kokulu akintim var. Bana bi ilac onerebilirmisiniz
  24 Kasım 21:54 - flep yöntemi ve vajina daraltma fiyatı soran hasta 1408292201: Lutfen yardimci olun
  24 Kasım 21:54 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Muayene olmalısınız
  24 Kasım 21:54 - flep yöntemi ve vajina daraltma fiyatı soran hasta 1408292201: Vaktim yok inanin. Ve artik dayanamıyorum
  24 Kasım 22:02 - flep yöntemi ve vajina daraltma fiyatı soran hasta 1408292201: Peki teşekkür ederim yine de

  YanıtlaSil
 9. 24 Kasım 21:18 - Kızlık Zarı Bozulma Belirtileri Sorar: Uygunsaniz bisey sorabilir miyim?
  24 Kasım 21:33 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Buyrun
  24 Kasım 21:36 - Kızlık Zarı Bozulma Belirtileri Sorar: nisanlimla iki hafta oncesinde bi iliski yasadik ve kizligim bozuldu uc gun obcesi yine ayni durumu yasadik ve iki gundur kahverengi sekilde akintilarim var hamile kalmaktn korkuym o boyle bi ihtimalin olmiyacagini soyluyo ama yinede bi bilene danismak istedim oyle bir olasilik var midir
  24 Kasım 21:41 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Evet
  24 Kasım 21:41 - Op. Dr. Turgay Karakaya: İlişkiden 25 gün sonra test yapın
  24 Kasım 21:42 - Kızlık Zarı Bozulma Belirtileri Sorar: Zedelenmesinden olabilir mi peki ve evlilik disi kurtajlarda yasal mi
  24 Kasım 21:48 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Evet 10 haftaya kadar yasal
  24 Kasım 21:49 - Kızlık Zarı Bozulma Belirtileri Sorar: Peki cok zorlamadan olanilir mi bu akintilar
  24 Kasım 21:53 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Enfeksiyonda olabilir +
  24 Kasım 21:53 - Kızlık Zarı Bozulma Belirtileri Sorar: Ilk onceleri kandi sonrasinda lekeye donustu zaten

  YanıtlaSil
 10. 24 Kasım 19:45 - Kızlık zarı muayenesi yani bekaret testi yaptırıp kızlık zarı dikimi: Iyi aksamlar ben muayane olmak istiyorum fakat cok korkuyorum
  24 Kasım 19:45 - Kızlık zarı muayenesi yani bekaret testi yaptırıp kızlık zarı dikimi: Karar veriyorum tamam gidicem diyorum ama gene bi korku giriyo icime
  24 Kasım 19:47 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Muayene sadece gözle bakarak yapılıyor merak etmeyin
  24 Kasım 19:48 - Kızlık zarı muayenesi yani bekaret testi yaptırıp kızlık zarı dikimi: Muayaneden degil korktugum seyle karsilasmak kotu ediyo beni
  24 Kasım 19:50 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Ama gerçeklerden kaçamazsınız
  24 Kasım 19:51 - Kızlık zarı muayenesi yani bekaret testi yaptırıp kızlık zarı dikimi: Benim deligim kucuck ve halka seklinde yani yanlarinda falan yirtik yok yuvarlak bu ne anlama geliyor
  24 Kasım 19:56 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Muayene etmeden cevap vermek falcıya sormaktan ileri gitmez
  24 Kasım 19:59 - Kızlık zarı muayenesi yani bekaret testi yaptırıp kızlık zarı dikimi: Peki muayane sirasinda nisanlimda yanimda olsun istiyorum ve muayene sonucunu ona soylemenizi istiyorum yani ben muayene olup cikmak istiyorum oyle bi durum olur degil mi
  24 Kasım 20:07 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Elbette
  24 Kasım 20:08 - Kızlık zarı muayenesi yani bekaret testi yaptırıp kızlık zarı dikimi: Cok iyi peki kizlik zari dikiminde hic aci agri falan hissediliyo mu
  24 Kasım 20:09 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Hayır , lokal anestezi yapıyoruz hissetmezsiniz bile dikimi
  24 Kasım 20:10 - Kızlık zarı muayenesi yani bekaret testi yaptırıp kızlık zarı dikimi: Kac dk suruyor
  24 Kasım 20:13 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Muayene 1 dak
  24 Kasım 20:13 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Dikim 25 dak
  24 Kasım 20:14 - Kızlık zarı muayenesi yani bekaret testi yaptırıp kızlık zarı dikimi: Dikim ucretiniz ne kadar
  24 Kasım 20:14 - Op. Dr. Turgay Karakaya: JİNEKOLOG OP. DR. TURGAY KARAKAYA KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANI

  A- KIZLIK ZARI DİKİMİ VE VAJİNAL ESTETİK FİYATLARI

  1- Kalıcı Kızlık zarı dikimi flep yöntemi istanbul'da : 1500tl ( hayat boyu dayanır, dikiş izi kalmaz , kesinlikle anlaşılmaz ) Geniş bilgi : kızlık zarı dikimi Ameliyat 25 dakika sürer , lokal anestezi ile ağrı ve acı çekilmez, dikim sonrası aynı gün iş hayatınıza geri dönebilirsiniz.

  2- Kalıcı Kızlık zarı dikimi çift kat flep yöntemi İstanbul'da : 2000tl ( çift kat flep daha çok vajina girişi büyük bayanlara uygundur. Geniş bilgi : kızlık zarı dikimi fiyatı Kalıcı Kızlık zarı dikimi sonrası 20 gün cinsel ilişki yasaktır , sonrasında yıllar sonra bile ilişkide kan gelir.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. 3- Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi + vajina daraltma İstanbul'da : 2000 tl ( dikim öncesi yoğun cinsel aktivite sonucu vajina genişlemesi olanlara uygundur. flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi

   4- kalıcı çift kat flep + vajina daraltma İstanbul'da : 2500 tl ( kilolu ve vajina genişlemesi olanlara uygundur.

   5- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti ( sarkan dudakların küçültülmesi ) İstanbul'da = 2000 tl

   6- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti + vajina daraltma İstanbul'da = 2500 tl

   7- geçici kızlık zarı dikimi İstanbul'da: 1500 tl ( max 5 gün dayanır ) Geçici kızlık zarı dikimi Aynı gün bile ilişkiye girilebilir.

   8- sadece vajina daraltma İstanbul'da: 1500 tl Vajina daraltma fiyatları

   9- sadece labiaplasti İstanbul'da : 1500 tl

   10- Kızlık zarı dikimi sonrası kontroller ücretsizdir , ayrıca şehir dışı veya yurtdışından gelen hastalarımız whatsApp tan bağlantıda kalarak destek alırlar ve kontrol zorunlu değildir.

   11- SGK anlaşmalı olmadığımız için yapılan işlemler SGK kayıtlarına geçmez. Reşitseniz tek başınıza dikim için gelebilirsiniz.

   B - KÜRTAJ FİYATLARI

   1- Vakum kürtaj fiyatları İstanbul'da 400 tl den başlar ve gebelik haftası arttıkça artar , 4 haftalık 400 tl , 5 haftalık 500 tl , 6 haftalık 600 tl şeklindedir.
   kürtaj İstanbul'da kürtaj öncesi ultrason ücretsizdir.

   2- Gebelik haftası son adet tarihinin ilk gününden itibaren sayılarak hesaplanır , kesin hafta sonucu ultrason muayenesi ile netleşir. Cinsel ilişki zamanına göre gebelik haftası hesaplanmaz. Gebelik testleri Hamilelik testleri adet gecikmesinden 5 gün sonra yapılır.

   3- Kürtaj yasasına göre 10 haftadan sonra kesinlikle kürtaj yapılmaz. Bu konuda hiçbir istisna yoktur.

   Bu işlemler 18 yaşını geçmiş bayanlara uygulanır.

   Tüm işlemler randevu ile yapılır :
   0212 227 5519
   0532 221 3007 WhatsApp
   0542 215 7274
   0532 441 9825

   Twitter.com/jinekologdr
   Facebook.com/kurtajfiyatlari

   Jinekolog Op. Dr. Turgay karakaya
   24 Kasım 20:15 - Kızlık zarı muayenesi yani bekaret testi yaptırıp kızlık zarı dikimi: Yazin fiyat duse mi peki
   24 Kasım 20:15 - Kızlık zarı muayenesi yani bekaret testi yaptırıp kızlık zarı dikimi: Yani fiyat ayni mi kalir hep
   24 Kasım 20:16 - Kızlık zarı muayenesi yani bekaret testi yaptırıp kızlık zarı dikimi: Cok fazla bi miktar :(
   24 Kasım 20:17 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Yükselir
   24 Kasım 20:18 - Kızlık zarı muayenesi yani bekaret testi yaptırıp kızlık zarı dikimi: Bana yardimci olabilir misiniz yazin gelmek istiyorum cunku yurt disina cikmam gerekicek yazin kesin gelmek istiyorum yardimci olun lutfen :(
   24 Kasım 20:22 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Nasıl yardım
   24 Kasım 20:23 - Kızlık zarı muayenesi yani bekaret testi yaptırıp kızlık zarı dikimi: Miktar konusunda

   Sil
  2. 24 Kasım 20:23 - Op. Dr. Turgay Karakaya: En fazla tl indirebilirim dikimi
   24 Kasım 20:25 - Kızlık zarı muayenesi yani bekaret testi yaptırıp kızlık zarı dikimi: 1 milyara indiremez misiniz cunku durumumda yok gercekten samimiyetimle soyluyorum param olsa yarin gelicem veya bi taksit yapma olasiliginiz olsaydi gene hemen gelicektim her ay duzenli bir sekilde odememi yapardim zor durumdayim gercekten..
   24 Kasım 20:26 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Yaza fiyatlar 2 ye katlanıyor
   24 Kasım 20:27 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Şu anda e yaparım peşin sonra olabilir
   24 Kasım 20:28 - Kızlık zarı muayenesi yani bekaret testi yaptırıp kızlık zarı dikimi: Cok tesekkur ediyorum ben ocak veya subat ayina kadar bu parayi biriktircem Allah razi olsun sizden.
   24 Kasım 20:28 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Rica ederim , gün netleşince yazın
   24 Kasım 20:29 - Kızlık zarı muayenesi yani bekaret testi yaptırıp kızlık zarı dikimi: Fakat soyle bi durum var ben bozulup bozulmadigini bilmiyorum
   24 Kasım 20:29 - Kızlık zarı muayenesi yani bekaret testi yaptırıp kızlık zarı dikimi: Muayene ne kadar
   24 Kasım 20:29 - Op. Dr. Turgay Karakaya:
   24 Kasım 20:30 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Kanama yaşadıysanız bozulmuş olması büyük ihtimal
   24 Kasım 20:31 - Kızlık zarı muayenesi yani bekaret testi yaptırıp kızlık zarı dikimi: Kanama oldu fakat iliski yasamadim ben temizligimi yaparken parmagim girdi icine
   24 Kasım 20:32 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Bir kızlık zarı genelde 1 kez kanar
   24 Kasım 20:33 - Kızlık zarı muayenesi yani bekaret testi yaptırıp kızlık zarı dikimi: Bi parmak sokmakla bozulmus olmasi gercekten kotu bi durum ve en kotusu bunu kendim yapmis olmam
   24 Kasım 20:33 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Muayenede netleşir durumunuz
   24 Kasım 20:34 - Kızlık zarı muayenesi yani bekaret testi yaptırıp kızlık zarı dikimi: O yuzden korkuyorum sonuctan ve ben muauene olup hemen cikmak istiyorum o yuzden sonucu nisanlim duysun o artik kotu bi durum olduysa alistira alistira soyler bana
   24 Kasım 20:35 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Eheheh
   24 Kasım 20:37 - Kızlık zarı muayenesi yani bekaret testi yaptırıp kızlık zarı dikimi: Gecen bi doktora gittim bakirkoyde zaten bi korkuyla gidiyorum artik nisanlimin basinin etini yedim bayilcam yani o durumdayim girdik odaya ben istiyorum ki biraz sohbet edip kadin rahtlatsin beni aksine kadin sert konusuyo bana kaslari catik falan ters ters konusuyo olmuyorum muayene falan dedim zaten korkuyorum korkumu 2 ye katladi sag olsun
   24 Kasım 20:39 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Şişmanmıydı
   24 Kasım 20:40 - Kızlık zarı muayenesi yani bekaret testi yaptırıp kızlık zarı dikimi: Evet sismandi
   24 Kasım 20:40 - Kızlık zarı muayenesi yani bekaret testi yaptırıp kızlık zarı dikimi: Hafif
   24 Kasım 20:40 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Ehehe evet
   24 Kasım 20:40 - Kızlık zarı muayenesi yani bekaret testi yaptırıp kızlık zarı dikimi: Ben cesaretimi topladim gittim oraya kadar dedim yok bu boyle olmayacak
   24 Kasım 20:41 - Kızlık zarı muayenesi yani bekaret testi yaptırıp kızlık zarı dikimi: Ya peki dikim sirasinda bisey hssederim diye korkuyorum
   24 Kasım 20:41 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Uyuşuyor
   24 Kasım 20:42 - Kızlık zarı muayenesi yani bekaret testi yaptırıp kızlık zarı dikimi: Yani dokunmanizi bile hissetmem oyle mi
   24 Kasım 20:42 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Evet 1 dakikada orası kütük gibi oluyor
   24 Kasım 20:43 - Kızlık zarı muayenesi yani bekaret testi yaptırıp kızlık zarı dikimi: Hadi cok iyi
   24 Kasım 20:44 - Kızlık zarı muayenesi yani bekaret testi yaptırıp kızlık zarı dikimi: Ya bu arada kac yasindasiniz

   Sil
 11. Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 12. Yaptginiz dikimden sonra iliskide ne kadar kan geliyor

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yaklaşık 20 cc kadar gelir , yani 2/3 fincan diyelim

   Sil
  2. Bu biraz fazla degilmi inandrciligi acisindan yani bu kan olayini sizmi belirliyosunuz yoksa kisiye gorede degisirmi

   Sil
  3. Tabiki kişeye göre değişir ama ortalama olarak dediğim ölçüde bir kızlık zarı kanaması ortaya çıkacaktır, flep yöntemi kızlık zarı yırtıldığı zaman kanıyla canıyla yaşayan bir doku yırtılmış olur, dolayısı ile belirgin kanama ortaya çıkar , normal kızlık zarındada bu böyledir

   Sil
 13. Siz Dikimi yaptiktan sonraki ilk iliskide ne kdar kan gelir

  YanıtlaSil
 14. kucuk yasta hata yaptım uzerınden cok uzun bır zaman gecmesede buyudugumu hıssettım.ben unıversıte okuyorum hocam.yazları calısırım.bu olay basıma geldıgınde 16 yasındaydım suan resıtım ,hep ara atım koseye dedım ama sadece 1000 tl var elımde bu aralar okul harclıgımıda brıktırmeye gırıstım.kısmat olursa tamda mzunıyetıme 1 ay kaala sıze gelmek ıstıyorum.bolece evden cıkmaya zamanımda olurrbana acık dresınızı yazarmısınz.anadolu yakasında oturuyorum ve avrupa yakasını bılmıyorum hıc.flep yontemı ıcın gelcem kısmetse

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. flep yöntemi için gününüz netleşince bizi arayın randevu düzenleyelim bulvar cad no 2 zeytinburnu istanbul

   Sil
 15. Bn daha once diim yaptirmistim 2 yil once arkdsm parmagini soktu biraz aci hissettim ama kanama felan olmadi szce neden ve iliskiye girdigimde kan gelmezmi

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kızlık zarı muayenesi yapmadan net olarak cevap vermek zor

   Sil
 16. Merhaba dr bey ben yeni evliyim ve iliskiye giremiyorum devlt hastanesinde bir drye anlattim bana vajinamin genisleme payinin olmadigini soyledi ve ozel muayeneye gitmemu onerdi neden boyle ve size gelsem tedavisi varmi ne yaparsiniz cok uzuluyorum bu duruma

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Vajinada inanılmaz genişleme payı vardır , normal doğumda ordan bir bebeğin geçtiğini unutmayın.

   Sil
 17. Ben sze dikim yaptirmak istiyorum yanlz benim vajina girisinde onceden sag tarafta simdi iki tarafta sislik vex hafiif kizarklik var bu nedir ve dikim olmz diye cok korkuyorum

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tahmine e4diyorum vajina girişinde tahriş veya enfeksiyon olabilir. Merak etmeyin kızlık zarı dikimine engel olmaz.

   Sil
 18. Hocam merhabalar kalici kizlik zari dikiminden ne kadar süre sonra ilişkiye girmek gerekir? Bu arada kizlik zari dikimi yaptirmak isteyenler hocam dikim esnasinda ve sonrasinda cok ilgili tertemiz bir hekim aklinizda soru işareti olmasin hic dusunmeden gidin ben sahsen cok memnun kaldim insallah iliski sonrasinda kan gelincede ayrica yazip saygilarimi sonsuz tesekkurlerimi kendisine sunacagim :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba , kızlık zarı kalıcı dikimden 1 ay sonra ve sonsuz zamanda ilişkiye girebilirsiniz , mutlaka kan gelecektir zar yırtılınca.

   Sil
 19. Merhaba hocam size bi sorum olacak bi arkadaşım kızlık zarını diktirmek istiyo ama merak ettiği bişey var kızlık zarıni diktirdikten sonra muayene olursa kız olmadığı anlaşılır mi ?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kızlık zarı dikiminden sonra , cinsel ilişkiden önce jinekolog muayenesi yani kızlık testi yapılırsa kızlık zarının dikilmiş olduğu anlaşılır , ama ilişki sonrası anlaşılmaz.

   Sil
 20. HOCAAMM !!! BAŞARDIMM HARIKASINIZ HOCAMM... AZ ÖNCE DÜNYA EVİNE GİRDİK ÇOK GÜZEL !!! ALLAH NE MURADINIZ VARSA VERSİN ... SİZE MİNNETTARIM... ( AĞLAYA AĞLAYA GELEN KAPALI KIZIM :)))

  YanıtlaSil
 21. 28 Kasım 21:34 - Kızlık Zarı Diktirme Fiyatı Sorar: Hocam
  28 Kasım 21:55 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Buyrun
  28 Kasım 21:56 - Kızlık Zarı Diktirme Fiyatı Sorar: Ben
  28 Kasım 21:56 - Kızlık Zarı Diktirme Fiyatı Sorar: Bu zar dikimi için
  28 Kasım 21:56 - Kızlık Zarı Diktirme Fiyatı Sorar: Nasıl oluyor
  28 Kasım 21:56 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Kalıcı veya geçici
  28 Kasım 21:57 - Kızlık Zarı Diktirme Fiyatı Sorar: Kalıcı ne kadar ben kalıcı istiyorum
  28 Kasım 22:03 - Op. Dr. Turgay Karakaya: A- KIZLIK ZARI DİKİMİ VE VAJİNAL ESTETİK

  1- Kalıcı Kızlık zarı dikimi flep yöntemi istanbul'da : 1500tl ( hayat boyu dayanır, dikiş izi kalmaz , kesinlikle anlaşılmaz ) Geniş bilgi : kızlık zarı dikimi Ameliyat 25 dakika sürer , lokal anestezi ile ağrı ve acı çekilmez, dikim sonrası aynı gün iş hayatınıza geri dönebilirsiniz.

  2- Kalıcı Kızlık zarı dikimi ÇİFT KAT flep yöntemi İstanbul'da : 2000tl ( çift kat flep daha çok vajina girişi büyük bayanlara uygundur. Geniş bilgi : kızlık zarı dikimi fiyatı Kalıcı Kızlık zarı dikimi sonrası 20 gün cinsel ilişki yasaktır , sonrasında yıllar sonra bile ilişkide kan gelir.

  3- Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi + vajina daraltma İstanbul'da : 2000 tl ( dikim öncesi yoğun cinsel aktivite sonucu vajina genişlemesi olanlara uygundur. flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi

  4- kalıcı çift kat flep + vajina daraltma İstanbul'da : 2500 tl ( kilolu ve vajina genişlemesi olanlara uygundur. kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

  5- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti ( sarkan dudakların küçültülmesi ) İstanbul'da = 2000 tl

  6- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti + vajina daraltma İstanbul'da = 2500 tl

  7- geçici kızlık zarı dikimi İstanbul'da: 1500 tl ( max 5 gün dayanır ) Geçici kızlık zarı dikimi Aynı gün bile ilişkiye girilebilir.

  8- sadece vajina daraltma İstanbul'da: 1500 tl Vajina daraltma fiyatları

  9- sadece labiaplasti İstanbul'da : 1500 tl

  10- Kızlık zarı dikimi sonrası kontroller ücretsizdir , ayrıca şehir dışı veya yurtdışından gelen hastalarımız whatsApp tan bağlantıda kalarak destek alırlar ve kontrol zorunlu değildir.

  11- SGK anlaşmalı olmadığımız için yapılan işlemler SGK kayıtlarına geçmez. Reşitseniz tek başınıza dikim için gelebilirsiniz.

  12- Kızlık zarı muayenesi İstanbul'da 150 tl dir. Bekaret testi , kızlık testi olarakta bilinir. Kızlık zarı muayenesi

  B - KÜRTAJ FİYATLARI

  1- Vakum kürtaj fiyatları İstanbul'da 400 tl den başlar ve gebelik haftası arttıkça artar , 4 haftalık 400 tl , 5 haftalık 500 tl , 6 haftalık 600 tl şeklindedir.
  kürtaj İstanbul'da kürtaj öncesi ultrason ücretsizdir.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. 2- Gebelik haftası son adet tarihinin ilk gününden itibaren sayılarak hesaplanır , kesin hafta sonucu ultrason muayenesi ile netleşir. kürtaj fiyatları Cinsel ilişki zamanına göre gebelik haftası hesaplanmaz. Gebelik testleri Hamilelik testleri adet gecikmesinden 5 gün sonra yapılır.

   3- Kürtaj yasasına göre 10 haftadan sonra kesinlikle kürtaj yapılmaz. Bu konuda hiçbir istisna yoktur.

   Bu işlemler 18 yaşını geçmiş bayanlara uygulanır.

   Tüm işlemler randevu ile yapılır :
   0212 227 5519
   0532 221 3007 WhatsApp
   0542 215 7274
   0532 441 9825
   Bulvar cad Zeytinburnu

   Twitter.com/jinekologdr
   Facebook.com/kurtajfiyatlari

   Jinekolog Op. Dr. Turgay karakaya Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı.
   28 Kasım 22:11 - Kızlık Zarı Diktirme Fiyatı Sorar: Hocam daha uygun yok mu
   28 Kasım 22:12 - Kızlık Zarı Diktirme Fiyatı Sorar: iyi di
   28 Kasım 22:12 - Kızlık Zarı Diktirme Fiyatı Sorar: Maddi yönden cok sıkışık oldugum için
   28 Kasım 22:17 - Op. Dr. Turgay Karakaya:
   28 Kasım 22:17 - Kızlık Zarı Diktirme Fiyatı Sorar: Evet
   28 Kasım 22:18 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Gün?
   28 Kasım 22:19 - Kızlık Zarı Diktirme Fiyatı Sorar: Önümüzdeki ay yirmi
   28 Kasım 22:20 - Op. Dr. Turgay Karakaya: 20 aralık saat 14.30 ?
   28 Kasım 22:21 - Kızlık Zarı Diktirme Fiyatı Sorar: Uygundur hocam
   28 Kasım 22:22 - Kızlık Zarı Diktirme Fiyatı Sorar: Yalova bölgesinden nasıl gelebilirim
   28 Kasım 22:22 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Yenikapıya vapurla
   28 Kasım 22:22 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Ordan 10 dakika taxi ile
   28 Kasım 22:23 - Op. Dr. Turgay Karakaya: İsim ne yazalım
   28 Kasım 22:24 - Kızlık Zarı Diktirme Fiyatı Sorar: Ok teşekkürler
   28 Kasım 22:28 - Op. Dr. Turgay Karakaya: İsin ne yazalım
   28 Kasım 22:35 - Kızlık Zarı Diktirme Fiyatı Sorar:
   28 Kasım 22:38 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Ok yazdım

   Sil
 22. 27 Kasım 11:07 - Gebze'de Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Sorar: Meraba bsi sorcaktim ben
  27 Kasım 11:07 - Gebze'de Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Sorar: Kalici kizlik dikimi yapiyomusunuz
  27 Kasım 11:09 - Gebze'de Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Sorar: Bide fiyatini ogrencektm
  27 Kasım 11:14 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Tabi
  27 Kasım 11:14 - Op. Dr. Turgay Karakaya: A- KIZLIK ZARI DİKİMİ VE VAJİNAL ESTETİK

  1- Kalıcı Kızlık zarı dikimi flep yöntemi istanbul'da : 1500tl ( hayat boyu dayanır, dikiş izi kalmaz , kesinlikle anlaşılmaz ) Geniş bilgi : kızlık zarı dikimi Ameliyat 25 dakika sürer , lokal anestezi ile ağrı ve acı çekilmez, dikim sonrası aynı gün iş hayatınıza geri dönebilirsiniz.

  2- Kalıcı Kızlık zarı dikimi ÇİFT KAT flep yöntemi İstanbul'da : 2000tl ( çift kat flep daha çok vajina girişi büyük bayanlara uygundur. Geniş bilgi : kızlık zarı dikimi fiyatı Kalıcı Kızlık zarı dikimi sonrası 20 gün cinsel ilişki yasaktır , sonrasında yıllar sonra bile ilişkide kan gelir.

  3- Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi + vajina daraltma İstanbul'da : 2000 tl ( dikim öncesi yoğun cinsel aktivite sonucu vajina genişlemesi olanlara uygundur. flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi

  4- kalıcı çift kat flep + vajina daraltma İstanbul'da : 2500 tl ( kilolu ve vajina genişlemesi olanlara uygundur. kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

  5- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti ( sarkan dudakların küçültülmesi ) İstanbul'da = 2000 tl

  6- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti + vajina daraltma İstanbul'da = 2500 tl

  7- geçici kızlık zarı dikimi İstanbul'da: 1500 tl ( max 5 gün dayanır ) Geçici kızlık zarı dikimi Aynı gün bile ilişkiye girilebilir.

  8- sadece vajina daraltma İstanbul'da: 1500 tl Vajina daraltma fiyatları

  9- sadece labiaplasti İstanbul'da : 1500 tl

  10- Kızlık zarı dikimi sonrası kontroller ücretsizdir , ayrıca şehir dışı veya yurtdışından gelen hastalarımız whatsApp tan bağlantıda kalarak destek alırlar ve kontrol zorunlu değildir.

  11- SGK anlaşmalı olmadığımız için yapılan işlemler SGK kayıtlarına geçmez. Reşitseniz tek başınıza dikim için gelebilirsiniz.

  12- Kızlık zarı muayenesi İstanbul'da 150 tl dir. Bekaret testi , kızlık testi olarakta bilinir. Kızlık zarı muayenesi

  B - KÜRTAJ FİYATLARI

  1- Vakum kürtaj fiyatları İstanbul'da 400 tl den başlar ve gebelik haftası arttıkça artar , 4 haftalık 400 tl , 5 haftalık 500 tl , 6 haftalık 600 tl şeklindedir.
  kürtaj İstanbul'da kürtaj öncesi ultrason ücretsizdir.

  2- Gebelik haftası son adet tarihinin ilk gününden itibaren sayılarak hesaplanır , kesin hafta sonucu ultrason muayenesi ile netleşir. kürtaj fiyatları Cinsel ilişki zamanına göre gebelik haftası hesaplanmaz. Gebelik testleri Hamilelik testleri adet gecikmesinden 5 gün sonra yapılır.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. 3- Kürtaj yasasına göre 10 haftadan sonra kesinlikle kürtaj yapılmaz. Bu konuda hiçbir istisna yoktur.

   Bu işlemler 18 yaşını geçmiş bayanlara uygulanır.

   Tüm işlemler randevu ile yapılır :
   0212 227 5519
   0532 221 3007 WhatsApp
   0542 215 7274
   0532 441 9825
   Bulvar cad Zeytinburnu

   Twitter.com/jinekologdr
   Facebook.com/kurtajfiyatlari

   Jinekolog Op. Dr. Turgay karakaya
   27 Kasım 11:17 - Gebze'de Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Sorar: Medical patk gebze hastanesi dimi
   27 Kasım 11:27 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Özel muayenehane
   27 Kasım 11:36 - Gebze'de Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Sorar: Nerde peki
   27 Kasım 11:41 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Zeytinburnu istanbul
   27 Kasım 11:44 - Gebze'de Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Sorar: Tamam

   Sil
 23. Kızlık Zarı Yırtılması: Merhaba öncelikle rahatsız ettiğim için özür dilerim. Bizim başımıza bir olay geldi kız arkadaşımla beraberliğim oldu ama çok kısa ve ileri gitmedik adet dönemi yeni bitmişti biz bi şeyler yaptık işte normal olarak akan bi kan olmadı ama yatakta çok küçük bi damla bile yok diyecek kadar var mı o acaba adet dönemi sonrası olduğu için olabilir mi kızlık zarı bozulmuşmudur? Eğer yardımcı olursanız çok sevinirim iyi günler
  30 Oca 18:06 - Jinekolog Operatör Doktor: Muayene etmeden bişi demek zor
  30 Oca 18:31 - Kızlık Zarı Yırtılması: İhtimal kaçtır sizce
  30 Oca 19:23 - Jinekolog Operatör Doktor: %50
  30 Oca 19:23 - Kızlık Zarı Yırtılması: Sağ olun iyi akşamlar

  YanıtlaSil
 24. erkek parmagını ve kucuk parmagı kadarda seyını sokmus kızlıgı gıtmıs olabılırmı cok az kan gelmıs yıkayınca

  Zar Bozulmuş olabilir , muayene etmemiz lazım

  YanıtlaSil
 25. Hocam merhaba benım sıkıntım yaptığım Hatanın başıma bela olması düğünum kasım 25 de eylül ayına randevu almam gerek daha erken gelemıorım bı sıkıntı olurmu iileşme konusunda ve ilk gecede kanamama olmama gıbı ? Klığini aramam mı gerek yoksa sizinle burdan mı irtıbata geçmem gerekıo ? Nasıl yapıcaz birde Ücreti öğrenebılırmıyım ? Eylül 29 uygun mudur ?

  Merak etmeyin sorun olmaz, 29 eylülde yerimiz var , fiyat değişmeyecektir.

  YanıtlaSil
 26. Hocam 2 ay önce zar dikimi yaptırmıştım herşey çok iyi. Haftaya cumartesi gelicem ama kontrol icin de sadece haftasonlari gelebilirim aya iki kere cumartesi izin oluyorum uygunmu

  Uygundur buyrun gelin

  YanıtlaSil
 27. Ben bir kaç kere iliskiye girdim hiç birinde kan gelmedi bi kere az bişey geldi onunda ertesi gün hasta oldum ne demek oluyo bu

  Tam birleşmeli cinsel ilişkide kızlık zarı mutlaka bozulur. Ona göre haraket ediniz.

  YanıtlaSil
 28. Günaydın nolur bana yardım edin nisanlimla iliski yasadık kanama olmadi tamamı degil yarısı girdi ama kanama yok 2 cm ilerde falan yaziyo cok korkuyorum cok utaniyorum :-(

  Yarısı girince kanaması gerekirdi. Muayene etmek gerekir .. kanamayacağına kanaat getirirsek dikim yaparak kanayan zar haline getirebiliriz

  YanıtlaSil
 29. Kızlık Zarım Yırtıldımı?: Meraba
  24 08 2015, 16:08 - Kızlık Zarım Yırtıldımı?: Adinizi internette buldum turgay bey. Bir sorum olucakti rahtsiz etmezsem tabi
  24 08 2015, 19:40 - Kızlık Zarım Yırtıldımı?: Doktor bey??
  24 08 2015, 19:42 - Kızlık Zarım Yırtıldımı?: Hocam ufak bi cevap rica edicem.. Benm arkadasim adetinin bittigi gun surtunerek iliskiye grmis pek bi acsi filan olmamis ama ..bi bes alti dakika sinra kanamasi olmus ..normal kan rengi kirmizi ..kizlik zari zedenlenmismidr yoksa yani yirgilmismidir. Egr biyleyse diktirmek istiyor yardimci olabilirmisinz lutfenn
  24 08 2015, 19:44 - Kızlık Zarım Yırtıldımı?: Daha oncede boyle yapiyormus ama hic kan gelmemis bu sefr cokkk sasrmis adetin so gunu olmasindan kaynaklanmis olabilirmi..
  25 08 2015, 00:03 - Jin op dr turgay karakaya: Bozulmuştur anlattığınıza göre
  25 08 2015, 00:05 - Kızlık Zarım Yırtıldımı?: Peki doktor bey .. İslem nerede yaoiliyor
  25 08 2015, 00:06 - Kızlık Zarım Yırtıldımı?: Tmm pardon yaziyirmus ..cok tesekkur edrm bilgilerniz icin
  25 08 2015, 00:06 - Kızlık Zarım Yırtıldımı?: Yer olarak yani
  25 08 2015, 00:06 - Jin op dr turgay karakaya: Özel muayenehanemde
  25 08 2015, 00:07 - Kızlık Zarım Yırtıldımı?: Bu arada benm soyadimda karakaya😄
  25 08 2015, 00:07 - Jin op dr turgay karakaya: Aa o zaman özel akraba indirimi yapalım sizi
  25 08 2015, 00:07 - Kızlık Zarım Yırtıldımı?: Benlik bi durum yok hamdolsun
  25 08 2015, 00:08 - Kızlık Zarım Yırtıldımı?: Saolun tekrrdan ..hayrli aksamlar

  YanıtlaSil
 30. Kızlık Zarı Dikimi Adana: Mrb
  09 12 2015, 23:07 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Buyrun
  09 12 2015, 23:08 - Kızlık Zarı Dikimi Adana: Kızlık dikimiyle ilgili bilgi alacaktim
  09 12 2015, 23:09 - Kızlık Zarı Dikimi Adana: Fiyatlar ne kadar
  09 12 2015, 23:16 - Kızlık Zarı Dikimi Adana: Randevu alabilir miyim
  09 12 2015, 23:19 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Tabi .. gün ?
  09 12 2015, 23:21 - Kızlık Zarı Dikimi Adana: İki gün sonra
  09 12 2015, 23:30 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Cuma ?
  09 12 2015, 23:31 - Kızlık Zarı Dikimi Adana: Evet
  09 12 2015, 23:31 - Kızlık Zarı Dikimi Adana: Her zaman müsait mi
  09 12 2015, 23:31 - Kızlık Zarı Dikimi Adana: Gelmek için
  09 12 2015, 23:34 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Günde 10 dikim yapıyoruz cuma 3 boş yer var
  09 12 2015, 23:35 - Kızlık Zarı Dikimi Adana: 10 dikim mu
  09 12 2015, 23:36 - Kızlık Zarı Dikimi Adana: Ben hemen yapmicam
  09 12 2015, 23:36 - Kızlık Zarı Dikimi Adana: Sadece muayne olacam işleme gore karar verecem
  09 12 2015, 23:36 - Kızlık Zarı Dikimi Adana: Muayne ücreti ne kadar
  09 12 2015, 23:37 - Kızlık Zarı Dikimi Adana: Yerin adı neydi
  09 12 2015, 23:37 - Kızlık Zarı Dikimi Adana: İsim olarak ne diye geciyi
  09 12 2015, 23:39 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: 150 tl
  09 12 2015, 23:40 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Özel muayenehane = jinekolog op dr turgay karakaya
  09 12 2015, 23:40 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: İncirli cad 9 bakırköy
  09 12 2015, 23:40 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: İsim ne yazalım cumaya

  YanıtlaSil
 31. Kızlık Zarı Dikimi Ücret: Mrb
  11 12 2015, 15:46 - Kızlık Zarı Dikimi Ücret: Bir sorum olcakti Turgay bey
  11 12 2015, 17:31 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Buyrun
  11 12 2015, 17:32 - Kızlık Zarı Dikimi Ücret: Kızlık zarı dikimi muanesi ve ameliyatı aynı gün mu oluyor ve klinikte uzun sure kalma gibi bir durum oluyor mu
  11 12 2015, 21:37 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Oluyor
  11 12 2015, 21:37 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: 30 dak sonra yürür gidrrsiniz
  11 12 2015, 21:37 - Kızlık Zarı Dikimi Ücret: Tesekkur ederim

  YanıtlaSil
 32. Mrb bugün mastürbasyon yptm ve parmagmı vajinama soktum bikc saniye sonra kanadıgını gördm szce kzlk zarım yrtlms mdr ?
  26 02 2016, 17:12 - Jin op dr turgay karakaya: Evet
  26 02 2016, 17:12 - Jin op dr turgay karakaya: Ama muayenede kesinleşir
  26 02 2016, 18:50 - -: Peki iliskiye grnce kanama olur mu ? olmayacaksa kızlık zarı dikimi yaptıracağım çünkü.
  26 02 2016, 18:54 - Jin op dr turgay karakaya: Olmaz.. dikim yaparsak gerdek garanti olur
  26 02 2016, 18:55 - -: Hm peki dikim fiyati ne kadar

  YanıtlaSil
 33. Iyi gunler.
  22 03 2016, 11:19 - -: Ben kızlık zarı dikimi hakkında bi şey sormak istiyordum. Internette gördüm numaranızı
  22 03 2016, 11:20 - Jin op dr turgay karakaya: Tabi
  22 03 2016, 11:20 - -: Şu an utanarak sorucam
  22 03 2016, 11:20 - -: Ama
  22 03 2016, 11:20 - -: dikim yapiyorsunuz degilmi
  22 03 2016, 11:31 - Jin op dr turgay karakaya: Evet
  22 03 2016, 11:31 - -: Peki fiyat konusunda
  22 03 2016, 11:31 - -: Bilgi alabilir mym
  22 03 2016, 11:36 - -: Teşekkürler.

  YanıtlaSil
 34. ErkeK arkadsmla iki gnonce birlikte oldum kızlık zarı dikimi olur mu?
  1 06 2016, 09:36 - -: Bakirelgm istemdisi gitti
  1 06 2016, 09:37 - -: Kalici kizlik zariameliyati olmak istiyorum ama uzaktayim
  1 06 2016, 09:37 - -: Nasil yapabilrz acaba bigun icnde olablirmi
  1 06 2016, 09:55 - Jin op dr turgay karakaya: 30 dak sürer ve yürür gidersiniz
  1 06 2016, 09:56 - -: Pki garanti mi
  1 06 2016, 10:22 - Jin op dr turgay karakaya: Evet
  1 06 2016, 15:44 - -: Ya hocam bn kalici yöntemi haydar dumenn videolarnda dinledim mümkün değilmiş kan gelmesi dogru mu ya aklim çok karsk lutfen yardmci olur musuz çok tedirginim asiri muhafazakar bu ailem var
  1 06 2016, 16:09 - Jin op dr turgay karakaya: Haydar dümen jinekolog değil psikiyatrist
  1 06 2016, 16:09 - Jin op dr turgay karakaya: Ben 28 senedir kalıcı dikiyorum
  1 06 2016, 16:18 - -: Hocam diplomyla klingnzi gorebilir miyiz
  1 06 2016, 16:22 - Jin op dr turgay karakaya: Tabi
  1 06 2016, 16:22 - Jin op dr turgay karakaya: Sitelerimde var .. mesela :
  1 06 2016, 16:22 - Jin op dr turgay karakaya: www.drturgaykarakaya.com
  1 06 2016, 16:23 - Jin op dr turgay karakaya: Üstteki menüden diploma
  1 06 2016, 16:23 - Jin op dr turgay karakaya: Muayenehane resimleri

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Yasal Uyarı : Blogumuza yorum , soru ve dialog gönderirken bu içeriğin diğer ziyaretçiler tarafıncada okunabileceğini göz önünde bulundurarak isim , adres , telefon gibi size özel bilgiler girmekten kaçınınız. Yanlışlıkla gönderdiğiniz veya sonradan vazgeçtiğiniz içeriklerinizi sildirmek için bizi arayınız. Ayrıntılar için " Site kullanım kuralları ve Yasal uyarılar" bölümüne bakınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı bozulduktan sonra adet gecikir mi ?

Kızlık Zarıyla İlgili 5 Önemli Konu , Kızlık Zarı Dikimi , Kalıcı Zar Onarımı , Geçici Dikimler , Himenoplasti