Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı

Kızlık zarı dikimi fiyatı
Bekaret nedense dahada önemli hale geliyor , sanıyorum herkes kültürel yapı yükseldikce erkeklerin kızlık zarı konusundaki önyargıları azalır diye düşünüyordu ama öyle olmadı , artık kızlık zarı dikimi fiyatı soranların sayısı hergün kürtaj fiyatlarını soranlardan daha fazla oluyor. Sanıyorum insanlar facebook veya benzeri ortamlarda tanıştıklarında birbirlerine geri dönülemez sözler sarfediyorlar ve ilişki ciddi boyuta taşındığında artık o sözden geri dönmek mümkün olmuyor. Bu sebeple hergün birçok bayan flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi yani himenoplasti için başvuruyor . Gelelim konu başlığımıza 2014 yılı sonbaharında İstanbul'da kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatları yaklaşık olarak .... tl den başlar ve işlemin ayrıntılarına göre değişebilir , mesela flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi .... tl iken aynı seansta vajina daraltma ameliyatıda yaptırmayı isterseniz bu sefer toplam ücret yaklaşık .... tl seviyelerine çıkacaktır, yada çift kat flep yaptırmak isterseniz yine .... tl gibi fiyatlarla karşılaşırsınız , dahada ayrıntı kızlık zarı dikimi ile veraber labioplasti yani dış ve iç dudakların şekil bozukluklarının ve sarkmasının giderilmesi ameliyatıda yaptırmak isteyebilirsiniz , o zamanda yine .... tl gibi bir ücret ödenemiz gerekecek. Bu arada esnek kızlık zarını kanayan kızlık zarına çevirmek içinde flep yöntemi himenoplasti uygulanıyor.  Bizim güncel fiyat listemizi WhatsApp = 0532 221 3007 üzerinden isteyebilirsiniz. Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya anlatıyor.

www.twitter.com/jinekologdr

www.facebook.com/kurtajfiyatlari

WhatsApp = 0532 221 3007

Kalıcı kızlık zarı dikimi ( Flep yöntemi )

2014 yılında ve zannediyorum 2015 yılındada en fazla talep gören himenoplasti çeşidi flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimidir, yöntem yaklaşık 30 yıl kadar önce icad edilip kullanıma girmiştir ve daha önce sıklıkla yapılan geçici kızlık zarı dikiminin papucunu resmen dama atmıştır. Kalıcı kızlık zarı dikiminde mantık kızlık zarını yeniden oluşturmaktır , aynı histolojik yapıdaki vajina duvarından alınan ince bir flep tabakası bir ucu vajen duvarında bırakılarak diğer ucu kızlık zarı ringine dikiliyor. 20 gün kadar bir süre sonra dikişler tamamen iyileşip dikiş izleride kayboluyor , böylece yeni ve nerdeyse orijinal bir kızlık zarı elde edilimiş oluyor. Artık isterseniz hemen isteseniz yıllar sonra cinsel ilişkiye girin tamam yakın ihtimalle kızlık zarı kanaması oluyor.

Geçici Kızlık zarı dikimi


Aslında İstanbul'da osmanlı dönemide bile uygulanmakta olan tarihi bir yöntem olan geçici kızlık zarı dikimi artık çok daha az uygulanan bir yöntem haline gelmiştir. Pratik olarak flep yönteminden çok daha basit bir uygulama olan geçici himenoplastide eski ve yırtılmış olan kızlık zarı parçaları yani kanatları birbirine yeniden dikilir , ama çok sağlam olmaz ve en fazla 5 gün içinde cinsel ilişkiye girilmez ise kendiliğinden yırtılabilir , o yüzden geçici kızlık zarı dikimini daha çok fazla vakti kalmamış , birkaç gün içinde planlı bir cinsel ilişkisi olacak olan bayanlar tercih ederler.

Çift kat flep yöntemi 


İstanbul'da son yıllarda bazı ihtiyaçlardan ortaya çıkan bir himenoplasti çeşididir , normalde flep yönteminde vajina duvarının sadece bir tarafından mukoza kaldırılarak gerçekleştirilen operasyona karşılık çift kat flep yönteminde vajen duvarının her 2 tarafındanda birer flep kaldırılır ve kızlık zarı ringine üst üste dikilir , böylece daha sağlam bir kızlık zarı elde edilir. Genellikle vajina girişi geniş olan veya kilolu bayanlara çift kat flep yöntemi tavsiye edilir.

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?


Özellikle flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi 20 günlük iyileşme periyodundan sonra orijinal kızlık zarı haline gelir ve cinsel ilişkide kesine yakın ihtimalle anlaşılmaz . Hergün birçok bayan kızlık zarı dikimi anlaşılır mı diye soruyor, ama zaten anlaşılacak olsa böyle bir işlem neden yapılsın?
Önceden dikilmiş kızlık zarı ile cinsel ilişkiye girmekle daha önce hiç cinsel ilişkiye girmemişlik arasında fark yoktur , her 2 durumdada aynı cinsel deneyim söz konusudur.

Kızlık zarı diktirenler


İstanbul'da kızlık zarı diktirenlerin yorumları büyük bir merak konusudur , özellikle hemenolasti ameliyatı yani kızlık zarı dikimi yaptırmayı düşünen genç bayanlar , daha önce dikim yaptırmış ve başarılı olmuş birçok bayandan deneyimlerini paylaşmalarını isterler . Aslında soın derece mahrem bir konu olan kızlık zarı dikimi ulu orta konuşulacak bir konu olmadığı için birçok kızlık zarı diktiren bayan susmayı tercih ediyordur ama bizim sitemizde diktiren bazı hastaların teşekkür mesajlarına ve ilgili yorumlara rastlayabilirsiniz.

Kızlık zarı dikimi video izle 


Kızlık zarı dikimi işlemini videoya çekip internete yüklemek ve youtube benzeri sitelerde bu videoları paylaşmak tıbbi etik olarak yanlış olduğu gibi yasalarada aykırıdır , dolayısı ile gerçek insanlardan çekilmiş kızlık zarı dikimi videolarına karşıyız , sadece temsili animasyon video izleterek dikim işlemini anlatmaya çalışalım.


Kızlık zarı dikimi İstanbul


İstanbul sadece Türkiye'de değil bütün islam ülkelerinde ve Avrupada kızlık zarı dikimi konusunda bir merkez olmuştur. Bize özellikle avrupadaki gurbetçilerden veya onların yakınlarından birçok bayan uçakla günübirlik İstanbul'a gelerek kızlık zarı dikimi yaptırıyor ve aynı gün geri dönüyor. Gerek İstanbul avrupa yakasında gerekse Anadolu yakasında kızlık zarı diken yerlerde bu işelm yaygın olarak yapılıyor , kızlık zarı konusunda en iyi jinekolog kim diye merak ederseniz google'a " kızlık zarı diken en iyi doktor " diye yazın , ilk sıralarda .... ...... göreceksiniz.

Esnek kızlık zarı


Kızlık zarının esnek olması durumu bayanlar arasında yaklaşık olarak %5 oranında rastlanır , esnek kızlık zarılarıda kendi aralarında çeşitli kızlık zarı şekillerinde olabilir , en fazla ortada tek delikli kızlık zarı tipine rastlanır . Esnek kızlık zarı cinsle ilişkide kanamaz ve bakaretle ilgili soruna yol açabilir. Bayan daha önce cinsel ilişkiye girmemiş olsa bile daha önce lişkisi olmuş gibi muamele görür , hatta saldırıya bile uğrayabilir. Esnek kızlık zarı flep yönyemi kalıcı kızlık zarı dikimi ile kanayan kızlık zarına çevrilebilir.

Kızlık zarı muayenesi nasıl yapılır ?


İstanbul'da bizi arayan hastaların bir kısmı sürtünme ile ön sevişme yaşayıp bir miktar kan geldiğini iafede ediyorlar , bu durumda yaklaşık olarak %60 ihtimalle kızlık zarı kalıcı olarak yırtılmıştır. %40 ihtimalse kızlık zarı zedelenmesi durumudur ve gerçek cinsel birleşmede kanama olacaktır.Bu şüpheli durumdan kurtulmak için bayanlar kızlık zarı muayenesi yada bekaret testi yaptırmak isterler . Kızlık zarı muayenesi jinekolojik masada jinekolog tarafınca sadece gözle bakarak gerçekleştirilir , yani kesinlikle hastaya dokunulmaz veya tıbbi bir cihaz , alet kullanılmaz.Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı

0212 227 5510
0532 221 3007
0542 215 7274
0532 441 9825
Mezuniyet Cerrahpaşa tıp Fak 1983

Yorumlar

 1. 16 Ekim 11:10 - Erkek Arkadaşı Tarafınca Parmakla Kızlık Zarı Bozulma Şüphesi Olan Hasta: Meraba
  16 Ekim 11:10 - Erkek Arkadaşı Tarafınca Parmakla Kızlık Zarı Bozulma Şüphesi Olan Hasta: Ben bsey sorucaktim size netten aldim numaranizi
  16 Ekim 11:11 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Buyrun
  16 Ekim 11:12 - Erkek Arkadaşı Tarafınca Parmakla Kızlık Zarı Bozulma Şüphesi Olan Hasta: Ben nisanliyimm
  16 Ekim 11:12 - Erkek Arkadaşı Tarafınca Parmakla Kızlık Zarı Bozulma Şüphesi Olan Hasta: Nisanlimla onun istemesi dogrtusunda sewisme yasiyoruzz wajinami parmagiyla oksuyo kizlik bolgesine dogru we cnm yaniyo
  16 Ekim 11:13 - Erkek Arkadaşı Tarafınca Parmakla Kızlık Zarı Bozulma Şüphesi Olan Hasta: Neden olur bu
  16 Ekim 11:15 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Zar zedelenebilir
  16 Ekim 11:16 - Erkek Arkadaşı Tarafınca Parmakla Kızlık Zarı Bozulma Şüphesi Olan Hasta: Ama hic kanama olmadi
  16 Ekim 11:16 - Erkek Arkadaşı Tarafınca Parmakla Kızlık Zarı Bozulma Şüphesi Olan Hasta: Cogu kez yasadik bunu.
  16 Ekim 11:17 - Erkek Arkadaşı Tarafınca Parmakla Kızlık Zarı Bozulma Şüphesi Olan Hasta: We ben dar giyiniyorum sert bolgeye oturuncaa dayanilmaz bi aci hissediyorm.
  16 Ekim 11:17 - Erkek Arkadaşı Tarafınca Parmakla Kızlık Zarı Bozulma Şüphesi Olan Hasta: Bu kizlik zarinin onde oldugunu mu gosterir
  16 Ekim 11:22 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Muayene etmeden yorum yapmak zor
  16 Ekim 11:23 - Erkek Arkadaşı Tarafınca Parmakla Kızlık Zarı Bozulma Şüphesi Olan Hasta: Utaniyorum doktora gitmeye
  16 Ekim 11:23 - Erkek Arkadaşı Tarafınca Parmakla Kızlık Zarı Bozulma Şüphesi Olan Hasta: We biz nisanlimla sewisirken bn hic zewk almiyorum

  YanıtlaSil
 2. 16 Ekim 10:43 - Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Soruyor: Hocam yazin
  16 Ekim 10:43 - Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Soruyor: dugunu
  16 Ekim 10:43 - Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Soruyor: var
  16 Ekim 10:43 - Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Soruyor: nezman
  16 Ekim 10:43 - Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Soruyor: geleyim
  16 Ekim 10:44 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Ne kadar erken olursa okadar orijinal olur hemen gelin
  16 Ekim 10:52 - Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Soruyor: tamam
  16 Ekim 10:52 - Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Soruyor: Hocam
  16 Ekim 10:52 - Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Soruyor: Çok kiskanc
  16 Ekim 10:52 - Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Soruyor: sevgilim
  16 Ekim 10:52 - Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Soruyor: nasil
  16 Ekim 10:52 - Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Soruyor: gelecegim
  16 Ekim 10:52 - Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Soruyor: Bilmiyorum
  16 Ekim 10:56 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Çaktırmadan gelin 25 dakika sürer kimse anlamaz
  16 Ekim 11:09 - Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Soruyor: nekadar
  16 Ekim 11:09 - Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Soruyor: ucret
  16 Ekim 11:11 - Op. Dr. Turgay Karakaya: 1500 tl
  16 Ekim 11:12 - Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Soruyor: taksit
  16 Ekim 11:12 - Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Soruyor: yok
  16 Ekim 11:12 - Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Soruyor: dimimi
  16 Ekim 11:12 - Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Soruyor: hocam
  16 Ekim 11:12 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Yok
  16 Ekim 11:12 - Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Soruyor: tamam
  16 Ekim 11:12 - Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Soruyor: hocam
  16 Ekim 11:12 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Geleceğiniz gün netleşince yazın randevu saati vereyim
  16 Ekim 11:13 - Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Soruyor: hocam
  16 Ekim 11:13 - Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Soruyor: Ben istanbulu
  16 Ekim 11:13 - Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Soruyor: Bilmiyorum
  16 Ekim 11:13 - Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Soruyor: Hocam
  16 Ekim 11:14 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Hava alanına çok yakınız
  16 Ekim 11:14 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Tarif ederiz geldiğinizde

  YanıtlaSil
 3. 16 Ekim 08:04 - Esnek Kızlık Zarı İle Kan Gelmeyen Hasta Geçici Kızlık Zarı: Günaydın hocam, nasıl söyleyeceğimi bilmesem de bir şekilde anlatmak zorundayım ben kürtaj ve bantolin kisti için ameliyat olmuştum, flep yöntemi yaptirmak istemiştim evlilik yaşanacağı için daha bir yıl gibi bir süresi olduğu için yaz sonunda gelirsiniz demiştiniz.
  16 Ekim 08:06 - Esnek Kızlık Zarı İle Kan Gelmeyen Hasta Geçici Kızlık Zarı: Bayramdan 1 önce nisanlandim ve bayramda ilişkimiz oldu yalnız hiçbir açıklama yapamadım tabi ameliyat olmadığım için kanamam olmadı
  16 Ekim 08:07 - Esnek Kızlık Zarı İle Kan Gelmeyen Hasta Geçici Kızlık Zarı: Bana bunun nasıl olduğunu ve bir açıklamasının oldugunu hala soruyor bu konuda yapabileceğim ve sizin yardım edebileceğiniz birşey var mı
  16 Ekim 08:09 - Esnek Kızlık Zarı İle Kan Gelmeyen Hasta Geçici Kızlık Zarı: Doktora git neden kanaman olmadığını öğren ve sonucunu bana göster dedi ne yapacağımı gercekten hiç bilmiyorum
  16 Ekim 08:26 - Esnek Kızlık Zarı İle Kan Gelmeyen Hasta Geçici Kızlık Zarı: Şu an okul sebebiyle çorumdayım ayın 30 unda istanbul a gelicem o yuzden telefondan anlattım yoksa muayenanenize gelicektim dün tekrar aynı konuşma yaşayınca size sormak istedim çünkü içim hiç rahat degil ve bu mümkün de değil umarım çaresi vardır
  16 Ekim 08:45 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Dikim yaptırıp yeniden ilişkiye girebilirsiniz , esnek kızlık zarı ilk seferde kanamayıp daha sonra kanayabilir
  16 Ekim 08:50 - Esnek Kızlık Zarı İle Kan Gelmeyen Hasta Geçici Kızlık Zarı: Bunun icin ne zaman gelmem gerekiyor diger hattiniza da yazmıştım esnek olduğunu soyleyebilirsin demiştiniz ne yapmalıyım
  16 Ekim 08:51 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Asıl hattımız bu
  16 Ekim 08:51 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Geçici dikeriz 5 gün içinde ilişkiye girin
  16 Ekim 08:55 - Esnek Kızlık Zarı İle Kan Gelmeyen Hasta Geçici Kızlık Zarı: O zaman bugun doktora gidip sorduğumu ve esnek olduğu icin ne zaman kanicaginin belirsiz olduğunu mu soylemeliyim 30 unda istanbulda olacağımı biliyor ben ameliyat icin 1 hafta oncesi gelip gitsem sorun olmaz degil mi
  16 Ekim 08:58 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Cinsel ilişkiden 1-5 gün önce dikim olmalı ,
  16 Ekim 08:59 - Esnek Kızlık Zarı İle Kan Gelmeyen Hasta Geçici Kızlık Zarı: Ben 30 unda geldiğimde yaniniza gelsem muayananenizde olur musunuz cuma gününe denk geliyor
  16 Ekim 09:00 - Esnek Kızlık Zarı İle Kan Gelmeyen Hasta Geçici Kızlık Zarı: Ya da 29 perşembe
  16 Ekim 09:00 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Evet günü netleştirin saat vereyim.. dikim yapılacak dimi ?
  16 Ekim 09:01 - Esnek Kızlık Zarı İle Kan Gelmeyen Hasta Geçici Kızlık Zarı: Evet 30 unda kesin orda olurum
  16 Ekim 09:01 - Esnek Kızlık Zarı İle Kan Gelmeyen Hasta Geçici Kızlık Zarı: Anlasilmaz degil mi
  16 Ekim 09:03 - Esnek Kızlık Zarı İle Kan Gelmeyen Hasta Geçici Kızlık Zarı: En sağlıklı kac gün öncesi dikim olmalı
  16 Ekim 09:03 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Bir gün öncesi çok iyi okur , en erken 5 gün önce yapılabilir

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. 16 Ekim 09:04 - Op. Dr. Turgay Karakaya: 30 ekim saat 13.30 da yer var .. isim ne yazalım
   16 Ekim 09:08 - Esnek Kızlık Zarı İle Kan Gelmeyen Hasta Geçici Kızlık Zarı: Ben yarın net bir sey soylesem kafam cok karıştı
   16 Ekim 09:08 - Esnek Kızlık Zarı İle Kan Gelmeyen Hasta Geçici Kızlık Zarı: Ben suan aysel hanimla mi görüşüyorum
   16 Ekim 09:08 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Tamam burdan yazın. Hayır ben dr turgay
   16 Ekim 09:10 - Esnek Kızlık Zarı İle Kan Gelmeyen Hasta Geçici Kızlık Zarı:
   16 Ekim 09:12 - Esnek Kızlık Zarı İle Kan Gelmeyen Hasta Geçici Kızlık Zarı: Ne yapmam gerektiğini hala anlamış değilim müsait oldugunuzda arayıp sizinle görüşmem mümkün mu kafam bu sekilde karıştı
   16 Ekim 09:14 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Asistanımla yazıştınız sanırım , hangi numara idi
   16 Ekim 09:16 - Esnek Kızlık Zarı İle Kan Gelmeyen Hasta Geçici Kızlık Zarı: 34 56 ile bitiyor
   16 Ekim 09:19 - Esnek Kızlık Zarı İle Kan Gelmeyen Hasta Geçici Kızlık Zarı:
   16 Ekim 09:19 - Op. Dr. Turgay Karakaya: 34 54
   16 Ekim 09:19 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Evet bizim oda
   16 Ekim 09:21 - Esnek Kızlık Zarı İle Kan Gelmeyen Hasta Geçici Kızlık Zarı: Şimdi ne yapmam gerektiğini bilmiyorum
   16 Ekim 09:21 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Günü netleştirip burdan bana direkt yazabilirsiniz
   16 Ekim 09:24 - Esnek Kızlık Zarı İle Kan Gelmeyen Hasta Geçici Kızlık Zarı: Tam bir ilişki sonucu da tekrar etmesi halinde kanama olursa sorun olmaz diyorsaniz aksam günü net bir şekilde söylerim bunun öncesi doktora göründüğümu kanamanın ne zaman gerçekleşeceğinin belli olmadığını mi söylemeliyim
   16 Ekim 09:26 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Bence doktorla telefonla görüştüm esnek kızlık zarı ilk seferde kanamayabilir , daha sonraki ilişkilerde kanarmış diyebilirsiniz
   16 Ekim 09:27 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Bu seferki birliktelikte biraz daha derine ulaşmasını sağlarsanız daha gerçekçi olur
   16 Ekim 09:28 - Esnek Kızlık Zarı İle Kan Gelmeyen Hasta Geçici Kızlık Zarı: Çok teşekkür ediyorum akşam. En geç sekiz gibi haber versem sakıncası olmaz değil mi
   16 Ekim 09:30 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Sorun olmaz burdan yazın not alırım
   16 Ekim 09:30 - Op. Dr. Turgay Karakaya: JİNEKOLOG OP. DR. TURGAY KARAKAYA KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANI TÜM FİYAT LİSTESİ

   A- KIZLIK ZARI DİKİMİ VE VAJİNAL ESTETİK FİYATLARI

   1- Kalıcı Kızlık zarı dikimi flep yöntemi : tl ( hayat boyu dayanır, dikiş izi kalmaz , kesinlikle anlaşılmaz ) Geniş bilgi : www.kizlikzaridikimfiyat.com

   2- Kalıcı Kızlık zarı dikimi çift kat flep yöntemi : tl ( çift kat flep daha çok kilolu ve vajina girişi büyük bayanlara uygundur. Geniş bilgi : www.kizlikdikim.com

   3- Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi + vajina daraltma : tl ( dikim öncesi yoğun cinsel aktivite sonucu vajina genişlemesi olanlara uygundur.

   4- kalıcı çift kat flep + vajina daraltma : tl ( kilolu ve vajina genişlemesi olanlara uygundur.

   5- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti ( sarkan dudakların küçültülmesi ) = tl

   6- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti + vajina daraltma = tl

   7- geçici kızlık zarı dikimi : tl ( max 5 gün dayanır )

   8- sadece vajina daraltma : tl

   9- sadece labiaplasti : tl

   B - KÜRTAJ FİYATLARI

   1- Vakum kürtaj tl den başlar ve gebelik haftası arttıkça artar , 4 haftalık tl , 5 haftalık tl , 6 haftalık tl şeklindedir.

   2- Gebelik haftası son adet tarihinin ilk gününden itibaren sayılarak hesaplanır , kesin hafta sonucu ultrason muayenesi ile netleşir. Cinsel ilişki zamanına göre gebelik haftası hesaplanmaz.

   3- Kürtaj yasasına göre 10 haftadan sonra kesinlikle kürtaj yapılmaz. Bu konuda hiçbir istisna yoktur.

   Bu işlemler 18 yaşını geçmiş bayanlara uygulanır.

   Tüm işlemler randevu ile yapılır :
   0212 227 5519
   0532 221 3007
   0542 215 7274
   0532 441 9825

   Twitter.com/jinekologdr
   Facebook.com/kurtajfiyatlari

   Sil
  2. 16 Ekim 09:31 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Ücretlerde bu şrkilde
   16 Ekim 09:32 - Op. Dr. Turgay Karakaya: 30 ekim perşembe bu arada
   16 Ekim 09:42 - Esnek Kızlık Zarı İle Kan Gelmeyen Hasta Geçici Kızlık Zarı: Tamam hocam teşekkür ederim ben tarihi de günü de net bir şekilde haber veririm
   16 Ekim 09:48 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Ok
   16 Ekim 09:48 - Esnek Kızlık Zarı İle Kan Gelmeyen Hasta Geçici Kızlık Zarı: İyi günler Kolay gelsin

   Sil
 4. 26 Ekim 21:05 - Adana'dan flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi için gelecek: Iyi akşamlar hocam ben adanadan. Yanınıza gelmeyi düşünüyorum muayene ücreti ve flep ücreti hakkında bilgi verir misiniz.
  26 Ekim 21:23 - Op. Dr. Turgay Karakaya: JİNEKOLOG OP. DR. TURGAY KARAKAYA KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANI TÜM FİYAT LİSTESİ

  A- KIZLIK ZARI DİKİMİ VE VAJİNAL ESTETİK FİYATLARI

  1- Kalıcı Kızlık zarı dikimi flep yöntemi : tl ( hayat boyu dayanır, dikiş izi kalmaz , kesinlikle anlaşılmaz ) Geniş bilgi : www.kizlikzaridikimfiyat.com

  2- Kalıcı Kızlık zarı dikimi çift kat flep yöntemi : tl ( çift kat flep daha çok kilolu ve vajina girişi büyük bayanlara uygundur. Geniş bilgi : www.kizlikdikim.com

  3- Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi + vajina daraltma : tl ( dikim öncesi yoğun cinsel aktivite sonucu vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  4- kalıcı çift kat flep + vajina daraltma : tl ( kilolu ve vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  5- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti ( sarkan dudakların küçültülmesi ) = tl

  6- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti + vajina daraltma = tl

  7- geçici kızlık zarı dikimi : tl ( max 5 gün dayanır )

  8- sadece vajina daraltma : tl

  9- sadece labiaplasti : tl

  B - KÜRTAJ FİYATLARI

  1- Vakum kürtaj tl den başlar ve gebelik haftası arttıkça artar , 4 haftalık tl , 5 haftalık tl , 6 haftalık tl şeklindedir.

  2- Gebelik haftası son adet tarihinin ilk gününden itibaren sayılarak hesaplanır , kesin hafta sonucu ultrason muayenesi ile netleşir. Cinsel ilişki zamanına göre gebelik haftası hesaplanmaz.

  3- Kürtaj yasasına göre 10 haftadan sonra kesinlikle kürtaj yapılmaz. Bu konuda hiçbir istisna yoktur.

  Bu işlemler 18 yaşını geçmiş bayanlara uygulanır.

  Tüm işlemler randevu ile yapılır :
  0212 227 5519
  0532 221 3007
  0542 215 7274
  0532 441 9825

  Twitter.com/jinekologdr
  Facebook.com/kurtajfiyatlari
  26 Ekim 21:25 - Adana'dan flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi için gelecek: Çok teşekkür ederim hocam
  26 Ekim 21:27 - Op. Dr. Turgay Karakaya: gün netleşince yazın randevu verelim
  26 Ekim 21:28 - Adana'dan flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi için gelecek: Randevular çok geç tarihe atılıyor mu.
  26 Ekim 21:28 - Op. Dr. Turgay Karakaya: hayır
  26 Ekim 21:29 - Adana'dan flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi için gelecek: Tamam hocam. Kendimi ayarlayıp arayacağım. Tekrar tesekkurler

  YanıtlaSil
 5. 26 Ekim 01:29 - Kızlık zarı dikim fiyatlarında indirim soran hasta: Pardon bu saate yazıyorum. Musayıtmsınız acaba
  26 Ekim 07:05 - Op. Dr. Turgay Karakaya: buyrun
  26 Ekim 09:45 - Kızlık zarı dikim fiyatlarında indirim soran hasta: Sız doktorsunuz dımı
  26 Ekim 09:46 - Op. Dr. Turgay Karakaya: evet 30 yıldır bu meslekteyim
  26 Ekim 09:50 - Kızlık zarı dikim fiyatlarında indirim soran hasta: Ücretler ne kadar acaba fıyat ögrenmek istedım
  26 Ekim 10:20 - Op. Dr. Turgay Karakaya: JİNEKOLOG OP. DR. TURGAY KARAKAYA KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANI TÜM FİYAT LİSTESİ

  A- KIZLIK ZARI DİKİMİ VE VAJİNAL ESTETİK FİYATLARI

  1- Kalıcı Kızlık zarı dikimi flep yöntemi : tl ( hayat boyu dayanır, dikiş izi kalmaz , kesinlikle anlaşılmaz ) Geniş bilgi : www.kizlikzaridikimfiyat.com

  2- Kalıcı Kızlık zarı dikimi çift kat flep yöntemi : 0tl ( çift kat flep daha çok kilolu ve vajina girişi büyük bayanlara uygundur. Geniş bilgi : www.kizlikdikim.com

  3- Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi + vajina daraltma : tl ( dikim öncesi yoğun cinsel aktivite sonucu vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  4- kalıcı çift kat flep + vajina daraltma : tl ( kilolu ve vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  5- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti ( sarkan dudakların küçültülmesi ) = tl

  6- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti + vajina daraltma = tl

  7- geçici kızlık zarı dikimi : tl ( max 5 gün dayanır )

  8- sadece vajina daraltma : tl

  9- sadece labiaplasti : tl

  B - KÜRTAJ FİYATLARI

  1- Vakum kürtaj tl den başlar ve gebelik haftası arttıkça artar , 4 haftalık tl , 5 haftalık tl , 6 haftalık tl şeklindedir.

  2- Gebelik haftası son adet tarihinin ilk gününden itibaren sayılarak hesaplanır , kesin hafta sonucu ultrason muayenesi ile netleşir. Cinsel ilişki zamanına göre gebelik haftası hesaplanmaz.

  3- Kürtaj yasasına göre 10 haftadan sonra kesinlikle kürtaj yapılmaz. Bu konuda hiçbir istisna yoktur.

  Bu işlemler 18 yaşını geçmiş bayanlara uygulanır.

  Tüm işlemler randevu ile yapılır :
  0212 227 5519
  0532 221 3007
  0542 215 7274
  0532 441 9825

  Twitter.com/jinekologdr
  Facebook.com/kurtajfiyatlari
  26 Ekim 10:28 - Kızlık zarı dikim fiyatlarında indirim soran hasta: Bu fiyatlarda ındırım yok mu hiç.
  26 Ekim 10:47 - Op. Dr. Turgay Karakaya: yok maalesef
  26 Ekim 10:48 - Kızlık zarı dikim fiyatlarında indirim soran hasta: Peki tamam teşekürler

  YanıtlaSil
 6. 11 Kasım 00:15 - Ağrıya gelin girmek için kızlık zarı dikimi fiyatı sorar: Merhaba hocam ben kizlik zarimi diktirmek istiyorum ve doguya gelin gitcem flep yontemi istiyorum kesin kalicimi kanama olur mu birde ucret ne kadar
  11 Kasım 07:55 - Op. Dr. Turgay Karakaya: garantilidir
  11 Kasım 07:55 - Op. Dr. Turgay Karakaya: JİNEKOLOG OP. DR. TURGAY KARAKAYA KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANI TÜM FİYAT LİSTESİ

  A- KIZLIK ZARI DİKİMİ VE VAJİNAL ESTETİK FİYATLARI

  1- Kalıcı Kızlık zarı dikimi flep yöntemi : tl ( hayat boyu dayanır, dikiş izi kalmaz , kesinlikle anlaşılmaz ) Geniş bilgi : www.kizlikzaridikimfiyat.com

  2- Kalıcı Kızlık zarı dikimi çift kat flep yöntemi : tl ( çift kat flep daha çok kilolu ve vajina girişi büyük bayanlara uygundur. Geniş bilgi : www.kizlikdikim.com

  3- Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi + vajina daraltma : tl ( dikim öncesi yoğun cinsel aktivite sonucu vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  4- kalıcı çift kat flep + vajina daraltma : tl ( kilolu ve vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  5- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti ( sarkan dudakların küçültülmesi ) = tl

  6- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti + vajina daraltma = tl

  7- geçici kızlık zarı dikimi : tl ( max 5 gün dayanır )

  8- sadece vajina daraltma : tl

  9- sadece labiaplasti : tl

  10- Kızlık zarı dikimi sonrası kontroller ücretsizdir , ayrıca şehir dışı veya yurtdışından gelen hastalarımız whatsApp tan bağlantıda kalarak destek alırlar ve kontrol zorunlu değildir.

  11- SGK anlaşmalı olmadığımız için yapılan işlemler SGK kayıtlarına geçmez. Reşitseniz tek başınıza dikim için gelebilirsiniz.

  B - KÜRTAJ FİYATLARI

  1- Vakum kürtaj tl den başlar ve gebelik haftası arttıkça artar , 4 haftalık tl , 5 haftalık tl , 6 haftalık tl şeklindedir.

  2- Gebelik haftası son adet tarihinin ilk gününden itibaren sayılarak hesaplanır , kesin hafta sonucu ultrason muayenesi ile netleşir. Cinsel ilişki zamanına göre gebelik haftası hesaplanmaz.

  3- Kürtaj yasasına göre 10 haftadan sonra kesinlikle kürtaj yapılmaz. Bu konuda hiçbir istisna yoktur.

  Bu işlemler 18 yaşını geçmiş bayanlara uygulanır.

  Tüm işlemler randevu ile yapılır :
  0212 227 5519
  0532 221 3007
  0542 215 7274
  0532 441 9825

  Twitter.com/jinekologdr
  Facebook.com/kurtajfiyatlari
  11 Kasım 09:51 - Ağrıya gelin girmek için kızlık zarı dikimi fiyatı sorar: Tamam tesekkurler randevu alcam
  11 Kasım 09:52 - Op. Dr. Turgay Karakaya: r e

  YanıtlaSil
 7. 12 Kasım 17:10 - Kadıköy'de Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Ücreti Soruyor: Merhaba turgay bey. Netten aldm numaranizi
  12 Kasım 17:11 - Kadıköy'de Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Ücreti Soruyor: Size musaitseniz bazi seyler sormak istiyorum
  12 Kasım 18:12 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Tabi
  12 Kasım 18:28 - Kadıköy'de Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Ücreti Soruyor: Kalici zar dikimi ucretleri ne kdr
  12 Kasım 18:28 - Kadıköy'de Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Ücreti Soruyor: Muayene ucretleri ve mesai saatleri
  12 Kasım 18:29 - Kadıköy'de Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Ücreti Soruyor: Hakknda bilgi alabilirmiyim
  12 Kasım 18:29 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Tabi
  12 Kasım 18:30 - Op. Dr. Turgay Karakaya: JİNEKOLOG OP. DR. TURGAY KARAKAYA KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANI TÜM FİYAT LİSTESİ

  A- KIZLIK ZARI DİKİMİ VE VAJİNAL ESTETİK FİYATLARI

  1- Kalıcı Kızlık zarı dikimi flep yöntemi : tl ( hayat boyu dayanır, dikiş izi kalmaz , kesinlikle anlaşılmaz ) Geniş bilgi : kızlık zarı dikimi

  2- Kalıcı Kızlık zarı dikimi çift kat flep yöntemi : tl ( çift kat flep daha çok kilolu ve vajina girişi büyük bayanlara uygundur. Geniş bilgi : kızlık zarı dikimi fiyatı

  3- Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi + vajina daraltma : tl ( dikim öncesi yoğun cinsel aktivite sonucu vajina genişlemesi olanlara uygundur. flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi

  4- kalıcı çift kat flep + vajina daraltma : tl ( kilolu ve vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  5- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti ( sarkan dudakların küçültülmesi ) = tl

  6- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti + vajina daraltma = tl

  7- geçici kızlık zarı dikimi : tl ( max 5 gün dayanır )

  8- sadece vajina daraltma : tl

  9- sadece labiaplasti : tl

  10- Kızlık zarı dikimi sonrası kontroller ücretsizdir , ayrıca şehir dışı veya yurtdışından gelen hastalarımız whatsApp tan bağlantıda kalarak destek alırlar ve kontrol zorunlu değildir.

  11- SGK anlaşmalı olmadığımız için yapılan işlemler SGK kayıtlarına geçmez. Reşitseniz tek başınıza dikim için gelebilirsiniz.

  B - KÜRTAJ FİYATLARI

  1- Vakum kürtaj tl den başlar ve gebelik haftası arttıkça artar , 4 haftalık tl , 5 haftalık tl , 6 haftalık tl şeklindedir.
  kürtaj fiyatları

  2- Gebelik haftası son adet tarihinin ilk gününden itibaren sayılarak hesaplanır , kesin hafta sonucu ultrason muayenesi ile netleşir. Cinsel ilişki zamanına göre gebelik haftası hesaplanmaz.

  3- Kürtaj yasasına göre 10 haftadan sonra kesinlikle kürtaj yapılmaz. Bu konuda hiçbir istisna yoktur.

  Bu işlemler 18 yaşını geçmiş bayanlara uygulanır.

  Tüm işlemler randevu ile yapılır :
  0212 227 5519
  0532 221 3007
  0542 215 7274
  0532 441 9825

  Twitter.com/jinekologdr
  Facebook.com/kurtajfiyatlari
  12 Kasım 18:33 - Kadıköy'de Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Ücreti Soruyor: Tesekkur ederim
  12 Kasım 18:33 - Kadıköy'de Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Ücreti Soruyor: Ama bn zarin saglam olup olmadigindan emin degilim
  12 Kasım 18:33 - Kadıköy'de Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Ücreti Soruyor: Muayene olmam gerekiyor

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. 12 Kasım 18:33 - Kadıköy'de Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Ücreti Soruyor: Muayene ucreti ne kadar
   12 Kasım 18:33 - Kadıköy'de Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Ücreti Soruyor: Bilgi verebilirmisinz
   12 Kasım 18:37 - Op. Dr. Turgay Karakaya: tl
   12 Kasım 18:38 - Kadıköy'de Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Ücreti Soruyor: Tmam
   12 Kasım 18:38 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Zaten dikim öncesi tüm hastaları muayene ediyoruz , bozulmayanda çıkıyor arada
   12 Kasım 18:38 - Kadıköy'de Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Ücreti Soruyor: Tamam takin zmaanda randevu alacagim pazar gunu
   12 Kasım 18:39 - Kadıköy'de Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Ücreti Soruyor: Muayene mevcutmu ve geldigim gun eger bozulmussa direk ameliyat olabilirmiyim
   12 Kasım 18:41 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Tabi zaten genelde öyle yapıyoruz
   12 Kasım 18:41 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Dikim 25 dakika
   12 Kasım 18:41 - Kadıköy'de Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Ücreti Soruyor: Tamam
   12 Kasım 18:42 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Gün netleşince yazın saat vereyim. Pazarda olabilir
   12 Kasım 18:45 - Kadıköy'de Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Ücreti Soruyor: Tamam
   12 Kasım 18:45 - Kadıköy'de Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Ücreti Soruyor: Bikac gun icinde haber vereyim
   12 Kasım 18:50 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Ok

   Sil
 8. 15 Kasım 19:36 - Kızlık Zarı Zedelenmesi İçin Kızlık Zarı Muayenesine Gelmek İster Belkide: Merhabalar hocam numaranızı siteden aldım da bir konu hakkında bilgi almak istiyorum
  15 Kasım 19:56 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Tabi
  16 Kasım 14:57 - Kızlık Zarı Zedelenmesi İçin Kızlık Zarı Muayenesine Gelmek İster Belkide: Zedelenme ile Yırtık arasındaki fark nedir
  16 Kasım 14:59 - Kızlık Zarı Zedelenmesi İçin Kızlık Zarı Muayenesine Gelmek İster Belkide: Ve Yırtık dikilmelimidir
  16 Kasım 14:59 - Kızlık Zarı Zedelenmesi İçin Kızlık Zarı Muayenesine Gelmek İster Belkide: Pardon zedelenme
  16 Kasım 15:01 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Zedelenme tahriştir kanama olmaz ve dikmeye gerek olmaz , yırtılma durumunda kanama olur ve dikilir
  16 Kasım 15:01 - Kızlık Zarı Zedelenmesi İçin Kızlık Zarı Muayenesine Gelmek İster Belkide: Zedelenme durumunda kanama OLDUĞUNU duymuştum
  16 Kasım 15:02 - Kızlık Zarı Zedelenmesi İçin Kızlık Zarı Muayenesine Gelmek İster Belkide: Peki dikilme için ne kadar süre geçtiğiönemli mi
  16 Kasım 15:02 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Kanama olursa yırtılma vardır
  16 Kasım 15:02 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Hayır önemsiz 48 yaşında bile hastamız oluyor dikim
  16 Kasım 15:02 - Kızlık Zarı Zedelenmesi İçin Kızlık Zarı Muayenesine Gelmek İster Belkide: Kalıcı dikim mi yapıyorsunuz
  16 Kasım 15:03 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Çeşit ve fiyat list atayım
  16 Kasım 15:03 - Op. Dr. Turgay Karakaya: JİNEKOLOG OP. DR. TURGAY KARAKAYA KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANI TÜM FİYAT LİSTESİ

  A- KIZLIK ZARI DİKİMİ VE VAJİNAL ESTETİK FİYATLARI

  1- Kalıcı Kızlık zarı dikimi flep yöntemi : tl ( hayat boyu dayanır, dikiş izi kalmaz , kesinlikle anlaşılmaz ) Geniş bilgi : kızlık zarı dikimi Ameliyat 25 dakika sürer , lokal anestezi ile ağrı ve acı çekilmez, dikim sonrası aynı gün iş hayatınıza geri dönebilirsiniz.

  2- Kalıcı Kızlık zarı dikimi çift kat flep yöntemi : tl ( çift kat flep daha çok vajina girişi büyük bayanlara uygundur. Geniş bilgi : kızlık zarı dikimi fiyatı Kalıcı Kızlık zarı dikimi sonrası 20 gün cinsel ilişki yasaktır , sonrasında yıllar sonra bile ilişkide kan gelir.

  3- Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi + vajina daraltma : tl ( dikim öncesi yoğun cinsel aktivite sonucu vajina genişlemesi olanlara uygundur. flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi

  4- kalıcı çift kat flep + vajina daraltma : tl ( kilolu ve vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  5- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti ( sarkan dudakların küçültülmesi ) = tl

  6- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti + vajina daraltma = tl

  7- geçici kızlık zarı dikimi : tl ( max 5 gün dayanır ) Geçici kızlık zarı dikimi Aynı gün bile ilişkiye girilebilir.

  8- sadece vajina daraltma : tl Vajina daraltma fiyatları

  9- sadece labiaplasti : tl

  10- Kızlık zarı dikimi sonrası kontroller ücretsizdir , ayrıca şehir dışı veya yurtdışından gelen hastalarımız whatsApp tan bağlantıda kalarak destek alırlar ve kontrol zorunlu değildir.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. 11- SGK anlaşmalı olmadığımız için yapılan işlemler SGK kayıtlarına geçmez. Reşitseniz tek başınıza dikim için gelebilirsiniz.

   B - KÜRTAJ FİYATLARI

   1- Vakum kürtaj tl den başlar ve gebelik haftası arttıkça artar , 4 haftalık tl , 5 haftalık tl , 6 haftalık tl şeklindedir.
   kürtaj fiyatları kürtaj öncesi ultrason ücretsizdir.

   2- Gebelik haftası son adet tarihinin ilk gününden itibaren sayılarak hesaplanır , kesin hafta sonucu ultrason muayenesi ile netleşir. Cinsel ilişki zamanına göre gebelik haftası hesaplanmaz. Gebelik testleri Hamilelik testleri adet gecikmesinden 5 gün sonra yapılır.

   3- Kürtaj yasasına göre 10 haftadan sonra kesinlikle kürtaj yapılmaz. Bu konuda hiçbir istisna yoktur.

   Bu işlemler 18 yaşını geçmiş bayanlara uygulanır.

   Tüm işlemler randevu ile yapılır :
   0212 227 5519
   0532 221 3007 WhatsApp
   0542 215 7274
   0532 441 9825

   Twitter.com/jinekologdr
   Facebook.com/kurtajfiyatlari

   Jinekolog Op. Dr. Turgay karakaya
   16 Kasım 15:04 - Kızlık Zarı Zedelenmesi İçin Kızlık Zarı Muayenesine Gelmek İster Belkide: 1 numara için söylüyorum dikim yapıldıktan sonra Ağrı olur mu
   16 Kasım 15:06 - Kızlık Zarı Zedelenmesi İçin Kızlık Zarı Muayenesine Gelmek İster Belkide: Ve dikim yapıldıktan sonra kontrol gerekli mi
   16 Kasım 15:08 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Lokal anestezi yapıyoruz hissetmezsiniz
   16 Kasım 15:08 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Kontrol şart değil ama gelmek isterseniz ücretsizdir
   16 Kasım 15:09 - Kızlık Zarı Zedelenmesi İçin Kızlık Zarı Muayenesine Gelmek İster Belkide: Sağlık acısından bir problem olma ihtimali var mı peki
   16 Kasım 15:10 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Kesinlikle yok
   16 Kasım 15:10 - Kızlık Zarı Zedelenmesi İçin Kızlık Zarı Muayenesine Gelmek İster Belkide: Peki teşekkürler
   16 Kasım 15:12 - Op. Dr. Turgay Karakaya: R e

   Sil
 9. 17 Kasım 13:03 - İstanbulda Kızlık Zarı Dikimi Bekaret Raporu Geçici Kızlık Zarı Dikimi: Mrblar hocam
  17 Kasım 13:13 - İstanbulda Kızlık Zarı Dikimi Bekaret Raporu Geçici Kızlık Zarı Dikimi: Sizden bilgi alabilirmiyim rica etsem
  17 Kasım 13:15 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Buyrun sorun
  17 Kasım 13:17 - İstanbulda Kızlık Zarı Dikimi Bekaret Raporu Geçici Kızlık Zarı Dikimi: Ben kızlık zarımı diktirmek istiyorum artı bir arkadaşım daha ailem bilmiyor bir oyuna gelmiştim düşündkce kötü oluyorum aralıkta 18 ime giricem yardimci olurmusunuz
  17 Kasım 13:17 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Tabi
  17 Kasım 13:18 - İstanbulda Kızlık Zarı Dikimi Bekaret Raporu Geçici Kızlık Zarı Dikimi: Aralık tan sonra mi geliyim
  17 Kasım 13:32 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Girince gelebilirsiniz gün netleşince randevu için yazın
  17 Kasım 13:33 - İstanbulda Kızlık Zarı Dikimi Bekaret Raporu Geçici Kızlık Zarı Dikimi: Tamam hocam çok mutlu ettiniz beni cok kötüyüm yazarım
  17 Kasım 13:44 - İstanbulda Kızlık Zarı Dikimi Bekaret Raporu Geçici Kızlık Zarı Dikimi: Sizle birsey daha danismak istiyorum
  17 Kasım 13:46 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Tabi
  17 Kasım 13:48 - İstanbulda Kızlık Zarı Dikimi Bekaret Raporu Geçici Kızlık Zarı Dikimi: 1 seneye yakın sozlenicem 19 yasimda konuştuğum cocuk herseyi öğrendiği icin ayrıldık ailem de bilmediği için kötü oldu şimdi hastaneye git rapor al diyor napmam gerek hocam zor durumdayım
  17 Kasım 13:59 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Rapor yıllar önce kaldırıldı
  17 Kasım 13:59 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Eski türk filmlerinde var
  17 Kasım 13:59 - İstanbulda Kızlık Zarı Dikimi Bekaret Raporu Geçici Kızlık Zarı Dikimi: Anladım

  YanıtlaSil
 10. 14 Kasım 20:37 - Vajina Daraltma Ve Labiopasti Fiyatı Soran Gaziantepli Hasta: Merhaba
  14 Kasım 20:40 - Vajina Daraltma Ve Labiopasti Fiyatı Soran Gaziantepli Hasta: Benim bi iki sorum var.vagina daraltma ve dudak estetigi ile ilgili.dudaktaki kastim vagina ic dudaktir
  14 Kasım 20:41 - Vajina Daraltma Ve Labiopasti Fiyatı Soran Gaziantepli Hasta: Bunlarin sizde ameliyat yoluyla düzeltilmesibin fiatini ögrebmek istemiştim.
  14 Kasım 20:41 - Vajina Daraltma Ve Labiopasti Fiyatı Soran Gaziantepli Hasta: Benim bu sorularima cevap verme imkaniniz varmi?
  14 Kasım 20:42 - Vajina Daraltma Ve Labiopasti Fiyatı Soran Gaziantepli Hasta: Haa bu arada adim
  14 Kasım 20:42 - Op. Dr. Turgay Karakaya: JİNEKOLOG OP. DR. TURGAY KARAKAYA KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANI TÜM FİYAT LİSTESİ

  A- KIZLIK ZARI DİKİMİ VE VAJİNAL ESTETİK FİYATLARI

  1- Kalıcı Kızlık zarı dikimi flep yöntemi : tl ( hayat boyu dayanır, dikiş izi kalmaz , kesinlikle anlaşılmaz ) Geniş bilgi : kızlık zarı dikimi

  2- Kalıcı Kızlık zarı dikimi çift kat flep yöntemi : tl ( çift kat flep daha çok kilolu ve vajina girişi büyük bayanlara uygundur. Geniş bilgi : kızlık zarı dikimi fiyatı

  3- Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi + vajina daraltma : tl ( dikim öncesi yoğun cinsel aktivite sonucu vajina genişlemesi olanlara uygundur. flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi

  4- kalıcı çift kat flep + vajina daraltma : tl ( kilolu ve vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  5- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti ( sarkan dudakların küçültülmesi ) = tl

  6- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti + vajina daraltma = tl

  7- geçici kızlık zarı dikimi : tl ( max 5 gün dayanır )

  8- sadece vajina daraltma : tl

  9- sadece labiaplasti : tl

  10- Kızlık zarı dikimi sonrası kontroller ücretsizdir , ayrıca şehir dışı veya yurtdışından gelen hastalarımız whatsApp tan bağlantıda kalarak destek alırlar ve kontrol zorunlu değildir.

  11- SGK anlaşmalı olmadığımız için yapılan işlemler SGK kayıtlarına geçmez. Reşitseniz tek başınıza dikim için gelebilirsiniz.

  B - KÜRTAJ FİYATLARI

  1- Vakum kürtaj tl den başlar ve gebelik haftası arttıkça artar , 4 haftalık tl , 5 haftalık tl , 6 haftalık tl şeklindedir.
  kürtaj fiyatları

  2- Gebelik haftası son adet tarihinin ilk gününden itibaren sayılarak hesaplanır , kesin hafta sonucu ultrason muayenesi ile netleşir. Cinsel ilişki zamanına göre gebelik haftası hesaplanmaz.

  3- Kürtaj yasasına göre 10 haftadan sonra kesinlikle kürtaj yapılmaz. Bu konuda hiçbir istisna yoktur.

  Bu işlemler 18 yaşını geçmiş bayanlara uygulanır.

  Tüm işlemler randevu ile yapılır :
  0212 227 5519
  0532 221 3007
  0542 215 7274
  0532 441 9825

  Twitter.com/jinekologdr
  Facebook.com/kurtajfiyatlari

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. 14 Kasım 20:42 - Vajina Daraltma Ve Labiopasti Fiyatı Soran Gaziantepli Hasta: Vajina demek istemiştim ;) pardon
   14 Kasım 20:43 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Listede var
   14 Kasım 20:43 - Vajina Daraltma Ve Labiopasti Fiyatı Soran Gaziantepli Hasta: Daraltma diyor
   14 Kasım 20:44 - Vajina Daraltma Ve Labiopasti Fiyatı Soran Gaziantepli Hasta: Bu fiatin icine estetik dahilmi?
   14 Kasım 20:45 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Labioplasti ile birlikte
   14 Kasım 20:45 - Vajina Daraltma Ve Labiopasti Fiyatı Soran Gaziantepli Hasta: Flep nedir bana acarmisiniz anlamadim o kelimeyi veya işlemi
   14 Kasım 20:46 - Vajina Daraltma Ve Labiopasti Fiyatı Soran Gaziantepli Hasta: Ok tamam.pekiyi
   14 Kasım 20:46 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Kızlık zarı dikimi kalıcı
   14 Kasım 20:46 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Randevu yazalımmı
   14 Kasım 20:47 - Vajina Daraltma Ve Labiopasti Fiyatı Soran Gaziantepli Hasta: Önce yatacak yer bulmaliyim ayarlamaliyim
   14 Kasım 20:47 - Vajina Daraltma Ve Labiopasti Fiyatı Soran Gaziantepli Hasta: Ben 04.12.2014 te kesin
   14 Kasım 20:47 - Vajina Daraltma Ve Labiopasti Fiyatı Soran Gaziantepli Hasta: Gelmek istiyom
   14 Kasım 20:47 - Vajina Daraltma Ve Labiopasti Fiyatı Soran Gaziantepli Hasta: Istanbula
   14 Kasım 20:48 - Vajina Daraltma Ve Labiopasti Fiyatı Soran Gaziantepli Hasta: Bir soru daha bu işlem yapildiktan sonra kac gün cinsel
   14 Kasım 20:48 - Op. Dr. Turgay Karakaya: O tarihe randevu yazayım
   14 Kasım 20:48 - Op. Dr. Turgay Karakaya: 1 ay
   14 Kasım 20:49 - Vajina Daraltma Ve Labiopasti Fiyatı Soran Gaziantepli Hasta: Ilişkide bulunmanak gerekiyor
   14 Kasım 20:49 - Op. Dr. Turgay Karakaya: 1 ay
   14 Kasım 20:49 - Vajina Daraltma Ve Labiopasti Fiyatı Soran Gaziantepli Hasta: Evet yapabilirsiniz
   14 Kasım 20:50 - Op. Dr. Turgay Karakaya: İsim ne yazalım
   14 Kasım 20:50 - Vajina Daraltma Ve Labiopasti Fiyatı Soran Gaziantepli Hasta: Ama benim ucagim saat 18de sabiha gökceye iniyor
   14 Kasım 20:50 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Atatürk hava limanı olmazmı
   14 Kasım 20:51 - Op. Dr. Turgay Karakaya: İsim ?
   14 Kasım 20:51 - Vajina Daraltma Ve Labiopasti Fiyatı Soran Gaziantepli Hasta: Ataürk cok pahali oluyor
   14 Kasım 20:51 - Vajina Daraltma Ve Labiopasti Fiyatı Soran Gaziantepli Hasta: Oraya sadece thy iniyot
   14 Kasım 20:52 - Vajina Daraltma Ve Labiopasti Fiyatı Soran Gaziantepli Hasta:
   14 Kasım 20:52 - Op. Dr. Turgay Karakaya: 18 dr inerse aynı gün yetişemezsiniz
   14 Kasım 20:52 - Op. Dr. Turgay Karakaya: 5 aralık yapalımmı
   14 Kasım 20:52 - Vajina Daraltma Ve Labiopasti Fiyatı Soran Gaziantepli Hasta: Aslinda şimdiki soyadim

   Sil
  2. 14 Kasım 20:52 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Soyad gerekmez
   14 Kasım 20:53 - Op. Dr. Turgay Karakaya: 5 aralık ?
   14 Kasım 20:53 - Vajina Daraltma Ve Labiopasti Fiyatı Soran Gaziantepli Hasta: Yapalim ama ben nasil zeytinburnuba gel
   14 Kasım 20:53 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Çok kolay
   14 Kasım 20:53 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Sabihadan marmaraya binin zeytinburnunda inin
   14 Kasım 20:54 - Op. Dr. Turgay Karakaya: İnince arayın tarif edelim
   14 Kasım 20:54 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Bu numaramı olacak yanınızda
   14 Kasım 20:55 - Vajina Daraltma Ve Labiopasti Fiyatı Soran Gaziantepli Hasta: Hayir yurt dişinda kullandigim ikinci bi numaram var
   14 Kasım 20:55 - Vajina Daraltma Ve Labiopasti Fiyatı Soran Gaziantepli Hasta: Bi soru daha
   14 Kasım 20:56 - Vajina Daraltma Ve Labiopasti Fiyatı Soran Gaziantepli Hasta: Zeytinburnu ile d.g havaalanin arasi ne kadar
   14 Kasım 20:56 - Op. Dr. Turgay Karakaya: İletişim için o numarayıda verin
   14 Kasım 20:56 - Vajina Daraltma Ve Labiopasti Fiyatı Soran Gaziantepli Hasta: Cünkü ayin beşinde
   14 Kasım 20:57 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Marmaraya binince 40 dak
   14 Kasım 20:57 - Vajina Daraltma Ve Labiopasti Fiyatı Soran Gaziantepli Hasta: Saat 16da ucagim kalkiyor ki benim en gec saat 14de alanda olmam gerek
   14 Kasım 20:57 - Op. Dr. Turgay Karakaya: işlem 40 dak sürecek
   14 Kasım 20:57 - Vajina Daraltma Ve Labiopasti Fiyatı Soran Gaziantepli Hasta: Öylemi.sahi sizin marmara drdiginiz bir ulaşim atacimi
   14 Kasım 20:58 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Yetişirsiniz
   14 Kasım 20:58 - Vajina Daraltma Ve Labiopasti Fiyatı Soran Gaziantepli Hasta: Pk
   14 Kasım 20:58 - Vajina Daraltma Ve Labiopasti Fiyatı Soran Gaziantepli Hasta: Ok
   14 Kasım 20:58 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Deniz altından geçen bir tren
   14 Kasım 20:58 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Marmaray
   14 Kasım 20:58 - Vajina Daraltma Ve Labiopasti Fiyatı Soran Gaziantepli Hasta: Hayirlisi kismet nasip :))
   14 Kasım 20:59 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Evet
   14 Kasım 20:59 - Vajina Daraltma Ve Labiopasti Fiyatı Soran Gaziantepli Hasta: Işlem acisi cokmu?
   14 Kasım 20:59 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Uyuşturacağız orayı hiç anlamayacaksınız
   14 Kasım 20:59 - Vajina Daraltma Ve Labiopasti Fiyatı Soran Gaziantepli Hasta: Cünkü bi video izledim korkunc
   14 Kasım 21:00 - Vajina Daraltma Ve Labiopasti Fiyatı Soran Gaziantepli Hasta: Biraz özel bi bilgi kendi hakkimda vermek istiyom
   14 Kasım 21:00 - Op. Dr. Turgay Karakaya: videolar ilginç olsun diye exajere ediliyor
   14 Kasım 21:02 - Vajina Daraltma Ve Labiopasti Fiyatı Soran Gaziantepli Hasta: Ben ayin 26 sinda ikinci evliligimi nikahimi yapacagim daha önce iki dogum yaşadim ve 20 yillik bir evlilik hayatim oldu. Yaşim 42
   14 Kasım 21:02 - Op. Dr. Turgay Karakaya: İlk günkü gibi olur
   14 Kasım 21:03 - Vajina Daraltma Ve Labiopasti Fiyatı Soran Gaziantepli Hasta: Tesadüfen böyle bi işlemde haberdar oldum
   14 Kasım 21:03 - Vajina Daraltma Ve Labiopasti Fiyatı Soran Gaziantepli Hasta: :)))
   14 Kasım 21:04 - Vajina Daraltma Ve Labiopasti Fiyatı Soran Gaziantepli Hasta: Ama benim tekrar cinsel ilişkiye girme ihtimalim tahminen 28.12.2014 olur
   14 Kasım 21:04 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Biraz erken
   14 Kasım 21:04 - Vajina Daraltma Ve Labiopasti Fiyatı Soran Gaziantepli Hasta: Bi süre yeterlimi ameliyatin tamamiyla iyileşmesi icin?
   14 Kasım 21:05 - Vajina Daraltma Ve Labiopasti Fiyatı Soran Gaziantepli Hasta: Nasil anlamadim?
   14 Kasım 21:05 - Vajina Daraltma Ve Labiopasti Fiyatı Soran Gaziantepli Hasta: Dahami fazla süre gerekiyor?
   14 Kasım 21:05 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Yeterli ama alışana kadar biraz canınız yanar ilişkide

   Sil
  3. 14 Kasım 21:05 - Op. Dr. Turgay Karakaya: 1 ay ideal
   14 Kasım 21:05 - Op. Dr. Turgay Karakaya: 5 ocak
   14 Kasım 21:06 - Vajina Daraltma Ve Labiopasti Fiyatı Soran Gaziantepli Hasta: Inşallah gelişi beş ocak olur
   14 Kasım 21:06 - Vajina Daraltma Ve Labiopasti Fiyatı Soran Gaziantepli Hasta: :))
   14 Kasım 21:06 - Vajina Daraltma Ve Labiopasti Fiyatı Soran Gaziantepli Hasta: Bakalim hakktan hayirlisi
   14 Kasım 21:07 - Vajina Daraltma Ve Labiopasti Fiyatı Soran Gaziantepli Hasta: Pekiyi iyi akşamlar cok teşekür bilgi icin
   14 Kasım 21:07 - Op. Dr. Turgay Karakaya: R e
   14 Kasım 21:07 - Vajina Daraltma Ve Labiopasti Fiyatı Soran Gaziantepli Hasta: Görüşmek dilegiyle
   14 Kasım 21:08 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Byee
   14 Kasım 21:31 - Vajina Daraltma Ve Labiopasti Fiyatı Soran Gaziantepli Hasta: türkiyede bu teli kullanacam özür tekrar rahatsiz ettigim icin
   14 Kasım 21:32 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Ok
   15 Kasım 12:44 - Vajina Daraltma Ve Labiopasti Fiyatı Soran Gaziantepli Hasta: Günaydinlar,ben sizde özür diliyorum kusura bakmayin 05.12.2014 aldigim randevuyu iptal ediyorum.ben eşimle konuştum kabul etmiyor ayrica gazianteptede yapilan bir operasion imiş. Hem böylece tanimadigim bilmedigim bi istanbulda degilde dogup büyüdügüm bi şehirde antepte yaptirmak daha mantikli dir
   Sevgiler saygilar
   15 Kasım 12:54 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Tamam

   Sil
 11. Meraba benim vajinamin icinde et parcasi var o nedir szce ve zar dikime engel olurmu

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. O et parçası küçük dudak dsrkmasıdır , kızlık diktirmeye engel değil , o sarkmayıda düzeltirix

   Sil
 12. Hocam birsey soracagim kizlik zarinin bozulmasiyla adet duzensizliginin bir alakSi varmi bide ben dikim yaptrmak istiyorum ama benim vajinam cok dar yani ben.iliski yasamdan bozuldu ve dar vajina icine islem yapacaksiniz ama ck dar oldugu icin dikim yapilmaz yada tutmaz diye dusunuyirum ve korkutuyor beni

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Adet düzrnsizliği zarla alakalı değildir , ayrıca inceleriz onuda , dar vajinda kızlık zarı dikimi çok daha iyi olur

   Sil
 13. Hocam bn bir kac dr ile gorustum ve biri bana vajina alt duvarndan fleb kaldirip yan duvarina dikecegini hem asili durdugundan ilk geceyi andiracagi ve garantili oldugunu soyledi sizce bu sekilde yapilmasi dogrumudur yardim lutfen

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Vajina yan duvarından flep kaldırılıp kızlık zarı ringine dikilir , flepbin diğer ucu vajina duvarında sabit bırakılır böylece dikişler kaynayında orijinal kızlık zarından farksız orijinal bir zar oluşur.

   Sil
 14. Yani o doktorun dedigi yanlismi asili bi ip gibi duracak dedi ama

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. bahsettiğiniz metod sonuç garantisi açısından riskli görünüyor, birkere diktirip arkanıza bakmadan gönül rahatlığı ile yolunuza devam etmek için daha ciddi yaklaşımlar gerekir.

   Sil
 15. Parmakla bozulan zarin trkrar kanama ihtimali varmidir

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Büyük ihtimalle kızlık zarı kanaması olmayacaktır

   Sil
 16. Kalıcı Flep: Merhaba
  13 12 2015, 09:16 - Kalıcı Flep: Kızlık zarı dikiminin fiyatını öğrenmek istiyorum
  13 12 2015, 09:21 - Kalıcı Flep: Fiyatta yardımcı oluyor musunuz
  13 12 2015, 09:22 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: %10 nakit indirimi yapalım ?
  13 12 2015, 09:22 - Kalıcı Flep: Ben o kdr parayi çıkartıp veremem benim maaşım o kadar değil ama yaptirmamda lazım
  13 12 2015, 09:29 - Kalıcı Flep: tl oluyor %10 indirim olunca değil mi
  13 12 2015, 09:31 - Kalıcı Flep: Kalıcı flep
  13 12 2015, 09:31 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Geçici için evet
  13 12 2015, 09:32 - Kalıcı Flep: Biraz daha yardım edemez misiniz
  13 12 2015, 09:32 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Hangisini seçtiniz
  13 12 2015, 09:32 - Kalıcı Flep: Kalıcı istiyorum
  13 12 2015, 09:33 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Yılbaşından önce olursa 1600 yapalım
  13 12 2015, 09:36 - Kalıcı Flep: Anladım çok teşekkür ederim randevu alicam
  13 12 2015, 09:37 - Kalıcı Flep: Pazar günleri işlem yapıyor musunuz
  13 12 2015, 09:37 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Hayır
  13 12 2015, 09:38 - Kalıcı Flep: Çalışıyorum da izin ayarlayıp öyle randevu alayım o zmn
  13 12 2015, 09:38 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Haftanın 6 günü
  13 12 2015, 09:39 - Kalıcı Flep: Tamam çok teşekkür ederim
  13 12 2015, 09:39 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: R e

  YanıtlaSil
 17. Bekaret Bozulması: Iyi gunler hocam buradan kısa bi soru sorsam cevap verebilirmisiniz?
  11 12 2015, 17:28 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Buyrun
  11 12 2015, 17:36 - Bekaret Bozulması: Nisanlimla biraz yakinlastik o vajinama girmek istedi 1 2 cm girdi aci hissettim kanama geldi sonrasinda perinerimin yirtildigini gördüm. Periner kizlik bozulmadanda yırtılirmi
  11 12 2015, 21:37 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Kızlığınız bozulmuştur

  YanıtlaSil
 18. Merhaba iyi aksamlar
  26 02 2016, 18:48 - -: Kızlık zarı dikimi fiyat listesini ogrenebilirmiyim
  26 02 2016, 18:55 - -: Merhaba bikac sorum olacakti
  26 02 2016, 19:01 - -: Kalici flep yonteminde cerrahi operasyonlami yapiliyor. Ucret konusunda yardimci olurmusunuz lutfen, benim tl var yaklasik bir yilda biriktirdim, calismiyorum sinava hazirlaniyorum zor durumdayim , yardimci olursaniz bu hafta gelmek istiyorum, bu durum sinava hazirlanmami etkiliyor.
  26 02 2016, 19:03 - Jin op dr turgay karakaya: Tamam yapalım
  26 02 2016, 19:05 - -: Peki nezaman gelmem gerekiyor.
  26 02 2016, 19:06 - Jin op dr turgay karakaya: Yarın ?
  26 02 2016, 19:09 - -: Ben sehirdisindan gelicem pazartesi uygun olurmu sizin icin.
  26 02 2016, 19:12 - Jin op dr turgay karakaya: Tamam ptesi 13.30(
  26 02 2016, 19:12 - Jin op dr turgay karakaya: İsim ne yazalım
  26 02 2016, 19:18 - -: Bi sorum daha vardi, Anezteziyi bolgeselmi yapacaksiniz
  26 02 2016, 19:55 - Jin op dr turgay karakaya: Evwt
  26 02 2016, 19:56 - Jin op dr turgay karakaya: Ok yazdım
  26 02 2016, 19:56 - -: Tesekkur ederim.

  YanıtlaSil
 19. İyi qünler doktor bey size kızlık zarı dikimi fiyatı için bsey danısacaktm ben 2 qün önce ewlendm we iliskiye qirdqmde kanamm olmadı we simdi de 2 qündr idrarmda yanma we buqnde kanamm war bununla ilqili bi bilqi alacaktm..
  22 03 2016, 14:34 - Jin op dr turgay karakaya: Muayene gerekir
  22 03 2016, 14:37 - -: Zarda yrtlma olablme olasqı war mı yoksa zedelenmede olablr mi
  22 03 2016, 15:53 - Jin op dr turgay karakaya: Yıryılmıştır

  YanıtlaSil
 20. Hocam ben erkek arkadsmla iliskiye girdim ilk iliskimde hic kanamadi kızlık zarı dikimi fiyatınız kaç
  23 05 2016, 20:55 - -: Doktora gittim cok esnek oldugunu soyledi
  23 05 2016, 20:56 - -: Ikinci iliskimde kanadi kizlik zarim bozulmuş mudur acaba
  23 05 2016, 20:59 - Jin op dr turgay karakaya: Evet
  23 05 2016, 20:59 - Jin op dr turgay karakaya: www.kizlikzarikanamasi.com
  23 05 2016, 20:59 - Jin op dr turgay karakaya: Tıklayın
  23 05 2016, 21:00 - -: Tamam hocam teşekkür ederim
  23 05 2016, 21:04 - -: Bir gun sonrada adet oldum
  23 05 2016, 21:04 - -: Onunla bir alakasi var midir hocam
  23 05 2016, 21:05 - -: Doktor bana hicbir sekilde kanama olmayacagini söylemişti
  23 05 2016, 21:19 - Jin op dr turgay karakaya: Muayene etmeden yorum zor
  23 05 2016, 21:20 - -: Peki kalici kizlik zari tamiri fiyatini ogrenebilir miyim

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Yasal Uyarı : Blogumuza yorum , soru ve dialog gönderirken bu içeriğin diğer ziyaretçiler tarafıncada okunabileceğini göz önünde bulundurarak isim , adres , telefon gibi size özel bilgiler girmekten kaçınınız. Yanlışlıkla gönderdiğiniz veya sonradan vazgeçtiğiniz içeriklerinizi sildirmek için bizi arayınız. Ayrıntılar için " Site kullanım kuralları ve Yasal uyarılar" bölümüne bakınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı bozulduktan sonra adet gecikir mi ?

Kızlık Zarıyla İlgili 5 Önemli Konu , Kızlık Zarı Dikimi , Kalıcı Zar Onarımı , Geçici Dikimler , Himenoplasti