Kızlık Zarı Diktirenlerin Yorumları

İstanbul'da kızlık zarı diktirenlerin yorumları hep merak edilir , acaba ilk cinsel ilişkide herşey yolunda gidecekmi , acaba kızlık zarı dikimi anlaşılır mı , acaba kızlık zarı kanaması olacak mı gibi birçok husus merak konusu olabiliyor. Bunun yanında 2019 yılında İstanbul'da bekaret zarı diktirme konusunda hergün birçok hasta arayıp bilgi alıyor ve bunların bir kısmı kızlık zarı diktirmek üzere bize geliyor, kızlık zarı dikimi fiyatı kaç paradır , kızlık zarı dikimi anlaşılır mı , kalıcı kızlık zarı dikimi nasıl yapılır , flep yöntemi kızlık zarı dikimi ücreti nedir , çift kat flep nedir , kızlık zarı diken en iyi doktor kimdir , esnek kızlık zarı gerdek gecesi kanarmı gibi bir çok soru geliyor. Kızlık zarı dikiminde öncelikle nelere dikkat edilmesi gerektiği ve dikimin tüm ayrıntılarını bu makalede paylaşıyoruz.

Kızlık zarı diktirenlerin tüm yorumları ve konu hakkındaki tartışmaları yakından takip etmek için sosyal medyadan beni takip edebilirsiniz , twitter'da onbinlerce takipçimiz var .

Kızlık zarı diktirmeyle ilgili mutlaka kafanızda birçok soru vardır , bizi gece gündüz arayarak istediğiniz herşeyi utanmadan sorabilirsiniz :hatlarımız sürekli açıktır. Özellikle WhatsApp iletişimde çok kullanılıyor , doktorla anında görşmek için WhatsApp'ı kullanabilirsiniz. Telefonları genelde kıdemli asistanım Esra hanım açıyor , konu hakkında geniş bilgisi vardır merak etmeyin , tüm klişe sorularınızı ona sorabilirsiniz , acil bir durum varsa telefonu banada bağlatabilirsiniz , ben genelde hasta başında oluyorum tahmin edersiniz.

Kızlık zarı dikimi fiyatı


2019 yılında ve tahmin ediyorum 2020 yılındada İstanbul'da kızlık zarı dikimi fiyatları jinekologlar arasında kızlık zarı diken kesimde yaklaşık .... tl gibi taban bir fiyattan başlar ve yapılacak işlemin nev'ine göre değişir. Mesela kızlık zarı dikimi ve vajina daraltma ameliyatını aynı seansta yaptırırsanız iki işlem toplam .... tl gibi bir fiyata yapılır , yine flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi .... tl iken , çift kat flep isterseniz bu seferde yine ... tl kadar fazla ücret isteyeceklerdir.

Kızlık zarı diktirenler


İstanbul'da hergün birçok bayan kızlık zarını diktiriyor , hatta bazıları 2. defa diktiriyor , defalarca kürtaj olduktan sonra yeniden bir başlangıç yapmak için kızlık zarını diktirenlerde az değil. Kızlık zarı diktirenlerin yorumları hep aranır , genelde kızlık zarı diktirmeyi düşünenlerin yorumları çoğunluktadır , kızlık zarı dikimi son derece mahrem bir işlemdir ve diktirenlerin bu işlemi ölünceye kadar gizli tutmaları gerekir , internette bu konudan bahsetmeye bile imtina göstermelerinin haklı sebebi budur. Bizim bloglarımızda kızlık zarı diktiren birçok hastamızın isimsiz yorumlarını bulabilirisiniz. İşte size kızlık zarı diktirip mutluluğu yakalamış bir hastamızın yorumu.

Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi nasıl yapılır ?


İstanbul'da en fazla tercih edilen bekaret tamir metodu olan flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi 25 dakikalık lokal anestezi kullanılarak uyuşturulan bir ameliyattır. Dikim esnasında hasta acı veya ağrı hissetmez . Kızlık zarı dikimi sonrası ise hasta masadan kalkarak yürüyüp günlük hayatına geri dönebilir , çalışıyorsa aynı gün işinin başına dönebilir. Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi metod olarak vajina duvarından kaldırılan ince bir flep tabakası ile yapılır. 20 gün içinde dikişler iyileşir ve kendiğinden eriyerek yok olur. Flep yönteminde kızlık zarı üzerinde dikiş izi kalmaz , yani kızlık zarının dikilmiş olduğu büyük ihtimalle anlaşılmaz.

Çift kat flep kalıcı kızlık zarı dikimi 


Özellikle son yıllarda popüler olan çift kat flep yöntemi özellikle kilolu ve/veya vajina girişi büyük olan bayanlar tavsiye edilebilir , metod olarak flep yönteminde sadece bir vajina duvarındna kalıdırılıp kızlık zarı ringine dikilen flebe karşılık çift kar flepte karşı duvardan bir flep daha kaldıırlır ve daha sağlam bir kızlık zarı elde edilir. Zayıf ve dar vajinalı bayanlara yapılmaz , eğer hasta ısrarı üzerine yapılırsa cinsel ilişkide kızlık zarının yırtılması zor olabilir .

Kızlık zarı dikimi ve vajina daraltma ameliyatı


2019 yılında İstanbul'da ve tahminen 2020 yılındada çok popüler olacak bir uygulamadır. Bayanları bakirelik günlerine geri döndürmede kızlık zarını dikmek ve ilk cinsel ilişkide kanama olmasını sağlamak en önemli hususken bu konuda bir adım daha ileri gidilerek kızlık zarının arkasında kalan vajinayıda eski haline getirmek için vajina daraltma ameliyatı ile kombine etmek bazı duurmlarda çok mantıklı olabilir , özellikle yoğun cinsel hayat yaşamış bayanlarda vajina genişlemesi çok sık karşılaşılmaktadir.Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı bozulduktan sonra adet gecikir mi ?

Kızlık zarı görüntüleri

Yasal Uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.