Kızlık Zarı Dikimi

2019 yılı Mart sonunda İstanbul'da kızlık zarı dikimi jinekolojide oldukça popüler bir ameliyat haline gelmiştir , özelliklede 2000 li yıllardan sonra yaygınlaşan flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi orijinal kızlık zarından farksız bir sonuç sunduğu için vakaların çoğu tarafınca tercih sebebidir. Flep yöntemi dışında bekaret tamirinde başka ameliyat varyasyonlarıda yok değildir , mesela 2014 yılında çok meşhur olan çift kat flep yöntemi ve kızlık zarı dikimi ve vajina daraltma ameliyatının aynı seansta yapılması gibi çeşitli müdaheller artık daha sık istenir oldu.Aslında kızlık zarı diktirecek bayanlar arasında yapılacak ameliyatın nevinden ziyade kızlık zarı dikimi fiyatı daha çok merak ediliyor. Bu yazıda ayrıntılı fiyat bilgilerinide veriyoruz , okumaya devam ediniz. Kızlık zarı dikimini ailenizden izin almadan yaptırabilmeniz için 18 yaşından gün almış olmanız gerektiğinide hatırlatarak yazamya devam edelim.
Bekaret diktirme konusunda aklınıza takılan herşey için bizi gece gündüz demeden arayabilirsiniz , isterseniz iletişim kanallarımızı vererek söze devam edelim :


Kızlık zarı dikimi fiyatı


İstanbul'da kızlık zarı dikimi fiyatı 2014 yılı itibarı ile yaklaşık olarak .... tl seviyelerinden başlar ve yapılacak işleme göre artabilir mesela kızlık zarı diken yerlerde flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı ve geçici kızlık zarı dikimi fiyatı genellikle .... tl iken , özellikle kilolu bayanlarda önerilen çift kat flep yöntemi .... tl civarına yapılmaktadır. Bunun yanında son yıllarda popüler olan flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi ve vajina daraltma ameliyatı fiyatları ise 2 işlem aynı seansta yapıldığı için indirimli yaklaşık .... tl civarıdır.

Kızlık zarı dikimi nasıl yapılır ? 


Özellikle revaşta olan kalıcı kızlık zarı dikimi yöntemi lokal anestezi ile vajina girişinin uyuşturulması ile başlar , vajina yan duvarından alınan ince bir mukoza tabakası yani flep kızlık zarı ringine dikilir , işlem yaklaşık 25 dakika sürer , ve dikim esnasında acı veya ağrı hissetmezsiniz. Dikim sonrasında direkt olarak masadan kalkarak yürüyüp gidebilirsiniz , yani kızlık zarı diktirdikten sonraki günleriniz yaşam konforu açısından sıkıntılı olmaz merak etmeyin, aynı gün çalışma hayatınıza ger dönüp çalışabilirsiniz . Kızlık zarı dikiminden sonra dikişlerinizin iyileşmesi yaklaşık 20 gün sürecek , sonrasında ne zaman isterseniz cinsel ilişkiye girebilirsiniz , isterseniz hemen isterseniz 10 yıl sonra orijinal kızlık zarından farkı olmayacak ve tama yakın ihtimalle kanama olacaktır.

Kalıcı kızlık zarı dikimi ( flep yöntemi )


İstanbul'da hatta Ankara ve İzmirde bile en fazla tercih edilen kızlık zarı dikimi metodu flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimidir , eski zamanlarda yapılan geçici kızlık zarı dikimine göre birçok üstünlüğü olan metod 25 dakikada bitirilir ve yürüyüp gidersiniz ve artık arkanıza bakmazsınız , hayata yeni bir sayfa açmak veya filmi en başına geri sarmak için harika bir yöntemdir. Kalıcı kızlık zarı dikiminin en önemli avantaji zaman kısıtmalamasının olmamasıdır , yani dikimden sonra ne zaman isterseniz cinsel ilişkiye girebilirsiniz , büyük ihtimalle kanama olur.

Geçici kızlık zarı dikimi 


Artık modası geçmiş bir bekaret onarım yöntemi olan geçici dikim nerdeyse 1000 küsür yıdır yapılıyor , ama flep yönteminden sonra şu anda vakaların sadece %10 luk dilimi geçici dikim istiyor. Geçici kızlık zarı dikiminin en önemli dezavantajı zaman kısıtlamasıdır , dikimden sonra 5 gün içinde cinsel ilişkiye girmeniz gerekiyor , daha uzun bir süre sonra olursa zar kendiliğinden bozulabiliyor . Geçici kızlık zarı dikiminin birtek avantajı var dikim yapılan gün bile hemen cinsel ilişkiye girebilirsiniz mutlaka kanama olur , yani flep yönteminin iyileşme süresini beklemenize gerek yok.

Çift kat flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi 


Son yıllarda icad edilen çift kat flep yöntemi aslında normal flep yönteminin plus şekli denebilir , normalde flep yöntemide bir vajina duvarından alınan flep kızlık zarı ringine dikilirken çift kat flep yönteminde karşı vajina duvarından bir flep daha alınarak yine kızlık zarı ringine dikilir böylece çift kat olduğu için çok daha sağlam olur. Özellikle kilolu iri yarı bayanlarda bu yöntem tavsiye edilir. Ama zayıf ve dar vajinalı bir bayana çift kat flep yapılırsa cinsel ilişkide kızlık zarını delmek zor olabilir.

Kızlık zarı dikimi ve vajina daraltma 


Eskiden vajina darlatma hastaları vajinal doğum yapmış ortayaşlı bayanlardı , ama son yıllarda kızlık zarı dikimi ile baraber aynı seansta yapılan bir ameliyat haline geldi , özellikle dikim öncesi yoğun cinsel deneyim yaşayan bayanlarda vajina genişlemesi olabiliyor ve kızlık zarı dikimi ile aynı seansta vajina daraltmada yapılırsa çok daha orijinal hale geliyor.

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ? 


Layıkı ile yapılmış bir kızlık zarı dikimi orijinalinden farksız fonksiyonlara sahiptir ve dolayısı ile kesinlikle anlaşılmaz. Özellikle flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikiminde dikişler iyileştikten sonra dikiş izide kalmaz ve altından full orijinal pırıl pırıl kızlık zarı ortaya çıkar. Cinsel ilişkiyede ister hemen ister yıllar sonra girin penis vajinada 1 cm kadar ilerleyince kızlık zarına dayanır ve kızlık zarının varlığı erkek tarafınca hemen hissedilir , daha ileri itilirse kızlık zarı yırtılır ve zar üzerindeki kan damarlarıda parçalanacağı için kızlık zarı kanaması ortaya çıkar.

Kızlık zarı diktirenler


İstanbul'da hergün yüzlerce bayan kızlık zarı diktiriyor ve bundan kendi öz kardeşleri ve en yakın arkadaşlarının bile haberi olmuyor , hatta bize arkadaşı ile muayeneye gelip içeride kızlık zarı diktiren birçok hasta oluyor , bekleme odasında bekleyen arkadaşı ise sadece sıradan bir muayene zannediyor. Durum böyle olunda kızlık zarı diktirenlerin kimler olduğunu bilmeniz mümkün değildir. Kızlık zarı diktirenlerin yorumları çok nadiren gerçekleşir , bizim sitemizde yorumları inceleyin çoğu kızlık zarı diktirmek isteyenlere ait olmakla beraber arada kızlık zarı diktirenlerin yorumlarınada rastlayacaksınız.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı bozulduktan sonra adet gecikir mi ?

Kızlık zarı görüntüleri

Yasal Uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.