Kızlık Zarı Nasıl Dikilir Videosu

2019 yılında İstanbul'da kızlık zarı nasıl dikilir diye soran çok hastamız oluyor , hatta himenoplasti ameliyatını videosunu izlemek isteyenlerde aza değil . Gerek tıbbi etik , gerekse hastaların gizlilik haklarından dolayı kızlık zarı dikimi operasyonunu yani himenoplastiyi videoya çekip seyrettirmek mümkün değildir , ama temsili olarak animasyonla hazırlanmış bir kızlık zarı dikimi videosunu bu yazımızda yayınlıyoruz. İzleyebilirsiniz. Bu yazımızda kızlık zarı dikimi nasıl yapılır ayrıntılı olarak anlatacağız ve en gerekli bilgileri vereceğiz. Öncelikle bize telefonla soru sorabileceğiniz veya WhatsApp üzerinden yazabileceğiniz iletişimlerimizi verelim hatlarımızı gece gündüz demeden arayabilirsiniz. Telefonlara en kıdemli asistanım  bakıyor , sıcak ses tonu ve humanist yaklaşımları ile sizi rahatlatacaktır eminim. söylüyor.

Kızlık zarı nasıl dikilir video anlatım 


1- Hastanın kabulu
2- Kızlık zarı muayenesi ( bekaret testi )
3- Hastanın jinekolojik masaya yerleşmesi
4- Vajina girişinin lokal anesteziklerle uyuşturulması
5- Vajina yan duvarından ince bir flep tabakası kaldırılarak kızlık zarı ringine dikilmesi
6- Hastanın dikim sonrası masadan kakarak yürüyerek gündelik hayatına geri dönmesi


Kızlık zarı dikimi fiyatı


2019 yılında İstanbul'da kızlık zarı dikimi fiyatları yaklaşık olarak .... tl seviyelerinden başlar , genellikle bu ücretler yaza aylarında uygulanan indirimli fiyatlardır. Sonbaharda üniversitelerin açılması ile yaşanan aşırı taleplerden dolayı fiyatlarda .... TL lere yadar çıkabilir. Ayrıca flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi İstanbul'da kızlık zarı dikimi yapan yerlerde .... tl civarında iken , kilolu ve vajina girişi büyük olan hastalara uygulanan çift kat flep yöntemi için yaklaşık .... tl gibi fiyat verilmektedir. Yine kızlık zarı dikimi ve vajina daraltma operasyonu aynı seansta gerçekleşirse .... tl kadar masraf çıkmaktadır.

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?


Layıkı ile yapılmış bir kızlık zarı dikimi nerdeyse hiç anlaşılmaz. Cinsel deneyim açısından doğumsal kızlık zarı ile tama yakın ihtimalle aynı hissiyatı oluşturur. Penisin vajina içine 2 cm kadar sokulması ile kızlık zarı yırtılarak üzerindeki kan damarları parçalanır ve dolayısı ile belirgin kızlık zarı kanaması ortaya çıkar.

Kalıcı kızlık zarı dikimi


İstanbul'da en fazla tercih edilen bekaret tamir metodu kalıcı kızlık zarı dikimi yani flep yöntemidir. Yukarıda kızlık zarı nasıl dikilir paragrafında bahsettiğimiz yöntem flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimidir. Yaklaşık 25 dakika süren ve lokal anestezi altında yani bölgesel uyuşturma ile gerçekleştirilen operasyondan sonra herhangi bir istirahate bile gerek duymadan yürüyüp işinize gücünüze geri dönebilirsiniz. Dikişler 20 gün içinde kendiliğinden eriyerek yokolur ve altından yepyeni kızlık zarı ortaya çıkar . Artık yeni kızlık zarınız cinsel ilişkiye hazırdır , ister hemen istesenizde yıllar sonra bile cinsel ilişkiye girseniz tama yakın olasılıkla kızlık zarı kanaması ortaya çıkar.

Geçici kızlık zarı dikimi 


2019 yılı öncesi 30 yılda sürekli flep yöntemi kalıcı kızlık zarı yaptık. Nadiren yani vakaların sadece %10 luk bir dilimi geçici kızlık zarı tercih etti , onun sebebide vakti kalmayan ve 2-3 gün içince cinsel ilişki planı yapan bayanların flep yönteminin 20 günlük iyileşmesini bekleyecek vakti olmamasıdır. Geçici kızlık zarı dikiminin en kötü tarafı dikimden sonra 2-3 gün içinde ne yapacaksanız yapacaksınız , zira daha fazla dayanmamasıdır.

Kızlık zarı dikimi ve vajina daraltma 


Artık himenoplastide yeni moda kızlık zarı dikimi ile baraber vajina daraltmada yapmak yönündedir. Özellikle dikim öncesi yoğun cinsel hayat sebebi ile vajinasında genişleme hissden bayanlar sadece kızlık zarılarını eski haline getirmekle yetinmeyip aynı seansta vajina daraltma ameliyatınıda atlatmak istiyorlar. Böylece cinsel organda A'dan Z'ye herşeyi full orijinal hale getirmektedirler. İstanbul'da kızlık zarı diken yerlerde kızlık zarı dikimi ve vajina daraltma aynı seansta yapılırsa yaklaşık .... tl gibi fiyat istenmektedir.Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı bozulduktan sonra adet gecikir mi ?

Kızlık zarı görüntüleri

Yasal Uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.