Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı 2014 Ağustos 16 Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya

İstanbul'da kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı 2014 yılında Ağustos ortalarında kaç paradır, flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi nasıl yapılır , çift kat flep hangi durumlarda gerekir , kızlık zarı dikimi ve vajina daraltma aynı seansta yapılabilir mi ? Gibi çok merak edilen birçok konuya değiniyoruz. Himenoplasti ameliyatı yani kızlık zarı dikimi yaptırmayı düşünüyorsanız öncelikle yazımızı okuyun. Ama öncelikle kızlık zarı dikiminin en majör şartlarını sıralayalım:

1- Kızlık zarı dikiminde gizlilik :
Aslında himenoplasti ameliyatı tıpta en fazla gizli tutulması gereken cerrahi müdahaledir. Kızlık zarı diktirme kararı almış bir bayan kim olursa olsun bu işlem hayat boyu gizli tutulmalıdır, reel duruma göz atmak icab ederse kızlık zarı diken .... .... , .... .... gibi yerlerin tamamı ... anlaşmalı olduğu işin kızlık zarı dikiminde verecekleri gizlilik sözünü tutma ihtimalleri yoktur. Ama özel jinekolog muayenelerinde ... anlaşması mümkün olmadığı için kızlık zarı dikiminde nerdeyse tek adres özel jinekologlardır.

Himenoplastide sonuç garantisi :
2014 yılında İstanbul'da kızlık zarı dikiminde en fazla bahis konusu edilen husus sonuç garantisidir , yani himenoplasti sonrası aradan yıllarda geçse bir cinsel ilişkiye girildiğinde kızlık zarı kanaması ortaya çıkmalıdır. İşte bu en hassas noktadır ,  Ama siz garanti veren jinekologlara ulaşmak için açın google'ı ve yazın " kızlık zarı diken en iyi doktor " diye , bakalım kimler çıkacak.

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?
Buda gerçekten temel şartlardandır. Tecrübeli bir jinekolog tarafından yapılan flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi kesine yakın ihtimalle anlaşılmaz. Dikilmiş kızlık zarı ile normal kızlık zarı arasında cinsel ilişkide nerdeyse herhangi bir algı farkı olmaz.
Konumuzu dahada genişletiyoruz , sizin merak ettiğiniz tüm ayrıntıları bu yazıda bulacaksınız. Ama telefonlada birşeyler sorabilirsiniz , 0212 227 5519 sabit muayenehane telefonumuz ve 0532 221 3007 Turkcell cep telefonumuz ( WhatsApp , SMS , Viber bu hatta aktif ) , 0542 215 72724 Vodafone , 0532 441 9825 Turkcell telefonlarımız sürekli açıktır, gece - gündüz , bayram -  seyran demeden arayabilirsiniz. Telefonlara genelde Kıdemli asistanım Esra hanım bakıyor , yumuşak ses tonu ve şevkatli yaklaşımları ile sizi eminim rahatlatacaktır. Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya bildiriyor.

Jin. Op. Dr. Turgay Karakaya'ya Ulaşın :

1- Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya kimdir necidir ?
www.drturgaykarakaya.com
2- Muayenehane adresi: Haritada muayenehane adresimi görün https://www.google.com/maps/place/jinekolog+Op.+Dr.+Turgay+Karakaya/@40.9875042,28.9043738,17z/data=!4m2!3m1!1s0x0:0xabfc5d65c52afb97

3- Google+ üzerinden ulaşın : plus.google.com/+turgaykarakaya/posts
4- Facebookta arkadaş olun, her an bişiiler sorabilirsiniz hem : www.facebook.com/turgay.karakaya.507
5- Twitter'den ekle: twitter.com/jinekologdr ( Onbinlerce takipçi )
6- E-mail atın: jin.op.dr.turgay.karakaya@gmail.com
7- WhatsApp'tan mesaj yazın, anında cevap alın: 0532 221 3007
8- Kürtaj hakkındaki yazılarımı okuyun :

9- Kızlık zarı dikimi hakkındakiler :

www.kizlikdikim.com
10- Randevu alarak gelin :
0212 227 5519 ( Turktelekom )
0532 221 3007 ( Turkcell ) - WhatsApp , Viber , SMS bu hatta var.
0532 441 9825 ( Turkcell )
0542 215 7274 ( Vodafone )
11- Skype üzerinden arayın veya mesaj yazın : Skype kullanıcı adı: " dr.turgay.karakaya "
12- Arkadaşımız Doçent Op. Dr. Aydın Göze'nin yaptığı FUE yöntemi kalıcı saç ekimi fiyatları için:
www.sacekimiavrupa.com
13- instagramda takip et : instagram.com/drturgaykarakaya
14- Youtube.com'da videolara bakın : http://www.youtube.com/watch?v=gXu6cNETA5A

Kızlık zarı dikimi fiyatı

Sanırım herkesin bam teli fiyatlardır. 2014 yılında İstanbul'da kızlık zarı diktirme fiyatları kızlık zarı diken doktorlarda gerek avrupa yakasında , gerekse anadolu yakasında kalıcı kızlık zarı flep yöntemi yaklaşık .... tl , çift kat flep .... tl , flep yöntemi + vajina daraltma .... tl , çift kat flep + vajina daraltma .... tl şeklinde gerçekleşiyor. Tabi himenoplasti fiyatları olarak zikrettiğimiz bu ücretler her jinekologda üç aşağı beş yukarı farklılıklar gösterebilir.

Kalıcı kızlık zarı dikimi ( flep yöntemi )


Gerçektende benim favorim kalıcı kızlık zarı dikimi yani flep metodu himenoplastidir. Hastalarıma bu metodu tavsiye ediyorum ve vakaların %90 ıda flep yöntemini tercih ediyor. Flep yönteminin nasıl yapıldığını aşağıdaki paragraflarda kızlık zarı nasıl dikilir bahsinde bulabilirsiniz. Kalıcı kızlık zarı dikiminde zaman kısıtlamanız yoktur. Ayrıca 1 aylık iyileşme süresinden sonrada kontole gelme zorunluluğuda yoktur , cinsel ilişkiye kadar gerçek anlamda bakire olursunuz. Kızlık zarının dikilmiş olduğuda kesine yakın olasılıkla anlaşılmaz, son derece doğal görünür ve cinsel ilişkide mutlaka kanama olur.

Geçici kızlık zarı dikimi

Bundan yaklaşık 30 yıl kadar önce flep yöntemi bilinmiyordu ve himenoplasti sadece geçici olarak yapılıyordu. Geçici kızlık zarı dikimi nasıl yapılır merak edenlerede hemen anlatalım , yüzeyel olarak eski kızlık zarı parçaları birbirine dikilir. Himen yapı olarak son derece frajil ve yırtılmaya meyilli bir doku olduğu için geçici kızlık zarı dikimi fazla dayanmaz , 3 gün içinde ne yapacaksanız yapmalısınız , yoksa dahada beklerseniz kendiliğinden yırtılabilir. Bu demode olmuş metod günümüzde ancak fazla vakti olmayan ve birkaç gün içinde cinsel ilişkiye girmesi gereken bayanlara önerilebilir.

Kızlık zarı dikimi nasıl yapılır ?


Ben size bu bölümde flep yöntemi ve çift kat flebi anlatacağım :

1- Hastanın ilk görüşmesi
2- Kızlık zarı muayenesi
3- Zar bozulmuş ise flep yöntemi planlanması ve dikim işleminin hastaya kağıt üzerinde şekil çizerek izah edilmesi
4- Hastanın jinekolojik masaya yerleşmesi
5- vajina girişinde kızlık zarı bölgesinin lokal anestezik ilaçla uyuşturulması
6- Vajina yan duvarından ince bir flep tabakası kaldırılır ve flebin bir ucu vajina duvarındaki orijinal yerinde bırakılır, böylece yeni kızlık zarı üzerinde aktif kan dolaşımı devam eder, serbest olan uç kızlık zarı ringine dikilir.
7- Vajina girişi geniş olan ve kilolu bayanlarda çift kat flep için karşı vajina duvarından bir flep daha kaldırılır ve ilk flebe çapraz olarak kızlık zarı ringine dikilir.
8- Yaklaşık 25 dakikalık ağrısız operasyondan sonra hasta masadan kalkarak günlük yaşantısıda devam eder.

Kızlık zarı diktirenler


İstanbul'da 2014 yılında binlerce bayan kızlık zarı diktirdi ve diktirmeye devam ediyor, sanıyorum 2015 tede kızlık zarı dikimi aynen vede artarak devam edecek. Kızlık zarı diktirenlerin yorumları henüz diktirmemiş fakat diktirmeyi düşünen genç hanımlara yol gösteriyor. Sitemizde yorumlar bölümünde gerek kızlık zarı diktirenler , gerekse konu hakkında bağlantıya geçen birçok ziyaretçiyi bulabilirsiniz.

Kızlık zarı dikimi video


İstanbul'da 2014 yılında kızlık zarı dikimi video izlemek isteyen binlerce internet kullanıcısı vardır sanıyorum. Gerçek hastaların kızlık zarı dikim videolarını kaydetmek ve yayınlamak tıbbi etiğe aykırıdır , ayrıca yasadışıdır. Yinede himenoplasti ameliyatını temsili olarak anlatan animasyon videoyu sitemizde bulabilirsiniz.

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya

0212 227 5519 ( Turktelekom )
0532 221 3007 ( Turkcell ) - WhatsApp , Viber , SMS bu hatta var.
0532 441 9825 ( Turkcell )
0542 215 7274 ( Vodafone )
Mezuniyet Cerrahpaşa tıp fak 1983

Yorumlar

 1. Turgay bey artık kararımı verdim kızlık zarımı diktireceğim , başka türlü huzur yok bana bu yazınıdaki diktiripte mutlu olanların yorumlarını okudum büyük cesaret aldım doktor bey size gelmeyi düşünüyorum. inşallah kızlık zarı dikimi fiyatlarınız çok pahalı değildir. öğrenciyim henüz ve hayata tertemiz atılmak istiyorum eski hataları silmek için geliyorum bana yardım edin

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merak etmeyin kızlık zarı dikimi fiyatımızda yardımcı oluyoruz. sorun olmaz.

   Sil
 2. Hocam nerdeyse 2 yıldır sizi takip ediyorum cesaret toplayamamıştım kızlık zarı diktirmek için ayrıca kime diktireceğim gizli kalacakmı dikilmiş olduğu anlaşılır mı gibi kaygılarım vardı ama yazılarınız sanki bana hitaben yazılmış gibi geldi ve herşey kafama oturdu artık kararımı verdim paramı hazırladım geliyorum. son bir soru kaldı aklıma takılan dikimden sonra flep yöntemi kaç sene dayanır?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi cinsel ilişkiye girmezseniz yıllarca dayanır yani 10 sene sonra bile cinsel ilişkiye girseniz farketmez yine kızlık zarı kanaması ortaya çıkar.

   Sil
 3. Merhaba dünde yazdım sıze cevap alamadım ben kızlık zarımı dıktırmek ıstıyorum bu konuyla ılgılı çekıncem oldugu ıcın yazarak sormak ıstedım ücretınız nedır taksıtlendırme yapamıyor musunuz

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba kızlık zarı dikim ücretlerimizi asistanımız esra hanımdan öğrenebilirsiniz 0532 221 3007

   Sil
 4. İyi aksamlar ben emine bu saatte rahatsiz ediyorum ama sizi internetten arastirdim aradtirdiklarimin arasinda en iyi doktor sizsiniz.randevu alicam muayahanenizin numarasi ariyorum ama gece kapalı sanırım size nsl ulasabilir ve randevu alabilirim..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba cep numaralarımızdan 24 saat ulaşabilirsiniz 0532 221 3007 esra hanım veriyor randevuleri

   Sil
 5. Kızlık Zarı Görünümü: merhaba bi sorum olacakti
  7 08 2015, 13:09 - Jin op dr turgay karakaya: Tabi
  7 08 2015, 13:32 - Kızlık Zarı Görünümü: kızlık zarı deliği kizlarin hastalik zamanlarinda genisleme yaparmi ve hastalik gectikden sonra küçülme yaparmi ¿
  7 08 2015, 13:34 - Jin op dr turgay karakaya: Hayır hep aynıdır
  7 08 2015, 13:35 - Kızlık Zarı Görünümü: peki neden o delik küçülme yapa bilir vajina girişi hastalik zamanlarinda açık ve ayni sekilde hastalik gecctikden bi hafta sonra o delik kapaniyor
  7 08 2015, 13:36 - Jin op dr turgay karakaya: Vajinada büzülme ve gevşeme olur ara ara.. adette gevşer genelde
  7 08 2015, 13:37 - Kızlık Zarı Görünümü: hm anladim. bu delik sola yasli sağ taraf kapali . bu yirtilma olsaydi bu delik sağ tarafa yasli mi olurdu ¿
  7 08 2015, 13:38 - Kızlık Zarı Görünümü: sağ tarafa da yasli olurmuydu
  7 08 2015, 13:40 - Jin op dr turgay karakaya: Her bayanda farklıdır
  7 08 2015, 13:40 - Jin op dr turgay karakaya: Muayene etmeden anlaşılmaz
  7 08 2015, 13:40 - Kızlık Zarı Görünümü: hm acaba resim gondersem yorumlama şansı varmidir
  7 08 2015, 13:43 - Jin op dr turgay karakaya: Yok mümkün değil
  7 08 2015, 13:43 - Jin op dr turgay karakaya: Zaten resim alışverişi yasak
  7 08 2015, 13:44 - Kızlık Zarı Görünümü: anladim peki sağolun yardimci olduğunuz için
  7 08 2015, 13:45 - Kızlık Zarı Görünümü: ya bi soru daha sormam lazim
  7 08 2015, 13:46 - Jin op dr turgay karakaya: Ok
  7 08 2015, 13:48 - Kızlık Zarı Görünümü: anlatigim zar deliği yirtildikdan sonra genişlermi . eger genislerse biz buni fark edermiyiz . genisleme miktari nekadar olur
  7 08 2015, 13:52 - Jin op dr turgay karakaya: Olabilir .. zar deliği değilde vajina olabilir orası , zar yırtıldıktan sonra anlattığınız manzara oluşur genelde
  7 08 2015, 13:53 - Kızlık Zarı Görünümü: anladim çok teşekkür kolay gelsin
  7 08 2015, 13:54 - Jin op dr turgay karakaya: Listemiz bulunsun :

  YanıtlaSil
 6. Kızlık Zarı Diktirme: Iyi aksamlar doktor bey numaranizi internette buldum ben kizlik zari diktirmek istiyorum.kalici kizlik zari ama bana dediler kalici kizlik zari diktirme diye bir sey yok gecici var sadece dogrumu beni bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim en kisa zamanda size ugrayacam ins
  12 04 2015, 20:53 - Jin op dr turgay karakaya: Kalıcı dikemeyenler hep öyle söyler :)
  12 04 2015, 20:53 - Jin op dr turgay karakaya: 25 yıldır dikiyorum
  12 04 2015, 20:53 - Jin op dr turgay karakaya: Flep yöntemi en iyisidir tüm dünyada
  12 04 2015, 20:53 - Kızlık Zarı Diktirme: Yani var demi
  12 04 2015, 20:54 - Kızlık Zarı Diktirme: Cok mutlu oldum
  12 04 2015, 20:54 - Jin op dr turgay karakaya: Tabiki var .. sonsuz zamanınız olacak dikim sonrası
  12 04 2015, 20:54 - Kızlık Zarı Diktirme: Cok guzel fiyat nedir acaba
  12 04 2015, 20:55 - Kızlık Zarı Diktirme: Cok tsk ederim en kisa zamanda gelecem ins
  12 04 2015, 20:55 - Jin op dr turgay karakaya: Ok
  26 05 2015, 21:26 - Kızlık Zarı Diktirme: Hocam iyi aksamlar
  26 05 2015, 21:26 - Kızlık Zarı Diktirme: Ben istanbul disinda oturuyorum
  26 05 2015, 21:26 - Kızlık Zarı Diktirme: Kalici kizlik zari diktirmek istiyorum
  26 05 2015, 21:26 - Kızlık Zarı Diktirme: Onceden randevumu almam gerekir acaba
  26 05 2015, 21:26 - Jin op dr turgay karakaya: Tani
  26 05 2015, 21:26 - Jin op dr turgay karakaya: Tabi
  26 05 2015, 21:27 - Kızlık Zarı Diktirme: Kac gun oncesinde aramam gerekir sizi
  26 05 2015, 21:27 - Jin op dr turgay karakaya: 25 dakika sürüyor ve yürüyüp gidersiniz
  26 05 2015, 21:27 - Jin op dr turgay karakaya: 3
  26 05 2015, 21:27 - Kızlık Zarı Diktirme: Ben uzakta oturuyorum hocam ucakla gelecem geri binebilirim demi sakincasi olnaz
  26 05 2015, 21:28 - Kızlık Zarı Diktirme: Kesin kalici oluyor demi hocam ne olur yardim edin
  26 05 2015, 21:29 - Jin op dr turgay karakaya: Hiç merak etmeyin
  26 05 2015, 21:29 - Jin op dr turgay karakaya: Harika sonuç alırsınız
  26 05 2015, 21:29 - Kızlık Zarı Diktirme: Dugunum ekimde olacak
  26 05 2015, 21:29 - Jin op dr turgay karakaya: Aynı gün geri uçarsınız
  26 05 2015, 21:29 - Kızlık Zarı Diktirme: O zamana kadr bir sorun olmaz demi
  26 05 2015, 21:29 - Kızlık Zarı Diktirme: Ekime kadar
  26 05 2015, 21:29 - Jin op dr turgay karakaya: Hiç sorun olmaz 10 senede olsa kanar
  26 05 2015, 21:29 - Kızlık Zarı Diktirme: Fiyat nedir hocam
  26 05 2015, 21:29 - Kızlık Zarı Diktirme: Cok mutlu oldum
  26 05 2015, 21:30 - Kızlık Zarı Diktirme: Ins oyle olur
  26 05 2015, 21:30 - Kızlık Zarı Diktirme: Peki hocam cift katmi olacak
  26 05 2015, 21:31 - Kızlık Zarı Diktirme: Hangisi daha iyi yani daha cok dayanir hangisini onerirsiniz hocam

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kızlık Zarı Diktirme: Hocam son fiyat ne olacak hic mi indirim yapmiyorsunuz
   26 05 2015, 22:07 - Kızlık Zarı Diktirme: Tamam cok tsk ederim
   26 05 2015, 22:07 - Kızlık Zarı Diktirme: Ramamzanda da calisiyormusunuz
   26 05 2015, 22:07 - Kızlık Zarı Diktirme: O zaman gelebilirim de
   26 05 2015, 22:07 - Jin op dr turgay karakaya: Evet
   26 05 2015, 22:07 - Kızlık Zarı Diktirme: Cok tsk ederim hocam iyi aksamlar size
   26 05 2015, 22:08 - Kızlık Zarı Diktirme: En kisa zamanda gorusmek uzere
   26 05 2015, 22:08 - Jin op dr turgay karakaya: Ok
   14 06 2015, 22:29 - Kızlık Zarı Diktirme: Iyi aksamlar doktor bey ben daha once sizinle konusmustum randevu almak istiyordum
   14 06 2015, 22:32 - Kızlık Zarı Diktirme: Hafta sonu icin
   14 06 2015, 22:32 - Kızlık Zarı Diktirme: Musaitmisiniz acaba
   14 06 2015, 22:56 - Jin op dr turgay karakaya: Tabi
   14 06 2015, 22:57 - Jin op dr turgay karakaya: Ctesi 11.00 de yer var ?
   14 06 2015, 22:58 - Kızlık Zarı Diktirme: Tamam o saatte gelecem iyi aksamlar size o zaman
   14 06 2015, 23:00 - Jin op dr turgay karakaya: İsim ne yazalım
   15 06 2015, 08:00 - Kızlık Zarı Diktirme: Hocam kusura bakmayin dun aksam size donemedim ben il disindan geliyorum 11 de yetisemem ogleden sonra uygun bir saat verseniz
   15 06 2015, 08:04 - Jin op dr turgay karakaya: Ok. 14.30 da yer var ?
   15 06 2015, 08:04 - Kızlık Zarı Diktirme: Tamam o uygundur o.... diye not alirsaniz
   15 06 2015, 08:05 - Jin op dr turgay karakaya: Ok yazdım
   15 06 2015, 08:06 - Kızlık Zarı Diktirme: Tsk ederim
   15 06 2015, 15:56 - Kızlık Zarı Diktirme: Doktor bey bana adresi yollarmisiniz
   15 06 2015, 15:59 - Jin op dr turgay karakaya: İncirli cad no 9 bakırköy
   15 06 2015, 16:02 - Kızlık Zarı Diktirme: Tsk ederim
   19 06 2015, 17:18 - Kızlık Zarı Diktirme: Merbaha doktor bey yarin 14 :30 da randevu almistim acik olursunuz demi
   19 06 2015, 17:20 - Jin op dr turgay karakaya: Nasıl açık
   19 06 2015, 17:21 - Kızlık Zarı Diktirme: Yeriniz acik our demi
   19 06 2015, 17:21 - Kızlık Zarı Diktirme: Demek istedim
   19 06 2015, 17:23 - Jin op dr turgay karakaya: Tabiki
   19 06 2015, 17:23 - Jin op dr turgay karakaya: 19 a kadar randevuler var
   19 06 2015, 17:26 - Kızlık Zarı Diktirme: Tamam doktor bey ama kesin cözum degilmi cok korkuyorum
   19 06 2015, 17:54 - Jin op dr turgay karakaya: Hiç merak etmeyin..
   19 06 2015, 18:28 - Kızlık Zarı Diktirme: Tamam sagol
   21 06 2015, 09:57 - Kızlık Zarı Diktirme: Mrh ben dun kalici kizlik zari diktirdim ama diktirdikten sonra baya gezdim yaya sonrada aksam dus aldim ama dunden beri hic kanamam yok bu normalmi sizce

   Sil
  2. n op dr turgay karakaya: Normal
   21 06 2015, 10:31 - Kızlık Zarı Diktirme: Tsk ederim
   22 06 2015, 16:19 - Kızlık Zarı Diktirme: Kusura bakmayin bir sey soracaktim da kizlik zari diktirmistim ben oruc tutuyorumda bu akan kanama rahiden mi geliyor yoksa dikislerden mi acaba
   22 06 2015, 16:19 - Kızlık Zarı Diktirme: Rahimden
   22 06 2015, 16:21 - Jin op dr turgay karakaya: Dikişlerden.. ilk günler normal
   22 06 2015, 16:21 - Kızlık Zarı Diktirme: Tamam tsk ederim
   24 06 2015, 12:22 - Kızlık Zarı Diktirme: Iyi gunler ben kalici kizlik zari diktirmistim de acaba vajinanin yan duvarlarindan ince bir flep tabakasi kaldirip ve kizlik zarina diktiniz demi bu islemi yaptiniz
   24 06 2015, 12:22 - Jin op dr turgay karakaya: Kalıcı yaptık ise o şekildedir
   24 06 2015, 12:23 - Kızlık Zarı Diktirme: Evet kalici yaptirdim kesin kanama olur demi ama iliski sirasinda
   24 06 2015, 12:24 - Jin op dr turgay karakaya: Tabi
   24 06 2015, 12:25 - Jin op dr turgay karakaya: Kontrole gelmişmiydinçz
   24 06 2015, 12:25 - Kızlık Zarı Diktirme: Hayir diktireli 5 gun oldu daha
   24 06 2015, 12:25 - Jin op dr turgay karakaya: Ok
   24 06 2015, 12:26 - Kızlık Zarı Diktirme: Cok korkuyorum ama dikisler acilmaz demi kendiliginden yani iyilesmeden cok dikkat ediyorm ama
   24 06 2015, 12:26 - Jin op dr turgay karakaya: Açılsa anlarsınız
   24 06 2015, 12:27 - Kızlık Zarı Diktirme: Tsk ederim ama oyle bir sey olmaz demi
   24 06 2015, 12:28 - Jin op dr turgay karakaya: Olmaz
   24 06 2015, 12:28 - Kızlık Zarı Diktirme: Tsk ederim
   26 06 2015, 12:51 - Kızlık Zarı Diktirme: Merhaba doktor bey ben kalici kizlik zari diktirmistim bugun 1 hafta oldu duzenli pansuman yaptim ilaclarimi duzenli kullandim uzerine de oturmuyordum yani bacagimin uzerine oturuyordum agrim cok az var simdi ne yapmam gerekiyor
   26 06 2015, 13:08 - Jin op dr turgay karakaya: Yaşama devam
   26 06 2015, 13:10 - Kızlık Zarı Diktirme: Orasi oylede ne yapmam gerekir bir sey yapmama gerek varmi ayni islemlere devam mi
   26 06 2015, 13:11 - Jin op dr turgay karakaya: 2 hafta pansuman
   26 06 2015, 13:12 - Kızlık Zarı Diktirme: Bu haftada pansuman yapacam yani peki ayni sekilde mi oturacam
   26 06 2015, 13:59 - Jin op dr turgay karakaya: Evet
   28 06 2015, 12:09 - Kızlık Zarı Diktirme: Slm ben kizlik zari diktirmistim temmuz 11 de kontrole gelsem olurmu 22 gun olacak daha sonra gelemem doguda oturuyorum suan seminerdeyim
   28 06 2015, 12:22 - Jin op dr turgay karakaya: Tabi
   28 06 2015, 12:23 - Kızlık Zarı Diktirme: Saat kac gibi geleyim
   28 06 2015, 12:24 - Jin op dr turgay karakaya: 14
   28 06 2015, 12:24 - Kızlık Zarı Diktirme: Cok gec olur ucaga yetismem lazim sabah olsa olmazmi
   28 06 2015, 12:46 - Jin op dr turgay karakaya: Ok 12
   28 06 2015, 12:49 - Kızlık Zarı Diktirme: Tamam o zamn. 9.gunun dikisler ne zaman cözulur
   28 06 2015, 12:50 - Jin op dr turgay karakaya: 20
   28 06 2015, 12:51 - Kızlık Zarı Diktirme: Ok tsk
   28 06 2015, 15:14 - Kızlık Zarı Diktirme: Kusura bakmayin cok soru soruyorum ama 2.haftada da kizlik zari dikiminde agri ouyor mu
   28 06 2015, 15:23 - Jin op dr turgay karakaya: Pek olmaz
   28 06 2015, 15:24 - Kızlık Zarı Diktirme: Size sorular soruyorum kusura bakmayin sonucta merak ediyorum
   28 06 2015, 15:24 - Jin op dr turgay karakaya: Tabiki
   28 06 2015, 15:25 - Kızlık Zarı Diktirme: Tsk
   30 06 2015, 18:46 - Kızlık Zarı Diktirme: Kalici kizlik zarinda kesin kanama olurmu

   Sil
  3. n op dr turgay karakaya: Evet.. ama çok hassas bir işlemdir , gerçek anlamda ender sayıda jinekolog tarafınca yapılabilir
   Kızlık Zarı Diktirme: Peki bu kan nerden gelecek ki nasil olacak
   - Jin op dr turgay karakaya: Zardan
   Kızlık Zarı Diktirme: Kanama garantisini veriyormusunuz
   Jin op dr turgay karakaya: Evet
   Kızlık Zarı Diktirme: Iyi aksamlar ben kalici kizlik zari diktirmistim bugun 12 gun oldu adet oldum pansumana gerek yok artik demi
   Jin op dr turgay karakaya: Var
   Jin op dr turgay karakaya: 10 gün daha
   Kızlık Zarı Diktirme: Tamam tsk ederim
   - Kızlık Zarı Diktirme: Sorun cikmamistir demi dediginiz gibi her seyi yaptim
   Jin op dr turgay karakaya: Sorun çıkmaz
   Kızlık Zarı Diktirme: Kolay gelsin ben kizlik zari diktirmistim ilaclarim bitti tekrar almama gerek varmi acaba
   2 07 2015, 15:45 - Jin op dr turgay karakaya: 10 gün daha
   2 07 2015, 15:46 - Kızlık Zarı Diktirme: Ilaclari yeniden alayim mi
   2 07 2015, 15:46 - Kızlık Zarı Diktirme: Ama sanki hic diktirmemis gibiyim iyi yani
   2 07 2015, 15:47 - Jin op dr turgay karakaya: Olsun önlem
   2 07 2015, 15:50 - Kızlık Zarı Diktirme: Tamam o zaman tsk ederim
   2 07 2015, 15:50 - Kızlık Zarı Diktirme: Peki aci olmamasi normal mi
   2 07 2015, 15:52 - Jin op dr turgay karakaya: Evet
   2 07 2015, 20:21 - Kızlık Zarı Diktirme: Hocam kusura bakmayin rahatsiz ettim 13 gun once kalici kizlik zari diktirmistim 2 gundur adet oldum ama bugun kucuk sanki et parcasi gordum bunun kizlik zariyla alakasi varmi ne olur yardim edin çok korkuyorum
   2 07 2015, 20:30 - Jin op dr turgay karakaya: Sorun olmaz
   2 07 2015, 20:32 - Kızlık Zarı Diktirme: Ok
   5 07 2015, 15:29 - Kızlık Zarı Diktirme: Slm hocam ben kalici kizlik zari diktirmistim 16 gun oldu hala pansumana devam ediyorum ama ilaclarim bitti bir daha almadim sorun olurmu zaten ilaclari zor yutuyorum bogazimda kaliyor tekrar alayim mi ilaclari sorun olurmu
   5 07 2015, 16:11 - Jin op dr turgay karakaya: Yok gerek yok
   5 07 2015, 18:10 - Kızlık Zarı Diktirme: Peki doktor bey düz otursam bir masuru olmaz demi
   5 07 2015, 18:10 - Kızlık Zarı Diktirme: Ilk hafta uzerine oturmadim
   5 07 2015, 18:33 - Jin op dr turgay karakaya: Sorun olmaz
   5 07 2015, 19:18 - Kızlık Zarı Diktirme: Cumartesi gunu kontrole gelecem daha once de soylemistim size ama ögleden sonra ucagim var en erken sabah hangi saate randevu verebilirsiniz
   5 07 2015, 19:45 - Jin op dr turgay karakaya: 10.30 da gelin
   5 07 2015, 20:21 - Kızlık Zarı Diktirme: Tamam hocam
   6 07 2015, 23:31 - Kızlık Zarı Diktirme: Hocam ben kizlik zari diktirmistim cok afedersiniz ama cok kasiniyor
   6 07 2015, 23:31 - Kızlık Zarı Diktirme: Neden acaba
   6 07 2015, 23:50 - Jin op dr turgay karakaya: Dikişler iyileşiyor
   7 07 2015, 00:00 - Kızlık Zarı Diktirme: Yani olumsuz bir durum yok degilmi cok korkuyorum olumsuz bir sey olacak diye
   7 07 2015, 08:49 - Jin op dr turgay karakaya: Sorun yok
   7 07 2015, 14:58 - Kızlık Zarı Diktirme: Dikisler iyilesiyor dediniz ama o dikisler kendimi acilacak ipleri hic gormedim ben
   7 07 2015, 15:05 - Jin op dr turgay karakaya: Eriyor
   9 07 2015, 09:35 - Kızlık Zarı Diktirme: Gunaydin cumartesi saat 10 30 da bana randevu vermistiniz kizlik zari diktirmistim kontrole gelecem kontrol icin para öduyormuyuz
   9 07 2015, 09:38 - Jin op dr turgay karakaya: Hayır
   9 07 2015, 09:42 - Kızlık Zarı Diktirme: Tsk ederim
   11 07 2015, 09:31 - Kızlık Zarı Diktirme: Kolay gelsin benim 10 30 da randevum vardi doktor bey yerinizdemisiniz ogleden sonra ucagim varda
   11 07 2015, 10:01 - Jin op dr turgay karakaya: Tabi
   11 07 2015, 10:01 - Jin op dr turgay karakaya: Buyrun gelin
   11 07 2015, 13:43 - Kızlık Zarı Diktirme: Ben bugun muaneye gelmistim de kalici kizlik zari yatirmistim köpru seklinde olmus dedi doktor bey yani tam tutmamis heralde 1 haftaya tamamiyla acilirmi
   11 07 2015, 13:43 - Kızlık Zarı Diktirme: Onu sormayi unuttum da
   11 07 2015, 13:43 - Kızlık Zarı Diktirme: Yani 1 ay dayanmaz mi
   11 07 2015, 13:44 - Kızlık Zarı Diktirme: Ne olur bilgi verin
   11 07 2015, 13:46 - Jin op dr turgay karakaya: Belli olmaz.. tarih yaklalınca bir kontrole daha gelin kanamayacak gibi ise hocamız ek işlem yapar

   Sil
  4. - Kızlık Zarı Diktirme: Ama daha cok var dugun tarihine o zamana kadar acilirmi
   11 07 2015, 13:47 - Kızlık Zarı Diktirme: Sizce
   11 07 2015, 13:48 - Jin op dr turgay karakaya: Şimdiden tahmin zor
   11 07 2015, 13:48 - Kızlık Zarı Diktirme: Anladim tsk ederim
   11 07 2015, 16:32 - Kızlık Zarı Diktirme: 1 hafta icinde iliskiye girsem kanamam olurmu peki
   14 08 2015, 18:49 - Kızlık Zarı Diktirme: Iyi gunler doktor bey ben sizin yaninizda kalici kizlik zari diktirmistim muaneye geldigimde köpru seklinde olmus demistiniz vandan gelmistim her gun bakiyorum hala oyle bir daha gelin demistiniz ne yapabilirim
   14 08 2015, 18:53 - Jin op dr turgay karakaya: Gelin
   14 08 2015, 18:54 - Kızlık Zarı Diktirme: Yani gelmesem iliski esnasinda yine kanama olurmu bu durumda
   14 08 2015, 18:59 - Jin op dr turgay karakaya: Tabi ama garantiye almak için görelim
   14 08 2015, 19:02 - Kızlık Zarı Diktirme: Tamam musait oldugumda en kisa zamanda gelecem tsk ederim
   23 09 2015, 17:55 - Kızlık Zarı Diktirme: Kolay gelsin
   23 09 2015, 17:59 - Kızlık Zarı Diktirme: Kolay gelsin ben daha once sizde kalici kizlik zari diktirmistim ama köprü seklinde olmustu demiştiniz bu arada gerdeğe girdim ve Harika sonuç aldım herşey için ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM HOCAM :))

   Sil
 7. Kızlık Zarı Dikimi Gaziantep: Merhaba
  11 12 2015, 19:19 - Kızlık Zarı Dikimi Gaziantep: İnternetten buldum sizide
  11 12 2015, 21:38 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Buyrun
  11 12 2015, 21:46 - Kızlık Zarı Dikimi Gaziantep: Kusura bakmayin rahatsiz ettim de
  11 12 2015, 21:47 - Kızlık Zarı Dikimi Gaziantep: Turgay karakayasiniz demi
  11 12 2015, 21:47 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Evet
  11 12 2015, 21:48 - Kızlık Zarı Dikimi Gaziantep: Ne doktorunuz siz
  11 12 2015, 21:52 - Kızlık Zarı Dikimi Gaziantep: Cevap vericek misinix
  11 12 2015, 21:52 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Jinekolog
  11 12 2015, 21:53 - Kızlık Zarı Dikimi Gaziantep: Bizim biz sorunumuz var abicim
  11 12 2015, 21:53 - Kızlık Zarı Dikimi Gaziantep: Biz yurta kaliyoz arkadasimizin biri bi hataya mahsuz oldu
  11 12 2015, 21:53 - Kızlık Zarı Dikimi Gaziantep: Ne yapicamizi bilmiyoruz
  11 12 2015, 21:57 - Kızlık Zarı Dikimi Gaziantep: Siz cvp vermiceksizniz galiba tamam biz baska doktorla grs ya aksamalr
  11 12 2015, 22:01 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Sorun nedir
  11 12 2015, 22:03 - Kızlık Zarı Dikimi Gaziantep: Sorun ya arkadasim yanlis hata yapti emin deyiliz
  11 12 2015, 22:03 - Kızlık Zarı Dikimi Gaziantep: Yani o emin deyil yanlis sey yapip yapamdigindan
  11 12 2015, 22:04 - Kızlık Zarı Dikimi Gaziantep: Sevgikisiyle yanlis birsey yasamis
  11 12 2015, 22:04 - Kızlık Zarı Dikimi Gaziantep: Ne yapicamizi bilemedij
  11 12 2015, 22:04 - Kızlık Zarı Dikimi Gaziantep: Nasil hallederis
  11 12 2015, 22:04 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Yanlış =?
  11 12 2015, 22:07 - Kızlık Zarı Dikimi Gaziantep: Biliyoruz
  11 12 2015, 22:07 - Kızlık Zarı Dikimi Gaziantep: Ama nasil anlicayiz
  11 12 2015, 22:09 - Kızlık Zarı Dikimi Gaziantep: Ya allh askina yardim edin bize
  11 12 2015, 22:09 - Kızlık Zarı Dikimi Gaziantep: Kiz aglamaktan bitti resmen
  11 12 2015, 22:10 - Kızlık Zarı Dikimi Gaziantep: Allh belasini versin gerizekahlinin ama iste bizde yardim etmek istiyoz
  11 12 2015, 22:23 - Kızlık Zarı Dikimi Gaziantep: Sizde bize ne yapicamizi soyleseniz
  11 12 2015, 22:58 - Kızlık Zarı Dikimi Gaziantep: En azindan bi resimini gndersek zelenmis mi diye baksaniz olurmu
  11 12 2015, 23:00 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Resim yasak.. muayeneye gelin
  11 12 2015, 23:00 - Kızlık Zarı Dikimi Gaziantep: Ya ama biz antepteyiz
  11 12 2015, 23:00 - Kızlık Zarı Dikimi Gaziantep: İnterneten bulduk bunuda
  11 12 2015, 23:00 - Kızlık Zarı Dikimi Gaziantep: Lutfen bi bakin bidaha asla rahatsiz etmeyiz
  11 12 2015, 23:00 - Kızlık Zarı Dikimi Gaziantep: Baska yerede gidemiyiz

  YanıtlaSil
 8. Merhabalar internetten aldım numaranızı kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı ile ilgili bilgi alabilir miyim ankara'dayım ben bu arada yeriniz var mı varsa nerede?
  27 02 2016, 15:43 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: İstanbuldayız ama havaalanına 10 dakikayız aynı gün geri uçarsınız
  27 02 2016, 15:45 - -: Fiyatı yükseliyor o zaman da
  27 02 2016, 15:45 - -: Peki tşk ederim iyi günler
  27 02 2016, 15:46 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Listeyi inceleyin :

  YanıtlaSil
 9. Merhaba bişey isteyebilir miyim
  22 03 2016, 18:22 - Jin op dr turgay karakaya: Buyrun
  22 03 2016, 18:22 - -: Zar dikim ücretlerini isticektim kızlık zarı dikimi fiyatı
  22 03 2016, 18:24 - -: Dikim olması için önce muayene mi olmak gerekiyo
  22 03 2016, 18:24 - -: Peşin be nakit mi
  22 03 2016, 18:24 - Jin op dr turgay karakaya: Aynı seansta muayene ve dikim yapıyoruz
  22 03 2016, 18:25 - -: Yani 2 bin 150 lira veriyoruz aynı gün içerisinde mi oluyo
  22 03 2016, 18:34 - Jin op dr turgay karakaya:
  22 03 2016, 18:34 - -: Pekii peşin ve nakit olmak zorunda mı
  22 03 2016, 18:34 - Jin op dr turgay karakaya: Kart olur
  22 03 2016, 18:35 - -: Tamam teşekkürler i

  YanıtlaSil
 10. Kızlık zarı diktirmek olayı ve fiyatı ile ilgili konuşmak istiyordum
  17 05 2016, 12:58 - Jin op dr turgay karakaya: Tabi
  17 05 2016, 13:00 - -: Benim bir kız arkadaşım var erkek arkadaşı ile ilişkiye girmiş kızlık zarı bozulmuş diktirmek istiyor tabiri caizse bu işlemler nasıl oluyor
  17 05 2016, 13:01 - Jin op dr turgay karakaya: Listeden seçin :
  17 05 2016, 13:08 - -: Flep yöntemi nedir
  17 05 2016, 13:22 - -: Arkadaşımın ailesi bilmiyor ayrıca bir sıkıntı olurmu muayne falan sigortaya işleniyormu
  17 05 2016, 13:42 - Jin op dr turgay karakaya: Hayır gizli kalır
  17 05 2016, 13:49 - -: Kalıcı olsun istiyoruz kaç TL peki bu?
  17 05 2016, 14:03 - Jin op dr turgay karakaya:
  17 05 2016, 18:29 - -: Bazı görüştüğümüz doktorlar ailenden imza getir veya ailenle gel demelerinin sebebi nedir kız arkadaşım zaten 18 yaşını doldurdu
  17 05 2016, 18:31 - Jin op dr turgay karakaya: 28 senedir zar üzerine çalışıyorum. Reşit olması yeterli
  17 05 2016, 18:31 - Jin op dr turgay karakaya: Aile gerekmez
  17 05 2016, 18:35 - -: Çok teşekkür ederim ben bilgi almak için yazdım size bursadan yönlendirebileceğiniz bir. Doktor varmı?
  17 05 2016, 18:38 - Jin op dr turgay karakaya: Sonuç garantisi açısından istanbul dışı tavsiye etmem.
  17 05 2016, 18:54 - -: Teşekkür
  Adli rapor tutuluyormu bu konuda? Soe
  18 05 2016, 12:21 - -: Soruşturuyomu doktor?
  18 05 2016, 12:48 - Jin op dr turgay karakaya: Hayır
  18 05 2016, 20:46 - -: Biz randevu aldık özelden kıza bu randevu SSK da görünür mü acaba
  18 05 2016, 20:48 - Jin op dr turgay karakaya: Sgk anlaşmalı ise evet
  18 05 2016, 21:06 - -: Peki neye aldığına görünüyor
  18 05 2016, 21:10 - -: Ama şuan işlem yapmadık yinede ailesinin öğrenme ihtimali varmi
  18 05 2016, 21:33 - Jin op dr turgay karakaya: Zannetmem
  18 05 2016, 21:57 - -: Öğrenmek isterlerse nasıl ögrenirler
  24 05 2016, 11:44 - -: Doktor bey
  24 05 2016, 11:44 - -: Arkadaşın zarında 2 yerde yırtık cıktı bunu. Dikim fiyatı nedi
  24 05 2016, 11:44 - -: Nedir
  24 05 2016, 11:45 - Jin op dr turgay karakaya:
  24 05 2016, 11:45 - -: Yırtık dikim fiyatı mi
  24 05 2016, 11:45 - -: Yırtılan kızlık zarı tekrar kanarmı
  24 05 2016, 11:45 - Jin op dr turgay karakaya: Evet.. listeden seçin ?
  24 05 2016, 11:46 - Jin op dr turgay karakaya: Dikim sonrası sonuç garantisi veriyoruz
  24 05 2016, 11:47 - -: Dikilmeden sadece yırtık var bidahaki ilişkide tekrar kanarmı
  24 05 2016, 12:08 - Jin op dr turgay karakaya: Kanamaz tabiki

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Yasal Uyarı : Blogumuza yorum , soru ve dialog gönderirken bu içeriğin diğer ziyaretçiler tarafıncada okunabileceğini göz önünde bulundurarak isim , adres , telefon gibi size özel bilgiler girmekten kaçınınız. Yanlışlıkla gönderdiğiniz veya sonradan vazgeçtiğiniz içeriklerinizi sildirmek için bizi arayınız. Ayrıntılar için " Site kullanım kuralları ve Yasal uyarılar" bölümüne bakınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı bozulduktan sonra adet gecikir mi ?

Kızlık Zarıyla İlgili 5 Önemli Konu , Kızlık Zarı Dikimi , Kalıcı Zar Onarımı , Geçici Dikimler , Himenoplasti