Kızlık Zarı Dikimi Anlaşılır mı ? Jinekolog Dr. Turgay Karakaya

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?
Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ? , kızlık zarının dikilmiş olduğu belli olur mu ? , dikilmiş kızlık zarı erkek tarafından hissedilebilir mi ? , Kızlık zarı dikilince orijinal hale gelir mi ? , Kızlık zarı dikimi kaç sene dayanır ? gibi sorular İstanbul'da 2014 yılında himenoplasti ameliyatı konusunda en fazla sorulan sorulardandır. ( Kızlık zarı dikimi yorumlarını oku )Kızlık zarı dikimi gerek fonksiyon açısından yani cinsel ilişkide kanama ortaya çıkması açısından , gerekse görünüm açısından bekareti bozulmuş bir bayanın mümkün olan en orijinal hale getirilmesi çalışmasıdır. Olayı sadece bir zar dikimi gibi görmeyin bazı durumlarda vajina genişlemiş ise bu sefer kızlık zarı dikimi ve vajina daraltma işlemi aynı anda yapılabilir , yada vajina girişi çok büyük ise çift kat flep konarak kızlık zarı daha sağlam hale getirilebilir. Bu kızlık zarı dikim varyasyonları jinekoloğun tecrübesine bağlı olarak hastaya uygulanır. Mesela kilolu bayanlara çift kat flep daha uygun olurken , zayıf ve dar vajinalı bir bayana çift kat flep yaparsanız cinsel ilişkide kızlık zarı yırtılması çok zorlaşır. Bu ayrıntılara dikkat ederek kızlık zarı dikmek tecrübe gerektirir. Hastanın psikolojisinide göz önünde bulundurursanız , dikişler iyileştikten sonra doğal görünümlü orijinal bir kızlık zarı elde etmenin ne kadar önemli olduğunuda anlarsınız. Bu yazımda kızlık zarı hakkında bilgiler veriyoruz ve öncelik sıramıza göre sizden gelen sorularıda dikkate alarak konular halinde ele alıyoruz.
Bize telefonla ulaşarak sorular sormak isterseniz İstanbuldaki jinekolog muayenehanemize ulaşmak için 0212 227 5519 sabit turktelekom numaramız , 0532 221 3007 Turkcell cep telefonumuz ( WhatsApp , SMS , Viber gibi iletişimlerinizde bu hattımızı kullanın ) 0542 215 7274 Vodafone hattımız , 0532 441 9825 Turkcell hatlarımızı gece gündüz arayabilirsiniz , genelde kıdemli asistanım Esra hanım telefona bakıyor , yumuşak ses tonu ve humanist yaklaşımları sizi rahatlatacaktır. Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya bildiriyor.

** Kızlık zarı dikimi yorumlarını oku , yorum yaz ( isimsiz yorum yazmak için "yorumlama biçimi" olarak "anonim" i seç )

Jin. Op. Dr. Turgay Karakaya Bilgileri :


1- Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya kimdir ?
www.drturgaykarakaya.com

3- Google+ üzerinden ulaşın : plus.google.com/+turgaykarakaya/posts
4- Facebookta arkadaş olun, her an bişiiler sorabilirsiniz hem : www.facebook.com/turgay.karakaya.507
5- Twitter'den ekle: twitter.com/jinekologdr ( Onbinlerce takipçi )
6- E-mail atın: jin.op.dr.turgay.karakaya@gmail.com
7- WhatsApp'tan mesaj yazın, anında cevap alın: 0532 221 3007
8- Kürtaj hakkındaki yazılarımı okuyun :

9- Kızlık zarı dikimi hakkındakiler :

www.kizlikdikim.com
10- Randevu alarak gelin :
0212 227 5519 ( Turktelekom )
0532 221 3007 ( Turkcell ) - WhatsApp , Viber , SMS bu hatta var.
0532 441 9825 ( Turkcell )
0542 215 7274 ( Vodafone )
11- Skype üzerinden arayın veya mesaj yazın : Skype kullanıcı adı: " dr.turgay.karakaya "
12- FUE yöntemi kalıcı saç ekimi fiyatları için:
www.sacekimiavrupa.com
13- instagramda takip et : instagram.com/drturgaykarakaya
14- Youtube.com'da videolara bakın : http://www.youtube.com/watch?v=gXu6cNETA5A

Kızlık zarı dikimi fiyatı


Kızlık zarı dikimi fiyatları 2014 yılında İstanbul'da genellikle .... lira seviyelerinden başlar , birçok kızlık zarı dikimi yapan yerlerde .... liaraya kadar çıkabilmektedir , geçici kızlık zarı dikimi ve kalıcı kızlık zarı dikimi genelde aynı fiyata uygulanır , ama son zamanlarda çok tercih edilemeye başlanan flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi + vajina daraltma ameliyatı ise İstanbul'da .... tl ile .... TL arasına yapılır. Bu olması gereken rakamların çok üzerinde kızlık zarı dikimi ücreti isteyenlerde yok değildir ,  neden yüksek ücret ödeyesiniz.

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?


Merak etmeyin tama yakın oranda anlaşılmaz , özellikle flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi yapıldığında adeta bakirelik günlerinize geri dönmüş gibi olursunuz. Peki nasıl oluyorda anlaşılmıyor , isterseniz birazda ona değinelim : kızlık zarı dikimi flep yöntemi ile yapıldığında 1 ay kadar cinsel ilişkiye girmeniz yasaktır , bunun sebebi dikişlerin iyileşmesi ve dikiş izlerinin tamamen kaybolması içindir. 1 aydan sonra ise ne zaman isterseniz cinsel ilişkiye girebilirsiniz , isterseniz 1 ay sonra isterseniz 10 yıl sonra farketmiyor. Cinsel ilişkide penis vajinadan 2 cm kadar sokulunca kızlık zarına dayanır ve daha ileri gidilirse kızlık zarı gerilerek yırtılır ve kızlık zarının üzerindeki damarlarda parçalanacağı için kızlık zarı kanaması ortaya çıkar.

** Kızlık zarı dikimi yorumlarını oku , yorum yaz ( isimsiz yorum yazmak için "yorumlama biçimi" olarak "anonim" i seç )

Kalıcı kızlık zarı dikimi 


2014'te kızlık zarı dikiminde en fazla tercih edilen metod flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimidir. Geçici kızlık zarı dikiminden ne üstünlüğü vardır ? neden binlerce kadın kalıcı kızlık zarı dikimi istiyor :

1- Kalıcı kızlık zarı dikiminde zaman sınırlaması yoktur , diktirdikten sonra yıllar geçse bile bekaretiniz korunur , cinsel ilişkide mutlaka kanama olur.
2- Orijinal kızlık zarına en yakın kızlık zarı dikimi kalıcı kızlık zarı dikimidir , o yüzden dikilmiş olduğu anlaşılmaz.
3- Haraket kısıtlaması yoktur , kızlık zarı diktirdikten hemen sonra masadan kalkıp yürüyüp işinize gücünüze geri dönebilirsiniz. Sadece aşırı bacak açmalı egzersizler sakıncalı olabilir.

Geçici kızlık zarı dikimi


En eski kızlık zarı dikimi metodu geçici kızlık zarı dikimidir. Hatta binlerce yıldır yapılıyor desem inanmazsınız ama doğru. Buna karşılık artık günümüzde pek uygulamıyoruz . Bunun sebebide çok daha üstün bir dikime metodu olan flep yönteminin geliştirilmiş olmasıdır. Geçici kızlık zarı dikiminde eski ve yırtılmış olan kızlık zarı kanatları birbirine tutturulur ve sadece 2 gününüz vardır , o süre içinde cinsel ilişkiye girerek kızlık zarı kanaması elde edebilirsiniz , ama daha fazla gecikirseniz kızlık zarı dikiminiz kendiğinden bozulabilir.

Flep yöntemi


İstanbul'da 2014'te en popüler kızlık zarı dikimi metodu flep yöntemidir , sanıyorum 2015 yılındada yine flep yöntemi revaşta olacak. Flep yöntemi kızlık zarı dikiminde temel prensip kızlık zarı histolojik yapısı ile tamamen aynı olan vajina dokusundan kaldırılan ince bir mukoza tabakasının kızlık zarı halkasına dikilmesidir. Böylece gerçeği ile aynı özelliklere ve fonksiyona sahip yeni bir kızlık zarı elde edilir. Flep yöntemi kızlık zarı yapay bir kızlık zarı değildir , orijinali ile nerdeyse aynıdır.

** Kızlık zarı dikimi yorumlarını oku , yorum yaz ( isimsiz yorum yazmak için "yorumlama biçimi" olarak "anonim" i seç )

Kızlık zarı nasıl dikilir ?


1- Hastanın kabülü ve ön gürüşme
2- Kızlık zarı muayenesi yapılması ( Bekaret testi )
3- Muayene sonucu kız olmadığının belirlenmesi üzerine kızlık zarı dikimi kararı verilmesi
4- Kızlık zarı dikiminin nasıl yapıldığının şekil çizerek anlatılması
5- Hastanın dikim odasında jinekolojik masaya yerleşmesi
6- Vajina girişinin lokal anestezik ilaçlarla uyuşturulması , böylece dikim esnasında acı çekmemenizin sağlanması
7- Vajina yan duvarından ince bir flep tabakasının kaldırılması ve kızlık zarı ringine dikilmesi
8- Hastanın masadan kalkarak yürüyerek aynı gün işine gücüne geri dönmesi

Kızlık zarı dikimi sonrası


Acaba kızlık zarı dikiminden sonra nelere dikkat etmek gerekiyor , flep yöntemi sonrası dönem :

1- 10 gün süre ile denize , havuza girmeyin , banyonuzu ayakta duş şeklinde yapın.
2- 10 gün süre ile aspirin benzeri kan sulandırıcı ilaçlar kullanmayın
3- 1 ay süre ile cinsel ilişkiye girmeyin.
4- 1 ay süre ile aşırı bacak açılmasını  gerektiren antrenmanları yapmayın.
5- 1 ay süre ile ata ve bisiklete binmeyin.

Kızlık zarı hakkında bilgi


Kızlık zarı latince adı himen olan ve vajina girişinden yaklaşık 2 cm kadar içeride bulunan anatomik bir bariyerdir. Cinsel hayat öncesi dönemde mikropların dış ortamdan rahme ulaşmasını engeller , adeta bir ambalaj gibi cinsel organların kullanılmadığını gösterir. İlk cinsel ilişki ile yırtılır ve büzülerek vajina duvarlarına doğru çekilir , artık kendi kendine iyileşmesi söz konusu olmaz.

** Kızlık zarı dikimi yorumlarını oku , yorum yaz ( isimsiz yorum yazmak için "yorumlama biçimi" olarak "anonim" i seç )

Kızlık zarı zedelenmesi


Kızlık zarı zedelenmesi 2014 yılında çok soruluyor , özellikelde erkek arkadaşı ile sürtünme şeklinde cinsel ilişki provası yapan bayanlarda günün birinde büyük olasıkla kızlık zarı zedeleniyor ve hatta yırtılıyor , zira her sürtünmede tamasın dozu biraz daha arttırılıyor ve artık penis kızlık zarına bir şekilde takılarak onu tamamen veya kısmen yırtıyor. Kızlık zarı zedelenmesinde geri dönüşü olmayan kızlık zarı yırtılması olup olmadığını ancak kızlık zarı muayenesi sonucu anlayabilirsiniz. Lütfen bana kızlık zarı resmi çekerek whatsapp'tan atmayınız , kanunlar gereği herhangi bir resim kabul edemiyoruz ve direkt reddediyoruz . Tek çare kızlık zarı muayenesidir.

Kızlık zarı kendini yeniler mi ?


Yenilenmez , insan vucüdünda birçok doku kendiliğinden yenilenmesine rağmen ilginçtir kızlık zarı asla yenilenmiyor , kızlık zarı üzerinde küçük bir yırtık bile olsa ya o şekilde yırtık kalıyor veya kısa sürede yırtık büyüyerek bekaret tamemen bozuluyor.

Kızlık zarı esnek okursa ?


İstanbul'da bu sene yani 2014 yılında başvuran birçok esnek kızlık zarı sahibi bayanlar genellikle bize flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi için başvurdurlar . Esnek kızlık zarı ortada tek delikli kızlık zarı çeşidinin abartılı versiyonudur. Cinsel ilişkide penis geniş olan orta delikten içeri girip vajinaya ulaşabilir , bu arada kızlık zarı içten ayrışmaya uğrar ve kanama ortaya çıkmaz. Kızlık zarının bozulmuş olmasına rağmen kanamaması kadın erkek ilişkilerinin başlangıcından yara almasına sebebiyet verebilir. Esnek kızlık zarı flep yöntemi ile normal kızlık zarı haline çevirilebilir.

Kızlık zarı rengi , yapısı 


Kızlık zarı pembe renkli ve son derece ince yapılı narin bir doku plikasıdır. Kızlık zarı yapısı histolojik olarak vajina yapısı ile aynıdır.

** Kızlık zarı dikimi yorumlarını oku , yorum yaz ( isimsiz yorum yazmak için "yorumlama biçimi" olarak "anonim" i seç )

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın hastalıkları ve doğum Uzmanı

0212 227 5519 ( Turktelekom )
0532 221 3007 ( Turkcell ) - WhatsApp , Viber , SMS bu hatta var.
0532 441 9825 ( Turkcell )
0542 215 7274 ( Vodafone )
Mezuniyet Cerrahpaşa tıp fak 1983

Yorumlar

 1. Hocam yılbaşında size kızlık zarı diktirdim , şu ana kadar herşey yolunda , bu gece cinsel ilişkiye gireceğim nışanlımla kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ? Erkek tarafınca kızlık zarımın dikilmiş olduğu belli olur mu ? Özel birşey gerekirmi karanlıkta sevişmek gibi

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hiç merak etmeyin , hatta kızlık zarı dikimi yapıldığını aklınıza bile getirmeyin , hiç sorun çıkmayacak , hiç heyecan yapmayın , rahat rahat ilişkinize girin. Daha önce hiç cinsellik yaşamamış gibi davranın. Asla sorun çıkmaz , tamamen doğal olun , özel bir ortam gerekmez , siz nasıl isteseniz öyle cinsellik yaşayın.

   Sil
 2. Dr turgay bey , en az 3 ayrı kişi sizi önerdi kızlık zarı dikimi için en iyi jinekolog sizmişsimiz .... benim en büyük endişem kızlık zarının dikilmiş olduğunun anlaşılmasından korkuyorum , siz yazılarınızda kızlık zarı dikimi belli olmaz anlaşılmaz yazmışsınız inanmak istiyorum hocam gerçekten anlaşılmazmı ?

  YanıtlaSil
 3. Slam ben kalıcı kızlık zarı dikimimi flep yöntemi ile yaptırmak istiyorum , para önemli değil kızlık zarı dikimi anlaşılmasın yeter dileyin benden ne dilerseniz o gecenin sabahını sağ olarak görürsem başardım demektir hocam ne olur en iyisi neyse o şekilde dikin benim kızlığımı orijinal olsun

  YanıtlaSil
 4. Dr bey kızlık zarı diktirme fiyatlarınız nedir ? Kalıcı flep + vajina daraltma yaptırmayı düşünüyorum . Kızlık zarı dikildiği anlaşılır mı ?

  YanıtlaSil
 5. Hocam erkek arkadaşla bişeyler yaşadık tam girmedi ama kan geldi , kızlık zarım yırtılmışmıdır ? Bekaretim bozulmuşsa kızlık zarı dikimi fiyatı nekadardır ?

  YanıtlaSil
 6. Hocam merhaba, yakin bir arkadasim size gecen hafta kizlik zarini diktirdi dunde kontrole geldi bi sorun yokmus suan. Bizde o arkadasimin durumuna gore şehir disindan iki kisi gelmeyi dusunuyoruz ancak kafamiza takilan bi soru var. Arkadasima operasyonu anlatirken yuzden seksen garanti vermissiniz sitenizde kesinlikle garantili yaziyor. Bunu aciklayabilirmisiniz ?

  YanıtlaSil
 7. Merhaba, flep yöntemi kalıcı kızlık zarı yüzde 100 garantilidir. Gerek doğumsal orijinal kızlık zarı gerekse flep kızlık zarı cinsel ilişkide yırtılınca kanama yapar , ama cinsel ilişkide gerek erkeğe bağlı sebeplerle gerekse kadından kaynaklanan sebeplerle %10 - 15 ihtimalle tam birleşme olmayabilir bu durumda kızlık zarı kanamasıda olmaz. Siz doğal davrandıkran sonra , erkekte görevini yaptıktan sonra mutlaka kızlık zarı yırtılır ve kanama olur merak etmeyin

  YanıtlaSil
 8. Hocam kızlık zarı dikimi anlaşılır mı diye çok merak ediyorum. Haftaya size dikim için esra hanım asistanınızdan randevu aldım. Sizi çok tavsiye ettiler , esra hanımda kesinlikle kızlık zarının dikilmiş olduğu anlaşılmaz dedi ama sizdende duymak istiyorum rahatlamak için

  YanıtlaSil
 9. Hocam merhaba; 10. Yorumda arkadasimin bahsettigi kisi benim size 2 agustosta himenoplasti yaptirdim. 8 agustosta kontrole geldim bu sorun yok dediniz. Bugun yani 14 agustosta regl oldum. Simdi bir kac sorum olacak (sorularimi burdan sormamin sebebi arastirma yapan arkadaslarinda aklindaki sorularin aydinlanmasi) oncelikle regl olmam dikislerin tutma durumunu etkilermi? Diğer sorum himenoplasti olusumdan tam bir ay sonra nisanlimla birlikte olmaya karar verdik. Bir ay sonra kesin olarak iyilesmis olurmuyum ve kesin kanamam olur mu?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba ,
   Adet görmek kızlık zarı dikiminde sorun olmaz, kalıcı kızlık zarı dikimi genellikle 1 ayda iyileşir . Bir kere daha kontrole gelirseniz dahadagarantiye almış olursunuz. Kızlık zarı iyileştikten sonra mutlaka kanama olur

   Sil
  2. net üstünde araştırma ile buldum face den ekledim aklımda ki tedirginlik durmuyor ben daha önce tecavüze uğradım ve hayatımın hiç bir aşamasında dillendirmedim sakladım bu yüzden erkek arkadaşı dahi edinmeyip erkeksi yaşadım ailemin baskısıyla nişanladılar bu yaz düğün olacak, fakat hiymenoplasti yapmam gerekiyor fiyatta yardımcı oluyor musun ve bu flep hymenoplasti ilk gece de erkek tarafından anlaşılır ve kanama olacağına garanti verebiliyor musunuz ???

   Sil
 10. Hocam canım hocam büyük gün bugündü 3 ay önce flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi yapmıştınız bana bugün cinsel ilişkiye girdim tek kelime ile on numara oldu. Çok mutluyum numaranızı sildim kanıt kalmasın diye ancak burdan isimsiz yazıyorum , ilk sizinle hatta tek sizinle paylaşıyorum ve burda unutuyorum herşeyi.

  YanıtlaSil
 11. Doktor turgay bey kızlık zarı dikimi fiyatınız en son kaç paradır. Mutlaka size geleceğim para biriktiriyorum az kaldı hocam , kime sorsam size diktirmiş ve hepsi çok memnun inşallah benimkide iyi olacak atlatacağım bu günleri sayenizde . Bir bira içtim efkarlandım hocam size yazıyorum kimselere diyemiyorum derdimi

  YanıtlaSil
 12. Kızlık Zarı Muayenesi: Iyi günler Turgay Bey kızlık zarı muaynesi yasal mıdır? Her kadın dogum uzmanı muayene edebilirmi?
  11 12 2015, 10:31 - Jin op dr turgay karakaya: Yasaldır
  11 12 2015, 10:31 - Jin op dr turgay karakaya: Edebilir
  11 12 2015, 10:39 - Kızlık Zarı Muayenesi: Bana adliyeden rapor cıkarman gerekiyor dendi gerek var mı?
  11 12 2015, 11:02 - Jin op dr turgay karakaya: Hayır. Bize gelin muayene ederiz
  11 12 2015, 11:07 - Kızlık Zarı Muayenesi: Ya ben yaz tatillerinde gelebiliyorum olmadı o zamana kalır artık. Tesekkur ederim
  11 12 2015, 11:10 - Jin op dr turgay karakaya: Ok

  YanıtlaSil
 13. Mrb daha önce sizden Flep yönteminin açıklamasını almıştım ben
  27 02 2016, 13:22 - -: Bununla alakali korkuları m var garantimi?
  27 02 2016, 13:22 - -: Ve kızlık zarı dikimi anlasilirmi
  27 02 2016, 13:23 - -: Ve amaliyat zor ağrılı mi geçiyor sonrasında kendim donebilirmiyim yanlız .sonrasında ağrı sizi olcakmis acaba
  27 02 2016, 14:07 - -: Birde kimlik bilgilerimizi vermemiz gerekiyormus?
  27 02 2016, 14:07 - -: Gerekiyormu
  27 02 2016, 15:41 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Garantilidir
  27 02 2016, 15:41 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Anlaşılmaz
  27 02 2016, 15:41 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Ağrı olmaz vajinayı uyuşturuyoruz
  27 02 2016, 15:41 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: 30 dakika sürer ve yürür gidersiniz
  27 02 2016, 15:43 - -: Sonrasinda
  27 02 2016, 15:44 - -: Ağrı acı fazla olurmu
  27 02 2016, 15:44 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Hayır
  27 02 2016, 15:44 - -: Kimlik bilgileri kayıt olmak zorundamk
  27 02 2016, 15:44 - -: Belden uyusturulmasi daha mı acısı z olur
  27 02 2016, 15:44 - -: Kimlik bilgileri kayıt olacakmi
  27 02 2016, 15:45 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Özel muayenehaneyiz full gizli kalır
  27 02 2016, 15:45 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Yaş?
  27 02 2016, 15:45 - -: 31
  27 02 2016, 15:45 - -: Yanlız ben kayıt yaptirmadan
  27 02 2016, 15:45 - -: İstiyorum mumkunmu
  27 02 2016, 15:46 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Tabiki mümküm zaten reşitsiniz
  27 02 2016, 15:46 - -: Oke bana tl fiyat vermistnz
  27 02 2016, 15:46 - -: Bu nezaman a kadar gecerli
  27 02 2016, 15:46 - -: Mart yada nisan gibi gelicm ins
  27 02 2016, 15:47 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Geçerlidir
  27 02 2016, 15:47 - -: Tamam ben sizi daha sonra arycm
  27 02 2016, 15:47 - -: Tsk ederim
  27 02 2016, 15:48 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Ok

  YanıtlaSil
 14. Merhaba kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?
  22 03 2016, 19:00 - Jin op dr turgay karakaya: Buyrun
  22 03 2016, 19:01 - -: Bişey daha sormak istiyorum günlerdir aklımda doktorada gidemem
  22 03 2016, 19:01 - Jin op dr turgay karakaya: Tabi
  22 03 2016, 19:03 - -: Erkek arkadaşımla bişeyler yaşadık ön sevişme gibi düşünün ellerini çok kullandı bişey yoktu eve gittim falan kan gelmiş bu şekilde zarın bozulma ihtimali var mı
  22 03 2016, 19:36 - Jin op dr turgay karakaya: Evet
  22 03 2016, 19:37 - -: Peki dikim işlemi
  22 03 2016, 19:37 - -: Nasıl oluyor
  22 03 2016, 19:37 - -: Ne kadar sürüyor
  22 03 2016, 19:37 - -: Ne kadar kalıcı
  22 03 2016, 19:37 - -: Ücreti nedir
  22 03 2016, 19:37 - Jin op dr turgay karakaya: 30 dak sürer
  22 03 2016, 19:37 - Jin op dr turgay karakaya: Sonsuz süreli kalıcıdır
  22 03 2016, 19:38 - -: Bozulmuş mudur kesin?
  22 03 2016, 19:39 - Jin op dr turgay karakaya: Muayede kesinleşir
  22 03 2016, 19:39 - -: Randevu için aramamız gerekiyor sanırım
  22 03 2016, 19:40 - Jin op dr turgay karakaya: Evet veya burdan veririz
  22 03 2016, 19:40 - -: Peki arıyacağım ben sizi teşekkürler
  22 03 2016, 19:41 - Jin op dr turgay karakaya: Ok

  YanıtlaSil
 15. Doktor bey bir sey sorcam ben bir arkadasima Bakü'de flep kalici kizlik zari yaptircam fakat bunun gecicimi kalici mi olduğunu nasil anliyabilirim.? Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?
  24 05 2016, 11:17 - -: Yani fleps parasi verip geçici yaparsa bunu anliyabilir miyim ?
  24 05 2016, 11:26 - Jin op dr turgay karakaya: Siz anlayamazsınız
  24 05 2016, 11:26 - Jin op dr turgay karakaya: İstanbula gelin burda garantili yapalım?
  24 05 2016, 11:28 - -: Kizin pasportu yok yoksa gelcektim sizin yaniniza
  24 05 2016, 11:29 - -: Ameliyati izliycem sanırım ikisi arasindaki farki gösteren bir resim bulamaz miyim
  24 05 2016, 11:31 - Jin op dr turgay karakaya: Siz anlayamazsınız
  24 05 2016, 11:31 - -: Teşekkürler

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Yasal Uyarı : Blogumuza yorum , soru ve dialog gönderirken bu içeriğin diğer ziyaretçiler tarafıncada okunabileceğini göz önünde bulundurarak isim , adres , telefon gibi size özel bilgiler girmekten kaçınınız. Yanlışlıkla gönderdiğiniz veya sonradan vazgeçtiğiniz içeriklerinizi sildirmek için bizi arayınız. Ayrıntılar için " Site kullanım kuralları ve Yasal uyarılar" bölümüne bakınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı bozulduktan sonra adet gecikir mi ?

Kızlık Zarıyla İlgili 5 Önemli Konu , Kızlık Zarı Dikimi , Kalıcı Zar Onarımı , Geçici Dikimler , Himenoplasti