Kızlık Zarı Dikimi 2014 Temmuz 31

Kızlık zarı dikimi
Kızlık zarı dikimi 2014 yılında İstanbul , Ankara ve İzmir gibi büyük şehirlerde .... tl gibi taban fiyatla .... tl arası değişen ücretlendirme bandında gerçekleştirilen bir ameliyattır. Tıbbi adı himenoplasti olan bu jinekolojik girişim İstanbul'da artık vakum küretajdan bile fazla yapılır oldu. ( Kızlık zarı dikimi hakkındaki yorumları okuyun ) Hani insan derya toplum kültürleniyor , bilinçleniyor , insan hakları ve kadın erkek eşitliği gelişiyor gibi söylemlerde bulunurya , aslında süreç nerdeyse tersine işliyor , ben nerden baksanız 31 yıldır flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimiyorum ve 2014 yılındaki talebi hiç birzaman görmedim. Ayrıca şunuda söyleyeyim , kızlık zarı dikirmek istiyorsunuz ama 2 üniversite bitirdiniz , 3 yabancı dili ana diliniz gibi konuşuyor olabilirsiniz , utanmanıza gerek yok , İngiltere'den ekonomi profesörü hastamız bile oldu , evet yanlış duymadınız 33 yaşında prof. bayan İngilterede çok pahalı diye uçağa atladı ve geldi İstanbul'a , bize kızlık zarı diktirdi ve geri döndü. Buna benzer birçok örnek var , zira bana birçok hasta isimsiz email atıyor veya WhatsApp tan yazıyor , doktor bey ben 46 yaşındayım kızlık zarı diktirmeye utanıyorum , hocam ben iş güç kariyer sahibiyim , diye yazan çok oluyor , hepside gelip kızlık zarlarını diktiriyorlar , bu en doğal hakkınız. Utanmaya gerek yok. Buna karşılık kızlık zarı dikiminde büyük çoğunluk 18- 30 yaş arası ve üniversite öğrencilerinden oluşuyor. Ben bunu bir arınma olarak görüyorum. Eski ilişkiden kalan tüm izleri silmek , aşk hayatında beyaz bir sayfa açmak gibi düşünün.
Bu yazımızda kızlık zarı dikimi konusunda birçok ayrıntıya giriyoruz ,
Konuyu derinleştirmeden önce isterseniz kızlık zarı diktirmeye karar vermiş bir bayanın nelere dikkat etmesi gerektiğini söyleyelim , heyecanla , telaşla adımlar atarak yanlış yollara sapmanız , patika yollara girmeniz hoş olmaz , o yüzden önce herşeyi bilin sonra kafanızdaki karar dahada netleşecektir. İşte size kızlık zarı diktirmeden önce bilmeniz gereken konuların en başında gelen birkaç önemli mevzu :

1- Kızlık zarı dikiminde gizlilik :
Sanıyorum dünya üzerinde himenoplasti kadar gizliliğin önemli olduğu bir cerrahi müdahale yoktur , ondan sonrada zaten kürtaj gelir. Kızlık zarı diken yerleri incelediğinizde jinekolog hizmeti veren yüzlerce .... ... ve .... .... gibi sağlık tesisleri ve .... muayenehaneleir olmasına rağmen kızlık zarı diken doktor sayısı son derece azdır , bunun sebebi hem bu sanatsal yaklaşımlı ameliyatın özel bir el becerisi gerektirmesi, hemde sonuç garantisi ve gizlilik ilkesidir. Kızlık zarı diken ..... .... ve .... .... nerdeyse tamamı ... anlaşmalı olduğu için yapılan tüm işlemleri ve başvuruları ... ya bildirme zorunlulukları vardır , dolayısı ile size yapılacak olan himenoplasti .... .... aynan yansır. Buna karşılık özel jinekolog muayenehaneleri ... anlaşmalı olmadıkları için böyle bir gizlilik hilal riski yoktur. Bunun dışında sizin hakkınızda bilgi almak isteyen yakınlarınıza veya 3. şahıslara kesinlikle bilgi verilmez.

2- Kızlık zarı dikiminde sonuç garantisi :
İşte en can alıcı noktaya geldik değilmi ? kızlık zarı dikimi yaptırdınız , ama acaba cinsel ilişkiye girince kanama olacakmı , yani dikilmiş kızlık zarı cinsel ilişkide görevini harfiyen yerine getirecekmi ? , kızlık zarı diktirmeyi düşünenlerin kafalarındaki en büyük soru işareti sanıyorum budur , ama düz mantıkla bile düşünseniz sonuca ulaşırsınız , dikilmiş kızlık zarı gerdek gecesi kanamayacaksa binlerce bayan kızlık zarını neden diktiriyor değilmi ? yanı kısacası siz gönlünüzü ferah tutun özellikle flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi sizi büyük ihtimalle istediğiniz sonuca ulaştıracaktır.

3- Kızlık zarı dikiminde orijinallik :
Kızlık zarı dikimindeki nihai hedef cinsel ilişkiye girince kızlık zarı kanaması ortaya çıkması olsada dikilen kızlık zarının doğal görünümlü olması ve hastaya tamamen orijinal hissettirmesi hastanın özgüveni açısından çok önemlidir. Kızlık zarı dikerken dikkat edilmesi gereken sadece kanama garantisi vermek değil , dikişler iyileştikten sonra elde edilmesi gereken doğal yapıdır.

Hepsi bu değil tabiiki , kızlık zarı dikimi hakkında en az 15 konu başlığı daha var , hepsini bu yazımızda bulabilirsiniz , alt paragraflara göz gezdirin. Kızlık zarı diktirme konusunda kararınızı verdiniz ama acaba hangi jinekoloğa gitsem diye karar veremiyorsanız , tamam gelin ben iyiyim desem şimdi bana inanmayacaksınız :) peki ozaman açın google'ı ve yazın " kızlık zarı diken en iyi doktor " diye , çıkan listeye bakın  ,
Kızlık zarı dikimi konusunda bize telefonlada ulaşıp birçok soru soruyorlar , hergün 150 civarı telefon alıyoruz , sizde arayabilirsiniz gece gündüz , cumartesi , pazar farketmez 0212 227 5519 Sabit turktelekom hattımız , 0532 221 3007 Turkcell ( WhatsApp , Viber . SMS bu hatta aktif ) , 0542 215 7274 Vodafone , 0532 441 9825 Turkcell  hatlarımızdan bize ulaşabilirsiniz , telefonlara genelde kıdemli asistanım Esra bakıyor , merak etmeyin konuya full hakimdir, tüm sorularınıza cevap verebilir veya sıkıştığı zaman telefonu bana bağlayabilir , yumuşak ses tonu sizi rahatlatacaktır. Hastalarım Esra'yı çok seviyorlar. Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya bildiriyor.

** Kızlık zarı dikimi hasta yorumlarını oku , isimsiz yorum bırak ( isimsiz yorum yazmak için "yorumlama biçimi" olarak "anonim" i seç )

Jin. Op. Dr. Turgay Karakaya Bilgileri :


1- Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya kimdir ?
Bulvar cad no2 kat2 Zeytinburnu İstanbul
3- Google+ üzerinden ulaşın : plus.google.com/+turgaykarakaya/posts
4- Facebookta arkadaş olun, her an bişiiler sorabilirsiniz hem : www.facebook.com/turgay.karakaya.507
5- Twitter'den ekle: twitter.com/jinekologdr ( Onbinlerce takipçi )
7- WhatsApp'tan mesaj yazın, anında cevap alın: 0532 221 3007
8- Kürtaj hakkındaki yazılarımı okuyun :

9- Kızlık zarı dikimi hakkındakiler :

10- Randevu alarak gelin :
0212 227 5519 ( Turktelekom )
0532 221 3007 ( Turkcell ) - WhatsApp , Viber , SMS bu hatta var.
0532 441 9825 ( Turkcell )
0542 215 7274 ( Vodafone )
11- Skype üzerinden arayın veya mesaj yazın : Skype kullanıcı adı: " dr.turgay.karakaya "
12- FUE yöntemi kalıcı saç ekimi fiyatları için:
13- instagramda takip et : instagram.com/drturgaykarakaya
14- Youtube.com'da videolara bakın : http://www.youtube.com/watch?v=gXu6cNETA5A

Kızlık zarı dikimi fiyatı


İstanbul'da 2014 yılında Ağustos başlarında kızlık zarı dikimi fiyatları yaklaşık olarak .... lira fiyat seviyelerinden başlar ve .... lere kadar çıkabilir , bazı jinekologlar çok daha yüksek fiyata bu işe yaparlar , ama burada üstüne basarak vurgulamak istediğim tecrübedir , kızlık zarı dikiminde sonuç garantisi aranacaksa tecrübeye ve jinekoloğun el becerisine bakmak gerekir.

Kızlık zarı nasıl dikiliyor ?


Kızlık zarı dikimi yani himenoplasti ameliyatı yaklaşık 25 dakika süren jinekolojinin en risksiz operasyonudur . Lokal anestezik ilaçlar kullanıldığı için dikim esnasında herhangi bir acı veya ağrı hissetmezsiniz. Dikim işemi bittiğinde ise masadan kalkarak yürüyüp gidebilirsiniz . Kızlık zarı dikimi 2 farklı metodla yapılabilir , kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi ve geçici kızlık zarı dikimidir. Ayrıntıları takip eden paragraflarda veriyoruz.

** Kızlık zarı dikimi hasta yorumlarını oku , isimsiz yorum bırak ( isimsiz yorum yazmak için "yorumlama biçimi" olarak "anonim" i seç )

Kalıcı kızlık zarı dikimi


Himenoplasti yani kızlık zarı diiminde en fazal tercih edilen ve en garantili olan yöntem kalıcı kızlık zarı dikimidir. Flep yöntemi olarakta anılır. Flep denmesinin sebebi vajina yan duvarlarından kaldırılan ince bir flep tabakası ile gerçekleştirilmesidir. İşte size safha safha kalıcı kızlık zarı dikimi yöntemi :

1- Kızlık zarı muayenesi ( Bekaret testi )
2- Bekaretin bozulmuş olduğunun tespiti ile kızlık zarı dikimi planının şekil çizilerek hastaya anlatılması.
3- Hastanın kızlık zarı dikimi için jinekolojik masaya yerleşimi
4- Vajina girişinin dezenfekte edilmesi ve lokal anestezik ilaçlarla işlem yapılacak olan bölgenin uyuşturulması
5- Vajina duvarından kalıdırlan ince bir flep tabakasının kızlık zarı ringine dikilmesi ve bir ucunun vajinadaki orijinal yerinde sabit bırakılması.
6- Kilolu ve/veya vajinası genişlemiş bayanlara karşı duvardan bir flep daha kaldırılarak çift kat flep uygulanması.
7- Kızlık zarı dikimi sonrası hastanın masadan kalkarak yürüyüp gündelik hayatına aynı gün geri dönmesi.

Geçici Kızlık zarı dikimi


Kızlık zarının geçici olarak dikilmesi zorda kalmadıkça tercih edilen bir yöntem değildir , genelde fazal vakti olmayan ve birkaç gün içinde cinsel ilişkiye girecek olan bayanların tercihidir. Metod olarak eski ve yırtılmış kızlık zarı kanatları birbirine dikilir ama çok sağlam olmaz , zira kızlık zarı yırtıldıktan sonra büzülür ve nerdeyse kaybolur , bu yüzden geçici kızlık zarı dikimi yaptırdıysanız 3 günde fazla garanti alamazsınız . Sonrasında kendiliğinden açılabilir. Buna karşılık geçici kızlık zarı dikiminde tek avantaj , flep yönteminde olduğu gibi bir iyileşme dönemi olmaması , hatta dikildiği gün bile cinsel ilişkiye girildiğinde kızlık zarı kanaması olmasıdır.

Flep yöntemi


Kalıcı kızlık zarı dikiminin cerrahi metodu flep yöntemidir , vajina duvarından kaldırılan ince bir flep tabakasınının serbest ucu kızlık zarı halkasına dikilir ve diğer ucu vajinadaki duvarda sabir bırakılır , böylece yeni oluşturulan kızlık zarı üzerindeki damarlarda sürekli bir kan akımı sağlanmış olur. Cinsel ilişkide penis darbesi ile kızlık zarı patladığı zaman üzerindeki kan damarlarıda yırtılır ve kızlık zarı kanaması ortaya çıkar.
Benimde 30 yıllık tecribelerim size flep yöntemini tavsiye etmemi söylüyor.

Esnek kızlık zarı


Öncelikle bir avantaj gibi görünen ama ciddi bir ilişkide kızlık zarı kanaması ortaya çıkmadığı için yanlış anlamalara yol açan bir durumdur esnek kızlık zarı . Yaklaşık olarak toplumda bayanlarda %5 oranında rastlanır. Peki esnek kızlık zarı nasıldır ? , gerçekten esnek , lastik gibimidir ? Hayır değildir , aslında ortada tek delikli kızlık zarı çeşidinin bir varyasyonudur . Yani ortadaki adet kanının geçmesine yarayan delik olması gerekenden daha büyüktür ve cinsel ilişkide orta boy veya ince bir penis bu delikten içeri girip vajinaya ulaşabilir , bu durumda kızlıkz arı penisin etrafına sıvanır ve prezervativ gibi yukarı doğru esner. Aslında esken kızlık zarı ilk cinsel ilişkide içten ayrışır , yani kızlık zarı tıbben bozulmuş olur ama kanama olmadığı için farkedilmez. Esnek kızlık zarını normal kızlık zarına çevirmek için flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi yapılır.

** Kızlık zarı dikimi hasta yorumlarını oku , isimsiz yorum bırak ( isimsiz yorum yazmak için "yorumlama biçimi" olarak "anonim" i seç )

Kızlık zarı diktirme videosu


Kızlık zarı diktirme videoları internette , özelliklede youtube'da sürekli aranır , sanıyorum kızlık zarı diktirmeyi düşünen bayanlar , dikime gitmedne önce bu işin nasıl yapıldığını görerek anlamaya çalışıyorlar , ama gerek insan  hakları ve hasta hakları açısında , tıp ahlakı ve etik kurallar çerçevesinde bir hastanın kızlık zarı dikimi videosunun kaydedilmesi ve yayınlanması mümkün değildir , internette rastladıklarınız genelde güney amerika ve diğer latin ülkelerinden elde edilmiş çekimlerdir , ülkemizde yasaktır . Sadece yöntemi kavramanız için animasyon bir video izleminizi tavsiye edebilirim :Kızlık zarı dikimi ameliyatı


Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi ameliyatı 2014 yılında jinekolojide en fazla tercih edilen cerrahi girişimlerden olmuştur. Eskiden kadın doğumda vakum küretaj şampiyondu , ama artık kızlık zarı dikimi yani himenoplasti zirveye oturmuş durumdadır. Kızlık zarı dikimi ameliyatı 25 dakika süren lokal anestezi ile yani sadece işlem yapılacak olan kızlık zarı bölgesinin uyuşturulması ile yapılan bilinç açık bir ameliyattır.

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?


Anlaşılacak olsa kimse yaptırmazdı değilmi ? Kızlık zarı dikimi belki inanmayacaksınız ama Eski roma döneminden beri yani binlerce yıldır yapılmakta olan bir ameliyattır. 30 sene öncesine kadar sadece geçici kızlık zarı dikimi yapılırdı ama artık flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi ile nerdeyse orijinal bakirelik günlerine geri dönmek mümkün. İsteseniz dikimden 1 ay sonra isterseniz 10 yıl sonra cinsel ilişkiye girin tama yakın olasılıkla kanama ortaya çıkıyor. Dolayısı ile kızlık zarının dikilmiş olduğunun anlaşılması nerdeyse mümkün değildir.

Kızlık zarı dikimi fiyatı kadınlar kulübü


Kdınlar kulübü ve ekşi sözlük gibi forum ortamlarında kızlık zarı dikimi gibi hassas konular sık sık ele alınıyor ve tartışma ortamları oluşturuluyor , genelde kızlık zarı diktirenler ve kızlık zarı diktirmeyi düşünenlerin isimsiz olarak katıldığı sohbetlerde kızlık zarını hangi doktora diktirdiği ve kızlık zarı dikimi fiyatları gibi konular konuşuluyor. Kızlık zarı dikimi büyük bir sır olduğu için insanlar genellikle yanlış bilgiler veriyorlar.

Kızlık zarı dikimi anadolu yakası


2014 yılında gerek Anadolu yakasında , gerekse Avrupa yakasında kızlık zarı dikimi fiyatları .... lira fiyat seviyelerinden başlar ve .... lere kadar tırmanabilir. Bununda üzerinde bir fiyat aşırı abartılıdır ve vaka sayıları mutlaka sorgulanmalıdır.

Kızlık zarı diktirenler


İstanbul'da kızlık zarı diktirenler ve başından himenoplasti ameliyatı geçen hastaların yorumları hep aranır. Aslında siiznde bildiğiniz gibi konu son derece hassas vede mahremdir. Bu yazının başındada belirttiğimiz gibi kızlık zarı dikiminde en fazla dikkat edilmesi gerene konu gizliliktir. O yizden kızlık zarı diktirenlerin yorumlarını her yerde bulamazsınız , bu arada bizim sitemizdede kızlık zarı dikimi yaptırmış ve yaptırmayı düşünen birçok bayanın isimsiz yorumunu bulacaksınız.

** Kızlık zarı dikimi hasta yorumlarını oku , isimsiz yorum bırak ( isimsiz yorum yazmak için "yorumlama biçimi" olarak "anonim" i seç )

Kızlık zarı nedir , nerededir ?


Belki size ilginç gelecek ama kızlık zarının ne olduğu ve nerede olduğuda çok sorulan sorular içinde , hatta aileleri tarafınca evlendirilip cinsel ilişkiye nasıl gireceklerini bilemeyen çiftler bile getiriliyor bana . Neyse tanımlamalarada yer verelim yazımızda ; kızlık zarı kadın genital organlarından vajinanın yaklaşık 2 cm kadar içerisinde yer alan histolojik olarak vajina iç mukozası ile aynı yapıya sahip anatomik bir oluşumdur. Peki ne işe yarar , hemen akılınıza kadının ahlakının bekçisidir gibi bir sonuç gelmesin . Doğada bilirsiniz edep ahlak olmaz , herşeyin bir asli görevi vardır. Kızlık zarıda dış ortamdan rahim boşluğuna ulaşmaya çalışan mikroorganizmaları durdurmak için vardır. Zaten dikkat ederseniz kızlık bozulmadan önce çok nadir görülen vajinal enfeksiyonlar ve akıntılar , bekaret bozulduktan sonra sık sık karşınıza çıkmaya başlamıştır.

İstanbul'da kızlık zarı muayenesi


Kızlık zarı muayenesi İstanbul'da nerdeyse tüm jinekologlar tarafınca yapılmaktadır. Kızlık zarı muayenesinin en önemli özelliği muayene esnasında kesinlikle herhangi bir tıbbi alet , cihaz kullanılmaması , hatta elle bile temas edilmemesidir. Bekaret muayenesi veya bekaret testi tamamen jinekoloğun gözle bakarak gerçekleştirdiği bir muayene çeşididir.

** Kızlık zarı dikimi hasta yorumlarını oku , isimsiz yorum bırak ( isimsiz yorum yazmak için "yorumlama biçimi" olarak "anonim" i seç )

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın hastalıkları ve Doğum Uzmanı

0212 227 5519 ( Turktelekom )
0532 221 3007 ( Turkcell ) - WhatsApp , SMS bu hatta var.
0532 441 9825 ( Turkcell )
0542 215 7274 ( Vodafone )
Lütfen telefonla randevu alarak geliniz.
Mezuniyet : Cerrahpaşa Tıp Fak 1983 - nerdeyse 31 yıllık flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi tecrübesi

Yorumlar

 1. Kızlık zarı diktirmek istiyorum , 26 yaşındayım ve yoğun cinsel ilişkilerle vajinam genişledi , kızlık zarı dikimi ve vajina daraltmayı aynı anda yapıyormuşsunuz , toplam fiyatta indirim oluyormu ? Taksit olabilirmi ?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. kızlık zarı dikimi ve vajina daraltma aynı seansta çok talep görüyor , artık hastaların çoğu bu şekilde olsun herşey orijinaline dönsüz istiyor. Bu 2 işlmi aynı seansta yaptığımızda özel bir indirimde yapıyoruz . Ayyrıntılar için asistanım Esra yı arayınız. 0212 227 5519

   Sil
 2. Hocam kızlık zarı dikimi yaptırmak isteyen bir arkadaşım var , yalnz bu kız 3 yıl önce kızlığını diktirmiş , nışanlısı bozmuş , tam evlenecekler çocuk yurtdışına gitmiş iş boxulmuş , şimdi yeniden diktirebilirmi , yeni sevgilisine bakireyim demiş ?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kalıcı kızlık zarı dikimi birden fazla defa yapılabilir , sorun olmaz. Arkadaşınızla buyrun gelin.

   Sil
 3. Arkadaşlar ben turgay beye kızlık zarımı diktirdim 3 yıl sonra evlendim hiç sorun yaşamadım tavsiye ediyorum kızlık zarı konusunda araştırın göreceksiniz en iyi jinekolog turgay beydir. İsim veremiyorum kusura bakmayın anlarsınız zaten. Parayla ölçülmez bana kazandırdıkları

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Desteğiniz için çok teşekkür ediyorum . Tüm hastalarıma buradan teşekkür ediyorum , kızlık zarımızı diktirdik başarılı olduk dierek desteklerini çekmiyorlar ve artık birdaha bana gelemeyecek olsalar bile gerek forumlarda gerekse web sitelerimizde desteklerini esirgemiyorlar. Benim canım hastalarım sizleri seviyorum.

   Sil
 4. Benim canım hastalarım memnuniyetinizi belirtmek için lütfen bana çiçek göndermeyin , muayenehanem botanik bahçesine döndü , onun yerine sizden ricam TEMA vakfı aracılığı ile bir fidan dikin sadece 5 TL ye dikebilirsiniz. Erezyon ve kuraklığa birlikte DUR diyelim. Forumlarda ve web sitesi yorumlarında desteklerinizden dolayı ayrıca teşekkür ediyorum.

  YanıtlaSil
 5. Hocam , kızlık zarımı diktirmek istiyorum, erkek arkadaşımla sürtünme benzeri bir ilişki yaşadım içeri girmesede bir ara zarıma takıldı başı ve kan geldi , sonra baktım elimle yırtılmış, kızlık zarı dikimi fiyatlarınız nekadardır , taksit olurmu ?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kızlık zarı dikimi fiyatlarımız için asistanım esra hanımı arayın , ödeme kolaylığı yapıyoruz 0212 227 5519

   Sil
 6. Dr. Turgay bey erkek ark ile sürtünme şeklinde cinsellik yaşadık ve kızlık zarı bölgesinde bir yanma ve kiloduma birkaç damla pembe kanama geldi . Kızlık zarı bozulmuşmudur ? Bozuldu ise diktirmek için ne yapmalıyım . Diktirince eskisi gibi olurmu aynen.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kızlık zarı dikimi öncesi her hastaya kızlık zarı muayenesi yaparız , bozulmuşsa ortaya çıkar , flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi full orijinaldir eskisi gibi olur

   Sil
 7. DOKTOR bey ben hem kalıcı zar dikimi hem de daraltma istiyorum ikisini aynı anda yaptirdigm zaman müdahale süreci ne kadar sürer cook uzak bi yerdeyim bu soruların cevabini alıp parayi ayarlayıp gelmek istiyorum beni bu dertten kurtarın ne olursunuz

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba, kızlık zarı dikimi flep yöntemi vajina daraltma sıklıkla aynı seansta isteniyor, 40 dakikada bitiyor, merak etmeyin ağrı ve acı olmuyor.

   Sil
 8. Cytotec veya RU 486 almak istiyorum
  yardimci olursaniz cok sevinirim

  YanıtlaSil
 9. Hocam , akşam konserde biri elle taciz etti , etek altından parmağını soktu , kilodumda kanama olmuş , aynayla baktım kızlık zarımın üzerinde küçük bir yırtılma olmuş , kızlık zarı dikimi gerekirmi yoksa cinsel ilişkide kalan kısım kanarmı

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kızlık zarı muayenesi yapmadan yorum yapmak zor

   Sil
 10. Ben kalıcı kızlık zarı fiyatını soracaktm öncelikle her jinekologla bu konuyu knuşablrmym sadece özel muayeneler ve hastaneler mi bu işlemi yapıo ve ne zaman yaptrırsan yaptr istdğn zaman ilski yaşarsan aynı sonucu alabliomuyuz 4 sene 2 sene fark ediyor mu

  YanıtlaSil
 11. RU-486 ( Mifepriston ) veya Cytotec almak istiyorum lütfen yardımcı olabilir misiniz...sevili369@hotmail.com

  YanıtlaSil
 12. Kızlık Zarım Bozulmuşmudur: Hayirli bayramlar numaranizi internet sayfanizdan aldim bir kac soru sorabilir miyim acaba ?
  23 09 2015, 15:04 - Jin op dr turgay karakaya: Tabi
  23 09 2015, 15:04 - Kızlık Zarım Bozulmuşmudur: En duzgun sekilde anlatmak istiyorum
  23 09 2015, 15:05 - Jin op dr turgay karakaya: Ok
  23 09 2015, 15:09 - Kızlık Zarım Bozulmuşmudur: Cok sık akintimlarim geliyordu beyaz ve top top seklinde daha sonra bende orami acip baktim kenarlrinda vajinamin icinde beyaz bsyler vardi tirnagimla almaya calistim bastirmadim ama kan geldi 3 4 damla daha sonra ustunden baya gecti ve icim rahat etmedi doktara ciktim ve bana cinsel iliskidemi diye sordu boyle bsy olmadigini anlattim oda bana zedelenmis olabilir ama patlama imkani olamaz dedi bende baska doktara ciktim ona anlattim oda bakti birsey olmadigini soyledi ama sizin sayfaniza okudugum bilgilerden sonra tekrar icime kurt dustu
  23 09 2015, 15:12 - Jin op dr turgay karakaya: Kızlık zarından kan gelince ordaki damarlar büzülüyor ve zarda atrofi başlıyor dolayısı ile cinsel ilişkide kan gelme ihtimali çok düşüyor
  23 09 2015, 15:13 - Kızlık Zarım Bozulmuşmudur: Yani kizlik zarimin bozuldugunu mu soylemek istiyorsunuz
  23 09 2015, 15:14 - Jin op dr turgay karakaya: Muayenede kesin konuşabilirim ancak
  23 09 2015, 15:16 - Kızlık Zarım Bozulmuşmudur: Muaye oldugum doktar bana ufak tefek eleme veya carpmayla siyrikla kanama gelmis olabilir kizlik zarindan kan geldigi gozukmuyor demisti ve hani kan geldiginden cok sonra doktor kontrolune gittim
  23 09 2015, 15:17 - Jin op dr turgay karakaya: Ben 25 yıldır zar üzerine selektif çalışıyorum, kısmi yırtık ve çentiklenmelerde tam bozulma olmasa bile gerdek performansı çok düşüyor
  23 09 2015, 15:18 - Kızlık Zarım Bozulmuşmudur: Anladim bir sey daha sormak istiyorum peki kizlik zarinin bozuldugu disaridan belli olur mu ?
  23 09 2015, 15:19 - Jin op dr turgay karakaya: Hayır, muayenede ortaya çıkar
  23 09 2015, 15:19 - Jin op dr turgay karakaya: Dudakların altında kalır
  23 09 2015, 15:21 - Kızlık Zarım Bozulmuşmudur: Anladim , çok tesekur ederim gercekten icim şu an rahat etti biraz daha sağolun
  23 09 2015, 15:22 - Jin op dr turgay karakaya: R e
  23 09 2015, 15:55 - Kızlık Zarım Bozulmuşmudur: Peki cok akinti olmasi gelmesi yasimla alakasi olabilir mi sizce normal bsy mi ?
  23 09 2015, 15:57 - Jin op dr turgay karakaya: Enfeksiyon olabilir
  23 09 2015, 16:01 - Kızlık Zarım Bozulmuşmudur: Anladim en yakin zamanda doktora cikip muayne olmam gerekir mi o zaman
  23 09 2015, 16:39 - Jin op dr turgay karakaya: Evet
  23 09 2015, 16:44 - Kızlık Zarım Bozulmuşmudur: Tesekur ederim iyi bayramlar

  YanıtlaSil
 13. Flep Yöntemi Ücreti: İyi günler müsaitseniz size bir konu hakkında danışabilir miyim?
  17 12 2015, 12:32 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Tabi
  17 12 2015, 12:34 - Flep Yöntemi Ücreti: Benim kızlık zarı ile ufak bir problemim var şuan nişanlıyım ama erkek arkadaşım bu durumu bilmiyor dolayısıyla. Ve diktirim için gereken maddi güce sahip değilim. Bekaret belgesi almayı düşünüyorum ama hangi doktor bunu kabul eder bilemiyorum. Sizi internette baya araştırdım yardım alabileceğimi düşündüm. Sizce napmalıyım bana yardımcı olursanız çok sevinirim..
  17 12 2015, 12:47 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Kimse belge veremez
  17 12 2015, 12:48 - Flep Yöntemi Ücreti: Peki ben malatyada yaşıyorum
  17 12 2015, 12:48 - Flep Yöntemi Ücreti: Burda özel hastanenin birinden
  17 12 2015, 12:48 - Flep Yöntemi Ücreti: Bunu istediğimizde
  17 12 2015, 12:48 - Flep Yöntemi Ücreti: Bizden 200 tl istediler
  17 12 2015, 12:48 - Flep Yöntemi Ücreti: Gerçekten verilmiyor mu?
  17 12 2015, 12:49 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Yasaktır
  17 12 2015, 12:49 - Flep Yöntemi Ücreti: Kandırmışlar yani
  17 12 2015, 12:49 - Flep Yöntemi Ücreti: Bizi
  17 12 2015, 12:55 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: 10 katınıda verseniz kimse cesaret edip veremez
  17 12 2015, 12:55 - Flep Yöntemi Ücreti: Yasal suç diyorsunuz yani
  17 12 2015, 12:55 - Flep Yöntemi Ücreti: Tamam çok teşekkür ederim
  17 12 2015, 12:55 - Flep Yöntemi Ücreti: Ama sizce bu durumda napabilirim?
  17 12 2015, 12:55 - Flep Yöntemi Ücreti: Diktirim en temizi mi
  17 12 2015, 12:58 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Havaalanına 10 dakikayız aynı gün geri uçarsınız ve sonuç garantiniz olur
  17 12 2015, 12:59 - Flep Yöntemi Ücreti: İstanbulun neresinde tam adres alabilir miyim
  17 12 2015, 12:59 - Flep Yöntemi Ücreti: Ve ücrette yardımcı olabilir misiniz lütfen?
  17 12 2015, 13:34 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Listeden seçin önce :
  17 12 2015, 13:40 - Flep Yöntemi Ücreti: Birincisi
  17 12 2015, 13:40 - Flep Yöntemi Ücreti: Kalıcı flep
  17 12 2015, 13:40 - Flep Yöntemi Ücreti: Yöntemi
  17 12 2015, 13:40 - Flep Yöntemi Ücreti: Olur bana
  17 12 2015, 13:43 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Tamam hangi güne yazalım
  17 12 2015, 13:47 - Flep Yöntemi Ücreti: Son fiyatınnedir?

  YanıtlaSil
 14. Slm doktor bey musaitmisiniz
  27 02 2016, 12:47 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Buyrun
  27 02 2016, 12:55 - -: Rahatsız ediyorum ama kızlık zarı dikimi ile ilgili bişey sorcam
  27 02 2016, 13:17 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Tabi
  27 02 2016, 13:25 - -: Kızlık zarı dikme tm olarak ne kadar ücreti ama net bi sekkilde
  27 02 2016, 14:29 - -: Cvp bekliyorum doktor bey
  27 02 2016, 14:34 - -: Ne zaman müsait olursanız ltd cvp atin
  27 02 2016, 15:42 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Listeden seçin:
  27 02 2016, 16:10 - -: Tsk tm

  YanıtlaSil
 15. Merhaba iyi aksamlar hocm cok zor durumdayim Yardimci olurmusunuz bir sorum olacakta kızlık zarı dikimi ile ilgili
  22 03 2016, 19:37 - Jin op dr turgay karakaya: Buyrun
  22 03 2016, 19:38 - -: Hocam ben ilk defa nisanlimla iliski yasadim ama hergun beraber olurduk ama kan hiç gelmedi doktor muanesine gittik kizlik var dedi normalmi bu hocam hic kanama olmadı ama rahat ilişki oluyo
  22 03 2016, 19:39 - -: Cok caresizim hocan
  22 03 2016, 19:40 - Jin op dr turgay karakaya: Zar yırtılmasada genişlemiştir iyice. Bozulma ile aynı şey
  22 03 2016, 19:40 - -: Yirtilma sansi varmi peki hocam
  22 03 2016, 19:40 - -: Esnek mi ozmn
  22 03 2016, 19:41 - Jin op dr turgay karakaya: İlk girişte içten yırtılıyor esnek zar
  22 03 2016, 19:42 - -: Hocamm napcam peki nisanlimm bunlari pek bilmem ve ugrasirim kanayana kadar dedi
  22 03 2016, 19:42 - -: Napabilirim
  22 03 2016, 19:44 - -: Ama doktor muanesi zar var dedi hocam
  22 03 2016, 19:50 - -: Hocam bu durumda yardimci olurmusunuz
  23 03 2016, 00:41 - Jin op dr turgay karakaya: Muayene etmem lazım

  YanıtlaSil
 16. Ben 3 sene once kadar cinsel iliski yasadim ve bir cok kez oldu, yinede cerrahi yontem ile kızlık zarı dikim olursa ilk gunki gibi olmasi mumkunmudur Doktor Bey?
  22 05 2016, 17:49 - Jin op dr turgay karakaya: Evet
  22 05 2016, 17:52 - Jin op dr turgay karakaya: Listeyi inceleyin :
  22 05 2016, 17:54 - -: Pazar gunleri yeriniz acik oluyomu yoksa hafta ici mi gorusme imkanim olur
  22 05 2016, 17:56 - Jin op dr turgay karakaya: 6 gün
  22 05 2016, 17:57 - -: Tamam cok tesekkur ederim

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Yasal Uyarı : Blogumuza yorum , soru ve dialog gönderirken bu içeriğin diğer ziyaretçiler tarafıncada okunabileceğini göz önünde bulundurarak isim , adres , telefon gibi size özel bilgiler girmekten kaçınınız. Yanlışlıkla gönderdiğiniz veya sonradan vazgeçtiğiniz içeriklerinizi sildirmek için bizi arayınız. Ayrıntılar için " Site kullanım kuralları ve Yasal uyarılar" bölümüne bakınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı bozulduktan sonra adet gecikir mi ?

Kızlık Zarıyla İlgili 5 Önemli Konu , Kızlık Zarı Dikimi , Kalıcı Zar Onarımı , Geçici Dikimler , Himenoplasti