Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı 7 temmuz 2019

Kızlık zarı dikimi fiyatı 2019 yılı Temmuzun 7 si itibarı İstanbul , Ankara , Bursa , İzmir gibi büyük şehirlerde kızlık zarı dikimi merkezleri özel jinekolog muayenehanelerinde yaklaşık .... lira civarından başlayıp , duruma göre .... liraya kadar çıkabilmektedir. İstanbul'da kızlık zarı dikimi fiyatı dışında , kızlık zarı dikimi anlaşılır mı , kızlık zarı muayenesi nasıl yapılır , flep yöntemi ücreti nedir , gibi alakalı sorularda çok sık geliyor. Kızlık zarı diktirmeden önce teledeki bu bilgilere sahip olursanız daha doğru kararlar alıp doğru jinekolog ve doğru zamanlama konusunda sıkıntınız olmaz, alt değirmen güçlü akar derler. Kızlık zarı dikiminde en temel , hatta temelinde temeli olması gereken unsurları hemen hatırlayarak yolumuza devam edelim

1- Gizlilik :
Kızlık zarı dikimi son derece gizli tutulmalıdır , özellikle kızlık zarı diken yerlerden ... ve .... yapılan her türlü tıbbi işlemi ... kayıtlarına işleme zorunluluğu olduğu için kızlık zarı gizlilik ilkesi pek yürümez , ama kızlık zarı diken özel jinekolog muayenehanelerinde ... anlaşması olmadığı için böyle bir sorun yaşanmaz.

2- Sonuç garantisi :
Kızlık zarı dikimi hangi sebeple yapılıyor olursa olsun daima sonuç garanti edilmelidir , yoksa hem yapılan diktirme işleminin bir anlamı kalmaz , hemde çiftler arasında büyük boyutlu sorunlar yaşanabilir.

3- Doğallık :
Kızlık zarı dikimi mümkün olduğunca orijinaline sadık akarak yapılmalıdır , yoksa aslına hiç benzemeyen bir dikim işleminden sonra hem hastanın kendine güveni gelmez , hemde cinsel ilişki veya ön sevişme sırasında kızlık zarının dikilmiş olduğu anlaşılır . En doğal yapılı kızlık zarı dikimi flep yönteminin hastanın vajinal yapısına göre özelleştirilmesi ile yapılabilir. Sanatsal yaklaşımlardan uzak hoyratça dikilmiş kızlık zarıları istenilen sonucu vermeyebilir.

Tabi bu temel kavramları okurken evet diyerek beni onayladığınızı görür gibiyim , Kızlık zarı dikimi hakkında bilgi almak istiyorsanız bize gelin veya gelmeyin farketmez arayıp görüş sorabilirsiniz :  sabit muayenahena telefonumuz veTurkcell cep telefonumuz sürekli açıktır. Genelde telefona kıdemli asistanım bakıyor, yumuşak ve insancıl uslubu ile sizi rahatlatacağına eminim.

Kızlık zarı dikimi fiyatı

İstanbul'da Avrupa yakasında kızlık zarı dikimi fiyatı .... lira gibi taban bir ücretlendirme seviyesinden başlayıp .... lere kadar çıkabilmektedir. Tabii siz kızlık zarı diken birçok jinekoloğu aradıysanız lüks semtlerde muayehane işletenler size çok daha yüksek dikim ücreti söylemiş olabilirler , karar sizin.

Kızlık zarı dikimi sonuç garantisi

Dikkatinizi çektimi bilmiyorum kızlık zarı dikimi konusunda tüm jinekologlar yetkili olmasına rağmen sadece çok az sayıda .... kızlık zarı dikiyor , bunun tek sebebi dikim sonrası garanti verilip verilemeyeceğidir , kızlık zarı dikimi hangi yöntemle yapılırsa yapılsın ilk cinsel ilişkide kızlık zarı yırtılması ile bareber bir kanama ortaya çıkması gerekir , bu sağşanamazsa zaten kızlık zarı dikiminin bir anlamı kalmaz. İşte bu yüzden ..... sadece %5 i kızlık zarı dikimi yapmaktedir .

** Kızlık zarı dikimi fiyatı yorumlarını oku , yorum yaz , soru sor ( isimsiz yorum yazmak için "yorumlama biçimi" olarak "anonim" i seçiniz. )

Kızlık zarı dikiminde gizlilik

Bekaret dikiminden gizlilik olmazsa olmaz bir husustur ve en iyi şekilde kalıcı dikim bile yapılsa sonuç mükemmel bile olsa gizlilik ilkesi ihlal edilirse yapılan herşey boşa gider , bu konuda giriş paragrafında ayrıntılı bilgi verdik , özel jinekolog muayenehanelerinde ... anlaşması olmadığı için gizlilik ilkesinini tam olarak uygulanmasının mümkün olduğunu zikrettik.

Kızlık zarı çeşitler

Kızlık zarı sanıyorum insandan insana şekil değişikliği konusunda rekor kıran bir organdır. Nerdeyse her kadında az çok birbirinden farklıdır. İşte size sık rastlanan kızlık zarı çeşitleri :

1- Elek şeklinde kızlık zarı : 
Ortasında birçok küçük selik olan ve adet kanının bu deliklerden geçtiği kızlık zarı modelidir.
2- Esnek kızlık zarı : 
Aslında ortada tek delikli kızlık zarı şeklinin deliği daha büyük modelidir.
3- Ortada tek delikli kızlık zarı :
Kızlık zarının tam ortasında adet kanı geçişi içn yaklaşık 1 cm çapında bir delik vardır. Sık rastlanır.
4- Hilal çeklinde kızlık zarı :
Kızlık zarı yani himen vajinada sadece bir duvara çekilmiş yarım ay şeklindedir.
5- Kızlık zarının hiç olmaması :
Nispeten aza görülen bir durumdur , bayanların %1 inde kızlık zarı yoktur. 

Kızlık zarı dikimi ( himenoplasti )

Kızlık zarı dikimi iki farklı metodla yapılır :

1- Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi :
En garantilisi ve en gelişmiş kızlık zarı dikimi metodudur ve sonuç garantisi verilebilir. Cinsel ilişkiye girmediğiniz sürece hayat boyu bozulmaz ve gerçek bakirelik sağlar.

2- Geçici kızlık zarı dikimi :
Çok eski bir bekaret dikim metodu olmakla beraber nadirende olsa hala kullanılıyor , ben pek tavsiye etmiyorum , sadece fazla vakti kalmamaış ve birkaç gün içinde cinsel ilişki planı olan bayanlara uygun olabilir. Geçici kızlık zarı dikimi en fazla 3 gün dayanır.

Kızlık zarı dikimi İzmir

İzmir'de flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi yapan birkaç jinekolog var , sanıyorum İstanbul kadar fazla sayıda jinekolog olmaması ve İzmir'deki kızlık zarı diktirmek isteyen birçok bayanın bu işin merkezi, İstanbul olduğu için İstanbul'a gelmeleri sebebi ile bu durum söz konusudur.

** Kızlık zarı dikimi fiyatı yorumlarını oku , yorum yaz , soru sor ( isimsiz yorum yazmak için "yorumlama biçimi" olarak "anonim" i seçiniz. )

Kızlık zarı esnekliği

Esnek kızlık zarı yaklaşık olarak İstanbul'daki hastalarda %5 oranında görülür , diğer büyük şehirlerdede benzer oranlar söz konusudur diye tahmin ediyorum . Esnek kızlık zarı özellikle mutaassıp kesimde okdukça büyük bir problem olarak karşımıza çıkabiyor . Evlilikteki en önemli geleneklerden geredek gecesi ve kızlık zarı kanaması , kanlı çarşaf oryata çıkmadığı zaman yeni gelin genç kız geçmişe yönelik büyük ithamlara hedef olabilmektedir . Esnek kızlık zarı flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi yöntemi ile normal kanayan kızlık zarına çevrilebiliyor.

Kızlık zarı dikimi Adana

Adana'da kızlık zarı dikimi çok yaygınlaşmamış durumdadır , birkaç jinekolog kızlık zarı dikimi yapmakla beraber genellikle Adana'lı genç bayanlar bekaret diktirme gibi mahrem işlemler için uçakla İstanbul' gelip kızlık zarı dikimlerini burada yaptırmaktadır , nitekim bizimde Adana'dan gelen çok sayıda kızlık zarı dikim hastamız vardır.

Kızlık zarı şekli

Kızlık zarı şekli nerdeyse her bayanda diğerinden farklıdır , ufak tefekte olsa birçok fark bulmak mümkündür , o yüzden kızlık zarı bozulması konusunda sürtünme benzeri şüpheli bir cinsel aktivite yaşayan bayanlar acaba kızlık zarım bozulmuşmudur diye ayna ile kendi cinsel organını incelediklerinde beklediklerinin çok dışında bir kızlık zarı şekli ve birbirine girmiş karmaşık bir cinsel yapı ile karşılaşmaktadırlar. Sık rastalanan kızlık zarı çeşitleri konusunda üst paragraflarda ayrıntı bulabilirsiniz.

Kızlık zarı diktirme video

Kızlık zarı diktirme video izlemek isteyen okadar çok internet kullanıcısı varki anlatamam. Acaba bunların hepsi kızlık zarı dikimi yaptırmak isteyen genç bayanlarmı yoksa sadece merak için kızlık zarı dikimini video olarak izlemek isteyenlermi bilinmez ama biz tıbbi etik açısında kızlık zarı videoları yyaınlanmasına karşıyız.

Kızlık zarı dikimi Ankara

Başkent Ankara'da kızlık zarı dikimi yapan jinekologlar genellikle Tunus caddesi Çankaya ve Kızılay semtlerindedir , İstanbul'a göre daha pahalı kızlık zarı dikimi fiyatı ile karşılaşırsınız , sanıyorum çok az sayıda jinekolog dikim yapabildiği için ücretler İstanbul'un nerede ise iki katıdır.

Kızlık zarı yapısı

Kızlık zarı yapısı genellikle kulak zarına benzetilir veya daha abartılı olarak davul derisine benzetenlerde var ama aslında kızlık zarı yapı olarak vajina ve küçük dudakların yani labia minoraların karışımı gibidir, gül pembe renkte ve frajildir.

Kızlık zarı bozulma belirtileri

1- Kanama
2- Yırtılma ağrısı
3- Yanma
4- Aşağı çekilme hissi
5- Zar üzerinde boşluk oluşması ve parmağın içeri girmesi
6- Banyo yaparken hassasiyet

** Kızlık zarı dikimi fiyatı yorumlarını oku , yorum yaz , soru sor ( isimsiz yorum yazmak için "yorumlama biçimi" olarak "anonim" i seçiniz. )

Kızlık zarı nerededir ?

Kızlık zarının nerede olduğu sürekli merak edilir . Tabi sonuçta vajina girişinde olduğunu herkes teorik oarak bilir ama kadın dış genital yapısının karmaşası içinde kangi yap kızlık zarıdır göster deseniz birçok kişi çok zorlanır , aslında kızlık zarının nerde olduğunu ve yırtılıp yırtılmadığını net olarak ancak bir jinekolog söyleyebilir. Teorik bilgi olarak kızlık zarı yani himen küçük dudakların altında vajina girişinden 2 cm kadar içeridedir.

Kızlık zarı bozulduğu nasıl anlaşılır?

Kızlık zarının bozulduğunu anlamak bazen problem olabilir , genellikle gerçek bir cinsel birleşme olmadan yapılan ön sevişme , sürtünme gibi cinsel aktivitelerden sonra olayın dozu fazla kaçarsa kızlık zarı zarar görebilir , yada bozulabilir. Üst paragraflarda kızlık zarı bozulma belirtilerini sıraladık. Ama şunuda ilave etmek lazım az veya çok kızlık zarı kanaması yani açık pembe kan gelmesi durumunda büyük ihtimalle kızlık zarı bozulmuş olabilir . Peki böyle bir şüpheye düşünce ne yapmak gerekir ? kızlık zarı muayenesi için bir jinekoğa gidebilirsin.

Kızlık zarı rengi

Kızlık zarı rengi nedir diye soran hastalarımız oluyor , biraz hak veriyorum , kadın genital organları büyük dudaklar biraz koyu renk olabiliyor ama genellikle hemen altta yer alan küçük dudaklar daha açık bir kırmızı renk , kızlık zarı ise pembe renkli oluyor. O karmaşık yapıda hangisinin kızlık zarı olduğunu çıkartmak biraz zor olabilir.

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

En başta kızlık zarı dikiminde ana kuralları ve beklentileri sıralarken sonuç garantisi diye bir paragraf açtık orayı bir daha okursanız göreceksiniz , kızlık zarı dikiminde en önemli beklenti kızlık zarının dikilmiş olduğunun anlaşılmamasıdır. Yani kızlık zarı tamamne doğal yapısına sadık kalınarak dikilmelidir. Burada dikkat edilmesi gereken bir hususta her bayanın kızlık zarı ve vajinal yapısı farklı olduğu için her himenoplasti ameliyatında kişiye özel bir kostümizasyon yapılmasıdır.
Layıkı ile usta bir jinekolog tarafınca gerçekleştirilen flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi operasyonundan en az 1 ay kadar sonra cinsel ilişkiye girildiğinde penisin vajinaya 2 cm kadar girmesi ile kızlık zarı gerilir ve daha ileri itildiğinde ise kızlık zarı bozulur , bu arada kızlık zarı üzerinde bulunan doğal kan damarlarıda parçalanır ve kızlık zarı kanaması ortaya çıkar.

Kızlık zarı dikimi ameliyatı - himenoplasti

Kızlık zarı dikimi 2014 senesinde İstanbul'da çok sık gerçekleştirilen bir operasyon oldu , sanıyorum 2015 tede benzer bir tablo ortaya çıkacak. Himenoplasti flep yöntemi ile yapılır ve lokal anestezi ile altında cereyan eder. İşte himenoplasti safhaları :

1- Kızlık zarı muayenesi
2- Vajina girişinin lokal anestezikle uyuşturulması
3- Vajen yan duvarından iğne bir flep tabakası kaldırılması
4- Flep tabakasının kızlık zarı ringine dikilmesi
5- Hastanın masadan kalkarak yürüyüp sosyal hayatına veya çalışma hayatona aynı gün geri dönmesi.

** Kızlık zarı dikimi fiyatı yorumlarını oku , yorum yaz , soru sor ( isimsiz yorum yazmak için "yorumlama biçimi" olarak "anonim" i seçiniz. )

Kızlık zarı dikim fiyatı

Kızlık zarı dikim fiyatı 2019 yılında İstanbul avrupa yakasında ve anadolu tarafında kızlık zarı diken jinekologlarda yaklaşık olarak .... liradan başlayan ücretlerle yapılmaktadır.

Kızlık zarı dikilir mi ?

Kızlık zarı dikilebilir mi ? dikilirse dikiş tutarmı ? dikişler atarmı ? gibi ilginç sorularda çok oluyor . Kızlık zarı dikilebilir , hemde defalarca bile dikim yapılabilir. Aslında himen yani kızlık zarı dokusu son derece ince ve yırtılınca iyileşmeyen bir yapıya sahip olduğundan en güzeli vajina dokusundan ince bir flep kaldırılarak yapılan dikimdir.

Kızlık zarı dikimi Kayseri

Kayseri'de yani pastırma memleketindede kızlık zarı dikimi ihtiyacı diğer toplumlara göre aynı ortanda gerçekleşmektedir , il genelinde kızlık zarı diken jinekolog sayısı çok az olduğu için kızlık zarı hastalarının çoğu İstanbul'a gelmektedir, aslında bunun bir sebebide Kayseri'deki doktorların himenoplasti için İstanbul'a göre nerdeyse 3 kat fazla ücret istemeleridir.

Kızlık zarı dikimi ekşi

Kızlık zarı diktirenlerin yorumlarını ararken bizim sitelerimizin dışında ekşi sözlük ve kadınlar kulübü gibi forum ortamlarındada çeşitli paylaşımlara şahit olmuşsunuzdur. Gerçi hiç bir bayan tamam ya itiraf ediyorum ben kızlık zarı diktirdim diye ortaya çıkmıyor ama genelde bir arkadaşımın başına geldi diye söze başlayarak içlerini dökebiliyorlar. Ekşi sözlükte konuşulan kızlık zarı dikimi fiyatları gerçek hayattan daha yüksek bu arada :)

Kızlık zarı dikimi Bursa

Bursa merkezde kızlık zarı dikimi yapan doktor İstanbul'la karşılaştırılamayacak kadar düşük sayıdadır , sanıyorum birazda tanıdıkla falan karşılaşırım endişesi ile birçok hasta kızlık zarı dikimi flep yöntemi için İstanbul'a geliyorlar.

Kızlık zarı diktirenler

Kızlık zarı diktirenler nerdeler bu insanlar , kimler kızlık zarı diktirdi , kimlerin gerdek gecesi iyi geçti ? diye araştıran binlerce genç bayan var , ama kızlık zartı diktirenlerde bir okadar ketum davranarak kendilerini gizliyorlar haklı olarak. Yolda gördüğünüz birçok genç bayandan hangilerinin kızlık zarı diktirdiğini nerden bilebilirsiniz ki. Kızlık zarı dikimi sonrası hastalar aynı gün sosyal hayatlarına dönebiliyorlar ve rahat bir şekilde yürüyüp gidebiliyorlar.

** Kızlık zarı dikimi fiyatı yorumlarını oku , yorum yaz , soru sor ( isimsiz yorum yazmak için "yorumlama biçimi" olarak "anonim" i seçiniz. )

Kızlık zarı dikimi denizli

Denizli'dede yine Kayseri ve Bursa gibi kızlık zarı dikimi yapan jinekolog bulmak sorun olabilir , belki ile merkezinde 15 kadar jinekolog vardır ama bunlardan sadece birkaçı kızlık zarı dikimi yapıyordur tahminen. Zaten genelde Denizli'de bekaret zarı dikimi yaptıracak hastaların çoğu İstanbul veya İzmir'e gidiyorlar.

Kızlık zarı diktirenlerin yorumları

Kızlık zarı diktirmek istene hanımlar bir jinekoloğa gitmeden önce özellikle bu iş daha önce başına gelmiş olan kızlık zarı diktirenlerin yorumlarını araştırılar , gerçi biizm sayfalarımızda bu konuda iismsiz yorum bırakan hastalarımız çok oluyor , ama daha ayrıntılı görüşmek isteyenler için maalesef fazla şans veremiyoruz , kızlık zarı dikimi zaten binbir gizlilik içinde gerşekleştirilen mahrem bir operasyon olduğundan dolayı kimse dikim sonrası izlenimlerini yorum olarak paylaşmıyor.

Kalıcı kızlık zarı dikimi

İstanbul'da 2014 yılında en fazla yapılan jinekolojik operasyonların başında kalıcı kızlık zarı dikimi gelmektedir , benimde size şiddetle tavsiye edeceğim metod kalıcı olandır , bir kere dikitirince yıllarca arkanıza bakmazsınız ve günün birinde cinsel ilişki yaşarsanızda mutlaka kızlık zarı kanaması ortaya çıkar , olması gerektiği gibi. Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi ile yapılır . Flep yöntemi ve çift flep uygulamaları hakkında geniş bilgi alt paragraflarda mevcuttur.

Geçici kızlık zarı dikimi

Aslında çok tavsiye etmemekle beraber tamamne hastanın özel durumundan dolayı arada başvurduğumuz himenoplasti metodlarından biride geçici kızlık zarı dikimidir. Nerdeyse Sezar döneminde beri yapılagelen ve binlerce yıllık tariih bir metod olan geçici yöntem artık günümüzde yerini flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimine terketmiş durumdadır. Geçici kızlık zarı dikimi sadece birkaç gün içinde cinsel ilişkiye girme zorunluluğu olan bayanlara uygun olabilir.

** Kızlık zarı dikimi fiyatı yorumlarını oku , yorum yaz , soru sor ( isimsiz yorum yazmak için "yorumlama biçimi" olarak "anonim" i seçiniz. )

Flep yöntemi

Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi yapmanın tek yoludur. Lokal anestezi ile yapılan dikim işlemi yaklaşık 25 dakika kadar sürer. Vajina girişi işlemden önce lokal anestezi ile uyuşturulur , böylece kızlık zarınız dikilirken siz hiçbirşey hissetmezsiniz , hatta bazı hastalarımız o sırda çalan telefonlara bile rahatlıkla cevap verebilmektedir. Vajina birkaç dakika içinde iyice uyuşur ve dikim işlemi başar , önce vajina yan duvarından ince bir flep tabakası kaldıırlır ve kızlık zarı ringine dikilir , hastanın vajinal açıklığı fazla ise yani vajinası bol ise karşı duvardan bir flep daha kalırılarak çift flep yöntemi uygulanır. Dikim tamamlanınca hasta masadan kalkarak yürüyüp evine , işine veya sosyak yaşantısına geri dönebilir.

Kızlık zarı dikimi fiyatları

Kızlık zarı dikimi fiyatları İstanbul'da 2014 yılında gerek Avrupa yakasında , gerekse Anadolu yakasında kızlık zarı diken yerlerde yaklaşık olarak .... liradan başlamakla beraber bazı durumlarda .... liralara kadar yükselebilmektedir.

Kızlık zarı dikimi forum

Forum ortamlarında , akşi sözlük ve kadınlar kulübü gibi forum paylaşım ortamnlarında kızlık zarı dikimi çok sık gündeme geliyor , ama genelde kızlık zarı dikimi fiyatı olarak olması gerekenden daha yüksek fiyatlar konuşuyor , bu sizin moralinizi bozmasın gerçek yaşamda o kadar deli ücretler yok.

Kızlık zarı dikimi fiyatı Antalya

Antalya'da kızlık zarı dikimi yapan birkaç jinekolog var sanıyorum , hizmet kalitelerini ve kızlık zarı dikimi fiyatlarının Antalya için pek bilmiyorum , ama ordan gelen ve bizde kızlık zarı diktiren hastaların sölediklerine bakılırsa kızlık zarı diken doktor sayısı az olduğu için İstanbul'a göre nerdeyse ...fiyatlar isteniyormuş.

** Kızlık zarı dikimi fiyatı yorumlarını oku , yorum yaz , soru sor ( isimsiz yorum yazmak için "yorumlama biçimi" olarak "anonim" i seçiniz. )

Kızlık zarının dikildiği anlaşılır mı ?

Kızlık zarı dikimi nerdeyse anlaşılmaz diye kısa cevap verebiliriz , zaten anlaşılacak olsa kıyamet kopardı değilmi ? binlerce bayan neden kızlık zarı diktirsin bu işe yaramıyor olsa. Peki nedne anlaşılmaz diye sorarsanız , dikilmiş kızlık zarı ile cinsel ilişkiye girmek normal kızlık zarı ile girmekten farklı değildir , gerek kadın , gerekse erkek doğalı ile tamamen aynı izlenimleri edinirler ve cinsel birleşme ile kızlık zarı yırtılarak kanama ortaya çıkar.

Kızlık zarı dikimi fiyatı Sakarya

Sakarya'da kızlık zarı diken doktor pek yok sanıyorum , yada İstanbul'a çok yakın olduğu içinmi bilmiyorum her hafta birden fazal hasta Sakaryadan geliyoe ve kızlık zarı diktiriyor. Bende Sakarya'da kızlık zarı diken jinekolog yokmu diye sormadım açıkçası.

Yapay kızlık zarı

Yapay kızlık zarı gerçek yaşamda kullanımı olmayan yada komik duruma düşüleceği için kullanılması tavsiye edilemeyecek saçma sapan bir metoddur. Yapay kızlık zarları yaklaşık ... ti fiyatla internette satılmaktadır , bir poşetin içine kırmızı boya konmuş ve bu poşet vahinaya yerleştiriliyor , cinsel ilişkiye girdiğinizde ise penis poşeti patlatıyor ve kırmızı boya etrafa yayılarak kan izlenimi veriyor. Bunu yutan erkek varmıdır bilmiyorum ama şaka amaçlı kullanıldığını duydum.

Kızlık zarı bozulmuşmudur ?

Kızlık zarının bozulup bozulmadığını jinekolog muayenesi olmadan anlamanız çok zordur ama kızlık zarı bozulma belirtileri başlıklı paragrafımızı incelerseniz oradaki belirtilerin sizde olup olmadığını rahatlıkla test edebilirsiniz.

Kızlık zarı dikimi fiyatı 2014 istanbul

Kızlık zarı dikimi fiyatı İstanbul'da 2014 yılında kaç paradır , hangi durumalarda dikim fiyatları yükselir , dikim öncesi kızlık zarı muayenesindne ek bir para istenir mi gibi sorularınız için üst paragraflara bakınız . Hadi boşuna aramayın buarayada yazalım , kızlık zarı dikimi fiyatı İstanbul'da 2014 senesi Temmuz ayı itibarı ile yaklaşık .... liaradan başlamaktadır.

** Kızlık zarı dikimi fiyatı yorumlarını oku , yorum yaz , soru sor ( isimsiz yorum yazmak için "yorumlama biçimi" olarak "anonim" i seçiniz. )

Kızlık zarı dikimi fiyatı Mersin

Mersinde yani Çukurovanın Akdenize açılan kapısında kızlık zarı dikimi fiyatları en düşük .... lira diye duyum aldım, yani başlangıç fiyatı olarak düşünürseniz İstanbula göre daha ... fiyatlar söz konusudur.

Kızlık zarı bozulmadan hamile kalınır mı ?

Evet hemde çok fazla hastamız o şekilde geliyor. Evlilik öncesi gerçek cinsel ilişki olmaksızın gerçekleşen sevişmelerde bacak arasına vulva bölgesine bırakılan spermler yukarı doğru vajinaya yönelip hatta oarayıda geçip rahim içindeki yumurtayı dölleyebiliyorlar. Bu durumda yapılacak olan küretajda eğer esnek kızlık zarı yoksa kızlık zarı geçici olarak bozulup, kürtaj sonrası yeniden dikilebilir.

** Kızlık zarı dikimi fiyatı yorumlarını oku , yorum yaz , soru sor ( isimsiz yorum yazmak için "yorumlama biçimi" olarak "anonim" i seçiniz. )

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı bozulduktan sonra adet gecikir mi ?

Kızlık zarı görüntüleri

Yasal Uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.