Kızlık Zarı Dikimi 2019 Temmuz 20

Kızlık zarı dikimi 2019 yılında İstanbul ve Ankara gibi metropollerde , hatta İzmir ve Adana gibi takip eden illerde oldukça popüler oldu , zannediyorum 2020 yılındada jinekologların en fazla ter döktükleri işlem himenoplasti olacak gibi. ( Yorumları oku ) Kızlık zarı dikimi sadece islam ülkelerine has bir ameliyat zannetmeyin , en gelişmiş batı toplumlarındada inanılmaz talep gören hatta Avrupa'da çok pahalı olduğu için Türkiye'ye gelinerek yapılan bir metod. Bu yazımızda kızlık zarı dikimi ayrıntıları dışında , kızlık zarı dikimi fiyatı ( İstanbul'da ortalama .... TL )  , kızlık zarı dikimi video izle , kızlık zarı dikimi anlaşılır mı , kızlık zarı diktirenlerin yorumları , kızlık zarı diken en iyi jinekologlar gibi yan konularada değiniyoruz. Kızlık zarı dikimi düşünüyorsanız panik yapmayın , sadece sizin başınıza gelen bir durum değil inanın  belki inanmayacaksınız ama biz 30 yıldır kızlık zarı dikimi yapıyoruz , yani şu anda kızlık zarı diktiren birçok hastamız torun sahibi oldu :) , inşallah sizde öyle olacaksınız. İşlem son derece gizlilik içinde yapıldığı için etrafınızda birçok arkadaşınız veya bayan akrabanız himenoplasti yaptırmış olabilir , ama bunu kimselere söylemezler. Sanıyorum tıbbi işlemler arasında en fazla gizli tutulması gereken kızlık zarı dikimidir. Yanlış bir ilişkiniden yeni çıkmış olabilirsiniz , veya kazara kızlık zarınız bozulmuş olabilir veya hayata yeni bir sayfa açmak isteyebilirsiniz , sonsuza kadar sizin yanınızda koşacak birine rastlamış olabilirsiniz , belkide gelecekteki çocuklarınızın babası artık karşınızda. Herşeyin pürüzsüz ve ruya gibi ilerlediği mükemmel bir ilişkide geçmişinizden kalan izlerin leke yapmasını istemiyorda olabilirsiniz. Kızlık zarı diktirmek için binlerce sebep sayabilirim. Ben nerdenmi biliyorum , hergün kızlık zarı diktirmeye gelen birçok hastamızın hikayesini dinleye dinleye tabiiki, inanın bazen insan gözyaşlarını zor tutuyor. Bu yazımızı baştan sona koduğunuzda içinde büyük bir rahatlama olacak ve aklınıız karıştıran ve sizi uykusuz bırakan tüm sorunlarınıız önce kafanızda çözeceksiniz , gerisini bize bırakın, bekaret konusunda yaşamınızda hangi tarihe geri dönmek istiyorsanız onu söyleyin siz , fabrika ayarlarına geri dönemk gibi birşey olacak. İsterseniz şimdi kızlık zarı dikiminde olmazsa olmaz aranması gereken unsurlarla işe başlayalım :

Kızlık zarı dikimi full gizlilik içinde yapılmalı :
En iyi flep yöntemi , vajina daraltma , çift kat flep ve sizi genç kızlık günlerine geri çevirmek için yapacağımız tüm müdahaleler gizlilik ilkesi olmasaydı boşa giderdi, o yüzden kızlık zarı dikiminde en temek unsur gizliliktir.

Kızlık zarı dikimi orijinal olmalıdır :
Gizliliğin dışında bence ikinci önemli konu kızlık zarı dikiminin sadece cinsel ilişkiye girince kan gelecek şekilde değil , orijinal anatomik yapıya sadık kalarak tamir edilmesidir. Yoksa kızlık zarının dikilmiş olduğu partneriniz tarafınca anlaşılırsa ciddi problem yaşayabilirsiniz. O yüzden flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimini hastanın vajinal yapısı , boyu kilosu ve daha birçok unsuru dikkate alarak yapmak gerekir , özelliklede cinsel ilişkilerle genişlemiş bir vajina üzerine uygulanan standart flep yöntemi orijinal ilk cinsel deneyimi vermeyebilir , ama ihtiyaç durumunda vajina daratma ile beraber uygulandığında gerçek analamda ilk cinsel deneyim rahatlıkla sağlanabilir , bunun dışında vajina girişi doğal olarak büyük olan bayanlara , kilolu bayanlara bazı durumlarda çift kat flep uygulanlamalıdır , yoksa kızlık zarı çok kolay yırtılacağı için doğallık bozulabilir. Ama buna karşılık zayıf ve dar vajinalı bir bayana çift kat flep yaparsanız bu seferde cinsel ilişkide kızlık zarının yırtılması zor olabilir . Bu ayarı vermek için yıllardır kızlık zarı dikimi yapıyor olmak gerekir.

Bu ana kurallardan başka merak ettiğiniz herşeyi paragraflar halinde anlatıyoruz , dikkatle okumaya devam edin , daha sonrada acaba kızlık zarı dikiminde en iyi jinekolog kim diye merak ederseniz emektar dostunuz google'u açın ve " kızlık zarı diken en iyi doktor " yazın ,

** Kızlık zarı dikimi hakkında yorumları oku , yorum yaz , soru sor ( isimsiz yorum yazmak için "yorumlama biçimi" olarak "anomin" i seçin.

Kızlık zarı dikimi fiyatı


Kızlık zarı dikimi fiyatı 2019 yılında İstanbul'da yaklaşık olarak  ....lira civarı bir seviyeden başlar , İstanbul'da kızlık zarı diken jinekologlar sayılarının az olmasındna dolayı değişik dikim ücretleri telaffuz ediyor olabilirler , himenoplastide İstanbul için üst sınır genelde .... tl civarıdır.

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?


Ustaca yapılmış bir flep yönteminde kızlık zarının dikilmiş olduğu kesine yakın olasılıkla anlaşılmaz , kızlık zarı dikiminde en fazla istenen sonuç ilk cinsel deneyimde kanama olmasıdır ama aslında kızlık zarı dikimi sonrası normal doğal görünümün sağlanmasıda çok önemlidir , ilk cinsel deneyiminizin karanlık ortamda gerçekleşeceğini veya değişik ön sevişmelerden geçmeyeceğinizi kim garanti edebilir. Tüm bunlara dikkat edilirse kızlık zaerı dikimi nerdeyse anlaşılmaz diyebiliriz.

** Kızlık zarı dikimi hakkında yorumları oku , yorum yaz , soru sor ( isimsiz yorum yazmak için "yorumlama biçimi" olarak "anomin" i seçin.

Kızlık zarı dikimi ameliyatı


Kızlık zarı dikimi ameliyatları aslında tahmin ettiğinizden çok daha eskiye dayanır , hatta eski Mısır'da bile himenoplastiye benzer tıbbi müdahalelerin izleri bulunmuştur , o dönemde soylu ailelerin kızları yine başka bir soylu ailenin oğlu ile evlenirken bakireliğin geri kazanılması için ilkel himenoplasti yapıldığı tahmin edilmektedir. Günümüzde modern tıp sayesinde artık eski bakirelik günlerinize dönmeniz gerçek anlamda mümkün olabiliyor , flep yöntemi ile bu artık 30 yıldır bilinen bir gerçek.

Kızlık zarı dikimi Ankara


Kızlık zarı dikimi Ankara'da genelde Çankaya'da Tunus caddesinde ve Kızılayda birkaç jinekolog tarafınca yapılıyor, bizim İstanbul'daki muayenehanemize Ankara'dan çok gelen kızlık zarı hastası oluyor , güven meselesi.

Kızlık zarı dikimi anadolu yakası


İstanbul Anadolu yakasında kızlık zarı dikimi için fazla bir adres bulamayan hastalar genelde bize geliyorlar , sanıyorum Ataşehir'de ve Kadıköyde kızlık zarı diken birkaç jinekolog arkadaş var ama Avrupa yakasında çok daha fazal alternatif olduğundan Rumeli tarafı bu iş için bir merkez konumunda.

** Kızlık zarı dikimi hakkında yorumları oku , yorum yaz , soru sor ( isimsiz yorum yazmak için "yorumlama biçimi" olarak "anomin" i seçin.

Kızlık zarı dikimi video


Acaba kızlık zarı dikimi nasıl yapılıyor, bir video izlesek , kızlık zarı dikimi videosu nerden izlenir , youtube erişim açıldımı gibi merakları olan çok internet kullanıcı oluyordur eminim , ama kızlık zarı dikimi gibi mahrem gib konuyu videroya yükelemek ve youtube'a uploud etmek tıbbi etiğe son derece aykırı bence.

Kızlık zarı dikimi İstanbul


Hinemoplastide yani kızlık zarı dikiminde İstanbul zannetmeyinki sadece Türkiye'de popüler bir merkez , aynı zamanda Avrupa'da ve kuzey afrikadada kızlık zarı dikimi konusunda en çok tercih edilen şehir İstanbuldur. Bizim Avrupadan birçok hastamız kızlık zarı dikimi için günübirlik uçakla gelip diktirip aynı gün geri dönüyorlar.

Kızlık zarı diktirenler


Kızlık zarı diktirenler ve onların yorumları sürekli aranan ve şiddetle merak edilen konulardandır , bizim sitemizde daha önceden kızlık zarını diktirmiş veya diktirmeyi düşünen birçok bayanın yorumlarını bulabilirsiniz . Aslına bakarsanız son derece gizli tutulan bir işlem olduğu için internette fazla yorum bulmazsınız.

Kızlık zarı dikimi Bursa 


Bursa'da kızlık zarı dikimi yapan jinekologlar mutlaka vardır , ama bizim İstanbul'daki muayenehanemize birçok hasta Bursa ve civarındna kızlık zarı dikimi için geliyor. Sanıyorum Bursa'nın dar sosyal çevresinde duyulmasın diye daha büyük şehirleri tercih ediyorlar.

** Kızlık zarı dikimi hakkında yorumları oku , yorum yaz , soru sor ( isimsiz yorum yazmak için "yorumlama biçimi" olarak "anomin" i seçin.

Kızlık zarı nerededir ?


Kızlık zarının kadın genital bölgesinde nerde yer aldığı ilginç olarak çok soruluyor , aslında onlara hak vermiyor değilim , kadın cinsel olrganlarının bulunduğu bacak arası ayrıntılı incelenirse son derece karmaşık bir yapıya sahiptir , en üstte büyük dudaklar nerdeyse tüm genitaliayı kapatır , büyük dudaklar aralandığında ise önde klitoris ve mea yani idrar deliği , arkada küçük dudaklar yer alır. Küçük dudakları aralarsanızda altta vajina girişi ve 2 cm kadar içeride himen yani kızlık zarını görürsünüz.

Kızlık zarı dikimi Mersin 


Mersin ve civarında hatta çukurovada kızlık zarı diken doktor bulmak biraz zor olabilir , ayrıca vakaların çoğunun uçakla İstanbul'a gelerek zarlarını diktirmelerinden dolayı Mersindeki jinekologların kızlık zarı dikimi konusunda tecrübeleride sınırlı olabilir.

Kalıcı kızlık zarı dikimi


2014 yılında İstanbul Avrupa yakasında en fazla tercih edilen bekaret tamir metodu flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimidir. İşte size kalıcı kızlık zarının avantajları :

1- Kalıcı olduğu için cinsel ilişkiye ister 1 ay sonra ister 5 yıl sonra girin mutlaka kızlık zarı kanaması olur.
2- Çok daha doğal bir anatomik yapıdadır.
3- Kızlık zarının dikilmiş olduğu anlaşılmaz.
4- Yaklaşık 1 aylık iyileşme süresinden sonra tamamen orijinal görünümünü kazanır.
5- Birden fazla kere dikim yapılabilir.Geçici kızlık zarı dikimi


Geçici kızlık zarı dikimi artık pek fazla uygulanan bir yöntem değil. Özelliklede flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikiminin çıkması ile geçici kızlık zarı dikimi iyice irtifa kaybetmiş ve rafa kaldırılan bir metod olmuştur. Ama yinede kızlık zarı diktirenlerin yaklaşık %10 u geçici kızlık zarı dikimini tercih ediyorlar. Bu nasıl oluyor , fazla vakti olmayan ve birkaç gün içinde cinsel ilişkiye girmesi gereken bayanların flep yöntemi şansı kalmadığı için geçici olarak diktiriyorlar.

Kızlık zarının bozulduğu nasıl anlaşılıyor ?


Kızlık zarının bozulduğundan şüphe ettiğiniz hiç oldumu bilmem ama bizi hergün birçok bayan bu konuda arıyor. Genelde bekaretini korumakla beraber erkek arkadaşları ile sürtünme benzeri ön sevişmeler yaşayan bayanlar olay biraz olsun kontrolden çıkınca kızlık zarı kanaması ile karşılaşabiliyorlar. Kızlık zarı son derece cilginç bir anatomik oluşumdur , azda olsa yırtıldımı bir daha iyileşmiyor. Peki kızlık zarının bozulduğunu nasıl anlayabiliriz , sürtünme benzeri ön sevişmeden sonra ağrı ve kan gelmesi , kızlık zarı bölgesinde sonradan oluşan bir boşluk , parmakla kontrol ettiğinizde parmağınızın kolaylıkla vajinaya ulaşır olmasını sayabiliriz.

Kızlık zarı dikimi Kayseri


Kızlık zarı dikimi Kayseri'de hangi jinekologlar tarafıonca yapılıyor , Kayseride kızlık zarı diken en iyi doktorlar hangileri tam olarak bilmiyorum ama bize Kayseriden gelen hastaların söylediklerine göre pek fazla jinekolog bu işi yapmadığı anlaşılıyor.

Flep yöntemi


Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi artık sadece Türkiyede değil tüm batı ülkelerindede bekaret tamirinde uygulanan en iyi metod larak biliniyor. Yaklaşık 20 günlük iyileşme sürecinsen sonra orijinal kızlık zarı elde edilebiliyor. Peki flep yöntemi nasıl yapılır dersiniz :

1- Hastanın kızlık zarı muayenesi ve bakire olmadığının net olarak tespiti.
2- Jinekolojik masaya yerleşim.
3- Vajina girişinin lokal anestezik ilaçla uyuşturulması , böylece dikim esnasında herhangi bir acı veya ağrı hissedilmemesi.
4- Vajina yan duvarından kaldırılan ince bir flep tabakasının kızlık zarı ringine dikilmesi ve yeni kızlık zarının oluşturulması. Bu safhada vajina girişi fazla büyük olan bayanlara vajina karşı duvarındada bir flep kaldırılarak çift kat flep uygulanır.
5- Yaklaşık 25 dakika süren dikim işleminden sonra hastanın masadan kakarak gündelik hayatına yürüyerek geri dönmesi.

** Kızlık zarı dikimi hakkında yorumları oku , yorum yaz , soru sor ( isimsiz yorum yazmak için "yorumlama biçimi" olarak "anomin" i seçin.

Kızlık zarı nedir ?


Kızlık zarının ne olduğu bazen soruluyor , aslında bir tanımlama yapmakta fayda var , ne olduğunu az çok herkesi bilir ama , bayanların bekaret bekçiliği dışında ne işe yaradığını kimseler bilez. Kızlık zarı yani himen aslında cinsel olgunluğa ve ilk cinsel deneyime kadar rahmi dış etkenlerden korumaya yarayan bir ambalaj vazifesi görür. Bacak arasından yukarı doğru vajina kanalından rahme ulaşmaya çalışan mikroplarla karşı çin seddi gibi bir duvar oluşturur. Zaten dikkat ederseniz kızlık zarı bozulduktan sonra bayanlarda vaji,nal akıntılar, kaşıntılar , mantar gibi durumlar çok daha sık olmaya başlar. Kızken tertemiz olan kilodunuz artık günün sonuna kadar bir şekilde kirlenmeye başlar.

Kızlık zarı çeşitleri


1- Esnek kızlık zarı : Bayanların yaklaşık %5 inde rastlanır. Kızlık zarının ortasındaki adet kanı deliği daha büyüktür ve penis o delikten içeri girebilir , bu durumda kızlık zarında sadece bir ayrışma olur ve kanama olmaz.
2- Ortada tek delikli kızlık zarı : Bu sık rastlanan bir kızlık zarı modelidir . Adet kanı o delikten geçer.
3- Elek şeklinde kızlık zarı : Bu tip kızlık zarıda sık görülür , zar yüzeyinde minik delikler vardır.
4- Yarımay şeklinde kızlık zarı : Nadir bir kızlık zarı modelidir , Sadece vajinaının bişr tarafında yarımay şeklindedir.
5- Kızlık zarının olmaması : Baynların yaklaşık %1 inde kızlık zarı hiç yoktur.

Kızlık zarı rengi


Kızlık zarı o karmaşanın içinde acaba hangisi , kızlık zarı ne renktir diye soruyorlar. Açık kırmızı veya gül pembe rengindedir kızlık zarı. İnce fakat damarlı bir yapıya sahim bir oluşumdur.

Kızlık zarı dikimi sonrası


Kalıcı kızlık zarı diktirdikten sonra acaba nelere dikkat etmek gerekiyor :

1- Yaklaşık 20 gün kadar cinsel ilişkiye girmeyin
2- 10 gün kadar denize , havuza , nehre ve göle girmeyin.
3- 10 gün kadar küvete oturarak banyo yapmayın , duş tarzında yapın.
4- 1 ay süre ile aşırı bacak açmak gerektiren spor aktivitelerinden kaçının. 
5- 10 günkadar tuvaletinizi alaturka değil alafranga tuvalette yapın. 

** Kızlık zarı dikimi hakkında yorumları oku , yorum yaz , soru sor ( isimsiz yorum yazmak için "yorumlama biçimi" olarak "anomin" i seçin.

Kızlık zarı dikimi youtube


Kızlık zarı dikimi videolarını youtube.com da araştıran çok oluyor , genellikle Güney Amerika ve İtalya orijinli olna bu videolar biizm tıbbi etik kurallarımıza son derece aykırıdır.

Kızlık zarı esnek


Esnek kızlık zarı yukarıdaki paragraflardada behasettiğimiz gibi yaklaşık olarak %5 bayanda görülür , cinsel ilişkide kanama olmaz , ama içten ayrışma şeklinde kızlık zarı yırtılır. Asıl önemlisi bu esnek kızlık zarının sosyal boyutudur. Evlenecekleri kızda bekarete önem veren erkekler gerdek gecesi kanama olmayınca evlendikleri kızın daha önce bir başka erkekle cinsel ilişkiye girdiğini düşünürler , o yüzdendirki kızlık zarı esnek olan birçok bayan bize flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi için geliyor.

Kızlık zarı diktirme video


Kızlık zarı diktirme videoları internette hep aranır durumdadır. Binlerce meraklı bayan veya erkek kızlık zarı diktirenlerin video görüntülerini , bu dikim işleminin , himenoplastinin nasıl yapıldığını hep merak ederler. Ama tıbbi etik açısından bu tip kızlık zarı dikim videolarını biz doğru bulmuyoruz.

Kızlık zarı bozulması belirtileri nelerdir ?


1- Sürtünme benzeri ön sevişmede kızlık zarı üzerinden azda olsa açık kırmızı kan gelmesi
2- Ön sevişmede kızlık zarı bölgesinden ayrışma veya yırtılma hissi veren ağrı hissedilmesi
3- Kızlık zarı üzerinde önceden var olmayan bir boşluk oluşması
4- Süpheli olaydan sonra banyo yaptığınızda kızlık zarı bölgesinde yanma hissedilmesi

** Kızlık zarı dikimi hakkında yorumları oku , yorum yaz , soru sor ( isimsiz yorum yazmak için "yorumlama biçimi" olarak "anomin" i seçin.

Kızlık zarı şekilleri


Kızlık zarı şekilleri nerdeyse her bayanda az çok farklı olmakla beraber an sık rastlanan şekiller , ortada tek delikli kızlık zarı şekli , elek şeklinde kızlık zarı , yarımay şeklinmde kızlık zarı ve esnek kızlık zarıdır.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı bozulduktan sonra adet gecikir mi ?

Kızlık zarı görüntüleri

Yasal Uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.