Kızlık Zarı Şekilleri

Kızlık zarı şekilleri İstanbul'daki hastalarımızca hep soruluyor , özelliklede flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatlarının ....liradan başladığının duyan hastalar bekaret zarı, yani kızlık zarı  şekillerine daha bir önem vermeye başladılar . Peki başka neler soruluyor , kızlık zarının bozulmuş hali , kızlık zarı şekilleri videosu , kızlık zarı bozulma şekilleri , kızlık zarı şekilleri resimleri , görselleri,  kızlık zarının bozulduğu nasıl anlaşılır , kızlık zarı nerededir, kizlik zarı rengi , kizlik zarı dikimi fiyatı gibi suallerde az değil, tabi bu günlerde birçok kişinin gündemi dünya kupası 2014 iken hatta erkek akradaşınız bile ilk maç olan Brezilya - Hırvatistan maçını izleyemeye hazırlanırken sizin kızlık zarı hakkında araştırma yapmanız ona garip gelebilir ama olay direkt olarak sizi ilgilendirdiği için ancak kendinizi siz anlayabilirsiniz.  Kızlık zarı dikimi konusunda plan yapanların en fazla istediği önşart ise gizlilik oluyor genellikle, birde .. kayıtlarına geçmemesi isteniyor , kızlık zarı diken ... ... anlaşmalı olduklarından bu isteklerinin tatmin edilmesi mümkün olmuyor , o yüzden kızlık zarı dikitiren binlerce bayan özel kadın doğum muayenehanelerini tercih ediyorlar , gerçektende özel muayenehanelerin ... anlaşması olmadığı için gizlilik konusunda çok daha güvenilirler.Bu arada bize özel bir muayenehaneyiz. Acaba kızlık zarı dikimi konusunda en iyi jinekolog kimdir diye merak ediyorsanız açın google'ı ve yazın : " kızlık zarı diken en iyi doktor " diye bakın bakalım kim çıkacak , .. en üstlerde bulabilirsiniz. Yanında.. yazan sonuçları fazla dikkate almayın. Acele etmeden araştırıp en iyi kızlık diken doktora yaptırmanızı tavsiye ederim , akşama karşı gitme , tana karşı yatma derler. Kızlık zarı hakkında sormak istedikleriniz için bizi gece gündüz farketmez arayabilirsiniz , hatta cumartesi pazar bile telefonlara cevap veriyoruz.sabit muayenehane telefonumuz ve Turkcell cep telefonumuz sürekli açıktır. Genelde arayanlara kıdemli asistanım bakıyor , kızlık zarı hakkında geniş bilgiye sahip olduğu için size fazlasıyla malumat verir, ama acil bir durum varsa direkt beni isteyebilirsiniz .

Kızlık zarı dikimi fiyatları

Kızlık zarı diktirme fiyatları 2019 yılında İstanbul ve Ankara gibi büyük şehirlerde .... liradan başayıp .... liraya kadar çıkar . Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı diktirme ücretleri az daha pahalı olabilir , yada geçici kızlık zarı dikimi daha ucuz olur. Sizden aşırı yüksek ücret isteyenlere olumlu cevap vermeyin derim , işte garantili kızlık zarı dikimi için olması gereken şartlar ;

1- Kızlık zarınızı mümkün olduğunca dikim konusunda en tecrübeli ve başarılı doktora diktirin. En iyisini bulmak için google'a " kızlık zarı diken en iyi doktor " yazın arattırın.
2- Kızlık zarınızı diktireceğinizi veya diktirdikten sonra en yakın arkadaşınıza dahi dikim olayondan bahsetmeyin.
3- En az 20 gününüz varsa mutlaka flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırın. 
4- Kızlık zarı dikimi sonrası 10 gün denize , havuza girmeyin.

Kızlık zarı çeşitleri

Kızlık zarı ve vajina yapısı her kadında vücut yapısına göre ufak tefek farklılıklar gösterir , işte kızlık zarı şekilleri ;

1- Ortada tek delikli kızlık zarı : Çok sık rastlanır , ortadaki delikten adet kanaması geçer.
2- Elek şeklinde birçok minik deliği olan kızlık zarı : Uzaktan kızlık zarı tam kapalı gibi görünebilir ama üzerinde küçük delikler vardır.
3- Yarım ay şeklinde kızlık zarı : Kızlık zarı vajenin sadece bir tarafında teşekkil etmiş olup girişin tamamını kapatmaz, bu kızlık zarında cinsel ilişkide kanama olmama ihtimali yüksektir.
4- Esnek kızlık zarı : Ortada tek delikli kızlık zarının veya yarım ay şeklindeki kızlık zarının abartılı şeklidir , cinsel ilişkide kızlık zarı kanaması olmayabilir , oldukça sık rastlanır , genellikle flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi ile normal kızlık zarına çevrilir.
5- Yırtık şeklinde kızlık zarı : Zar üzerinde vertikal bir yarık vardır , adet kanaması oaradan geçer.
6- Kapalı kızlık zarı : Zar üzerinde hiç delik yoktur , adet görmeye başlandığında adet kanları zarın arkasında birilir ve karın ağrısı yaparak doktora gidilir , kızlık zarı doktor tarafınca delinir.
7- Kalın kızlık zarı : Zar olması gerekenden çok daha kalındır ve penis darbesi ile delinmesi mümkün olmaz , ancak jinekolog tarafınca delinir ve cinsel ilişkiye müsait hale getirilir.

Kızlık zarının bozulduğu nasıl anlaşılır ?

Birçok bayan tam bir cinsellik olmadan ön sevişme yaşar ve vajina girişinde yapılan sürtünmelerde kızlık zarı zarar görebilir, al giyen alınır derler , her seferinde olmaz ama bazen durumu abartırsınız ve oluverir.  Bu durumda sürtünme esnasında kanama veya ağrı belirtileri ortaya çıkar. İşte kızlık zarı bozulma belirtileri :

1- Vajina girişinden hafif pembe renkte kanama , bu az miktarda kiloda bulaşma şeklimndede olabilir.
2- Ön sevişmede vajina girişinde ağrı ve yanma
3-  Sevişme sonrası banyoda vajina girişinde suya karşı hassasiyet
4- Vajinaya parmakla ulaşılabilme

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırdıysanız ve 20 gün geçtiyse yani dikişler kendiliğinder eridi ve iz kalmadıysa kızlık zarının dikilmiş olduğu kesine yakın ihtimalle anlaşılmaz . Cinsel ilişkiye girdiğinizde penis vajinaya 2 cm kadar girince kızlık zarına dayanır ve daha ileri itilirse kızlık zarı yırtılır ve kızlık zarının üzerinde yer alan kan damarlarıda parçalanacağı için kızlık zarı kanaması ortaya çıkar.Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı bozulduktan sonra adet gecikir mi ?

Kızlık zarı görüntüleri

Yasal Uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.