Kızlık Zarı Muayenesi

2019 yılında İstanbul'da kızlık zarı muayenesi normal jinekolojik muayene taleplerinin çok üzerinde tercih edilen bir teşhis metodu haline geldi , sanıyorum tamamlanmamış cinsel ilişki ve ön sevişmelerden sonra kızlık zarı bölgesinde acı ve hafif bir kanama olduğunda kızlık zarı yırtılmışmıdır , eğer yırtıldı ise daha kaynamadan diktirelim niyeti ile jinekolojlara başvuruyorlar , tabi bu arada birçok kişi ayna ile kendi imkanları ile kızlık zarının bozulup bozulmadığını anlamaya çalışıyordur , hatta telefonla bu konuda çok soru geliyor , kızlık zarı muayenesi fiyatı kaç paradır , kızlık zarım bozulmuş olabilir mi , bozulunca mutlaka kan gelir mi , kızlık zarı dikimi fiyatları nakadardır , kızlık zarı dikimi nasıl yapılır diyerek merak eden çok hastamız var. Bu yazımızdada kızlık zarı muayenesi , kızlık zarı bozulma belirtileri , kızlık zarı yırtılmasında kanama durumu ve flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi ve dikim fiyatları üzerinde duruyoruz. Bu arada sizde telefonla bize ulaşabilirsiniz , sabit Turktelekom muayenehane telefonumuz ve Turkcell cep telefonumuz gece gündüz açıktır , hatta cumartesi pazar günleri bile bizi arayabilirsiniz, hiç çekinmeyin, telefonlara sıklıkla kıdemli asistanım  bakıyor , insanlıklı yaklaşımları ile hastaları rahatlatıyor sağolsun, beni sorarsanız sabahtan akşama kadar hastalarımla ilgileniyorum , 31 yıldır kızlık zarı dikimi yaptığımız için hastamız gerek İstanbul'dan , gerekse diğer illerden , hatta Avrupa'daki Türkler'den akın akın geliyor :) zaten kızlık zarımı hangi jinekoloğa diktirsem diye tereddütte kaldıysanız açın google'ı ve yazın " kızlık zarı diken en iyi doktor " diye , listenin üstlerinde ... bulacaksınız , yanında " .. " yazan sonuçları dikkate almayın onlar para vererek listeye girmeye çalışanlardır :) Bu arada konu başlıklarına geçmeden önce şunu ekleyeyim kızlık zarı dikitirme planınız varsa bunu hemen gerçekleştirin , flep yöntemini ne kadar erken yaptırırsanız okadar iyidir ve rahat edersiniz , yumurta kapıya gelince telaş içine düşeceğinize önceden halledin derim , ne demişler , Ağustosta beyni kaynayanın zemheride kazanı kaynar .  anlatıyor.

Kızlık zarı muayenesi fiyatı

İstanbul'da ve Ankara'da 2019 yılı haziran ayı itibarı ile kızlık zarı muayene fiyatı yaklaşık olarak ... lira olarak gerçekmeşmektedir , aslında her kadın doğumcunun farklı fiyat politikası olduğu gerçeği ile bu bu rakamın İstanbul'da ... lira ücret aralığında olduğunu söylemek mümkündir. Kızlık zarı muayenesinin nasıl yapıldığını aşağıda okuduğunuzda ise bu hizmet için sizden ... lira veya .... lira gibi çok yüksek ücret isteyenlerin haksız olduğunu anlayacaksınız, ahmağa yüz, abdala szö vermeye gelmez denir.

Kızlık zarı muayenesi nasıl yapılır ?

İstanbul'da özellikle bekaret korunarak yapılan ön sevişmelerde kendini kaptıran çiftlerde genital bölgede aşırı sürtünme durumlarında hafif bir kızlık zarı kanaması ve acı hissi olduğunda kızlık zarının yırtılıp yırtılmadığı merak edilir ve önce hastalar kendileri bir ayna yardımı ile teşhis koymaya çalışırlar , hatta cinsel organlarının resimini çekip gönderen birçok bayan var ama maalesef resim kabul edemiyoruz , böyle bir teşhis yöntemi yasal değildir , zaten ayna ile kızlık zarının yırtıldığını veya bekaretin devam ettiğini anlayamazsınız , vajina girişi bölge olarak son derece karmaşık bir görünüme sahip olduğundan orada hangisinin kızlık zarı olduğunu anlamanız , anlasanız bile yırtık olup olmadığını tespit edemezsiniz. Neyse gelelim kızık zarı muayensinin nasıl yapıldığına ; kızlık zarı muayenesi mutlaka jinekolog doktor tarafınca yapılır , başka branş doktorlarının böyle bir muayene yapmalarına izin verilmez , hatta suç teşkil eder , hasta jinekolojik muayene masası yani halk arasında çatallı masa denilen masaya yatar , başta ürkütücü gelebilir ama merak etmeyin kızlık zarı muayenesi tamamen göz ile bakarak yapılır , yani genital bölgenize hiçbir tıbbi cihaz değdirilmez veya el ile herhangi bir müdahale yapılmaz , her jinekolog jinekolojik masaya yatmış ve ışık ile aydınlatılmış bir bölgedeki kızlık zarının durumunu anlayabilir , kızlık zarı yırtılmışmıdır , yırtıldı ise saak kaç hizasından yırtılma vardır , yırtılma oranı nedir , cinsel ilişki gerçekleşmişmidir , esnek kızlık zarı durumu varmıdır hepsi net olarak size söylenir.

Kızlık zarı muayenesi İstanbul

2019 yılında özellikle İstanbul Avrupa yakasında kızlık zarı muayenesi yapabilecek birçok jinekolog bulabilirsiniz , ama bunlardan az sayıda kadın doğum uzmanı kızlık zarı dikimi yapabilmektedir , zira kızlık zarı dikimi sanatsal yaklaşımlar gerektiren ve yüksek sorumluluk gerektiren bir müdahaledir.

Kızlık zarı muayenesi videoları

İnternette özellikle youtube.com'da birçok kızlık zarı muayenesi videosu yüklenmiş durumdadır , ama ben etik olarak son derece mahrem bir muayene metodunun videoya çekilmesi ve yayınlanmasına son derece karşıyım , videodaki bayanın sizin yakınınız veya siz olduğunuzu empati yaparak değerlendirin derim.

Kızlık zarı bozulması video ameliyatı

Yine 2019 yılında youtube.com da popüler olan konulardan biride kızlık zarı bozulması video ameliyatı yani kızlık zarı dikiminin videoya çekilmesi ve yayınlanması durumudur , yine yukarıda yazdığım gibi etik olarak çok yanlış davranışlardır , bu tip videolara tıklayarak onları daha popüler yapmayınız.

Kızlık zarı bozulma belirtileri

Ön sevişme denilen cinsel ilişki öncesi haraketler esnasında penisin vajinaya girmeden vulva dediğimiz büyük dudakların üzerine sürtülmesi gibi durumlarda kızlık zarı kısmen veya tamamen yırtılabilir , kızlık zarının yırtıldığını nasıl anlarız ? bu tip bir sevişmede penis vajinaya girmese bile kanama ortaya çıktı ise bu kan çok büyük ihtimalle kızlık zarı yırtılmasından kaynaklanıyordur , ayrıca vajen girişinde bir yırtılma ve gerilme acısıda hissettiyseniz bekaretinizin bozulmuş olma ihtimali iyice artar , tabi daha kaba belirtileri söylemeye gerek bile yok , parmağınız vajinaya girebilecek duruma geldiyse zaten kızlık zarınız bozulmuş demektir. Ama ne derler Ağustosta gölve kovan zemheride karnın ovar , siz en ufak bir şüpheniz varsa bir jinekoloğa mutlaka kızlık zarı muayenesi yaptırın, aç susuz kalmadınız ya.

Kızlık zarı dikimi fiyatları

Son olarakta başa gelmiş bir durumu eski haline getirmek için diktirmekten başka çare olmadığını ve bu işlemin kaça mal olacağını anlatalım. 2019 yılı ortalarında İstanbul'da kızlık zarı dikimi fiyatları ortalama olarak .... lira seviyelerinden başlayıp kadın doğucunun isteğine göre .... liaraya kadar çıkabilir .
Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı bozulduktan sonra adet gecikir mi ?

Kızlık zarı görüntüleri

Yasal Uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.