Kızlık Zarı Muayenesi

Kızlık zarı
2014 yılında İstanbul'da kızlık zarı muayenesi normal jinekolojik muayene taleplerinin çok üzerinde tercih edilen bir teşhis metodu haline geldi , sanıyorum tamamlanmamış cinsel ilişki ve ön sevişmelerden sonra kızlık zarı bölgesinde acı ve hafif bir kanama olduğunda kızlık zarı yırtılmışmıdır , eğer yırtıldı ise daha kaynamadan diktirelim niyeti ile jinekolojlara başvuruyorlar , tabi bu arada birçok kişi ayna ile kendi imkanları ile kızlık zarının bozulup bozulmadığını anlamaya çalışıyordur , hatta telefonla bu konuda çok soru geliyor , kızlık zarı muayenesi fiyatı kaç paradır , kızlık zarım bozulmuş olabilir mi , bozulunca mutlaka kan gelir mi , kızlık zarı dikimi fiyatları nakadardır , kızlık zarı dikimi nasıl yapılır diyerek merak eden çok hastamız var. Bu yazımızdada kızlık zarı muayenesi , kızlık zarı bozulma belirtileri , kızlık zarı yırtılmasında kanama durumu ve flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi ve dikim fiyatları üzerinde duruyoruz. Bu arada sizde telefonla bize ulaşabilirsiniz , 0212 227 5519 sabit Turktelekom muayenehane telefonumuz ve 0532 221 3007 Turkcell cep telefonumuz gece gündüz açıktır , hatta cumartesi pazar günleri bile bizi arayabilirsiniz, hiç çekinmeyin, telefonlara sıklıkla kıdemli asistanım Esra hanım bakıyor , insanlıklı yaklaşımları ile hastaları rahatlatıyor sağolsun, beni sorarsanız sabahtan akşama kadar hastalarımla ilgileniyorum , 31 yıldır kızlık zarı dikimi yaptığımız için hastamız gerek İstanbul'dan , gerekse diğer illerden , hatta Avrupa'daki Türkler'den akın akın geliyor :) zaten kızlık zarımı hangi jinekoloğa diktirsem diye tereddütte kaldıysanız açın google'ı ve yazın " kızlık zarı diken en iyi doktor " diye , listenin üstlerinde ... bulacaksınız , yanında " .. " yazan sonuçları dikkate almayın onlar para vererek listeye girmeye çalışanlardır :) Bu arada konu başlıklarına geçmeden önce şunu ekleyeyim kızlık zarı dikitirme planınız varsa bunu hemen gerçekleştirin , flep yöntemini ne kadar erken yaptırırsanız okadar iyidir ve rahat edersiniz , yumurta kapıya gelince telaş içine düşeceğinize önceden halledin derim , ne demişler , Ağustosta beyni kaynayanın zemheride kazanı kaynar . Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya anlatıyor.

Kızlık zarı muayenesi fiyatı

İstanbul'da ve Ankara'da 2014 yılı haziran ayı itibarı ile kızlık zarı muayene fiyatı yaklaşık olarak ... lira olarak gerçekmeşmektedir , aslında her kadın doğumcunun farklı fiyat politikası olduğu gerçeği ile bu bu rakamın İstanbul'da ... lira ücret aralığında olduğunu söylemek mümkündir. Kızlık zarı muayenesinin nasıl yapıldığını aşağıda okuduğunuzda ise bu hizmet için sizden ... lira veya .... lira gibi çok yüksek ücret isteyenlerin haksız olduğunu anlayacaksınız, ahmağa yüz, abdala szö vermeye gelmez denir.

Kızlık zarı muayenesi nasıl yapılır ?

İstanbul'da özellikle bekaret korunarak yapılan ön sevişmelerde kendini kaptıran çiftlerde genital bölgede aşırı sürtünme durumlarında hafif bir kızlık zarı kanaması ve acı hissi olduğunda kızlık zarının yırtılıp yırtılmadığı merak edilir ve önce hastalar kendileri bir ayna yardımı ile teşhis koymaya çalışırlar , hatta cinsel organlarının resimini çekip gönderen birçok bayan var ama maalesef resim kabul edemiyoruz , böyle bir teşhis yöntemi yasal değildir , zaten ayna ile kızlık zarının yırtıldığını veya bekaretin devam ettiğini anlayamazsınız , vajina girişi bölge olarak son derece karmaşık bir görünüme sahip olduğundan orada hangisinin kızlık zarı olduğunu anlamanız , anlasanız bile yırtık olup olmadığını tespit edemezsiniz. Neyse gelelim kızık zarı muayensinin nasıl yapıldığına ; kızlık zarı muayenesi mutlaka jinekolog doktor tarafınca yapılır , başka branş doktorlarının böyle bir muayene yapmalarına izin verilmez , hatta suç teşkil eder , hasta jinekolojik muayene masası yani halk arasında çatallı masa denilen masaya yatar , başta ürkütücü gelebilir ama merak etmeyin kızlık zarı muayenesi tamamen göz ile bakarak yapılır , yani genital bölgenize hiçbir tıbbi cihaz değdirilmez veya el ile herhangi bir müdahale yapılmaz , her jinekolog jinekolojik masaya yatmış ve ışık ile aydınlatılmış bir bölgedeki kızlık zarının durumunu anlayabilir , kızlık zarı yırtılmışmıdır , yırtıldı ise saak kaç hizasından yırtılma vardır , yırtılma oranı nedir , cinsel ilişki gerçekleşmişmidir , esnek kızlık zarı durumu varmıdır hepsi net olarak size söylenir.

Kızlık zarı muayenesi İstanbul

2014 yılında özellikle İstanbul Avrupa yakasında kızlık zarı muayenesi yapabilecek birçok jinekolog bulabilirsiniz , ama bunlardan az sayıda kadın doğum uzmanı kızlık zarı dikimi yapabilmektedir , zira kızlık zarı dikimi sanatsal yaklaşımlar gerektiren ve yüksek sorumluluk gerektiren bir müdahaledir.

Kızlık zarı muayenesi videoları

İnternette özellikle youtube.com'da birçok kızlık zarı muayenesi videosu yüklenmiş durumdadır , ama ben etik olarak son derece mahrem bir muayene metodunun videoya çekilmesi ve yayınlanmasına son derece karşıyım , videodaki bayanın sizin yakınınız veya siz olduğunuzu empati yaparak değerlendirin derim.

Kızlık zarı bozulması video ameliyatı

Yine 2014 yılında youtube.com da popüler olan konulardan biride kızlık zarı bozulması video ameliyatı yani kızlık zarı dikiminin videoya çekilmesi ve yayınlanması durumudur , yine yukarıda yazdığım gibi etik olarak çok yanlış davranışlardır , bu tip videolara tıklayarak onları daha popüler yapmayınız.

Kızlık zarı bozulma belirtileri

Ön sevişme denilen cinsel ilişki öncesi haraketler esnasında penisin vajinaya girmeden vulva dediğimiz büyük dudakların üzerine sürtülmesi gibi durumlarda kızlık zarı kısmen veya tamamen yırtılabilir , kızlık zarının yırtıldığını nasıl anlarız ? bu tip bir sevişmede penis vajinaya girmese bile kanama ortaya çıktı ise bu kan çok büyük ihtimalle kızlık zarı yırtılmasından kaynaklanıyordur , ayrıca vajen girişinde bir yırtılma ve gerilme acısıda hissettiyseniz bekaretinizin bozulmuş olma ihtimali iyice artar , tabi daha kaba belirtileri söylemeye gerek bile yok , parmağınız vajinaya girebilecek duruma geldiyse zaten kızlık zarınız bozulmuş demektir. Ama ne derler Ağustosta gölve kovan zemheride karnın ovar , siz en ufak bir şüpheniz varsa bir jinekoloğa mutlaka kızlık zarı muayenesi yaptırın, aç susuz kalmadınız ya.

Kızlık zarı dikimi fiyatları

Son olarakta başa gelmiş bir durumu eski haline getirmek için diktirmekten başka çare olmadığını ve bu işlemin kaça mal olacağını anlatalım. 2014 yılı ortalarında İstanbul'da kızlık zarı dikimi fiyatları ortalama olarak .... lira seviyelerinden başlayıp kadın doğucunun isteğine göre .... liaraya kadar çıkabilir .

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı
Mezuniyet Cerrahpaşa tıp fak 1983 - tam 31 yıllık kızlık zarı dikimi tecrübesi

0212 227 5519 - 0532 221 3007 
Lütfen telefonla randevu alarak geliniz, şu sıralar çok yoğunuz.


Yorumlar

 1. Selamlar hocam bugün size kızlık zarı muayenesi için gelmek istiyorum , tam bir cinsel ilişki yaşamadım ama birçok defa sürtünme şeklinde ön sevişme yaşadım , bir ara penis başı içeri girer gibi oldu hemen durdurdum ama hafif bir kanama ve yırtılma ağrısı gibi bişey hissettim sanırım kızlığım bozuldu , yırtıldıysa diktirme konusunuda sizinle konuşacağım , hazırlıklı geliyorum kızlık zarı dikimi yaptırabilirim , bugün 2side olur bitermi ?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba , kızlık zarı muayenesi ve ardından kızlık zarı dikimi en çok yaptığımız kombinasyondur , tabiiki tek seansta ve aynı gün biter. Randevu için 0212 227 5519 Esra hanım

   Sil
 2. Cytotec ve ru hk acil donus rica ediyorum..
  sudokusus@gmail.com

  YanıtlaSil
 3. Kızlık Zarı Bozulmuşmudur: Doktor bey
  5 12 2015, 17:04 - Jin op dr turgay karakaya: Buyrun
  5 12 2015, 17:04 - Kızlık Zarı Bozulmuşmudur: Benim bir sorum olcaktı
  5 12 2015, 17:05 - Kızlık Zarı Bozulmuşmudur: Kız arkadaşıma el yoluyla çamaşırı üstünden masturbasyon yaptım ve orgazm sonrası hemen ağrısı oldu ve kanamada olmuş acaba zarı bozuldu mu ?
  5 12 2015, 17:05 - Kızlık Zarı Bozulmuşmudur: Lütfen yardım edin
  5 12 2015, 18:39 - Jin op dr turgay karakaya: Bozulmuş olabilir.. muayene edelim ?
  5 12 2015, 18:39 - Kızlık Zarı Bozulmuşmudur: İstanbulda mısınız
  5 12 2015, 18:41 - Jin op dr turgay karakaya: Evet
  5 12 2015, 18:41 - Kızlık Zarı Bozulmuşmudur: Malasef istanbulda değilim teşekkür ederim ilginiz için
  5 12 2015, 18:43 - Jin op dr turgay karakaya: R e

  YanıtlaSil
 4. Kızlık zarımı diktirmek istiyorum en güvenilir sizi bulabildim. Acaba fiyatı ne kadardır? En uygun fiyatını söyleyebilirmisiniz?

  YanıtlaSil
 5. Geçici Zar Dikimi Fiyatı: Numaranızı internetten aldım bende kızlık zarıyla ilgili soru sorabilirmiyim müsaitseniz
  03 01 2016, 13:40 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Buyrun
  03 01 2016, 13:41 - Geçici Zar Dikimi Fiyatı: Ben kısa süreli düşünüyorum ama internette tam bilgi bulamadım
  03 01 2016, 13:41 - Geçici Zar Dikimi Fiyatı: İlişkiden ne kadar süre önce yaptırmamı öneriyosunuz
  03 01 2016, 13:42 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Yıllar önce
  03 01 2016, 13:42 - Geçici Zar Dikimi Fiyatı: Kısa süreli olanımı
  03 01 2016, 14:15 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Uzun süreli olan
  03 01 2016, 14:15 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Kısa için bikaç gün öncesi yapmak lazım
  03 01 2016, 14:17 - Geçici Zar Dikimi Fiyatı: Sadece bi kere ilişkiye girdim ben kısa olanı için sizin bi tahmininiz varmı fiyat konusunda
  03 01 2016, 14:46 - Geçici Zar Dikimi Fiyatı: Çok teşekkürler:)

  YanıtlaSil
 6. Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi: hocam merhaba ii aksamlar bi kac tane sorum olucakti size
  4 01 2016, 20:10 - Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi: ben kizlik zarini diktirdek sonra calismaya basliycam eczaci kalfasiyim we cok ayaktayim kosturyorymm egiliyorum bazen cok ani hareket yapiyorumm butun gunn ewim uzak calistigim yere munubus metrobusle gidip geliyorum her gun bana bunun bi zarari olurmu hani yeniden patlama gbi dikisler acilmasi gbi ne yapmam lazimm amaliyat olduktan sonra kendimi korumam lazim ama izinde alamam kafam bu durumdan dolayi cok karsik hocam benim icimi rahatlatrsaniz sewinirm
  4 01 2016, 20:11 - Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi: gece yatarken bile bazenn cok ters yatiyorumm yuz ustu falan korkuyorum amaliyat olduktan sonra patlama olsaligi warmi cokmu hassas bisey hizli yuruyorumm mesela ne tur seylere dikkat etmem gerek benim hocam
  4 01 2016, 20:15 - Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi: bide hocamm kizlik zari dikilmis bi bayanda vajinit intihap olursa kizlik zarina bi zarari olurmu
  4 01 2016, 20:48 - Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi: sorularima yanit werrseniz cokk sewinirim hocam kafam cok karsik
  4 01 2016, 21:28 - Jin op dr turgay karakaya: İlk 2 hafta aşırı bacak açma , 20 kg dan fazla yük kaldırma
  4 01 2016, 21:29 - Jin op dr turgay karakaya: Hafif yan oturun
  4 01 2016, 21:47 - Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi: kanamam cok olurmu peki
  4 01 2016, 21:50 - Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi: ani harekette bi problem olurmu
  4 01 2016, 21:52 - Jin op dr turgay karakaya: Güm diye oturmayın
  4 01 2016, 21:52 - Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi: yavasmi oturucam yani hocam
  4 01 2016, 21:53 - Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi: ben pekii 1 aymi dikkat edicemm bu tarz seylere yoksa ewlenene kadarmi bu tarz seylere dikkat etmem gerek
  4 01 2016, 21:54 - Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi: 1 aydan sonra normal oturabilirmiyimm yada ziplama durumunda 1 ay gecmisse bile tekar bozulma olasiligi warmi
  4 01 2016, 22:00 - Jin op dr turgay karakaya: 1 ay
  4 01 2016, 22:03 - Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi: 1 aydan sonra hersey normal olucak yani ama iste kesinmi hocamm bu kesinlikle kan gelirmii ben kendimi riske atmak istemiyorumm kendi koylumle ewlenicem sonuc olarak o gun kan gelmezse ben biterimm
  4 01 2016, 22:12 - Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi: hocam
  4 01 2016, 22:21 - Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi: hocamm sizin cwplariniza ihtyacim war icim rahat etmesi icinn
  4 01 2016, 22:21 - Jin op dr turgay karakaya: Kesin gelir merak etmeyin
  4 01 2016, 22:21 - Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi: inshh hocamm inshh
  4 01 2016, 22:21 - Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi: cok teskur edrmm rahatsiz ettim sizi

  YanıtlaSil
 7. Hocam merabalar kızlık zarı muayenesi ve su kalici kizlil zari dikimiyle alakali bilgi almak istiyorum . 15 yasinda ilk evliligimi yaptim 7 seneden beri bakire degilim ve kizligimi tekrar diktirmek istiyorum
  27 02 2016, 12:42 - Jin op dr turgay karakaya: Tabi
  27 02 2016, 12:42 - Jin op dr turgay karakaya: Listeden seçin :
  27 02 2016, 12:44 - -: Hocam filep kizlik zarini yaptirmak istiyorum
  27 02 2016, 12:44 - Jin op dr turgay karakaya: Tabi

  YanıtlaSil
 8. Merabalar.doktor bey kızlık zarı muayenesi için geleceğim patlaksam dikim olacak bana kalici kizlik zarinda kac dikis atiliyo ? Dikislwrin erimeme gibi bir durumu olurmu
  5 04 2016, 15:56 - Jin op dr turgay karakaya: Cilt içindekiler erir kalanı dökülür
  5 04 2016, 16:03 - Kızlık Zarı Dikimi Konya: Kav gunde tum dikisler iyilesir
  5 04 2016, 16:19 - Jin op dr turgay karakaya: 2 haftada iyileşir. 4 haftada ilişkiye hazır olur

  YanıtlaSil
 9. Biz erkek arkadaşımla ileriye gitmedik yani kızlık zarınin bozulması imkansız gibi ama adet göremiyorum yani bütün belirtilerini yaşıyorum kac defadır ped de takiyorum ama bi türlü adet olmuyorum cok korkuyorum kızlık zarı muayene olsam
  22 05 2016, 19:06 - Jin op dr turgay karakaya: Test yapın
  22 05 2016, 19:06 - -: Gebelik testi mi
  22 05 2016, 19:07 - Jin op dr turgay karakaya: www.adetgecikme.com
  22 05 2016, 19:07 - Jin op dr turgay karakaya: Okuyun
  22 05 2016, 19:10 - -: Teşekkür ederim ama test yapmaya korkuyorum ilk defa böyle gecikiyor
  22 05 2016, 19:44 - Jin op dr turgay karakaya: www.gebelik-testleri.com
  22 05 2016, 19:44 - Jin op dr turgay karakaya: Bunada bakın
  22 05 2016, 19:52 - -: Ben kızlık zarı patlamadan hamile kalma ihtimali olduğunu bilmiyordum
  22 05 2016, 19:58 - -: Cok korkuyorum
  22 05 2016, 19:58 - -: Bunları bilmiyordum
  22 05 2016, 19:59 - Jin op dr turgay karakaya: www.kizlikzaripatlamasi.com
  22 05 2016, 19:59 - Jin op dr turgay karakaya: Buda çok iyi
  22 05 2016, 20:02 - -: Kızlık zarı muaynesi nasıl yapılıyor
  22 05 2016, 20:04 - Jin op dr turgay karakaya: www.kizliktesti.com
  22 05 2016, 20:04 - Jin op dr turgay karakaya: İlk makale
  22 05 2016, 20:05 - -: Yani suan ilk yapmam gereken kadın doğum doktoruna mı gitmem lazım
  22 05 2016, 20:06 - Jin op dr turgay karakaya: Evet bana gelin ?
  22 05 2016, 20:06 - -: Ben buraları cok bilmiyorum
  22 05 2016, 20:07 - -: Hamilelik söz konusuysa ne yapmam lazım
  22 05 2016, 20:07 - Jin op dr turgay karakaya: Alırız
  22 05 2016, 20:07 - Jin op dr turgay karakaya: Listemiz bulunsun :
  22 05 2016, 20:08 - -: Aldirinca kızlık zarı bozulmaz mı
  22 05 2016, 20:08 - Jin op dr turgay karakaya: Bozulur esnek değilse.. ama dikeriz yine
  Belim ve karnım çok ağrıyor umarım testlerden hic bişey çıkmaz umarım yarına kalmaz adet görürüm
  22 05 2016, 20:44 - -: Bel ağrım cok var buda adet belirtileri
  22 05 2016, 20:46 - Jin op dr turgay karakaya: Evet
  22 05 2016, 20:47 - -: Adet görürsem kızlık zarım bozulmamış demektir öyle mi
  22 05 2016, 20:49 - Jin op dr turgay karakaya: Zar ayrı adet ayrı ne alakası var
  22 05 2016, 20:54 - -: Adet olacaksam hamile değilim demekki hamile değilsemde bakireyim demektir

  YanıtlaSil
 10. merhaba kızlık zarını sadece jinekologlarmi girebilir yoksa mesala ağda için gittiğimiz kuaforde gorebilir mi

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Yasal Uyarı : Blogumuza yorum , soru ve dialog gönderirken bu içeriğin diğer ziyaretçiler tarafıncada okunabileceğini göz önünde bulundurarak isim , adres , telefon gibi size özel bilgiler girmekten kaçınınız. Yanlışlıkla gönderdiğiniz veya sonradan vazgeçtiğiniz içeriklerinizi sildirmek için bizi arayınız. Ayrıntılar için " Site kullanım kuralları ve Yasal uyarılar" bölümüne bakınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı bozulduktan sonra adet gecikir mi ?

Kızlık Zarıyla İlgili 5 Önemli Konu , Kızlık Zarı Dikimi , Kalıcı Zar Onarımı , Geçici Dikimler , Himenoplasti