Kızlık Zarı Diktirenler

Kızlık zarı diktirenler
Türkiye'de kızlık zarı diktirenlerin yorumları 2014 yılında hep araştırıldı , kızlık zarı dikimi fiyatlarının İstanbul'da .... liradan başlıyor olması bu konudaki gerek talebi , gerekse merakı dünya kupası 2014'ten bile fazla arttırdı, acaba kızlık zarı diktirdikten sonra neler yaşanır , herşey istediğiniz gibi gider mi, dikilmiş kızlık zarı ile cinsel ilişkiye nasıl girilir , kızlık zarı dikimi anlaşılır mı , flep yöntemi nasıl yapılır ? gibi sorular kadın doğumun adet öncesi gerginlik ( premenstrual sendrom ), ağrısız doğum , vakum kürtaj fiyatları  gibi klasik konularının kat be kat üzerine çıktı. Herhangi bir sebeple pişman olacağınız bir ilişkiden kalan izleri silmek adına kızlık zarı dikimi planlıyorsanız , daha önce kızlık zarı diktirenlerin yorumları çok iyi olurdu değilmi , ama konuda okadar mahremki kimse çıkıpta ben diktirdim ve memnun kaldım , kocam anlamadı ve şu anda 2 çocuk büyütüyorum demiyor :) hatta öyleki öz kızkardeşiniz bile diktirmiş olsa sizin haberiniz olmuyor diyebilirim. Hadi kızlık zarı diktirenlerin izlenmilerini alamadınız , şimdide kızlık zarı dikimi konusunda en iyi jinekolog kimdir diye bulmaya çalışıyorsunuz haklı olarak , kimsede size şu jinekolog çok iyi kızlık zarı dikiyor , bu doktor garanti veriyor diye tavsiyede bulunamıyor , malumunuz al gömlek gizlenemez,  o zaman siz en iyisi yine eski dostunuz Google Amacaya danışın bakalım bi o ne diyece k , açın google'ı ve yazın " kızlık zarı diken en iyi jinekolog " diye bakalım kimler çıkacak , geçende İsviçreden bir bir Türk kızı geldi günübirlik kızlık zarı diktirdi ve gitti , bende dedim , ya sen taa Zürihlerden beni nasıl buldun ? , oda bana kızlık zarı diken en iyi doktor yazdım .... ..... , telefonla randevu aldım ve geldim dedi,... sanıyoruz yedi cihana yayılmış kızlık zarı diktiren bayanlar arasında ama kulaktan kulağa fısıltı şeklinde bir tavsiye zinciri bu :) Burcumdanmıdır nedendir sabahları bir coşuyorum , bir coşuyorum , bakın yine döktürdüm kelimeleri ve giriş oldu yarım sayfa :) Neyse bekaret diktirme konusunda soracaklarınız için bizi gece gündüz arayabilirsiniz , hatta cumartesi pazar bile arayanlara mutlaka cevap veriyoruz , biz öyle ağızından cımbızla laf alınan jinekolog değiliz , özellikle üniversite öprencisi kardeşlerimize çok yardımcı oluyoruz , bizlerde bu istanbul'u zamanında kredi ve yurtlar kurumunun yurt pencerelerinden seyrettik , bizde sizin gibiydik ve aynı şeyleri yaşadık :) 0212 227 5519 sabit turktelekom hattımız ve 0532 221 3007 Turkecell cep telefonumuz sürekli açıktır . Genelde 10 yıllık asistanım Esra hanım açıyor telefonları ve güler yüzünü sesinede yansıtmış iyi bir bayan , kızlık zarı dikimi konusundada geniş bilgisi olduğundan siiz rahatlatacağına eminim. Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya yazıyor.
 kızlık zarı diktirenlerle ilgili yorum yaz , soru sor , önceki yorumları oku ! ( isim vermek istemeyenler " yorumlama biçimi " olarak " Anonim " i seçsin.

Kızlık zarı dikimi fiyatı

Kızlık zarı diktirme fiyatları 2014 yılında İstanbul ve Ankara'da az sayıda jinekolog tarafınca yapıldığı için .... lira ile .... lira arasında olabiliyor , ama bu dikim işleminin ve özelliklede garantili flep yöntemini ederi dediğim gibidir.

Kızlık zarı dikimi nasıl yapılır ?

Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi 2014 yılında İstanbul'da jinekolojik müdahalelerde bir numaraya çıktı diyebilirim , yoldan genç bir bayan çevirseniz flep yöntemi nedir deseniz ken küm etse bile sizi bilgi verebilir , kızlar bir yana erkeklerde konuyu iyi biliyor artık ve bizden kızlık zarı dikimi konusunda randevu alanların yarısını erkekler oluşturuyor , kız arkadaşları için randevu alıyorlar , hatta anne veya babalarda oldukça fazla randevu alanlar arasında , kendi kızlarının kızlık zarını diktirmek için geliyorlar. Jinekolojinin en fazla yapılan vajinal estetik operasyonlarından biri olan hatta zirvede oturan flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi nasıl yapılıyor , nasıl oluyorda oluyor hemen anlatalım , kızlık zarı dikimi video izle diye arattırmayı etik olarak yanlış buluyorum ve kızlık zarı dikimi videoları yayınlayanlarıda kınıyorum , burada zaten tekniğini anlatıyorum bakın ; isterseniz madeler halinde sıra sıra anlatalım :

1- Kızlık zarı muayenesi , bekaret bozulmuş ise kızlık zarı dikimine geçilmesi
2- Vajina girişinin lokal anestezi ile uyuşturulması , böylece 25 dakikalık kızlık zarı dikim işleminin hisstemezsiniz bile , dişinize dolgu yaptırmak gibi düşünün.
3- Vajina yan duvarından ince bir flep tabakası kaldırılması
4- Flebin serbest ucunun kızlık zarı ringine dikilmesi
5- Vajin genişliği fazla ise karşı duvardanda ikinci bir flep kaldırılarak çift flep kızlık zarı dikimi uygulanması.
6- Masadan kalkarak yürüyüp gidebilirsiniz.

Bu yazıya hemen bir yorum yaz , soru sor !

Kızlık zarı diktirenlerin yorumları 

Kızlık zarı dikimi flep yöntemi ile kalıcı olarak yapılmış ise hayat boyu kullanabileceğiniz gerçek bir kızlık zarınız olur , üzerinde aktif kan damarları olan ve herhangi bir zamanda cinsel ilişkiye girildiğinde mutlaka kanama olan bir himen. Ama unutlmayın sadece bir atımlık kurşununuz var , cinsel ilişkiye girdiğinizde kızlık zarı kanaması olur ama kızlık zarı yırtıldıktan sonra tekrar diktirmezseniz daha sonra cinsel ilişkiye girerseniz kanama olmaz. Yani bir kızlık zarı bir kere yırtılır ve kanama olur. Ama üzülmeyin , hayatınızın adamını 2. denemenizdede bulamadıysanız gelin bir kere daha dikelim , bir atış daha yapın sorun değil.

Kızlık zarımı diktirmek istiyorum

Kızlık zarını diktirmek isteyen binlerce bayan var ama insanların en büyük endişeleri gizlilik konusu aslında , dikim işleminin sonsuza kadar gizli kalması gerekiyor , hatta kendiniz bile unutmalısınız bu dikim olayını , peki bu nasıl olacak , kızlık zarı diken ...anlaşmalı olduğu için yapılan dikim işlemi mutlaka ... işleniyor ve birgün sağlık dökümü alındığında ortaya çıkabiliyor , ama özel kadın doğum muayenehaneleri... anlaşmalı olmadığı için böyle bir risk yok. Merak etmeyin sırrınızı kimselere söylemeyiz.

Kızlık zarını diktiren varmı ?

Taksim meydanına pazar günü öğleden sonra en kalabalık saatlerde çıkıp elinize bir hoparlör alsanız ve bağırsanız " kızlık zarını diktiren var mı ? " diye herkesin dikkatini çekersiniz ama kimsede ben diktirdim evet burdayım diye öne çıkmaz , ama elinize şaka olsun diye birkaç tomar dosya kağıdı alsanız ve tekrar bağırsanız " kızlık zarını diktirenlerin tamamının listesi elimde , diktirenler hemen gelip ismini sildirsin " siye sanırım elinizdeki listeyi almak için binlerce kadının saldırısına uğrarsınız :) Yani kızlık zarı diktirenlerin sayısı okadar çok ama bi okadarda gizliler.

Bu yazıya hemen bir yorum yaz , soru sor !

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

2014 yılı İstanbul'da kızlık zarı dikimini flep yöntemi kalıcı dikim şeklinde yaptıranlar hiç merak etmesinler , cinsel ilişkiye girmedikleri sürece zaten doğal görünümlü bir kızlık zarı ile gezerler ve günlerden birgün cinsel ilişkiye girdiklerinde ise penisin vajinaya 2 cm kadar girmesi sonucu kızlık zarı gerilir ve daha ileri itilirse kızlık zarı yırtılır , bu arada kızlık zarı üzerinde yer alan kan damarlarıda parçalanacağı için kızlık zarı kanaması ortaya çıkar.

Esnek kızlık zarı 

Bazı bayanlar şanslımı desem yoksa şanssızmı bilmiyorum ama bayanların %5 inde esnek kızlık zarına rastlanıyor , aslında esnek diyorsam lastik gibi uzayan , esneyen bir himen zannetmeyin , ortada tek delikli kızlık zarı tipinde olan bazı kızlık zarlarında ortadaki delik abartılı büyük olabiliyor ve penisin girişine izin verebiliyor , buna esnek kızlık zarı deniyor , yinede cinsel ilişkide kanama olmasa bile içten zar ayrışması oluyor ve bekaretin bozulmuış olduğu kızlık zarı muayenesinde ortaya çıkıyor . Esnek kızlık zarına en güzel çözüm flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimidir.

Kızlık zarı muayenesi 

Eskiden en fazla gebe takibi yani gebelik muayeneleri sık gelirdi ama artık kızlık zarı muayenesi sıklıkla taleb ediliyor. Kızlık zarı muayenesi nasıl yapılıyor peki , litotomi pozisyonu dediğimiz jinekolojik masaya yatarak muayene edilir , yani halk arasında meşhur çatallı masa dener , 2 bacağınızı askıya koyarsınız , ve sadece kızlık zarı bölgesi gözle incelenir , herhangi bir alet kullanılmaz , hatta bakire kıza elle bile müdahale edilmez , dokunulmaz.
Bu yazıya hemen bir yorum yaz , soru sor !

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı
Mezuniyet Cerrahpaşa tıp fak 1983 - 31 yıllık kızlık zarı dikimi tecrübesi konuşuyor , az değil.

0212 227 5519 - 0532 221 3007
Lütfen telefonla randevu alarak geliniz.

Yorumlar

 1. Sizde kızlık zarı diktiren hastalarınızdan biri olarak göstermiş olduğunuz anlayış kafamdaki soru işaretlerini aydınlatmanız ve en önemliside 2 yıl aradan sonra evliliği le yaşadığım kızlık zarı durumumda siİn sayenizde yaşamadığım sıkıntılı günler için bana verdiğiniz güven içün size sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum çok teşwkkür ediyorum sewgiler saygılar hocam başarılarınızın devamını diliyorum hastalarınızdan yaren

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sizin gibi memnun kalan hastalarımız bizim için herşeyden büyük bir mutluluk kaynağı oluyor inanın , insan belli bir noktadan sonra sadece insanlar için yapabildiklerine mutlu oluyor . Sevgi ile kalınız. Dr. Turgay Karakaya

   Sil
 2. Sayın doktorum , beni hatırlarsınız ağlaya ağlaya gelmiştim size hem terkedilip hemde kızlığım gitmişti , esra hanım bana sütlü kahve vermişti , buraya isim yazamayacağım malum sebeplerle , size nasıl teşekkür ederim bilemedim yazdım işte , Allahım sizden 1000 kere razı olsunn, flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi yaptıralı 2 seneye yaklaştı, geçen pazar evlendim , harika geçti , herşey dediğiniz gibi, esra hanımla hala face den görüşüyoz , başarılarınızın devamı dilerim. Beraber geldiğimiz kız arkadaşta gelecekn size ...

  YanıtlaSil
 3. Allah mutlu bir evlilik ve bol çocuk versin sana , gebe kaldığında aylık takibe beklerim :)

  YanıtlaSil
 4. Bende size kızlık zarı diktirdim 5 gün sonra cinsel ilişkiye gireceğim nelere dikkat etmeliyim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hiç birşeye dikkat etmeniz gerekmez , tamamen içinizden geldiği gibi doğal davranın, flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi doğaldır ve kesinlikle anlaşılmaz

   Sil
 5. merhaba. benim ru 486 ilacına ihtiyacım var. ACİLEN dönerseniz sevinirim.

  YanıtlaSil
 6. merhaba, bu makalemiz kızlık zarı diktirenlerle alakalı olduğu için lütfen http://dusukyaptiranhap.blogspot.com adresini inceleyiniz.

  YanıtlaSil
 7. hocam merhaba hocam benim cok ciddi bi sıkıntım var sizinle paylaşmak istiyorum ama burdan utanıyorum paylaşmaya

  YanıtlaSil
 8. Sayın hocam o güler yüzünüz hep aklımda nerdeyse 4 sene oldu kızlık zarı diktirmiştim size 2 yıldır evliyim , hamileyim :) İstanbula gelince mutlaka yanınıza uğrayacağım , Esra hanıma sözüm var pervari balı getirecem ona burdan, teyzemin kızı düğünü için geliyorum. Herşey için çok teşekkür ederim , hayatımı size borçluyum , çok mutlutum şuan. Kızlığımı geri verdiniz düğün gecesi hetşey mükemmeldi. Asistanlarınııza selamlar

  YanıtlaSil
 9. Doktor bey eski hastalarınızdan biriyim Almanya dan gelmiştim kızlık zarı dikimi yaptırmıştım hatta 2 kız gelmiştik ikimizide ard arda almıştınız , aradan 3 ay geçti 2 arkadaş birbirimizi kontrol ediyoruz , hiç iz kalmadı ikimizdede kızlık zarlarımız orjinal görünüyor , evlenme durumu henüz yok ama kurbanda tr ye geliyorum isteyeceklermiş beni , size uğrayp kontrol için kızlık zarı muayenesi yaptırsammı

  YanıtlaSil
 10. Acaba bu flep yani kalici kizlik zari dikiminin fiyatini ogrenebilirmiyim cok acil hocam

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba , kızlık zarı dikimi fiyatı için asistanımı gece gündüz arayabilirsiniz

   Sil
 11. merhaba , ben kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırmak istiyorum fakat şuan bir ilişkim var ve sürtünme yoluyla ilişki yaşıyoruz. benim kızlık zarımın bozuk olduğunu bilmiyor ve evlenmemizede 2 sene var. ben şimdi diktirsem 2 sene dayanırmı sürtünme yoluyla ilişkimiz devam ederken ?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. kızlık zarı dikimi yaparken dedidiğinizi dikkate alarak işlem yaparız sorun olmaz

   Sil
  2. nasıl bir işlem uygulanır bunun için peki öğrenebilirmiyim

   Sil
  3. kızlık zarı dikimini vajina içinde 1 cm kadar geride gerçekleştiririz.

   Sil
 12. merhaba hocam, ben muayene olmaya çok korkuyorum hiç erkek arkadaşım olmadı daha doğrusu ben daha çok bayanlarla ilgiliyim. fakat onlarla yaşadığım bazı cinsel yaklaşımlar sonucu kızlığımın bozulmuş olabileceğini düşünüyorum. parmakla masturbasyon yapmak kızlık zarına zarar verir mi? ve bunu detaylı açıklarmısınız ?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Parmakla kızlık zarı bozulabilir, veya sürtünme ilede bozulabilir. Muayene gerekir

   Sil
 13. Kızlık Zarı Diktirmek: Mrb lar iyi gunler bsy sorabilirim miyim netten gördüm sayfanizi
  14 12 2015, 23:49 - Kızlık Zarı Diktirmek: ?
  14 12 2015, 23:56 - Jin op dr turgay karakaya: Buyrun
  14 12 2015, 23:58 - Kızlık Zarı Diktirmek: Bn kızlık zarımi diktirmek istiyorum bunun hakkn da bilgi alabilir miyim dikildikten snra tekrardan ilişkiye girdiğinde kanama oluyo mu ilk sefer ki gibi ve fiyatı ne kadar
  14 12 2015, 23:59 - Kızlık Zarı Diktirmek: ?!
  15 12 2015, 00:20 - Jin op dr turgay karakaya: Orijinal olur

  YanıtlaSil
 14. Kızlık Zarı Resmi: İyi aksamlar doktor bey ben adiyamandan hastaniz kizlik zari diktirdim dar olmus iliskiye giremyrm doktora gidip actirmami tavsiye etiniz
  4 01 2016, 19:33 - Kızlık Zarı Resmi: Bu gun gittim doktor baktti cok dar penisin girmesi imkansiz dedi
  4 01 2016, 19:33 - Kızlık Zarı Resmi: Benden .. lira istedi
  4 01 2016, 19:33 - Jin op dr turgay karakaya: İnsafsızmış
  4 01 2016, 19:33 - Kızlık Zarı Resmi: Tekrar dikis atacagini soyledi iyilesmeside bir ay surer dedi
  4 01 2016, 19:34 - Jin op dr turgay karakaya: Yok olmaz
  4 01 2016, 19:34 - Kızlık Zarı Resmi: Benim dugunum bu ayin sonunda
  4 01 2016, 19:34 - Jin op dr turgay karakaya: Buraya gelin ücretsiz açarız
  4 01 2016, 19:34 - Kızlık Zarı Resmi: Gelemiyrm ucak seferleri ayni gun icerisinde gidiz gelis yok
  4 01 2016, 19:35 - Jin op dr turgay karakaya: Başka doktora gidin 200 tl ye yaparlar
  4 01 2016, 19:35 - Kızlık Zarı Resmi: Zorlamayla olur mu acaba parmagini soktu dar dedi
  4 01 2016, 19:35 - Jin op dr turgay karakaya: Bebe yağı deneyin
  4 01 2016, 19:35 - Kızlık Zarı Resmi: Aynayla baktgmdada oldukca dar
  4 01 2016, 19:36 - Kızlık Zarı Resmi: İlk deneyisimizde zaten uc gun boyunca agrim sizim oldu
  4 01 2016, 19:37 - Jin op dr turgay karakaya: Anestol pomadda fayda olur
  4 01 2016, 19:37 - Kızlık Zarı Resmi: Tamam

  YanıtlaSil
 15. Merhaba kızlık zarı diktirenlerden baktımda
  28 02 2016, 19:49 - -: Turgut bey
  28 02 2016, 19:49 - -: Nasilsiniz
  28 02 2016, 19:50 - -: Ben sizden birşey sorcaktım
  28 02 2016, 19:50 - -: Musaıtseniz
  28 02 2016, 19:51 - -: Googledan sizi araştirdim watsapdan bana ulaşabilirsiniz sorulariniz varsa sorabilirsiniz demişsiniz
  28 02 2016, 19:54 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Buyrun
  28 02 2016, 19:55 - -: Turgut bey benim 3 aydan duynum olucak o yuzden ben size gelicektim iş yerinize yınede bir sizden sormak istedim
  28 02 2016, 19:55 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Listeden seçin :
  1.kalici kizlik zari dikimi flep onu sectim
  28 02 2016, 19:59 - -: tl diye okumuştum fiyatini efendim
  28 02 2016, 20:01 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Zamanla fiyatlar artar daima
  28 02 2016, 20:01 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: 2016 fiyat listesi attım size
  28 02 2016, 20:03 - -: Anladim hoçam cok saolun
  28 02 2016, 20:03 - -: Okudum
  28 02 2016, 20:03 - -: Ben size gelmek istiyorum
  28 02 2016, 20:04 - -: Lutfen yardemci olurmusunuz
  28 02 2016, 20:04 - -: Duynum olucak
  28 02 2016, 20:04 - -: O yuzden
  28 02 2016, 20:04 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Tabi
  28 02 2016, 20:04 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: e yaparız
  28 02 2016, 20:05 - -: Teşekkür ederim cok cok sevindim
  28 02 2016, 20:05 - -: 3 ay sonra evlenicem ne zaman geliyim size
  28 02 2016, 20:05 - -: Hoçam
  28 02 2016, 20:07 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Bu hafta
  28 02 2016, 20:09 - -: Ben bir ay sonra gelsem daha zaman var olurmu onunden yaptırırsam birsey olur diye korkuyorum
  28 02 2016, 20:10 - -: Hocam ben sizinle iletişimde olurum
  28 02 2016, 20:11 - -: Haber veririm size kararimi verdiğimde
  28 02 2016, 20:12 - -: Allah razı olsun sizden şuan bile mutlu oldum
  28 02 2016, 20:24 - -: Hocam hafta sonlari calişiyormusunuz
  28 02 2016, 20:25 - -: Acaba
  28 02 2016, 20:30 - -: Onumuzdeki ay icinde yaptırmaya karar verdim insallah gelicem Hocam
  28 02 2016, 20:51 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Biran önce yaptırın .. zamanla tamamen doğallaşır dikiş izleri silinir

  YanıtlaSil
 16. İyi günler hocam kızlık zarı diktirenler sizi tavsiye ediyor hep.
  22 03 2016, 13:30 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Buyrun
  22 03 2016, 13:31 - -: Hocam kızlık zarı dikimi yapiyomusunuz ?
  22 03 2016, 13:31 - -: Bilgi alacakcaktim bu konuda
  22 03 2016, 13:32 - -: Ben d.bkrda yaşıyorum yanlız ankaraya gelebilme ihtimalim var .
  22 03 2016, 13:48 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: İstanbulda havaalanına 10 dakikayız aynı gün geri uçarsınız
  22 03 2016, 13:48 - -: Tmm teskr ederm

  YanıtlaSil
 17. İyi günler benim kızlık zarı diktirenlerle ilgili bi sorum olacaktı bi yıl önce koştum çok az kan geldi kizligim bozulmusmu cevap bekliyorum
  5 04 2016, 11:29 - Jin op dr turgay karakaya: Muayene edelim ?
  5 04 2016, 11:39 - -: Nerde olucak peki
  5 04 2016, 11:41 - -: Yane muayane olmasada diyorum ki sizce kızlık zarım bozulmusmu
  5 04 2016, 11:43 - -: Tamam Teşekkürler
  5 04 2016, 11:50 - -: Yane bozulma ihtimali varmı çok korkuyorum ya net bi cvp verin bana sizce koştugum için kizligim bozulmuş mu o zaman adet gonlerimde yakındı yakındı
  5 04 2016, 12:16 - Jin op dr turgay karakaya: Muayenede söyleriz
  5 04 2016, 12:30 - -: Peki nerde muayane yapıyorsunuz
  5 04 2016, 12:52 - Jin op dr turgay karakaya: Adres listede var
  5 04 2016, 13:28 - -: Ben karsta oturuyorum istanbul da olsaydım gelirdim bi ay sonra düğünum olacak gelemem
  5 04 2016, 14:24 - Jin op dr turgay karakaya: Havaalanına 10 dakikayız aynı gün geri uçarsınız
  5 04 2016, 14:25 - -: Hayır gelemem yine de Teşekkürler

  YanıtlaSil
 18. Bakın ben bir sene oldu nisanlıyım.. ve nisanlımda iliskiye girdik biz ama benm kızlıgım gelmedi hc ilskiye grmedm dha once nden gelmedi anlamadm biz esnek kızlık diye dusunuyoruz ama bir seneden beri iliskiye giriyoruz hala dusmuyor
  23 05 2016, 12:11 - -: Lutfen bna yardmcı olun kızlık zarı diktirenlerden olsam ?
  23 05 2016, 12:13 - Jin op dr turgay karakaya: www.kizlikzaripatlamasi.com
  23 05 2016, 12:13 - Jin op dr turgay karakaya: Anlattım burda
  23 05 2016, 12:21 - -: Okudum peki benm glmicekmi yani beni muayneye getiriseler
  23 05 2016, 12:22 - -: Doktor ne der
  23 05 2016, 12:31 - Jin op dr turgay karakaya: www.esnekkizlikzari.com

  YanıtlaSil
 19. Merhabalar kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırdım lakin doktor bana ağrınız olmaz dedi ama benim fazlssindan ağrım ve kanamam oldu ve oturmakta bile zorluk çektim ve ani hareketler zarar verirmi açaba bi sorun varmıdır

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Yasal Uyarı : Blogumuza yorum , soru ve dialog gönderirken bu içeriğin diğer ziyaretçiler tarafıncada okunabileceğini göz önünde bulundurarak isim , adres , telefon gibi size özel bilgiler girmekten kaçınınız. Yanlışlıkla gönderdiğiniz veya sonradan vazgeçtiğiniz içeriklerinizi sildirmek için bizi arayınız. Ayrıntılar için " Site kullanım kuralları ve Yasal uyarılar" bölümüne bakınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı bozulduktan sonra adet gecikir mi ?

Kızlık Zarıyla İlgili 5 Önemli Konu , Kızlık Zarı Dikimi , Kalıcı Zar Onarımı , Geçici Dikimler , Himenoplasti