Kızlık Zarı Diktirenler

Türkiye'de kızlık zarı diktirenlerin yorumları 2019 yılında hep araştırıldı , kızlık zarı dikimi fiyatlarının İstanbul'da .... liradan başlıyor olması bu konudaki gerek talebi , gerekse merakı dünya kupası 2019'ten bile fazla arttırdı, acaba kızlık zarı diktirdikten sonra neler yaşanır , herşey istediğiniz gibi gider mi, dikilmiş kızlık zarı ile cinsel ilişkiye nasıl girilir , kızlık zarı dikimi anlaşılır mı , flep yöntemi nasıl yapılır ? gibi sorular kadın doğumun adet öncesi gerginlik ( premenstrual sendrom ), ağrısız doğum , vakum kürtaj fiyatları  gibi klasik konularının kat be kat üzerine çıktı. Herhangi bir sebeple pişman olacağınız bir ilişkiden kalan izleri silmek adına kızlık zarı dikimi planlıyorsanız , daha önce kızlık zarı diktirenlerin yorumları çok iyi olurdu değilmi , ama konuda okadar mahremki kimse çıkıpta ben diktirdim ve memnun kaldım , kocam anlamadı ve şu anda 2 çocuk büyütüyorum demiyor :) hatta öyleki öz kızkardeşiniz bile diktirmiş olsa sizin haberiniz olmuyor diyebilirim. Hadi kızlık zarı diktirenlerin izlenmilerini alamadınız , şimdide kızlık zarı dikimi konusunda en iyi jinekolog kimdir diye bulmaya çalışıyorsunuz haklı olarak , kimsede size şu jinekolog çok iyi kızlık zarı dikiyor , bu doktor garanti veriyor diye tavsiyede bulunamıyor , malumunuz al gömlek gizlenemez,  o zaman siz en iyisi yine eski dostunuz Google Amacaya danışın bakalım bi o ne diyece k , açın google'ı ve yazın " kızlık zarı diken en iyi jinekolog " diye bakalım kimler çıkacak , geçende İsviçreden bir bir Türk kızı geldi günübirlik kızlık zarı diktirdi ve gitti , bende dedim , ya sen taa Zürihlerden beni nasıl buldun ? , oda bana kızlık zarı diken en iyi doktor yazdım .... ..... , telefonla randevu aldım ve geldim dedi,... sanıyoruz yedi cihana yayılmış kızlık zarı diktiren bayanlar arasında ama kulaktan kulağa fısıltı şeklinde bir tavsiye zinciri bu :) Burcumdanmıdır nedendir sabahları bir coşuyorum , bir coşuyorum , bakın yine döktürdüm kelimeleri ve giriş oldu yarım sayfa :) Neyse bekaret diktirme konusunda soracaklarınız için bizi gece gündüz arayabilirsiniz , hatta cumartesi pazar bile arayanlara mutlaka cevap veriyoruz , biz öyle ağızından cımbızla laf alınan jinekolog değiliz , özellikle üniversite öprencisi kardeşlerimize çok yardımcı oluyoruz , bizlerde bu istanbul'u zamanında kredi ve yurtlar kurumunun yurt pencerelerinden seyrettik , bizde sizin gibiydik ve aynı şeyleri yaşadık :) sabit turktelekom hattımız veTurkecell cep telefonumuz sürekli açıktır . Genelde 10 yıllık asistanım açıyor telefonları ve güler yüzünü sesinede yansıtmış iyi bir bayan , kızlık zarı dikimi konusundada geniş bilgisi olduğundan siiz rahatlatacağına eminim.
 kızlık zarı diktirenlerle ilgili yorum yaz , soru sor , önceki yorumları oku ! ( isim vermek istemeyenler " yorumlama biçimi " olarak " Anonim " i seçsin.

Kızlık zarı dikimi fiyatı

Kızlık zarı diktirme fiyatları 2019 yılında İstanbul ve Ankara'da az sayıda jinekolog tarafınca yapıldığı için .... lira ile .... lira arasında olabiliyor , ama bu dikim işleminin ve özelliklede garantili flep yöntemini ederi dediğim gibidir.

Kızlık zarı dikimi nasıl yapılır ?

Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi 2019 yılında İstanbul'da jinekolojik müdahalelerde bir numaraya çıktı diyebilirim , yoldan genç bir bayan çevirseniz flep yöntemi nedir deseniz ken küm etse bile sizi bilgi verebilir , kızlar bir yana erkeklerde konuyu iyi biliyor artık ve bizden kızlık zarı dikimi konusunda randevu alanların yarısını erkekler oluşturuyor , kız arkadaşları için randevu alıyorlar , hatta anne veya babalarda oldukça fazla randevu alanlar arasında , kendi kızlarının kızlık zarını diktirmek için geliyorlar. Jinekolojinin en fazla yapılan vajinal estetik operasyonlarından biri olan hatta zirvede oturan flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi nasıl yapılıyor , nasıl oluyorda oluyor hemen anlatalım , kızlık zarı dikimi video izle diye arattırmayı etik olarak yanlış buluyorum ve kızlık zarı dikimi videoları yayınlayanlarıda kınıyorum , burada zaten tekniğini anlatıyorum bakın ; isterseniz madeler halinde sıra sıra anlatalım :

1- Kızlık zarı muayenesi , bekaret bozulmuş ise kızlık zarı dikimine geçilmesi
2- Vajina girişinin lokal anestezi ile uyuşturulması , böylece 25 dakikalık kızlık zarı dikim işleminin hisstemezsiniz bile , dişinize dolgu yaptırmak gibi düşünün.
3- Vajina yan duvarından ince bir flep tabakası kaldırılması
4- Flebin serbest ucunun kızlık zarı ringine dikilmesi
5- Vajin genişliği fazla ise karşı duvardanda ikinci bir flep kaldırılarak çift flep kızlık zarı dikimi uygulanması.
6- Masadan kalkarak yürüyüp gidebilirsiniz.

Bu yazıya hemen bir yorum yaz , soru sor !

Kızlık zarı diktirenlerin yorumları 

Kızlık zarı dikimi flep yöntemi ile kalıcı olarak yapılmış ise hayat boyu kullanabileceğiniz gerçek bir kızlık zarınız olur , üzerinde aktif kan damarları olan ve herhangi bir zamanda cinsel ilişkiye girildiğinde mutlaka kanama olan bir himen. Ama unutlmayın sadece bir atımlık kurşununuz var , cinsel ilişkiye girdiğinizde kızlık zarı kanaması olur ama kızlık zarı yırtıldıktan sonra tekrar diktirmezseniz daha sonra cinsel ilişkiye girerseniz kanama olmaz. Yani bir kızlık zarı bir kere yırtılır ve kanama olur. Ama üzülmeyin , hayatınızın adamını 2. denemenizdede bulamadıysanız gelin bir kere daha dikelim , bir atış daha yapın sorun değil.

Kızlık zarımı diktirmek istiyorum

Kızlık zarını diktirmek isteyen binlerce bayan var ama insanların en büyük endişeleri gizlilik konusu aslında , dikim işleminin sonsuza kadar gizli kalması gerekiyor , hatta kendiniz bile unutmalısınız bu dikim olayını , peki bu nasıl olacak , kızlık zarı diken ...anlaşmalı olduğu için yapılan dikim işlemi mutlaka ... işleniyor ve birgün sağlık dökümü alındığında ortaya çıkabiliyor , ama özel kadın doğum muayenehaneleri... anlaşmalı olmadığı için böyle bir risk yok. Merak etmeyin sırrınızı kimselere söylemeyiz.

Kızlık zarını diktiren varmı ?

Taksim meydanına pazar günü öğleden sonra en kalabalık saatlerde çıkıp elinize bir hoparlör alsanız ve bağırsanız " kızlık zarını diktiren var mı ? " diye herkesin dikkatini çekersiniz ama kimsede ben diktirdim evet burdayım diye öne çıkmaz , ama elinize şaka olsun diye birkaç tomar dosya kağıdı alsanız ve tekrar bağırsanız " kızlık zarını diktirenlerin tamamının listesi elimde , diktirenler hemen gelip ismini sildirsin " siye sanırım elinizdeki listeyi almak için binlerce kadının saldırısına uğrarsınız :) Yani kızlık zarı diktirenlerin sayısı okadar çok ama bi okadarda gizliler.

Bu yazıya hemen bir yorum yaz , soru sor !

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

2014 yılı İstanbul'da kızlık zarı dikimini flep yöntemi kalıcı dikim şeklinde yaptıranlar hiç merak etmesinler , cinsel ilişkiye girmedikleri sürece zaten doğal görünümlü bir kızlık zarı ile gezerler ve günlerden birgün cinsel ilişkiye girdiklerinde ise penisin vajinaya 2 cm kadar girmesi sonucu kızlık zarı gerilir ve daha ileri itilirse kızlık zarı yırtılır , bu arada kızlık zarı üzerinde yer alan kan damarlarıda parçalanacağı için kızlık zarı kanaması ortaya çıkar.

Esnek kızlık zarı 

Bazı bayanlar şanslımı desem yoksa şanssızmı bilmiyorum ama bayanların %5 inde esnek kızlık zarına rastlanıyor , aslında esnek diyorsam lastik gibi uzayan , esneyen bir himen zannetmeyin , ortada tek delikli kızlık zarı tipinde olan bazı kızlık zarlarında ortadaki delik abartılı büyük olabiliyor ve penisin girişine izin verebiliyor , buna esnek kızlık zarı deniyor , yinede cinsel ilişkide kanama olmasa bile içten zar ayrışması oluyor ve bekaretin bozulmuış olduğu kızlık zarı muayenesinde ortaya çıkıyor . Esnek kızlık zarına en güzel çözüm flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimidir.

Kızlık zarı muayenesi 

Eskiden en fazla gebe takibi yani gebelik muayeneleri sık gelirdi ama artık kızlık zarı muayenesi sıklıkla taleb ediliyor. Kızlık zarı muayenesi nasıl yapılıyor peki , litotomi pozisyonu dediğimiz jinekolojik masaya yatarak muayene edilir , yani halk arasında meşhur çatallı masa dener , 2 bacağınızı askıya koyarsınız , ve sadece kızlık zarı bölgesi gözle incelenir , herhangi bir alet kullanılmaz , hatta bakire kıza elle bile müdahale edilmez , dokunulmaz.
Bu yazıya hemen bir yorum yaz , soru sor !Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı bozulduktan sonra adet gecikir mi ?

Kızlık zarı görüntüleri

Yasal Uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.