Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı dikimi İstanbul , Ankara, İzmir ve Antalya gibi merkezi şehirlerde 2019 yılı ve son zamanlarda oldukça popüler oldu. Sanırım kızlık zarı dikimi fiyatlarınında artık .... lira gibi ulaşılabilir ücretlere inmesi bu talebi kamçılıyor. Kızlık zarı dikiminde en sık uygulanan metod ise sonuç garantisi verilebilmesi açısından flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi olarak karşımıza çıkıyor. Bekaret tamirinde olması gereken , gizlilik , sonuç garantisi, zaman kısıtlamasının olmamadı, orijinal halinin geri verilmesi , uygun fiyatlı kızlık dikim ücretleri , kızlık zarı dikiminin cinsel ilişkide anlaşılmaması gibi özelliklerede bu yazımızda ayrıntılı olarak yer veriyoruz, ayrıca ek bilgi olarak acaba hangi jinekolog kızlık zarı konusunda daha iyi ve garanti verebilir diye merak ediyorsanız , hemen açın google'ı ve yazın " kızlık zarı diken en iyi jinekolog " yazın , listenin tepelerinde ..... göreceksiniz :) ayrıca bize telefonlada gece gündüz ulaşabilirsiniz , sabit jinekolog muayenehane telefonumuz , mobil telefonumuz daima açıktır. Telefona tahmin edeceğiniz gibi asistanlarım bakıyor , aslında kıdemli asistanım görevi bu , yumuşak ses tonu ve humanist yaklalımları hoşunuza gidecektir.

** Kızlık zarı dikimi hakkında yorumları oku , yorum yaz , soru sor ( isimsiz yorum yazmak için " yorumlama şekli " olarak " anonim " i seçiniz

1- Kızlık zarı dikimi fiyatı

Kızlık zarı dikimi fiyatları 2019 Temmuz başı itibarı ile İstanbul , Ankara , İzmir ve Antalya gibi metropollerde  ....tl seviyelerinden başlayıp bazı kızlık zarı diken yerlerde .... e kadar çıkabiliyor. Genelde dikim öncesi yapılan kızlık zarı muayenesi gibi işlemler için ayrıca para alınmıyor.

2- Kızlık zarı muayenesi

İstanbul'da kızlık zarı muayenesi 2019 yılında normal jinekolog muayenesini sollamış duruma geldi nerdeyse, özelliklede evlilik öncesi flört veya sözlülük döneminde penisin vajinaya girmediği ön sevişme haraketlerinde yaşanan sürtünmelerde vajina giriş bölgesinde acıma , ağrı , yanma ve hafif kanama gibi durumlarda acaba kızlık zarı bozulmuşmudur diye merak eden genç bayan çok oluyor.
Kızlık zarı muayenesinin özellikleri :

1- Sadece gözle bakılarak yapılır.
2- Herhangi bir cihaz veya tıbbi alet kullanılmaz, vajinaya herhangi bir cisim değdirilmez.
3- El değmeden gerçekleştirilir.
4- Bakire olup olmadığınız rapor şeklinde verilmez.

3- Kızlık zarı çeşitleri

Kızlık zarı çeşitleri , kızlık zarı şekilleri veya modelleri nerdeyse her bayanda farklı farklıdır. Aslında hiç birisi diğerine birebir benzemez , ama genel hatları ile ele almak gerekirse kızlık zarı çeşitleri aşağıdaki gibidir :

1- Elek şeklinde tek delikli kızlık zarı
2- Ortada tek delikli kızlık zarı
3- Yarımay şeklinde kızlık zarı
4- Deliksiz kızlık zarı ( himen imperforatus )
5- Esnek kızlık zarı

4- Kızlık zarı şekilleri

Kızlık zarı şekilleri nerdeyse her bayanda birbirinden farklı olabiliyor , ama en sık rastlanan bekaret zarı çeşitlerinide ortasında minik delikleri olan elek şekli , vajinanın sadece bir yanında kalmış olan yarımay şekli ve esnek kızlık zarı şekilleridir.

5- Kızlık zarı rengi

Kızlık zarı rengi genel olarak açık pembe renkte olup bazı bayanlarda gülkurusu şeklindede olabilir. Küçük dudakların hemen altında yer alan kızlık zarı etrafında yer alan vajinal oluşumlarla aynı renk olduğu için genellikle nersei kızlık zarı neresi küçük dudaklar pek anlaşılmaz.

6- Kızlık zarı dikimi

Kızlık zarı dikimi 2019 yılı hatta 2020 senesindede 2 farklı metodla yapılıyor olacak , en eski ve tarihi yöntem olan geçici kızlık zarı dikimi artık çok nadiren kullanılıyor , ama flep yöntemi kalıcı kızlık zarı günümüzde nerdeyse kürtajdan bile fazla talep görür hale geldi bunun en önemli sebebi sanıyorum cinsel ilişkide kızlık zarı yırtıldığı zaman kanama ortaya çıkması konusunda garanti verilebilir olmasıdır.

** Kızlık zarı dikimi hakkında yorumları oku , yorum yaz , soru sor ( isimsiz yorum yazmak için " yorumlama şekli " olarak " anonim " i seçiniz

7- Kızlık zarı esnek olursa

Esnek kızlık zarı nerdeyse bayanların %5 inde görülüyor ve cinsel ilişkide kızlık zarı içten ayrışsa bile kanama olmaması büyük problem olarak karşımıza çıkıyor ve maalesef birçok genç kızımız bekaretini eşine kadar saklamış olsa bile daha önce seks yapmış muamelesi görüyor ve geleneklerine düşkün bölgelerde bu ciddi bir sorun oluyor , 2019 yılında İstanbul'da esnek kızlık zarını normal kızlık zarına çevirmek artık mümkün oluyor , bu konudaki tedavi yöntemi ise flep metodu kalıcı kızlık zarı dikimidir.Ne demişler Allah dağına göre kar verir, herşeyin bir yolu vardır.

8- Kızlık zarı bozulma belirtileri

Kızlık zarı bozulma belirtileri 2019 yılı ve sanıyorum 2020 te çok araştırılıyor olacak , acana kızlık zarı bozulmuşmudur ? , gerçek bir cinsel ilişki yaşanmasa bile ön sevişme denilen cinsel haraketler esnasında penisin vajina girişine sürtülmesi ve bu aktivitenin abartılması sonucu kızlık zarı zarar görebilmektedir , kızlık zarı bozulma belirtileri :

1- Vajina girişinde zonklayan ağrı
2- Vajinadan birkaç damka kan gelmesi
3- Vajina girişinde yırtılma hissi
4- Vajinada yanma hissi 
5- Vajina ve rahimde aşağı çekilme hissi
6- Parmakla kontrol edildiğinde vajina içine parmağın giriyor olması

9- Kızlık zarının bozulduğu nasıl anlaşılır ?

Cinsel ilişki yaşamasanız bile çeşitli sebeplerle kızlık zarı bozulabilir , eğersiz ata binmek , dar seleli bisiktelle yolculuk yapmak , sert bir cismin üzerine oturmak , ön sevişmede penisin vahina girişine sürtülmesi gibi durumlarda bazen kızlık zarı bozulmuş olabilir , peki kızlık zarının bozulmuş olduğunu nasıl anlarız:

1- Yukarıdaki olaylardan birini yaşadıktan sonra meydana gelen hafifte olsa vajinal kanama
2- Vajen orta bölümlerinde ayrışma ağrısı
3- Kızlık zarı muayenesinde kızlık zarının yırtılmış olduğunun tespiti
4- Hastanın elle kendini kontrol etmesi durumunda vajinaya ulaşımın olması


10- Kızlık zarı nerededir ?

2014 yılında İstanbul'da jinekolog muayenehanemizde telefonla soru soranların bir kısmıda kızlık zarı nerdedir diye soruyor , sakın bu soruyu yadırgamayın , kadın dış genital organları gerçekten görünüm olarak uzman olmayan gözlere çok karışık gelir , büyük dudaklar , küçük dudaklar , himen , mea , vajina karmakarışık bir kombinasyon oluşturmak la beraber kadından kadına büyük farklar içerir , bazı bayanlarda küşük dudsaklar çok büyük ve sarkık olabilir , bazılarında ise büyük durakların altında görünmezler bile bu durumda kızlık zarı enrdedir diye sorulmasının ne kadar normal olduğunu idrak edebilirsiniz , kızlık zarı vajina girişinden yaklaşık 2 cm kadar içeride yer alır.

11- Kızlık zarı diktirme video

Kızlık zarı diktirme video 2019 yılında ve hatta 2020 tede çok aranan jinekolojik konulardan biri olacağa benziyor , özelliklede kızlık zarı diktirmek isteyen bayanlar dikim öncesinde mutlaka kızlık zarı diktirme videosu izlemek istiyorlar ama maalesef kadın doğum etiğine ve hasta gizlilik ilkelerine son derece aykırı olan bu tip video çekim veya video izletme gibi faaliyetleri bizim sitelerimizde bulmazsınız.

12- Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

Zaten kızlık zarı dikiminde en onemli konu sonuçtur , yan kızlık zarı diktirdiğinizde bu doğal bir yapıya kavuşmayacaksa ve cinsel ilişkiye girildiğinde kanama olmayacaksa hiç bir anlamı olmazdı öyle değilmi ? yani uzun lafın kısası kızlık zarının dikilmiş olduğu kesine yakın ihtimalle anlaşılmaz , özelliklede flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi yapılmış ise genelde hiç belli olmaz. Tabi bunun bir istisnasıda yok değil , bir jinekoloğa muayene olursanız ve dikilmiş kızlık zarı ile henüz cinsel ilişkiye girmemiş iseniz orda yapıaln dikim işlemini jinekolog anlayabilir.

** Kızlık zarı dikimi hakkında yorumları oku , yorum yaz , soru sor ( isimsiz yorum yazmak için " yorumlama şekli " olarak " anonim " i seçiniz

13- Kızlık zarı diktirenler

Kızlık zarı diktirenler ve dikim yaptıranların yorumları hep merak edilir , acaba memnun kaldılar mı , sitelerimde izimsiz olarak yorum bırakan birçok bayan hastamız var , ama ismiyle cismiye yorum bırakan kimseyi aramayın bulmazsınız , zaten son derece gizlilik içinde yapılan bir operasyonda kimse çıkıpta açıklama yapamaz , zaten yaparsa gizliliğin bir anlamı kalmaz. Ama kulaktan kulağa , forumdan foruma jinekolog tavsiyeleride sürekli oluyor, zaten google'a " kızlık zarı diken en iyi jinekolog " yazdığınızda .... üst sıralarda çıkmasıda bu fısıltı tavsiyelerle oluyor. Kızlık zarı diktirenlerin yorumlarında ayrıca bu siteden ulaşabilirsiniz.

14- Kızlık zarı dikimi fiyatı 2019

Kızlık zarı dikimi fiyatı 2015 yılı fiyatlarını tahmin etmek zor olmayacaktır , bu sene İstanbul'da flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatları yaklaşık olarak .... lira seviyelerinden başladı ve seneyede yine yakın bir ücretlendirme ile bekaret dikimi yapılabileceğini tahmin ediyorum.

15- Kalıcı kızlık zarı dikimi

Bekaret tamirinde en fazla tercih edilen ve İstanbul'da garanti verilebilen tek metod flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimidir. Flep yöntemi kalıcı kızlık diktirme konusundaki avantajları sıralarsak :

1- Dikim işlemi 25 dakika gibi çok kısa sürede biter.
2- Lokal anestezi yani bölgesel uyuşturma ile yapılır ve hiç acı çekmezsiniz , hatta dikim esnasında cep telefonu ile sohbet edenler bile oluyor.
3- Kızlık zarı dikim işleminde sonra kalkıp yürüyüp gidebilirsiniz, dikim sonrası istirahat gerekmez.
4- Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi sonrası sosyal hayatınız veya çalışma hayatınız etkilenmez , aynı gün işine devam eden hastalarımız oluyor .
5- Kalıcı kızlık zarı dikimi kesinlikle anlaşılmaz , doğaldır ve cinsel ilişkiye girildiğinde mutlaka kızlık zarı kanaması ortaya çıkar.
6- Flep yönteminde zaman kısıtlaması yoktur , diktirdikten sonra ne zaman isterseniz cinsel ilişkiye girebilirsiniz , hatta 10 yıl sonra bile cinsellik yaşasanız yine kızlık zarı kanaması olur.

** Kızlık zarı dikimi hakkında yorumları oku , yorum yaz , soru sor ( isimsiz yorum yazmak için " yorumlama şekli " olarak " anonim " i seçiniz

16- Geçici kızlık zarı dikimi

Atrık günümüzde pek tercih edilmeyen ama flep yönteminin 20 günlük dikiş iyileşme süresini bekleyemecek durumda olan yumurta kapıya gelinde aklı başına gelen bayanlara uygun olabilir , geçici kızlık zarı dikimi ancak 3-4 gün kadar dayanır ve daha sonra kendiliğinden bozulabilir .

17- Kızlık zarı nedir ?

Kızlık zarı nedir , ne değildir , nerdedir , ne işe yarar ? bunlar İstanbul'da hep gelen sorulardan. Kızlık zarı yani tıbbi adı himen vajina girişinden 2 cm kadar içeride bulunan anatomik bir bariyerdir , cinsel olgunluk çağına gelene kadar dış ortamdan gelebilecek miktopların rahim yani uterus ortamına ulaşmasını engeller , ilk cinsel birleşmede yırtılır , bani bekaret bozulur ve bir daha iyileşmez , hatta vajina duvarlarına doğru çekilerek artık nerdeyse ortalıkta görünmez hale gelir . Kızlık zarı bozulduktan sonra jinekolog tarafınca dikilerek eski haline getirilebilir , bu ameliyata himenoplasti denir.

18- Kızlık zarı dikimi nasıl yapılır ?

2014 yılında İstanbul'da himenoplasti ameliyatı yani flpe yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi en sık yapılan bekaret zarı tamir metodudur. Peki flep yöntemi nasıl yapılır ? İstarseniz safhalar halinde yazalım ki akılda kalsın:

1- Kızlık zarı muayenesi ile himenin yırtılmış olmduğunun jinekolog tarafınca görülmesi.
2- Vajina girişinin lokal anestezik ilaçla uyuşturulması
3- Vajina yan duvarından ince bir mukoza tabalası yani flep tabakası kaldırılması
4- Flep tabakasının kızlık zarı ringine dikilmesi şeklinde özetlenebilir.

19- Kızlık zarının dikildiği anlaşılır mı ?

Allah fukarayı sevindirmek isterse önce eşeğini yitirtir , sonra buldurur derler , kızlık zarı dikimide bunun gibi birşey işte , herhangi bir sebeple bekaretinizi kaybettiyseniz üzülmeyin , istediğiniz zxaman eski haline getirmek mümkün , flpe yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi son derece orijinal ve doğal olarak adeta genç kızlık günlerinizi size geri veriyor , peki kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ? layıkı ile yapılmış bir himenoplasti kesine yakın ihtimalle anlaşılmaz , dikilmiş kızlık zarı ile cinsel ilişkiye girmenin doğumdan sağlam kızlık zarı ile cinsel ilişkiye girmekten hiç farkı yoktur.

** Kızlık zarı dikimi hakkında yorumları oku , yorum yaz , soru sor ( isimsiz yorum yazmak için " yorumlama şekli " olarak " anonim " i seçiniz

20- Kızlık zarı bozulma belirtileri

Kızlık zarı cinsel ilişkide mutlaka bozulur , yani penis vajinaya girdi ise himen yani kızlık zarının bozulmama ihtimali yoktur , ayrıca esnek kızlık zarı durumunda bile kanama ortaya çıkmasa bile kızlık zarı iç kısmında ortaya çıkan ayrışmalar tıbbi olarak kızlık zarının bozulduğu anlamına gelmektedir. Kızlık zarı bozulma belirtilerini saymak gerekirse :

1- Sızıntı şeklinde pembe renkli kanama
2- Yırtılma ağrısı
3- Rahimde dışa çekiliyor hissi
4- Kızlık zarı muayenesinde kızlık zarının yırtılmış olması şeklinde sonuç çıkması
5- Elle kontrol edildiğinde vajina girişinde boşluk oluşması

21- Yapay kızlık zarı

Yapay kızlık zarı yoktur , yani insanın vajen dokusu dışında herhangi bir doku veya maddeden kızlık zarı yapılamaz ve cinsel ilişkide kanama sonucu elde edilemez , ama piyasada yapay kızlık zarı veya 150 ye kızlık zarı diye ince bir naylon poşet içinde kırmızı boya şeklinde yasa dışı ürünler satılmaktadır , bu irinler zaten yasal değildir ayrıca kesinlikle kızlık zarı dikimi ile karşılaştırılamazlar , cinsel ilişkide penis vajina dip kısmına çarptığında poşet patlar ve kana benzeyen kırmızı bir boya ortaya çıkar , bu sadece bir fantezi ürünü veya şaka ürünü olabilir , erişkin yaşa gelmiş her erkek penisi ile vajina iç yapısını hisseder ve olayın farkına varır. Ayrıca seks esnasında vajinadan naylon torba parçaları gelmeside hoş bir durum olmaz.

22- Kızlık zarı bozulmuşmudur ?

Kızlık zarının ne şekilde bozulduğu ve ön sevişme haraketlerindne dolayı bozulmuş olup olmadığı hep sorulur , doktor bey erkek arkadaşımla sürtündük acaba kızlık zarım yırtılmış oılabilir mi ? siye çok soran bayan var , ama sürtünme ile kızlık zarının bozulup bozulmadığı ancak kızlık zarı muayenesi sonucu ortaya çıkar , ayrıca kızlık zarı bozulma belirtilerinide bu yazıda zaten verdik.

23- Kızlık zarı bozulmadan hamile kalınır mı ?

Evet kalınabilir , hatta hiç kilodunu çıkartmadan ön sevişme ve sürtünme ile hamile kalan çok hastamız oluyor , sperm hücreleri kuyruklu ve haraketli canlılar olduğu için bayanın bacak arasından vajinaya girerek yumurtayı dölleyebilir , ama bunun dışında hamamda saatler önce bırakılmış bir spermin üzerine oturarak gebe kalma ihtimali yoktur.

24- Kızlık zarı dikimi gizliliği

Sanıyorum kızlık zarı dikimi yani himenoplasti tıpta gizlilik konusunda en fazla hassasiyet gösterilmesi gereken ameliyattır , kesinlikle hasta bilgileri başkları ile paylaşılmaz veya hastayla gelenlere yapılan işlem hakkında bilgi verilemez , kıdın doğum muayenesi olarak geçer. Buarada dikkat edilemsi gereken bir başka hususu ise artık günümüzde kızlık zarı diken veya dikmeyen bütün ... ve... li olmasıdır , bu gibi kızlık zarı diken yerlerde himenoplasti yaptırılınca yapılan işlemler mecburen ... kayıtlarına işleniyor , ama özel jinekolog muayenehanelerinde ... anlaşması olmadığı için böyle bir sorun yaşanmıyor.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı bozulduktan sonra adet gecikir mi ?

Kızlık zarı görüntüleri

Yasal Uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.