Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı dikimi
Kızlık zarı dikimi İstanbul , Ankara, İzmir ve Antalya gibi merkezi şehirlerde 2014 yılı ve son zamanlarda oldukça popüler oldu. Sanırım kızlık zarı dikimi fiyatlarınında artık .... lira gibi ulaşılabilir ücretlere inmesi bu talebi kamçılıyor. Kızlık zarı dikiminde en sık uygulanan metod ise sonuç garantisi verilebilmesi açısından flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi olarak karşımıza çıkıyor. Bekaret tamirinde olması gereken , gizlilik , sonuç garantisi, zaman kısıtlamasının olmamadı, orijinal halinin geri verilmesi , uygun fiyatlı kızlık dikim ücretleri , kızlık zarı dikiminin cinsel ilişkide anlaşılmaması gibi özelliklerede bu yazımızda ayrıntılı olarak yer veriyoruz, ayrıca ek bilgi olarak acaba hangi jinekolog kızlık zarı konusunda daha iyi ve garanti verebilir diye merak ediyorsanız , hemen açın google'ı ve yazın " kızlık zarı diken en iyi jinekolog " yazın , listenin tepelerinde ..... göreceksiniz :) ayrıca bize telefonlada gece gündüz ulaşabilirsiniz , 0212 227 5519 sabit jinekolog muayenehane telefonumuz , 0532 221 5519 mobil telefonumuz daima açıktır. Telefona tahmin edeceğiniz gibi asistanlarım bakıyor , aslında kıdemli asistanım Esra hanımın görevi bu , yumuşak ses tonu ve humanist yaklalımları hoşunuza gidecektir. Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya anlatıyor.

** Kızlık zarı dikimi hakkında yorumları oku , yorum yaz , soru sor ( isimsiz yorum yazmak için " yorumlama şekli " olarak " anonim " i seçiniz

1- Kızlık zarı dikimi fiyatı

Kızlık zarı dikimi fiyatları 2014 Temmuz başı itibarı ile İstanbul , Ankara , İzmir ve Antalya gibi metropollerde  ....tl seviyelerinden başlayıp bazı kızlık zarı diken yerlerde .... e kadar çıkabiliyor. Genelde dikim öncesi yapılan kızlık zarı muayenesi gibi işlemler için ayrıca para alınmıyor.

2- Kızlık zarı muayenesi

İstanbul'da kızlık zarı muayenesi 2014 yılında normal jinekolog muayenesini sollamış duruma geldi nerdeyse, özelliklede evlilik öncesi flört veya sözlülük döneminde penisin vajinaya girmediği ön sevişme haraketlerinde yaşanan sürtünmelerde vajina giriş bölgesinde acıma , ağrı , yanma ve hafif kanama gibi durumlarda acaba kızlık zarı bozulmuşmudur diye merak eden genç bayan çok oluyor.
Kızlık zarı muayenesinin özellikleri :

1- Sadece gözle bakılarak yapılır.
2- Herhangi bir cihaz veya tıbbi alet kullanılmaz, vajinaya herhangi bir cisim değdirilmez.
3- El değmeden gerçekleştirilir.
4- Bakire olup olmadığınız rapor şeklinde verilmez.

3- Kızlık zarı çeşitleri

Kızlık zarı çeşitleri , kızlık zarı şekilleri veya modelleri nerdeyse her bayanda farklı farklıdır. Aslında hiç birisi diğerine birebir benzemez , ama genel hatları ile ele almak gerekirse kızlık zarı çeşitleri aşağıdaki gibidir :

1- Elek şeklinde tek delikli kızlık zarı
2- Ortada tek delikli kızlık zarı
3- Yarımay şeklinde kızlık zarı
4- Deliksiz kızlık zarı ( himen imperforatus )
5- Esnek kızlık zarı

4- Kızlık zarı şekilleri

Kızlık zarı şekilleri nerdeyse her bayanda birbirinden farklı olabiliyor , ama en sık rastlanan bekaret zarı çeşitlerinide ortasında minik delikleri olan elek şekli , vajinanın sadece bir yanında kalmış olan yarımay şekli ve esnek kızlık zarı şekilleridir.

5- Kızlık zarı rengi

Kızlık zarı rengi genel olarak açık pembe renkte olup bazı bayanlarda gülkurusu şeklindede olabilir. Küçük dudakların hemen altında yer alan kızlık zarı etrafında yer alan vajinal oluşumlarla aynı renk olduğu için genellikle nersei kızlık zarı neresi küçük dudaklar pek anlaşılmaz.

6- Kızlık zarı dikimi

Kızlık zarı dikimi 2014 yılı hatta 2015 senesindede 2 farklı metodla yapılıyor olacak , en eski ve tarihi yöntem olan geçici kızlık zarı dikimi artık çok nadiren kullanılıyor , ama flep yöntemi kalıcı kızlık zarı günümüzde nerdeyse kürtajdan bile fazla talep görür hale geldi bunun en önemli sebebi sanıyorum cinsel ilişkide kızlık zarı yırtıldığı zaman kanama ortaya çıkması konusunda garanti verilebilir olmasıdır.

** Kızlık zarı dikimi hakkında yorumları oku , yorum yaz , soru sor ( isimsiz yorum yazmak için " yorumlama şekli " olarak " anonim " i seçiniz

7- Kızlık zarı esnek olursa

Esnek kızlık zarı nerdeyse bayanların %5 inde görülüyor ve cinsel ilişkide kızlık zarı içten ayrışsa bile kanama olmaması büyük problem olarak karşımıza çıkıyor ve maalesef birçok genç kızımız bekaretini eşine kadar saklamış olsa bile daha önce seks yapmış muamelesi görüyor ve geleneklerine düşkün bölgelerde bu ciddi bir sorun oluyor , 2014 yılında İstanbul'da esnek kızlık zarını normal kızlık zarına çevirmek artık mümkün oluyor , bu konudaki tedavi yöntemi ise flep metodu kalıcı kızlık zarı dikimidir.Ne demişler Allah dağına göre kar verir, herşeyin bir yolu vardır.

8- Kızlık zarı bozulma belirtileri

Kızlık zarı bozulma belirtileri 2014 yılı ve sanıyorum 2015 te çok araştırılıyor olacak , acana kızlık zarı bozulmuşmudur ? , gerçek bir cinsel ilişki yaşanmasa bile ön sevişme denilen cinsel haraketler esnasında penisin vajina girişine sürtülmesi ve bu aktivitenin abartılması sonucu kızlık zarı zarar görebilmektedir , kızlık zarı bozulma belirtileri :

1- Vajina girişinde zonklayan ağrı
2- Vajinadan birkaç damka kan gelmesi
3- Vajina girişinde yırtılma hissi
4- Vajinada yanma hissi 
5- Vajina ve rahimde aşağı çekilme hissi
6- Parmakla kontrol edildiğinde vajina içine parmağın giriyor olması

9- Kızlık zarının bozulduğu nasıl anlaşılır ?

Cinsel ilişki yaşamasanız bile çeşitli sebeplerle kızlık zarı bozulabilir , eğersiz ata binmek , dar seleli bisiktelle yolculuk yapmak , sert bir cismin üzerine oturmak , ön sevişmede penisin vahina girişine sürtülmesi gibi durumlarda bazen kızlık zarı bozulmuş olabilir , peki kızlık zarının bozulmuş olduğunu nasıl anlarız:

1- Yukarıdaki olaylardan birini yaşadıktan sonra meydana gelen hafifte olsa vajinal kanama
2- Vajen orta bölümlerinde ayrışma ağrısı
3- Kızlık zarı muayenesinde kızlık zarının yırtılmış olduğunun tespiti
4- Hastanın elle kendini kontrol etmesi durumunda vajinaya ulaşımın olması


10- Kızlık zarı nerededir ?

2014 yılında İstanbul'da jinekolog muayenehanemizde telefonla soru soranların bir kısmıda kızlık zarı nerdedir diye soruyor , sakın bu soruyu yadırgamayın , kadın dış genital organları gerçekten görünüm olarak uzman olmayan gözlere çok karışık gelir , büyük dudaklar , küçük dudaklar , himen , mea , vajina karmakarışık bir kombinasyon oluşturmak la beraber kadından kadına büyük farklar içerir , bazı bayanlarda küşük dudsaklar çok büyük ve sarkık olabilir , bazılarında ise büyük durakların altında görünmezler bile bu durumda kızlık zarı enrdedir diye sorulmasının ne kadar normal olduğunu idrak edebilirsiniz , kızlık zarı vajina girişinden yaklaşık 2 cm kadar içeride yer alır.

11- Kızlık zarı diktirme video

Kızlık zarı diktirme video 2014 yılında ve hatta 2015 tede çok aranan jinekolojik konulardan biri olacağa benziyor , özelliklede kızlık zarı diktirmek isteyen bayanlar dikim öncesinde mutlaka kızlık zarı diktirme videosu izlemek istiyorlar ama maalesef kadın doğum etiğine ve hasta gizlilik ilkelerine son derece aykırı olan bu tip video çekim veya video izletme gibi faaliyetleri bizim sitelerimizde bulmazsınız.

12- Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

Zaten kızlık zarı dikiminde en onemli konu sonuçtur , yan kızlık zarı diktirdiğinizde bu doğal bir yapıya kavuşmayacaksa ve cinsel ilişkiye girildiğinde kanama olmayacaksa hiç bir anlamı olmazdı öyle değilmi ? yani uzun lafın kısası kızlık zarının dikilmiş olduğu kesine yakın ihtimalle anlaşılmaz , özelliklede flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi yapılmış ise genelde hiç belli olmaz. Tabi bunun bir istisnasıda yok değil , bir jinekoloğa muayene olursanız ve dikilmiş kızlık zarı ile henüz cinsel ilişkiye girmemiş iseniz orda yapıaln dikim işlemini jinekolog anlayabilir.

** Kızlık zarı dikimi hakkında yorumları oku , yorum yaz , soru sor ( isimsiz yorum yazmak için " yorumlama şekli " olarak " anonim " i seçiniz

13- Kızlık zarı diktirenler

Kızlık zarı diktirenler ve dikim yaptıranların yorumları hep merak edilir , acaba memnun kaldılar mı , sitelerimde izimsiz olarak yorum bırakan birçok bayan hastamız var , ama ismiyle cismiye yorum bırakan kimseyi aramayın bulmazsınız , zaten son derece gizlilik içinde yapılan bir operasyonda kimse çıkıpta açıklama yapamaz , zaten yaparsa gizliliğin bir anlamı kalmaz. Ama kulaktan kulağa , forumdan foruma jinekolog tavsiyeleride sürekli oluyor, zaten google'a " kızlık zarı diken en iyi jinekolog " yazdığınızda .... üst sıralarda çıkmasıda bu fısıltı tavsiyelerle oluyor. Kızlık zarı diktirenlerin yorumlarında ayrıca bu siteden ulaşabilirsiniz.

14- Kızlık zarı dikimi fiyatı 2015

Kızlık zarı dikimi fiyatı 2015 yılı fiyatlarını tahmin etmek zor olmayacaktır , bu sene İstanbul'da flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatları yaklaşık olarak .... lira seviyelerinden başladı ve seneyede yine yakın bir ücretlendirme ile bekaret dikimi yapılabileceğini tahmin ediyorum.

15- Kalıcı kızlık zarı dikimi

Bekaret tamirinde en fazla tercih edilen ve İstanbul'da garanti verilebilen tek metod flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimidir. Flep yöntemi kalıcı kızlık diktirme konusundaki avantajları sıralarsak :

1- Dikim işlemi 25 dakika gibi çok kısa sürede biter.
2- Lokal anestezi yani bölgesel uyuşturma ile yapılır ve hiç acı çekmezsiniz , hatta dikim esnasında cep telefonu ile sohbet edenler bile oluyor.
3- Kızlık zarı dikim işleminde sonra kalkıp yürüyüp gidebilirsiniz, dikim sonrası istirahat gerekmez.
4- Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi sonrası sosyal hayatınız veya çalışma hayatınız etkilenmez , aynı gün işine devam eden hastalarımız oluyor .
5- Kalıcı kızlık zarı dikimi kesinlikle anlaşılmaz , doğaldır ve cinsel ilişkiye girildiğinde mutlaka kızlık zarı kanaması ortaya çıkar.
6- Flep yönteminde zaman kısıtlaması yoktur , diktirdikten sonra ne zaman isterseniz cinsel ilişkiye girebilirsiniz , hatta 10 yıl sonra bile cinsellik yaşasanız yine kızlık zarı kanaması olur.

** Kızlık zarı dikimi hakkında yorumları oku , yorum yaz , soru sor ( isimsiz yorum yazmak için " yorumlama şekli " olarak " anonim " i seçiniz

16- Geçici kızlık zarı dikimi

Atrık günümüzde pek tercih edilmeyen ama flep yönteminin 20 günlük dikiş iyileşme süresini bekleyemecek durumda olan yumurta kapıya gelinde aklı başına gelen bayanlara uygun olabilir , geçici kızlık zarı dikimi ancak 3-4 gün kadar dayanır ve daha sonra kendiliğinden bozulabilir .

17- Kızlık zarı nedir ?

Kızlık zarı nedir , ne değildir , nerdedir , ne işe yarar ? bunlar İstanbul'da hep gelen sorulardan. Kızlık zarı yani tıbbi adı himen vajina girişinden 2 cm kadar içeride bulunan anatomik bir bariyerdir , cinsel olgunluk çağına gelene kadar dış ortamdan gelebilecek miktopların rahim yani uterus ortamına ulaşmasını engeller , ilk cinsel birleşmede yırtılır , bani bekaret bozulur ve bir daha iyileşmez , hatta vajina duvarlarına doğru çekilerek artık nerdeyse ortalıkta görünmez hale gelir . Kızlık zarı bozulduktan sonra jinekolog tarafınca dikilerek eski haline getirilebilir , bu ameliyata himenoplasti denir.

18- Kızlık zarı dikimi nasıl yapılır ?

2014 yılında İstanbul'da himenoplasti ameliyatı yani flpe yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi en sık yapılan bekaret zarı tamir metodudur. Peki flep yöntemi nasıl yapılır ? İstarseniz safhalar halinde yazalım ki akılda kalsın:

1- Kızlık zarı muayenesi ile himenin yırtılmış olmduğunun jinekolog tarafınca görülmesi.
2- Vajina girişinin lokal anestezik ilaçla uyuşturulması
3- Vajina yan duvarından ince bir mukoza tabalası yani flep tabakası kaldırılması
4- Flep tabakasının kızlık zarı ringine dikilmesi şeklinde özetlenebilir.

19- Kızlık zarının dikildiği anlaşılır mı ?

Allah fukarayı sevindirmek isterse önce eşeğini yitirtir , sonra buldurur derler , kızlık zarı dikimide bunun gibi birşey işte , herhangi bir sebeple bekaretinizi kaybettiyseniz üzülmeyin , istediğiniz zxaman eski haline getirmek mümkün , flpe yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi son derece orijinal ve doğal olarak adeta genç kızlık günlerinizi size geri veriyor , peki kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ? layıkı ile yapılmış bir himenoplasti kesine yakın ihtimalle anlaşılmaz , dikilmiş kızlık zarı ile cinsel ilişkiye girmenin doğumdan sağlam kızlık zarı ile cinsel ilişkiye girmekten hiç farkı yoktur.

** Kızlık zarı dikimi hakkında yorumları oku , yorum yaz , soru sor ( isimsiz yorum yazmak için " yorumlama şekli " olarak " anonim " i seçiniz

20- Kızlık zarı bozulma belirtileri

Kızlık zarı cinsel ilişkide mutlaka bozulur , yani penis vajinaya girdi ise himen yani kızlık zarının bozulmama ihtimali yoktur , ayrıca esnek kızlık zarı durumunda bile kanama ortaya çıkmasa bile kızlık zarı iç kısmında ortaya çıkan ayrışmalar tıbbi olarak kızlık zarının bozulduğu anlamına gelmektedir. Kızlık zarı bozulma belirtilerini saymak gerekirse :

1- Sızıntı şeklinde pembe renkli kanama
2- Yırtılma ağrısı
3- Rahimde dışa çekiliyor hissi
4- Kızlık zarı muayenesinde kızlık zarının yırtılmış olması şeklinde sonuç çıkması
5- Elle kontrol edildiğinde vajina girişinde boşluk oluşması

21- Yapay kızlık zarı

Yapay kızlık zarı yoktur , yani insanın vajen dokusu dışında herhangi bir doku veya maddeden kızlık zarı yapılamaz ve cinsel ilişkide kanama sonucu elde edilemez , ama piyasada yapay kızlık zarı veya 150 ye kızlık zarı diye ince bir naylon poşet içinde kırmızı boya şeklinde yasa dışı ürünler satılmaktadır , bu irinler zaten yasal değildir ayrıca kesinlikle kızlık zarı dikimi ile karşılaştırılamazlar , cinsel ilişkide penis vajina dip kısmına çarptığında poşet patlar ve kana benzeyen kırmızı bir boya ortaya çıkar , bu sadece bir fantezi ürünü veya şaka ürünü olabilir , erişkin yaşa gelmiş her erkek penisi ile vajina iç yapısını hisseder ve olayın farkına varır. Ayrıca seks esnasında vajinadan naylon torba parçaları gelmeside hoş bir durum olmaz.

22- Kızlık zarı bozulmuşmudur ?

Kızlık zarının ne şekilde bozulduğu ve ön sevişme haraketlerindne dolayı bozulmuş olup olmadığı hep sorulur , doktor bey erkek arkadaşımla sürtündük acaba kızlık zarım yırtılmış oılabilir mi ? siye çok soran bayan var , ama sürtünme ile kızlık zarının bozulup bozulmadığı ancak kızlık zarı muayenesi sonucu ortaya çıkar , ayrıca kızlık zarı bozulma belirtilerinide bu yazıda zaten verdik.

23- Kızlık zarı bozulmadan hamile kalınır mı ?

Evet kalınabilir , hatta hiç kilodunu çıkartmadan ön sevişme ve sürtünme ile hamile kalan çok hastamız oluyor , sperm hücreleri kuyruklu ve haraketli canlılar olduğu için bayanın bacak arasından vajinaya girerek yumurtayı dölleyebilir , ama bunun dışında hamamda saatler önce bırakılmış bir spermin üzerine oturarak gebe kalma ihtimali yoktur.

24- Kızlık zarı dikimi gizliliği

Sanıyorum kızlık zarı dikimi yani himenoplasti tıpta gizlilik konusunda en fazla hassasiyet gösterilmesi gereken ameliyattır , kesinlikle hasta bilgileri başkları ile paylaşılmaz veya hastayla gelenlere yapılan işlem hakkında bilgi verilemez , kıdın doğum muayenesi olarak geçer. Buarada dikkat edilemsi gereken bir başka hususu ise artık günümüzde kızlık zarı diken veya dikmeyen bütün ... ve... li olmasıdır , bu gibi kızlık zarı diken yerlerde himenoplasti yaptırılınca yapılan işlemler mecburen ... kayıtlarına işleniyor , ama özel jinekolog muayenehanelerinde ... anlaşması olmadığı için böyle bir sorun yaşanmıyor.

** Kızlık zarı dikimi hakkında yorumları oku , yorum yaz , soru sor ( isimsiz yorum yazmak için " yorumlama şekli " olarak " anonim " i seçiniz

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın hastalıkları ve Doğum Uzmanı
Mezuniyet Cerrahpaşa tıp fak 1983 -

0212 227 5519 - 0532 221 3007
Lütfen telefonla randevu alarak geliniz.

Yorumlar

 1. Birşey sorabilirmiyim ? Kızlık zarı dikimi ücretini yarısını şimdi yarısınıda kontrole gelince versem olur mu ? Dikim fiyatları değişir mi ? 3 kez seks yaptım sorun olurmu ?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kızlık zarı dikiminde ilişki sayısı önemli değildir , dikim ücretini dediğiniz gibi 2 ye böleriz sıkıntı olmaz. randevu için asistanımı arayınız 0212 227 5519 - 0532 221 3007

   Sil
  2. Hocam bende aynı durumdayım , asistanınızdan kızlık zarı dikimi fiyatı sordum hepsi peşin olacak demişti , ama şimdi bu yorumunuzdan cesaret aldım , bende bir kısmını kontrole gelince getirebilirmiyim , öğrenci olduğum için param fazla olmuyor , çok iyisiniz hocam , hayatımı kurtaracaksınız inşallah , pazartesi arıyorum sizi ok

   Sil
  3. Merak etmeyin kızlık zarı dikimi konusunda çok yardımcı oluyoruz , herşey yolunda gidecek müsterih olunuz.

   Sil
 2. Slm , isim vermeden kızlık zarı diktirmek istiyorum , kimlik gösterebilirim yaşım tutuyor ama kayıtlara sgk ya geçmemeli , birde kızlık zarının dikilmiş olduğu Anlaşılır mı ? Kızlık zarı dikimi fiyatına kızlık muayenesi dagilmidir , önce zarımı muyane ettirtmeknistiyorum , belki yırtılmamıştır ama zor bi ihtimal olsun.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi kesinlikle anlaşılmaz merak etmeyin , ayrıca biz özel jinekolog muayenehanesiyiz dolayısı ile SGK anlaşlamı değiliz ve SGK kayıtlarına geçmez. Cinsel ilişki yaşandı ise kızlık zarı mutlaka yırtılmış olmalıdır ama yinede her hastayı kızlık zarı dikimi öncesi kızlık zarı muayenesinden geçiriyoruz.

   Sil
 3. Hocaaam , kızlık zarı diken jinekologlardan sizi tavsiye ettiler garantili himenoplasti için gelmek istiyorum , ilişki sayısı farkedermi , ayrıca bir kere kürtaj oldum farkedermi

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba , kürtaj olmanız veya kaç defa cinsel ilişkiye girdiğiniz kızlık zarı dikimi açısından önemsizdir , randevu için 0212 227 5519 ve 0532 221 3007

   Sil
 4. Hocam , benim esnek kızlık zarım var , hiç kan gelmiyor, çok sayıda cinsel ilişkim oldu ve sanırım vajinam genişledi
  Birincisi kızlık zarımı diktirerek normale çevirmek istiyorum birde vajina daraltmaya girmek istiyorum aynı anda 2 sde olurmu ve kızlık zarı dikimi fiyatına vajina daraltmayıda dahil edeviliyomuyız

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. merhaba , kızlık zarı dikimi ve vajina daraltma ameliyatlarını aynı seansta yapabiliyoruz , sorun olmaz , kızlık zarı dikim fiyatı ve vajina daraltma fiyatlarını beraber olduğu için bir miktar indiriyoruz.

   Sil
  2. Dr. Turgay bey , kızlık zarı diktirmek istiyorum ama geçen sene başka bir jinekolog bana kızlık zarımın hiç olmadığını söyledi bu durumda nasıl dikrebiliriz , bide kızlık zarı dikim fiyatlarında indirim bu ay sonmu ?

   Sil
  3. Merhaba, flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikiminde önceden bir kızlık zarınızın olup olmaması önemli değildir , vajina yan duvarından kaldırdığımız ince bir mukoza tabakasından yeni bir kızlık zarı yapıyoruz ve orijinal oluyor. kızlık zarı dikim fiyatlarındaki indirimimiz 15 Temmuz 2014 e kadar devam ediyor.

   Sil
 5. Hocam çok korkuyorum , 20 yaşımdayım flep yöntemi kalıcı kızlık zarı yaptıracağım acırmı ? Kızlık zarı şeklim ortada tek delikti yırtılmadan önce birşey olurmu

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kızlık zarı dikimi öncesi mutlaka lokal anestezi ile dikim yapılacak olan bölgeyi uyuşturuyoruz , kızlık zarınız dikilirken siz hissetmezsiniz bile , hatta dikim esnasında telefonla sohbet edenler bile oluyor. Ortada tek delikli kızlık zarı çeşidi veya başka şekilde bir kızlık zarı dikim için farketmiyor.

   Sil
 6. Merhaba cytotec ile ilgili bilgi almak istiyorum bana ulaşır mısınız zarpandit79@hotmail.com

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. merhaba , bu sitemiz kızlık zarı dikimi ve fiyatları içindir düşük ilacı cytotec le ilgili bilgi almak için http://kurtajfiyat.blogspot.com sitemize bakabilirsiniz.

   Sil
 7. Mrhb Turgay bey ..
  Ben size bir sorum olucakti . Ben bundan iki bucuk sene once iliskiye girdim ve ayrildik .. Bu durumdan ailemin haberi yok ben kizlik zari diktirmek istiyorum fiyatlari nekadardir kalici yontemin.. suan calismadigim icin taksit yapiyomusunuz ?
  Cevabinizi bekliyorum iyi calismalar ...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba, kızlık zarı dikim ücretin üçte birini kontrole geldiğinizde ödeyebilirsiniz.

   Sil
 8. Zar Dikimi: Merhabalar.daha önce görüşmüştükte.ödemeyi nakit mi alıyorsunuz yoksa kredi kartı da geçerli mi?
  14 12 2015, 21:30 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Nakit veya k kartı tek çekim
  14 12 2015, 23:32 - Zar Dikimi: Teşekkürler adresinizi rica edebilir miyim
  14 12 2015, 23:32 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: İncirli cad 9 bakırköy
  14 12 2015, 23:34 - Zar Dikimi: Tesekurler.tabela falan varmı?
  14 12 2015, 23:41 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Tabi
  14 12 2015, 23:41 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Jinekolog op dr turgay karakaya
  14 12 2015, 23:41 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Gün ?
  14 12 2015, 23:46 - Zar Dikimi: Günü yarın bildirimsem
  14 12 2015, 23:56 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Tabi

  YanıtlaSil
 9. Merhaba bişey sormak istiyorum da size
  28 02 2016, 11:16 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Tabi
  28 02 2016, 11:19 - -: Ben sizde kalıcı kızlık zarı diktirmiştim ve pansuman ı mı sürekli düzenli bi şekilde yapıyorum illaçlarım bitti oturuşuma da özen gösteriyorum ama baktım ki ipler görünüyor ve bitane ip de çıkmış gibi bu tutmamış mıdır?
  28 02 2016, 11:19 - -: Korkuyorum dikişler tutmadı diye, eger tutmadıysa nasıl anlarım bilgş verir misiniz?
  28 02 2016, 11:47 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Hayır normal bunlar
  28 02 2016, 11:47 - -: Peki tutmasa ne gibi şeyler olurdu?
  28 02 2016, 11:57 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Açılır vajina görünürdü aradan
  28 02 2016, 12:10 - -: Salı günü randevum var zaten ama yine de sormak içimi rahatlatmak istedim teşekkür ederim.

  YanıtlaSil
 10. Mrb hocam iyi gunler kızlık zarı dikimi için yazdımda
  22 03 2016, 18:24 - Jin op dr turgay karakaya: Buyrun
  22 03 2016, 22:53 - -: Kusura bakmayin rahatsiz ediyorum ama bsey sorabilirmym
  22 03 2016, 22:55 - -: Bakin suan sozluyum 1 ay sonra dugunum var kizligimdan supheliyim ne yapmam gerekiyor ne yapacagimi bilmiyorum yardimci olur musun ?
  22 03 2016, 22:58 - -: Yardiminiza cok ihtiyacim var inan 😒
  23 03 2016, 00:44 - Jin op dr turgay karakaya: Muayene edelim .. gerdekte kanamayacak ise tamir edelim
  23 03 2016, 07:20 - -: Ama siz nerde yasiyorsunuz?
  23 03 2016, 07:25 - Jin op dr turgay karakaya: İstanbul

  YanıtlaSil
 11. Merhabalar ben B.. flep yöntemi ile kızlık zarı dikiminin fiyatını öğrenebilirmiyim
  23 05 2016, 13:36 - -: Kontrol suresi de dahil ne kadar sürede tamamlanmıs olur
  23 05 2016, 16:37 - -: Nasıl randevu alabilirim?
  23 05 2016, 16:43 - Jin op dr turgay karakaya: Burdan veya telefonla
  23 05 2016, 16:43 - -: Pekala tarihi vereyim uygunmusumuz bir bakın
  23 05 2016, 16:43 - Jin op dr turgay karakaya: Ok
  23 05 2016, 16:45 - -: 13ü
  23 05 2016, 16:47 - Jin op dr turgay karakaya: Olur pazar değildw
  23 05 2016, 16:47 - Jin op dr turgay karakaya: Değilse
  23 05 2016, 16:47 - Jin op dr turgay karakaya: İsim ne yazalım
  23 05 2016, 16:55 - -: numra ile iltsim kurcaz b...
  23 05 2016, 17:03 - Jin op dr turgay karakaya: Ok

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Yasal Uyarı : Blogumuza yorum , soru ve dialog gönderirken bu içeriğin diğer ziyaretçiler tarafıncada okunabileceğini göz önünde bulundurarak isim , adres , telefon gibi size özel bilgiler girmekten kaçınınız. Yanlışlıkla gönderdiğiniz veya sonradan vazgeçtiğiniz içeriklerinizi sildirmek için bizi arayınız. Ayrıntılar için " Site kullanım kuralları ve Yasal uyarılar" bölümüne bakınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı bozulduktan sonra adet gecikir mi ?

Kızlık Zarıyla İlgili 5 Önemli Konu , Kızlık Zarı Dikimi , Kalıcı Zar Onarımı , Geçici Dikimler , Himenoplasti