Kızlık Zarı Dikimi Video

Kızlık zarı dikimi video
Günümüzde kızlık zarı dikimi video anlatım , himenoplasti videoları , kalıcı kızlık zarı dikimi izlemek için 2014 yılı haziran ayında İstanbul'da oldukça aranıyor , dahada fazla merak edilen kızlık zarı dikimi fiyatları İstanbul ve Ankara gibi merkezi şehirlerde .... liradan başlayarak ve duruma göre .... liralara kadar çıkabilmektedir. tıbbi etik olarak kızlık bozma videoları gibi kızlık zarı dikimi videolarıda son derece sakıncalıdır . Hiç bir bayan kızlık zarı dikilirken bunu videoya çektirtip youtube.com da yayınlatmak istemez, zaten son derece mahrem bir konu ve gizli olarak yapılırken kızlık zarı dikimi videosundan bahsetmek bile saçma olur , ama siz merak etmeyin kızlık zarı dikimi nasıl yapılır tüm ayrıntıları ile bu makalede yazıyorum. Himenoplasti yani kızlık zarı dikimi konusunda en iyi jinekologlara ulaşmak isterseniz google'a " kızlık zarı diken en iyi jinekolog " diye yazın , ... en üstlerde göreceksiniz :) . Bekaret zarı hakkında merak ettiğiniz herşey için bizi gece gündüz arayabilirsiniz , 0212 227 5519 sabit Turktelekom hattımız ve 0532 221 3007 Turkcell cep telefonumuz sürekli açıktır , aramalara genelde kıdemli asistanın Esra hanım bakıyor , yumuşak ses tonu kızlık zarı dikimi konusunda yüreğinize su serpecektir. Ben ise genelde hasta başında oluyorum , ama acil durumlarda hastalarım bana 24 saat ulaşabiliyor , merak etmeyin. Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya

** Kızlık zarı dikimi video hakkında Yorumları oku , Yorum Yaz , Soru sor ( isimsiz yorum yazmak isteyenler " Yorumlama biçimi " olarak " anonim " i seçiniz. )

Kızlık zarı dikimi fiyatları

Bekaret zarı dikimi ücretleri 2014 yılında İstanbul'da boğazın her iki yakasındada  yaklaşık .... lira gibi düşük fiyatlardan başlayıp .... lere kadar çıkar , genellikle dikim öncesi yapılan kızlık zarı muayenesi ve lokal anestezi gibi aksesuar hizmetler için ayrıca bir ücret istenmez.

Kızlık zarı muayenesi

Bekaret muayenesi veya kızlık muayenesi eskiden çok meşhurdu ve savcılar birazda kişisel meraklarını gidermek için olacak birçok genç bayanı kızlık zarı muayenesine gönderirlerdi . Ama artık insan hakları konusunda bir bebek adımı kadar bile olsa ilerleye Türkiye'de buna benzer zoraki muayeneler yapılmıyor , ama gelişen sosyal paylaşımda gerçek bir cinsel ilişki yaşamadan ön sevişme ile kızlık zarı bölgesine sürtünme gibi olay yaşayanlar kızlık zarı bozulmuşmudur diyerek kızlık zarı muayenesine geliyorlar.
Peki kızlık zarı muayenesi nasıl yapılıyor , herhangi bir cihaz veya tıbbi cihaz kullanılmaz , hatta elle bile dokunulmadan sadece gözle bakılarak kızlık zarı muayenesi gerçekleştirilir.

Kızlık zarı dikimi nasıl yapılır ?

2014 yılında İstanbul'da en fazla uygulanmakta olan flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimini ben size maddler halinde sunayım ki akılda kalsın:

1- Kızlık zarı muayenesi
2- Lokal anestezi ile vajina girişinin uyuşturulması
3- Vajina yan duvarından ince bir mukoza tabakası yani flep kaldırılması
4- Flebin kızlık zarı ringine dikilmesi
5- Hastanın masadan kalkarak yürüyüp hayatına geri dönmesi.

** Kızlık zarı dikimi video hakkında Yorumları oku , Yorum Yaz , Soru sor ( isimsiz yorum yazmak isteyenler " Yorumlama biçimi " olarak " anonim " i seçiniz. )

Kızlık zarı dikimi videosu youtube

Kızlık zarı dikimi yaptırmayı düşünen birçok bayan youtube.com da kızlık zarı dikim videolarını izlemek istiyorlar , hadi onları anlamak mümkün ama henüz cinsel olgunluğa bile ulaşmamış gençlerinde bu bekaret diktirme vidolarını izlemeleri tıbbi etik açısından son derece sakıncalıdır.

Kızlık zarı dikimi merkezleri

İstanbul'da avrupa yakasında ve Anadolu yakasında kızlık zarı dikimi merkezileri olarak çok az sayıda özel jinekolog muayenehanesi vardır , kızlık zarı diken özel hastanelerde yok değildir ama genelde ... ... olduklarından yapılacak olan kızlık zarı dikimi işleminin kayıtlara geçmesi istenmedği için.... ortamları pek tercih edilmez.

Kızlık zarı dikimi videoları izle

Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi video izlemek isteyenler genellikle youtube.com , vimeo , gibi video paylaşım sitelerinden himenoplasti videoları araştırıyorlar , biz sitelerimize tıbbi etik açısından sakıncalı olduğu için bu tip kızlık zarı dikim videoları koymuyoruz.

** Kızlık zarı dikimi video hakkında Yorumları oku , Yorum Yaz , Soru sor ( isimsiz yorum yazmak isteyenler " Yorumlama biçimi " olarak " anonim " i seçiniz. )

Flep yöntemi

Kızlık zarı dikimi abartmıyorum 2000 küsür yıdır yapılagelen bir tıbbi müdahaledir , tabi son 30 yıla kadar sadece geçici kızlık zarı dikimi yapılabiliyordu , ama artık son teknoloji flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi yapılarak full orijinal bakirelik günlerinize dönmeniz mümkün olabiliyor. İşte flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi avantajları :

1- Lokal anestezi yani bölgesel uyuşturma ile yapıldığı için kızlık zarı dikimi esnasında herhangi bir ağrı - acı hissetmezsiniz.
2- Kızlık zarı ile aynı histolojik doku yapısına sahip vajina mukozası kullanılarak yeni zar oluşturulduğu için eskisiyle tamamen aynı görünüm ve kanama fonksiyonunua sahiptir , yarı yolda bırakmaz.
3- Kullanım süresi sınırsızdır , cinsel ilişkiye girmediğiniz sürece hayat boyu bakire kalabilirsiniz.
4- Cinsel ilişkiye girildiğinde mutlaka kızlık zarı kanaması ortaya çıkar , garantilidir
5- Orijinal kızlık zarı ile aynı yapıya sahip olduğu için kızlık zarı dikimi anlaşılmaz.

Kızlık zarı dikimi videosu uzman tv

2014 yılında İstanbul'da kızlık zarı dikimi videosu konusunda uzman tv dahil birçok popüler platformda bilgi paylaşımları olmuştur , ne yazıkki Türk milleti olarak belden aşağı konulara olan merakımız , bir bayanın en mahrem konusu olan kızlık zarı dikimi konusunu bile herkesin ağızına sakız yapabiliyor.

Kızlık zarı çeşitleri

Kızlık zarı nerdeyse her kadında azaçok birbirinden farklıdır , ama sık rastlanan çeşitleri :

1- Ortada tek delikli kızlık zarı
2- Elek şeklinde birçok minik deliği olan kızlık zarı
3- Yarımay şeklinde kızlık zarı
4- Hilal şeklinde kızlık zarı
5- Kızlık zarının hiç olmaması
6- Esnek kızlık zarı

** Kızlık zarı dikimi video hakkında Yorumları oku , Yorum Yaz , Soru sor ( isimsiz yorum yazmak isteyenler " Yorumlama biçimi " olarak " anonim " i seçiniz. )

Kızlık zarı dikimi video canlı

Kızlık zarı dikimi birçok bayanın yanında canlı video izlemek isteyen değişik kesimlerden insanlarında ilgisini celbediyor. Kızlık zarı dikimi video canlı izlemek için youtube.com gibi video sitelerini ziyaret edebilirsiniz , ama bence bu tip videoları yayınlamak tıbbi etik açısından çok yanlış.

Esnek kızlık zarı

Aslında kızlık zarı lastik gibi uzayan elastiki esnek bir yapıya sahip değildir. Esnek kızlık zarı izlenimi veren durum ortada tek delikli kızlık zarı çeşidinin ortadaki deliğinin abartılı geniş olmasıdır. Böylece penis ortadaki delikten rahatça girebilir , yinede kızlık zarı penis darbeleri ile içeriden ayrışır ve kızlık zarı bozulur ama herhangi bir kanama olmadığı için kızlık zarının bozulmamış olduğu düşünülür.
Esnek kızlık zarını normal knayan kızlık zarına çevirmek için flep yönemi himenoplasti yapmak gerekir.

** Kızlık zarı dikimi video hakkında Yorumları oku , Yorum Yaz , Soru sor ( isimsiz yorum yazmak isteyenler " Yorumlama biçimi " olarak " anonim " i seçiniz. )

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın hastalıkları ve doğu uzmanı
Mezuniyet cerrahpaşa tıp fakültesi 1983 - nerdeyse hemen hemen 31 yıllık flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi tecrübesi konuşuyor :)

0212 227 5519 - 0532 221 3007
Lütfen telefonla randevu alarak geliniz , çok yoğunuz.

Yorumlar

 1. Hocam , kızlık zarı dikimi video izlemek istiyorum ama sizin sitede bulmadım , ben flep yöntemi kalıcı kızlık zarı diktirmek istiyorum , şu anda araştırıyorum , kızlık zarı nasıl dikilir , kızlık zarı diken doktorlar falan. Karar vermeme yardımcı olurmusunuz , kızlık zarı dikim fiyatlarınız ne kadardır.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. tıbbi etik açısından kızlık zarı dikimi videolarını internet sitelerimize koymuyoruz , kızlık zarı dikimi konusunda hangi jinekolog iyidir diye net olarak karar vermek için google'a " kızlık zarı diken en iyi jinekolog " diye yazın en üstlerde benim adıma rastlayacaksınız.

   Sil
 2. Doktorum, kızlık zarı dikimi flep yöntemi kalıcı yaptırmak istiyorum , Sgk kayıtlarına geçmez diimi, birde ben biraz abaettım sanırım çok erkek ark oldu ve vajinam genişledi , artık evlilik düşünüyorum , vajina daraltma ve flep yöntemi kızlık zarı dikimi beraber olurmu fiyatları nekadardır , en düşük kaça

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Özel muayenehane olduğumuz için SGK anlaşmalı değiliz dolayısı ile SGK kayıtlarına işlenmez ve gizlilik içerisinde yaparız merak etmeyin asistanımdan randevu alın 0212 227 5519 esra hanımdan

   Sil
 3. Üniversite öğrencilerine kızlık zarı dikiminde indirim uapıyormuşsunuz , bir arkadaş size diktirtmiş çok memnun kalmış tavsiye etti , ama benim kızlık zarım bozuldumu tam emin değilim , önce kızlık zarı muayenesine gireceğim , bekaretim bozulmuşsa flep yöntemi ile kalıcı dikim istiyorum , erkek arkadaş ile tam birleşme olmadan seviştik , vajinama penisi girmedi ama bayaa bir sürttü arka pozisyondan, kaygan bir sıvım geldi , sonra kafası girecek gibi olunca çok acıdı ve kan geldi , ayna ile baktım bozulmuşmu anlamadım yurtta arkadaş baktı kızlık zarın yırtılmış dedi, hocam naapacam ben 19 yaş olurmu

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. evet üniversite öğrencilerine indirim yapıyoruz , bizlerde o yurtlarda okuduk üniversiteyi , kızlık zarınız ön sevişme esnasında bozulmuş olabilir , ama merak etmeyin flep yöntemi ile harika oluyor. asistanımdan randevu alabilirsiniz Esra hanım : 0212 227 5519

   Sil
 4. Kızlık Zarı Dikimi: Iyi geceler
  14 12 2015, 23:38 - Kızlık Zarı Dikimi: Musaitseniz
  14 12 2015, 23:38 - Kızlık Zarı Dikimi: Biraz zmaaninizi
  14 12 2015, 23:38 - Kızlık Zarı Dikimi: Alicam
  14 12 2015, 23:38 - Kızlık Zarı Dikimi: K bakmayın lutfen
  14 12 2015, 23:41 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Buyrun
  14 12 2015, 23:42 - Kızlık Zarı Dikimi: Oncelikle k bakmayın lütfen bu saatte rahatsiz
  14 12 2015, 23:42 - Kızlık Zarı Dikimi: Ettim
  14 12 2015, 23:42 - Kızlık Zarı Dikimi: Ben internette kızlık zarı dikimi için girdiğimde sizin yazinizi okudum
  14 12 2015, 23:42 - Kızlık Zarı Dikimi: Istanbul Bakırköy Dr galiba muayanennjz
  14 12 2015, 23:43 - Kızlık Zarı Dikimi: Yani bunu söylemek benim için de çok kötü fakat kötü bir olay geçti başımdan ve ozguvenimi yitirdim malesef
  14 12 2015, 23:47 - Kızlık Zarı Dikimi: Yani kızlık zarimi diktirmek istiyorum en kisa surede kalıcı Flep Yöntemi ile
  14 12 2015, 23:52 - Kızlık Zarı Dikimi: Siz musait değilsnz sanırım sabah konuşuruz
  14 12 2015, 23:52 - Kızlık Zarı Dikimi: Iyi geceler
  14 12 2015, 23:57 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Listeden seçin :
  14 12 2015, 23:59 - Kızlık Zarı Dikimi: 1 numara kalıcı kızlık zarı flep yöntemiyle 2000 tl olan
  15 12 2015, 00:03 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Ok .. gün ?

  YanıtlaSil
 5. Doktor bey kızlık zarı dikimi videonuzu izleyip size ameliyat olmuştum, rahatsiz ediyorum kusura bakmayin ama ben dun ameliyat olan s.. ic camasirinin ustune gunluk pedlerden koyulsa zarari olirmu dikislere yada pecete falan koyulsa
  28 02 2016, 12:31 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Zararı olmaz günlük pet ok
  28 02 2016, 12:32 - -: Tamam tesekkur ederm

  YanıtlaSil
 6. iyi akşamlar turgay hanımla görüşüyorum kızlık zarı dikimi videonuzu izledimde
  22 03 2016, 19:37 - Jin op dr turgay karakaya: Dr turgay. Erkeğim
  22 03 2016, 19:37 - -: kusura bakmayın hocam resimde bi bayan vardı da
  22 03 2016, 19:38 - Jin op dr turgay karakaya: Buyrun
  22 03 2016, 19:40 - -: hacom sizi bana bi arkadaşım önerdi dedi hocam bu konuda uzay dedi ve ben sizi rahatsız ettim çok özür dilerim müsait seniz bişey sorcam hocam
  22 03 2016, 19:40 - Jin op dr turgay karakaya: Tabi
  22 03 2016, 19:41 - -: hacom dün akşam kız arkadaşım oturuyordum biraz ileri gittik
  22 03 2016, 19:42 - -: vajinaya biraz değdi gibi
  22 03 2016, 19:42 - -: kizlik zari bozulmuş mudur
  22 03 2016, 19:42 - -: kan az bişey geldi
  22 03 2016, 19:43 - -: rica etsem Size fotoğraf göndersem baka bilirmisiniz
  22 03 2016, 23:53 - -: hocam kusura bakmayın lütfen bize yardımcı olabilir misin
  23 03 2016, 00:39 - Jin op dr turgay karakaya: Resim yasak.. ama bozulmuş olma ihtimali yüksek.. muayene edelim ?
  23 03 2016, 07:41 - -: günaydın hocam
  23 03 2016, 07:41 - -: hocam biz kahramanmaraş da yaşı yoruz
  23 03 2016, 07:42 - Jin op dr turgay karakaya: Havaalanına 10 dakikayız aynı gün geri uçarsınız
  23 03 2016, 07:42 - -: sizin değiliz gibi muayene için de izin vermez ler aile haberleri yok
  23 03 2016, 07:42 - Jin op dr turgay karakaya: Yaş?
  23 03 2016, 07:43 - -: 20 kız ben ise 23
  23 03 2016, 07:44 - Jin op dr turgay karakaya: İzne gerek yok
  23 03 2016, 07:44 - -: olmaz hocam bizim buralar çok sıkıntı olur
  23 03 2016, 07:44 - -: ücret sorun olmaz bizim icin

  YanıtlaSil
 7. Kızlık zarım Şubat ayında bozuldu bunun o zaman bozulduğu şimdi test falan yapılsa anlaşılır mı kızlık zarı dikimi videosu izledimde
  23 05 2016, 15:10 - -: Ne zaman olduğu
  23 05 2016, 15:11 - -: Erkek arkadaşım kabul etmiyor eliyle bi çok kez mastürmasyon yaptı bişey olmadı ama en son bi kere yaptı bozuldu kanama oldu
  23 05 2016, 15:11 - -: Bunun ne zaman olduğu anlaşılabilir mi
  23 05 2016, 15:11 - -: Lütfen evet diyin
  23 05 2016, 15:16 - Jin op dr turgay karakaya: Görüştük

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Yasal Uyarı : Blogumuza yorum , soru ve dialog gönderirken bu içeriğin diğer ziyaretçiler tarafıncada okunabileceğini göz önünde bulundurarak isim , adres , telefon gibi size özel bilgiler girmekten kaçınınız. Yanlışlıkla gönderdiğiniz veya sonradan vazgeçtiğiniz içeriklerinizi sildirmek için bizi arayınız. Ayrıntılar için " Site kullanım kuralları ve Yasal uyarılar" bölümüne bakınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı bozulduktan sonra adet gecikir mi ?

Kızlık Zarıyla İlgili 5 Önemli Konu , Kızlık Zarı Dikimi , Kalıcı Zar Onarımı , Geçici Dikimler , Himenoplasti