Kızlık Zarı Dikimi Video

Günümüzde kızlık zarı dikimi video anlatım , himenoplasti videoları , kalıcı kızlık zarı dikimi izlemek için 2019 yılı haziran ayında İstanbul'da oldukça aranıyor , dahada fazla merak edilen kızlık zarı dikimi fiyatları İstanbul ve Ankara gibi merkezi şehirlerde .... liradan başlayarak ve duruma göre .... liralara kadar çıkabilmektedir. tıbbi etik olarak kızlık bozma videoları gibi kızlık zarı dikimi videolarıda son derece sakıncalıdır . Hiç bir bayan kızlık zarı dikilirken bunu videoya çektirtip youtube.com da yayınlatmak istemez, zaten son derece mahrem bir konu ve gizli olarak yapılırken kızlık zarı dikimi videosundan bahsetmek bile saçma olur , ama siz merak etmeyin kızlık zarı dikimi nasıl yapılır tüm ayrıntıları ile bu makalede yazıyorum. Himenoplasti yani kızlık zarı dikimi konusunda en iyi jinekologlara ulaşmak isterseniz google'a " kızlık zarı diken en iyi jinekolog " diye yazın , ... en üstlerde göreceksiniz :) . Bekaret zarı hakkında merak ettiğiniz herşey için bizi gece gündüz arayabilirsiniz ,  sabit Turktelekom hattımız ve Turkcell cep telefonumuz sürekli açıktır , aramalara genelde kıdemli asistanın bakıyor , yumuşak ses tonu kızlık zarı dikimi konusunda yüreğinize su serpecektir. Ben ise genelde hasta başında oluyorum , ama acil durumlarda hastalarım bana 24 saat ulaşabiliyor , merak etmeyin.

Kızlık zarı dikimi fiyatları

Bekaret zarı dikimi ücretleri 2019 yılında İstanbul'da boğazın her iki yakasındada  yaklaşık .... lira gibi düşük fiyatlardan başlayıp .... lere kadar çıkar , genellikle dikim öncesi yapılan kızlık zarı muayenesi ve lokal anestezi gibi aksesuar hizmetler için ayrıca bir ücret istenmez.

Kızlık zarı muayenesi

Bekaret muayenesi veya kızlık muayenesi eskiden çok meşhurdu ve savcılar birazda kişisel meraklarını gidermek için olacak birçok genç bayanı kızlık zarı muayenesine gönderirlerdi . Ama artık insan hakları konusunda bir bebek adımı kadar bile olsa ilerleye Türkiye'de buna benzer zoraki muayeneler yapılmıyor , ama gelişen sosyal paylaşımda gerçek bir cinsel ilişki yaşamadan ön sevişme ile kızlık zarı bölgesine sürtünme gibi olay yaşayanlar kızlık zarı bozulmuşmudur diyerek kızlık zarı muayenesine geliyorlar.
Peki kızlık zarı muayenesi nasıl yapılıyor , herhangi bir cihaz veya tıbbi cihaz kullanılmaz , hatta elle bile dokunulmadan sadece gözle bakılarak kızlık zarı muayenesi gerçekleştirilir.

Kızlık zarı dikimi nasıl yapılır ?

2019 yılında İstanbul'da en fazla uygulanmakta olan flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimini ben size maddler halinde sunayım ki akılda kalsın:

1- Kızlık zarı muayenesi
2- Lokal anestezi ile vajina girişinin uyuşturulması
3- Vajina yan duvarından ince bir mukoza tabakası yani flep kaldırılması
4- Flebin kızlık zarı ringine dikilmesi
5- Hastanın masadan kalkarak yürüyüp hayatına geri dönmesi.

** Kızlık zarı dikimi video hakkında Yorumları oku , Yorum Yaz , Soru sor ( isimsiz yorum yazmak isteyenler " Yorumlama biçimi " olarak " anonim " i seçiniz. )

Kızlık zarı dikimi videosu youtube

Kızlık zarı dikimi yaptırmayı düşünen birçok bayan youtube.com da kızlık zarı dikim videolarını izlemek istiyorlar , hadi onları anlamak mümkün ama henüz cinsel olgunluğa bile ulaşmamış gençlerinde bu bekaret diktirme vidolarını izlemeleri tıbbi etik açısından son derece sakıncalıdır.

Kızlık zarı dikimi merkezleri

İstanbul'da avrupa yakasında ve Anadolu yakasında kızlık zarı dikimi merkezileri olarak çok az sayıda özel jinekolog muayenehanesi vardır , kızlık zarı diken özel hastanelerde yok değildir ama genelde ... ... olduklarından yapılacak olan kızlık zarı dikimi işleminin kayıtlara geçmesi istenmedği için.... ortamları pek tercih edilmez.

Kızlık zarı dikimi videoları izle

Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi video izlemek isteyenler genellikle youtube.com , vimeo , gibi video paylaşım sitelerinden himenoplasti videoları araştırıyorlar , biz sitelerimize tıbbi etik açısından sakıncalı olduğu için bu tip kızlık zarı dikim videoları koymuyoruz.

** Kızlık zarı dikimi video hakkında Yorumları oku , Yorum Yaz , Soru sor ( isimsiz yorum yazmak isteyenler " Yorumlama biçimi " olarak " anonim " i seçiniz. )

Flep yöntemi

Kızlık zarı dikimi abartmıyorum 2000 küsür yıdır yapılagelen bir tıbbi müdahaledir , tabi son 30 yıla kadar sadece geçici kızlık zarı dikimi yapılabiliyordu , ama artık son teknoloji flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi yapılarak full orijinal bakirelik günlerinize dönmeniz mümkün olabiliyor. İşte flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi avantajları :

1- Lokal anestezi yani bölgesel uyuşturma ile yapıldığı için kızlık zarı dikimi esnasında herhangi bir ağrı - acı hissetmezsiniz.
2- Kızlık zarı ile aynı histolojik doku yapısına sahip vajina mukozası kullanılarak yeni zar oluşturulduğu için eskisiyle tamamen aynı görünüm ve kanama fonksiyonunua sahiptir , yarı yolda bırakmaz.
3- Kullanım süresi sınırsızdır , cinsel ilişkiye girmediğiniz sürece hayat boyu bakire kalabilirsiniz.
4- Cinsel ilişkiye girildiğinde mutlaka kızlık zarı kanaması ortaya çıkar , garantilidir
5- Orijinal kızlık zarı ile aynı yapıya sahip olduğu için kızlık zarı dikimi anlaşılmaz.

Kızlık zarı dikimi videosu uzman tv

2014 yılında İstanbul'da kızlık zarı dikimi videosu konusunda uzman tv dahil birçok popüler platformda bilgi paylaşımları olmuştur , ne yazıkki Türk milleti olarak belden aşağı konulara olan merakımız , bir bayanın en mahrem konusu olan kızlık zarı dikimi konusunu bile herkesin ağızına sakız yapabiliyor.

Kızlık zarı çeşitleri

Kızlık zarı nerdeyse her kadında azaçok birbirinden farklıdır , ama sık rastlanan çeşitleri :

1- Ortada tek delikli kızlık zarı
2- Elek şeklinde birçok minik deliği olan kızlık zarı
3- Yarımay şeklinde kızlık zarı
4- Hilal şeklinde kızlık zarı
5- Kızlık zarının hiç olmaması
6- Esnek kızlık zarı

** Kızlık zarı dikimi video hakkında Yorumları oku , Yorum Yaz , Soru sor ( isimsiz yorum yazmak isteyenler " Yorumlama biçimi " olarak " anonim " i seçiniz. )

Kızlık zarı dikimi video canlı

Kızlık zarı dikimi birçok bayanın yanında canlı video izlemek isteyen değişik kesimlerden insanlarında ilgisini celbediyor. Kızlık zarı dikimi video canlı izlemek için youtube.com gibi video sitelerini ziyaret edebilirsiniz , ama bence bu tip videoları yayınlamak tıbbi etik açısından çok yanlış.

Esnek kızlık zarı

Aslında kızlık zarı lastik gibi uzayan elastiki esnek bir yapıya sahip değildir. Esnek kızlık zarı izlenimi veren durum ortada tek delikli kızlık zarı çeşidinin ortadaki deliğinin abartılı geniş olmasıdır. Böylece penis ortadaki delikten rahatça girebilir , yinede kızlık zarı penis darbeleri ile içeriden ayrışır ve kızlık zarı bozulur ama herhangi bir kanama olmadığı için kızlık zarının bozulmamış olduğu düşünülür.
Esnek kızlık zarını normal knayan kızlık zarına çevirmek için flep yönemi himenoplasti yapmak gerekir.

** Kızlık zarı dikimi video hakkında Yorumları oku , Yorum Yaz , Soru sor ( isimsiz yorum yazmak isteyenler " Yorumlama biçimi " olarak " anonim " i seçiniz. )Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı bozulduktan sonra adet gecikir mi ?

Kızlık zarı görüntüleri

Yasal Uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.