Kızlık Zarı Dikimi Fiyatları

Ülkenin gözbebeği İstanbul'da 2019 Haziranında garantili flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatları  .... liradan başlayıp duruma göre .... tl ye kadar yükselebilmektedir. Bekaret diktirme fiyatlarını detaylandırmadan önce kızlık zarı dikimi ile alakalı aklınıza gelebilecek muhtelemel soruları yanıtlayarak ilerleyelim isterseniz , Ağustosun yarısı yaz yarısı kıştır derler , kızlık zarı hakkında herşeyi bilmenizde büyük fayda var, daha sonra hangi jinekolog doktoru tercih etmeniz konusundada size ipuçları vereceğim. Bakire bayanlarla bakire olmayan bayanlar arasındaki farklarıda bu yazıda irdeliyoruz , kızlık zarı ne işe yarıyor , orda neden öyle bir bariyer var , görevi nedir , kızlık zarı dikimi nasıl yapılır , geçici dikim ile kalıcı dikim arasında fark nedir , hangisi daha avantajlıdır , flep yöntemi nedir , kaç sene dayanır , dikilmiş kızlık zarı ile cinsel ilişkiye girince kan gelir mi , kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ? bunların cevabınıda makalemizde bulacaksınız , ama yinede gece gündüz bizi telefonla arayabilirsiniz , güncel fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz , ak akçe kara gün içindir , en kaliteli dikimi en uygun fiyata yaptırmakta fayda vardır, değilmi ?

Kızlık zarı muayenesi

İstanbul'da gebelik takipleri , vajinal akıntılar , vajinal kaşıntılar , menapoz gibi rahatsızlıklardan daha fazla kızlık zarı muayenesi talebi geliyor , bakire olupta ön sevişme gibi bir durumu olan bayanlar acaba bekaret bozulmuşmudur diye merak ediyorlar , özelliklede penisin vajina üzerinde süretme haraketi esnasında hafif bir kanama olduysa hastalarımızın paçaları tutuşuyor diyebilirim ve kızlık zarı muayenesi olupta son durumu öğrenmeden rahat uyku uyuyamıyorlar. Bu arada kızlık zarınızın bozulduğundan şüphe ediyorsanız ve bekaret testine gelecekseniz bunu arkadaşlarınızla paylaşmayın , ahmağa yüz , abdala söz vermeye gelmez derler, haberiniz arkadaşlarınız arasında yayılır ve hiç tanımadığınız kişiler bile duyar .

Kızlık zarı muayenesi nasıl yapılır ?

2019 yılında çok sık yaptığımız kızlık zarı muayenesi jinekolojik masada yapılır , herhangi bir tıbbi alet veya cihaz kullanılmaz , sadece jinekolog gözle bakar ve kızlık zarının tüm ayrıntılarını size söyler. Bekaret testi diye özel bir test veya tahlil yoktur , oda yine kızlık zarı muayenesi anlamına gelir . Endometroizisten tutun miyomlara kadar her türlü jinekolojik hastalık yine aynı masada teşhis edilir.

Bekaret raporu

Hiçbir jinekolog size resmi bekaret raporu vermez , zira kızlık zarı bozulması anlık bir olaydır , bakireyken kızlık zarı muayenesi yaptırıp 1 saat sonra bir cinsel ilişkiye girip bekaretinizi bozdurabilirsiniz ,o yüzden rapor verilmez , ancak mahkeme emri ile kızlık zarı muayesi istenen bayanlara bekaret raporu verilebilir. Ak gün ağartır , kara gün karartır derler , bir insanın bakire olup olmadığını ancak kendisi bilebilir ve bu mahremdir.

Kızlık zarı dikimi nasıl yapılır ?

Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi 2014 yılında İstanbul'da ve Ankara'da en fazla yaptırılan bekaret tamir metodudur. Bunun sebebi garanti verelebilmesi ve cinsel ilişkide kızlık zarının dikilmiş olduğunun anlaşılamamasıdır. Yani kızlık zarınızın dikilmiş olduğunu kimse açığa çıkartamaz. Dikim metoduna gelince , vajina girişine lokal anestezi uygulanır böylece bilinciniz açık olmasına rağmen kızlık zarı diktirirken herhangi bir şey hissetmezsiniz , daha sonra vaji,na yan duvarından ince bir flep tabakası kaldırılır ve kızlık zarı ringine dikilir , aşırı cinsel ilişkide bulunmuş ve vajinası genişlemiş bayanlarda bir miktar vajina daraltmada yapılabilir , yine vajinal açıklığı fazla olanlara çift flep yöntemide uygulanabilir , burada amaç vajina ve kızlık zarını hiç cinsel ilişkiye girilmemiş bakirelik yıllarınızla aynı duruma getirmektir.

Kızlık zarı diktirenler

2019 yılında yaza girerken şunu söyleyebilirim , kalabalık sokaklarda gördüğünüz binlerce bayan içinden birçoğu kızlık zarını diktirmiş olabilir , hatta çok yakın arkadaşınız , hatta öz kardeşiniz bile bekaretinin tamir ettirmiş olsa bundan sizin haberiniz olmaz. Kimse bunu başkalarıyla paylaşmaz , ama kızlık zarı diktirenler bu işlemden sonuç alamıyor olsa butlaka bu basına yansıyan olaylar şeklinde ortaya çıkardı değilmi ?

Kızlık zarı dikimi fiyatı

Kızlık zarı diktirme konusunda en iyi doktoru en uygun fiyatla bulmak önemli demiştik , en iyi kızlık zarı diken doktor diye google'a yazarak bu konudaki en iyilerini bulabilirsiniz , benim adımda başlarda çıkar bu arada , peki olması gereken fiyat ölçüsü nedir bu kızlık zarı olayında derseniz , İstanbul'da 2014 yılında flep yöntemi kalıcı ve garantili kızlık zarı dikimimin .... liaradan başlayıp .... liaraya kadaç çıkabildiğini söyleyebilirim. Çok uçuk fiyatlar isteyenlere inanmayın , onlar dikim tecrübesi olmayan ve ayda yıda bir dikim yapanlardır.Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı bozulduktan sonra adet gecikir mi ?

Kızlık zarı görüntüleri

Yasal Uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.