Kızlık Zarı Diktirme

İstanbul'da 2019 kızlık zarı diktirme fiyatları nekadardır , flep yöntemi kalıcı kızlık zarı diktirme ameliyatı kaç dakika sürer , kızlık zarı diktirme anlaşılır mı , geçici zar diktirme kimlere uygundur , çift flep yöntemi nedir , kızlı zarı diken en iyi doktor kimdir ? şeklinde 7 Mayıs 2019 tarihi itibarı ile en fazla sorulan jinekolojik sorular bunlardır , tabii bunlar sadece kızlık zarı ile alakalı sorular , bir okadarda kürtaj ve kürtaj fiyatları hakkında sula yöneltiliyor ama bugunlerde kızlık zarı diktirmek çok popüler olduğu için bu makalemizde sadece bekaret tamirine değiniyoruz. Sadece Türkiye'de değil en gelişmiş tıplumlarda ABD ve İngiltere'de bile yaygın olarak yapılan kızlık zarı diktirme operasyonları ücret olarak ülkemizde batı ülkelerine göre nerdeyse onda bir oranındadır , o yüzden Avrupa'dan birçok hastamız flep yöntemi kalıcı kızlık zarı diktirmek için ülkemize geliyor ve aynı gün uçakla memleketlerine geri dönüyorlar. Sizinde kızlık zarı hakkında merak ettikleriniz olduğnu tahmin ediyorum , kesinlikle utanmanıza veya gizlilik konusunda endişe etmenize gerek yok , şunu bilin ki en öenmli hasta hakkı olan bilgi mahremiyetine yani sizin gizliliğinize had derecede saygı gösteriyoruz , kesinlikle cep telefonunuz kaydetmiyoruz , konuştuğumuz herşey gizli kalıyor ve yapılacak olan hymenoplasti yani kızlık zarı dikimi gibi işlemleri ... işlemiyoruz. Bu arada bizi gece gündüz demeden hatta pazar günü bile arayabilirsiniz  sabit muayenehane telefonumuz ve  Turkcell cep telefonumuz gece gündüz açıktır , ben gün içinde sabahtan akşama kadar muayenehanede hastalarla ilgilieniyorum ve telefonda uzun konuşamıyorum , ama tecrübeli asistanım Esra hanım tüm aramaları cevaplıyor , yumuşak uslubu ve humanist kişiliği ile sizi rahatlatacağına eminim. Bu arada kızlık zarı diken doktorlar arasında acama kime diktirsem diye ikilem yaşıyorsanız , hangisinin daha iyi oduğunu merak ediyorsanız açın google'ı ve yazın " kızlık zarı diken en iyi doktor kimdir " diye listeyi inceleyin ...üst sıralarda bulacaksınız :)


Kızlık zarı diktirme fiyatı

İstanbul ve Ankara'da merkezi semtlerde nadi kadın doğumcu arafınca yapılan flep yöntemi kalıcı kızlık zarı diktirme fiyatı ortalama .... tl seviyelerinden başlayıp .... tl ye kadar çıkabiliyor . Bazı jinekologlar astronomik tabir edilen çok yüksek ücretlerde isteyebiliyor ama önemli olan kadın doğum uzmanının tecrübesidir , ayda yılda bir kızlık zarı dikenle hergün birkaç zar diken arasında büyük fark vardır ve bu diktirme işleminin başarısını direkt olarak etkiler.

Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı diktirme nasıl yapılır ?

Meraklı hastalarımız telefonla bize ulaşınca önce kızlık zarı diktirme fiyatını soruyorlar daha sonrada kızlık zarı diktirme ameliyatı nasıl yapılır diye ekliyorlar , aslında küçük cerrahi girişimlerden sayılan bu müdahaleye ameliyat demek olayı fazla abartmak olur , 25 dakika süren ve lokal anestezi altında gerçekleştirilen yani sadece işlem yapılacak olan vajina girişi uyuşturularak yapılan bir girişimdir . Zarınızı diktirirken siz birşey hissetmezsiniz , hatta telefonla sohbet eden hastalarımız bile oluyor , " şu anda diktiriyorum " şeklinde replikler geçiyor :) kısa süren işlemden sonra masadan kalkarak işinize gücünüze yürüyerek geri dönebilirsiniz.

Kızlık zarının dikildiği anlaşılır mı ?

Kızlık zarınızı flep yöntemi ile diktirdikten sonra 1 ay kadar cinsel ilişkiye giremezsiniz , ama sonrasında özgürsünüz , isterseniz hemen, isteseniz yıllar sonra cinsellik durumunuz olsun , penis vajinaya 2 cm kadar sokulunca kızlık zarına dayanır ve daha ileri itilirse bekaret bozulur , kızlık zarı üzerinde bulunan kılcal damarlarda parçalanır ve kızlık zarı kanaması ortaya çıkar yani halk tabiri ile kan gelir.

Esnek kızlık zarı 

Bazı bayanlarda kızlık zarının ortasında adet kanının geçmesine yarayan delikler biraz daha büyük olur ve penis bu delikten geçebilir , bu durumda ilk cinsel ilişkide ve takibeden ilişkilerde herhangi bir kanama olmaz ,kızlık zarı içten ayrışarak kızlık bozulur ama dışa birşey yansımaz , halk arasında buna esnek kızlık zarı denir. Bu durum aslında kadın erkek ilişkilerinde sorun olarak karşımıza çıkar , birçok bayan esnek kızlık zarı durumundan kurtulmak için flep yöntemi kalıcı kızlıkz arı dikimi yaptırmaktadir.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı bozulduktan sonra adet gecikir mi ?

Kızlık zarı görüntüleri

Yasal Uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.