Kızlık Zarı Diktirme Fiyatı

2019 yılı 22 Mayıs'ta İstanbul'da kızlık zarı diktirme ücretleri .... lira seviyelerinden başlayıp, jinekoloğun insafına kalmış olarak yükselip .... tl seviyelerini bile aşabilir , flep yöntemi kalıcı kızlık zarı nasıl diktirilir, kaç yıl garanti verilebilir , kızlık zarının dikilmiş olduğu anlaşılabilirmi , kızlık zarı bozulma videosu izleyebilirmiyim , kızlık zarı dikimi kaç dakika sürer ? Diyerek sizden gelen sorulara yanıt vermek adına yazımızı dizayne ettik . Kızlık zarı dikiminden en önemli faktörleri aşağıda sıraladım :

1- Kesinlikle gizlilik içinde yapılmalıdır , diktiren bayanın hiç bir bilgisi başka kişilere verilmemelidir , ... kayıtlarına işlenmemelidir .

2- Kızlık zarı dikimi kesinlikle belli olmamalıdır , cinsel ilişkide doğumsal kızlık zarundan farkı olmamalıdır.

3- Dikilmiş kızlık zarı ile cinsel ilişkiye girilirse tama yakın ihtimalle kızlık zarı kanaması olmalıdır.

4- Kızlık zarı dikimi esnasında eğer ihtiyaç varsa bir miktarda vajina daraltma yapılmalı ve ilk cinsel ilişkide deneyimlenmesi gereken dar vajen hissi sağlanmalıdır.

5- Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi hayat boyu dayanacak şekilde yapılmalıdır.

Kızlık zarı dikiminde en ideal sonuçlar ancak yukarıdakilerin yapılmasıyla alınabilir , tahmin edebiliyorum kızlık zarımı kime diktirsem diye düşünüp duruyorsunuz , aslında bu konuda kimse size tavsiyedede bulunamaz , işin doğası gereği full gizli tutulur, ben şu jinekoloğa diktirdim çok memnun kaldım kimse söyleyemez, en yakın arkadaşınız hatta öz kardeşiniz bile diktirse sizin haberiniz olmaz , bu durumda yine size en iyi yolu Google gösterecektir, yazın google'a : " kızlık zarı diken en iyi doktor " ve çıkan sonuçlara bakın , ... üst sıralarda göreceksiniz :) nerdeyse 30 yıldır dikiyorum , ve benim kadar fazla dikim hastasi olan nadirdir .

Kızlık zarı nasıl diktirilir ?

2019 yılı Mayıs ayı ortalarında yazında yaklaşması ile birçok bayan kızlık zarını diktirerek yeni ufuklara yelken açıyor, peki flep yöntemi kalıcı kızlık zarı nasıl diktiriliyor , herhangi bir sakıncası varmıdır , diktirdikten sonra herhangi bir sıkıntı yaşanır mı ?
Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı diktirmek bölgesel uyuşturma yani lokal anestezi ile 25 dakikada yapılan bir müdahaledir. Vajina girişi lokal anestezikle uyuşturulur , vajina yan duvarlarından ihtiyaca göre tek veya çift flep kaldırılır ve kızlık zarı halkasına dikilir , işlem uyuşturularak yapıldığı için herhangi bir ağrı veya acı hissetmezsiniz , hatta diktirirken kulaklıkla müzik dinleyen veya telefonla konuşanlar bile oluyor .
Kızlık zarı diktirme işleminiz tamamlandığında ise masadan kalkarak yürüyüp gidebilirsiniz , çalışma hayatınız ve sosyal hayatınız etkilenmez , yürüyüşünüzden anlaşılmaz , kıyafet kısıtlaması yoktur.Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı bozulduktan sonra adet gecikir mi ?

Kızlık zarı görüntüleri

Yasal Uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.