Kızlık Zarı Dikimi İzle

İstanbul'da önce kızlık zarı dikimi izle sonra kararını ver , kızlık zarı dikikimi videolarını izlemek için hangi siteyi ziyaret etmeliyim , konuyla ilgili ayrıntıları bu yazımızda bulacaksınız , 2019 yılında İstanbul'da en garantili bekaret diktirme metodu olan flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi az sayıda jinekolog tarafınca yapılabilmekte ve kızlık zarı dikimi fiyatları İstanbul merkezi olarak .... tl civarındna başlamaktadir . Önce kızlık zarı dikimi izle sonra diktirip diktirmeyeceğine karar ver diye düşünüyorsunuz , tıbbi etik açısından bekaret zarının nasıl dikildiğini videoya çekip yayınlamak hem tıbbi etik açısından hemde hastanın gizlilik hakları bakımında olacak şey değil diye nitelendirebilirim , ne demişler , adam adamdan korkmaz , utanır. Ama merak etmeyin ben size bu makalede ayrıntıları ile anlatacağım ve kızlık zarı dikiminin nasıl yapıldığını A'dan Z'ye kadar anlayacaksınız . Bunun yanında flep yönteminde nasıl sonuç garantisi verilebilidiği ve cinsel ilişkide kızlık zarının yırtılmasında oluşan kızlık zarı kanamasının nasıl husule geldiğini abdal dili dökmeye gerek kalmadan detaylandıracağız. Kızlık zarı dikimi ve kürtaj gibi kadın doğumun en nahrem konularında jinekologların yani kadın doğum uzmanlarının yaptıkları dikim gibi işlemlerin tıbbi sorumluluğu yanında çok daha önemli olan hastanın gizlilik sorumluluğudur , bir bayan evli olsun veya bekar olsun farketmez , cinsel organları ile ilgili yaptırdığı tüm işlemleri sonsuza kadar gizli tutmak ister ve bu en doğal hakkıdır , bırakın kızlık zarı dikimi videosu çekmeyi , hastanın size geldiğini bile kimselere söyleyemezsiniz , yani biri kalkıp telefon açtığında örneğin Ayşe diye bir hasta size geldiği , Fatma diye bir hasta size geldimi diye sorduğunda böyle bir hastanın gelmediği söylenmelidir , ancak arayan insanlar çeşitli hastalıklar ve müdahaleler hakkında genel bilgi ve fiyat bilgisi alabilirler , şahıslar hakkında bilgi alma şansları yoktur, adam olana bir söz yeter derler. Bu sert girişten sonra kızlık zarı dikimi fiyatı neye göre belirlenir , kızlık zarı dikimi nasıl yapılır , flep yöntemi garantisi kaç senedir , kızlık zarı dikimi anlaşılır mı , cinsel ilişkide kan gelir mi ? gibi sorularınız için konumuzu açmaya devam edelim.

Kızlık zarı dikimi fiyatları

2019 yılında İstanbul , Ankara ve İzmir gibi büyük şehirlerde bir elin parmakları kadar az sayıda jinekolog tarafınca yapılan flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatları yaklaşık olarak .... lira seviyelerinden başlıyor ve .... liraya kadar çıkabiliyor , açın Google'ı ve yazın " en iyi kızlık zarı diken doktor " bakın bakalım o yüksek fiyatlı ... listede varmı ? evet onları bulamayacaksınız , lüks semtlere abayı sermek yetmiyor , ağacı kurt , insanı dert yer .

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

Dikilmiş kızlık zarının orijinal kızlık zarından farkı yoktur ve cinsel deneyimde aynı hissiyatı verir. Mekanizmayı tam olarak anlatalım hadi o zaman , penis vajinaya 2 cm kadar girmesi durumunda kızlık zarına dayanılır ve daha ileri itilirse kızlık zarı yırtılır ve bekaret bozulur , bekaret zarı üzerinde bulunan kan damarlarıda parçalanacağı için kızlık zarı kanaması ortaya çıkar.

Kızlık zarı dikimi nasıl yapılır ?

Anlatınca insanlara çok basit geliyor , nerdeyse evde kendileri yapacak kadar hevesleniyorlar ama gerçekten büyük tecrübe isteyen bir müdahaledir , kızlık zarı dikerken göz önünde bulundurulması gereken birçok aklınıza gelemeyecek faktör var , hastanın kilo durumu , doğal vajina genişliği , vajina kas tonusu , kzılık zarının yırtılma biçimi gibi kriterlere göre kızlık zarı dikimi yapılır , birçok hastada tekli flep yeterli olurken , vajinası geniş olan hastalarda çift flep hatta 3lü flep bile gerekebilir , ayrıca vajinası cinsel ilişkilerle bollaşmış olan hastalarda ek olarak aynı seansta birde vajina daraltma yapmakta gerekebilir. Ancak bu faktörleri göz önünde bulundurursak orijinal kızlık zarı elde edebiliriz , yoksa kızlık zarını diktiniz ama çok geniş bir vajina varsa zar yırtılsa kan gelse bile ilk defa cinsellik yaşayan bir bayandan daha farklı bir cinsel deneyim elde edilebilir ve olayın büyüsü bozulabilir .
Teknik olarak 25 dakika süren lokal anestezi yani bölgesel uyuşturma yapılarak gerçekleştirilen acısız , ağrısız bir operasyondur , yani diktirirken acı hissetmezsiniz , hatta bazıları dikim esnasında telefonla bir arkadaşı ile sohbet bile edebiliyor , yada nışanlısı ile konuşanlar bile var , tabiiki jinekologda olduklarını söylemiyorlar :) , neyse işleme geçelim , ilk olarak vajina girişi lokal anestezi ile uyuşturulur , vajina yan duvarından ince bir flep tabakası serbestleştirilir ve kızlık zarı ringine dikilir , tek flep yeterli olazsa bir flepte tarşı duvardan kaldırılır . İşlem bitince masadan kakarak yürüyüp gidebiliyorsunuz , yani kızlık zarı diktirdikten sonra fazla bir sıkıntınız olmaz , çalışma hayatınıza aynı gün dönebilirsiniz .

Kızlık zarı dikimi sonrası

Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi sosyal hayatınızı veya çalışma hayatınızı etkilemez ama 20 gün kadar cinsel ilişkiye girmemelisiniz , ancak 20 günden sonra dikiş izleri yok olur ve zarınız orijinal hale gelir , ama ondan sonra rahatsınız ne zaman isterseniz cinsel ilişkiye hazırsınız , isterseniz 10 yıl sonra , isterseniz hemen.
İlk 20 gün nelere dikkat etmek gerekir , banyonuzu ayakta duş şeklinde yapın , denize , havuza 20 gün girmeyin , ata veya bisiklete binmeyin , aşırı bacak açmalı sporlar yapmayın. Ön sevişmede olsa cinsellik yaşamayın.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı bozulduktan sonra adet gecikir mi ?

Kızlık zarı görüntüleri

Yasal Uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.