Kızlık Zarı Diktirme

Kızlık zarı diktirme ameliyatı istanbul' da 2019 yılı nisan başlarında son derece sık yapılan operasyonlardan oldu , zaten telefonla arayanlardan kürtaj fiyatlarını soranlardan daha fazlası artık flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı sorar oldular. Sanıyorum internette facebook , twitter ve whatsapp gibi iletişim araçlarının ilerlemesiyle insanlar saatler içinde birileriyle tanışıp , aynı gün cinsel ilişkiye girerek , günler içindede anlaşamayıp ayrılabiliyorlar , artık eskisi gibi posta güverciniyle haberleşip aylarca "acaba beni severmi " diye düşünmek geçmişte kaldı , sevmeyi bırakın aynı gün tanışanlar artık nerdeyse yüz yüze gelmeden hangi pozisyonda seks yapacaklarını bile önceden konuşuyorlar, durum böyle olunca ciddi ilişkiler söz konusu olduğunda geçmişin izlerini silmek için ilk akla gelen flep yöntemi kalıcı kızlık zarı diktirme olabiliyor. Artık hergün yüzlerce bayan bekaret zarını diktirerek hayata beyaz bir sayfa açıyorlar , kızlık diktirmeyle ilgili merak ettiklerinizi gece gündüz demeden bize sorabilirdiniz , Turkcell cep hattımı sürekli açıktır, ben genelde hasta muayene ediyorum veya dikim yapıyorum , yani telefonlara bakamazsam sakın gücenmeyin , ama kıdemli asistanım  sıcak uslubüyle size yardımcı olacak ve sizi rahatlatacaktır. Jinekolog Op. diyor ki ;

Kızlık zarı diktirme fiyatı

istanbul'da Avrupa yakası ve anadolu yakasında , Ankara'nın merkezi bölgelerinde en garantili ve sağlıklı bekaret diktirme metodu olan flep yöntemi kalıcı kızlık zarı diktirme fiyatıyaklaşık olarak .... tl civarına yapılıyor.

Kalıcı kızlık zarı dikimi

2019 senesi nisan ayı başlarında jinekolojide çok sık yapılan hymenoplasti yani kızlık zarı diktirme metodu olarak flep yöntemi aşırı talep görüyor , sanıyorum %100 e yakın başarı ve sonuç garantisi vaadetmesi sadece bizim ülkemizde  değil birçok ülkede popüler bekaret dikim metodu olmasını sağlıyor.
Flep yöntemi 25 dakika süren hynrmoplasti ameliyatı ile gerçekleştiriliyor. Lokal anestezi yani bölgesel uyuşturma yapıldığı için ağrı veyaacı hissetmiyorsunuz , dikim bitincede masadan kalkıp yürüyerek çalışma hayatınıza geri dönebilirsiniz , yaşam konforunuz değişmez. 20 gün içinde dikişler iyileşir ve iz kalmaz , altından yepyeni ve orijinal bir kızlık zarı yani hymen çıkar, bozulmadan önceki kızlık zarınızdan farkı olmaz , dikilmiş olduğu asla anlaşılmaz.
Cinsel ilişkiye girmezseniz hayat boyu kızlık zarınız yırtılmaz , bozulmaz , yani bakire kalırsınız. İsterseniz hemen , isterseniz 10 yıl sonra cinsel ilişkiye girin mutlaka kızlık zarı kanaması olur. Yani klasik gerdek gecesi bekaret bozulması , kızlık zarı bozulması ve kanlı çarşaf üçlemesi mutlaka gerçekleşir.

Geçici kızlık zarı dikimi

2019 yılında İstanbul ve Ankara'da nerdeyse nadiren yapılacak kadar az başvurulan bir hymenoplasti metodudur, flep yönteminden
sonra resmen geçici dikimin papucu dama atılmıştır. Dikim yüzeyel tutturma şeklinde olduğundan 5 günden fazla dayanmaz.

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

Sakın endişe etmeyin, hymenoplasti sonrası artık bakiresiniz ve bir bakire kız nasıl ki ilk cinsel deneyimini yaşayacaksa sizde aynı şekilde yaşayacaksınız , eski hikayelerinizi ve deneyimlerinizi unutun artık , siz artık bakiresiniz , cinsellik olursa kızlık zarı kanamanız olur, yani özetle kızlık zarı dikimi kesine yakın ihtimalle anlaşılmaz.

Esnek kızlık zarı

Aristo mantığı ile düşününce yani düz mantıkla baktığınızda cinsel bir avantaj gibi görünür , cinsel ilişkiye girmenize rağmen bakire kalmak , ama asıl geleneksel cinsel ilişkinizdede kan gelmemesi çoğunlukla büyük bir sorun olarak karşınıza çıkabilir , birçok esnek kızlık zarlı bayan jinekologlara başvurarak flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırıyor.

Kızlık zarı muayenesi ( Kızlık testi )

İstanbul'da birçok genç bayan yaşadıkları hafiften cinsel ilişki , cinsel organların birbirine sürtünmesi gibi durumlarda kızlık zarım bozulmudur diye merak ederler , hatta aynayla bakarak anlamaya çalışırlar ama kadın dış genital organlarının karmaşık yapısında neresi kızlık zarı anlamak veya kızlık zarı yırtılmıdır anlamanız çok zordur , size bu konudaki kesin cevabı ancak bir jinekolog verebilir , kızlık zarı muayenesi bekaret zarına hiç dokunmadan yapılır ve 5 dakikada size sonuç söylenir.
Kızlık zarı muayenesi fiyatı ise , eğer muayene sonucunda kızlık zarınızı diktirecekseniz ücretsiz yapılır , ama dikim olmadan sadece kızlık muayesi olacaksanız İstanbul'da yaklaşık... tl kadar ödemeniz gerekir.
Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı bozulduktan sonra adet gecikir mi ?

Kızlık zarı görüntüleri

Yasal Uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.