Kızlık Zarı Diktirme

Kızlık zarı diktirme ameliyatı ( aslında ameliyat demek işi biraz abartmak olur , küçük cerrahi müdahale demek bence daha doğru ) 2019 yılı nisan ortalarında ve geçen 1 yıl içinde İstanbul başta olmak üzere Ankara , İzmir gibi büyük şehirlerde kızlık zarı diken doktorlar tarafınca yapılan değerlendirmede ciddi bir talep artışı saptanmıştır , kızlık zarı diktirmek kürtaj veya diğer jinekolojik müdahaleler kadar her köşe başında yaptırılabilecek bir ameliyat değildir , kızlık zarı diken çok az sayıda jinekolog vardır , sanırım biraz sanatsal yaklaşımlar gerektiren ince tıbbi işçilik isteyen hassas bir iştir. Kızlık zarı diktirme fiyatları hergün yüze yakın hasta tarafınca merak edilerek soruluyor , bunun dışında flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi nasıl yapılır , kızlık zarı dikimi anlaşılır mı , kızlık zarı diktirenlerin yorumları nasıldır , dikilmiş kızlık zarı ile cinsel ilişkiye girince kanama olur mu ? gibi birçok bekaret sorusuda soruluyor , mutlaka sizinde beyininizi tırmalayan kızlık zarı dikimi hakkında sorular vardır , bizi gece gündüz arayabilirsiniz , genelde ben hasta başında olduğum için telefonlara direkt cevap veremiyorum , ama tecrübeli asistanım  aramaların hepsine tek tek cevap veriyor , merak etmeyin yumuşak uslubu ve sıcak yaklaşımları ile sizi rahatlatacaktır ,  telefonlarımız sürekli olarak açıktır ,  görüşürken ek bilgiye ihtiyaç hissederseniz telefonu bana bağlattırabilirsiniz , müsaitsem size cevap veririm. Geçende Almanya'dan bir hasta arıyor , kızlık zarını en iyi diken doktorlamı görüşüyorum diye başladı sohbete , bende allaha şükür 30 yıldır dikiyorum ve hastalarım çok memnun ama siz nerden duydunuz dedim , genç bayanda  google a en iyi kızlık zarı diken doktor yazdım ..... , ben ... o şekilde ulaştım dedi , sanıyorum bekaret dikimi yaptığımız hastaların olumlu yorumlarından dolayı ... :)

Kızlık zarı dikimi fiyatı

2019 yılı Nisan ayı itibarıyla İstanbul ve Ankara'da kızlık zarı dikimi fiyatı yaz ayları yaklaşıtkça hafif hafif artıyor diyebilirim , ayrıca her jinekolog farklı fiyatlar söylüyor ve hastaların kafası karışıyor , ama her hizmetin bir olması gereken fiyat aralığı vardır , bu aralığın üzerine veya altına çıkıldığında hizmetin kalitesi düşük olabilir , genelde kızlık zarı dikimi fiyatı İstanbul'da .... - .... aralığındadır .

Kızlık zarı nasıl dikilir ?

Tabiiki flep yöntemi ile dikilir diyebilirim kolaylıkla , diğer yöntemlerin garantisi olmaz , ama flep yöntemi ile kalıcı kızlık zarı dikiminde göğsümü gere gere evet garantisi vardır diyebilirim , çünkü orijinal kızlık zarı elde edilen tek yöntemdir , aslında geçici kızlık zarı dikimi nerdeyse 1000 yıldır yapılagelen bir bekaret diktirme metodu olmasın rağmen son 10 yılda flep yönteminin yaygınlaşmasıyla önemini yitirmiş hatta rafa kaldırılmış bir metod olarak tozlu tarih sayfalarındaki yerini almıştır. 
Flep yöntemi kızlık zarı dikimi nasıl yapılır ? 25 dakikalık kısa bir cerrahi girişimdir , lokal anestezi yani bölgesel uyuşturma ile yapılır , yani işlem esnesında kesinlikle acı veya ağrı hissetmezsiniz , tekniktende bahsedelim ama kızlık zarı dikimi video izlemek isterseniz bu sitede kızlık zarı bozulma veya dikilme videosu bulmazsınız , ben bu tip diktirme videolarının yayınlanmasını etik olarak yanlış buluyorum , neyse metodumuzu sözel olarak anlatalım , kızlık zarı dikimi için vajina yan duvarlarından ince bir flep tabakası kaldırılarak kızlık zarı ringine çepeçevre dikilir , ancak adet kanamalarının geçmesi için 0.5 cm çapında ufak delikler bırakılır , işlem tamamlanında hasta masadan kakarak yürüyerek hayatına geri döner , yürümesinden diktirmiş olduğu belli olmaz , kot pantolon , mini etek , topuklu ayakkabı giyebilirsiniz :) bunları neden yazdınız diyebilirsiniz ama diktirdikten sonra telefonla arayıp bunları soran çok hastamız oluyor gerçekten . Kızlık zarı dikimiden sonra klasik hayatınıza devam edebilirsiniz , çalışıyorsanız aynı gün iş yerinize gidip çalışmaya devam edebilirsiniz , ama flep yönteminde 20 gün cinsel ilişki , deniz , havuz yasaktır , geçici kızlık zarı dikimi yaptıranlar dikimden hemen sonra bile cinsel ilişkiye girebilirler. 
Flep yönteminde dikişler 20 günde tamamen iyileşir ve alttan orijinal kızlık zarı çıkar , dikiş izi kalmaz , herşey full yaradılışa uygun şekilde olur . 

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

Siz gönlünüzü ferah tutun , kesine yakın olasılıkla anlaşılmaz , cinsel ilişkiye girdiğinizde penis vajinaya girerse kızlık zarına dayanır ve az daha itilirse kızlık zarı yırtılır , kızlık zarı nasıl yırtılır video izlemek isteyenlere bizim sitede kızlık zarı yırtılma videosu yoktur , etik olarak yanlış buluyoruz , neyse anlatıma devam edelim , kızlık zarı yırtıldığında zarın üzerindeki kan damarlarıda parçalanır ve kızlık zarı kanaması ortaya çıkar , zaten zarınız yrtılırken bir acı hissdersiniz ve ardından vajina ve poponuzda kanamdan dolayı sıcak bir ıslaklık hissi hasıl olacaktır, zaten yatak çarşafınızda kızlık zarı kanaması ile batacaktır. Gerdek gecelerinin vazgeçilmez ritüeli olan kanlı çarşaf manzarası dört dörtlük olarak yaşanır.

Kızlık zarı diken doktorlar

Jnekolojide en fazla uygulanan küçük cerrahi girişim vakum kürtajdır ve hemen ardından flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi müdahalesi gelir , aslında son yıllarda kürtaja yakın kızlık zarı dikimi talebi olmaya başladı , İstanbul'da ve Ankara'da kızlık zarı diken doktorların sayısı gerçekten çok azdır  , büyük tecrübe ve sanatsal yaklaşımlar gerektiren ince bir iştir , ayrıca kesinlikle tama yakın garantili bir işlem olmalıdır , yoksa yapılan herşey boşa gider. Bu arada ... duyulacak bir şey söyleyeyim size google'da " kızlık zarı diken en iyi doktor " yazınca .. çıkıyor :)
Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı bozulduktan sonra adet gecikir mi ?

Kızlık zarı görüntüleri

Yasal Uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.