Kızlık Zarı Dikimi

Türkiye'de kızlık zarı dikimi fiyatı 2019 yılı Nisan ayı sonlarına doğru İstanbul Avrupa yakasında nekadardır , kızlık zarı nasıl dikilir , flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi anlaşılır mı , hymenoplasti ameliyatının garantisi kaç senedir , kızlık zarı dikiminde cinsel ilişkide kan gelir mi ? diyerek soran hastalarımız yaza doğru oldukça arttı , hatta kürtaj fiyatlarına yönelik sorular geride bıraktı bile diyebilirim , zaten kızlık zarı diken yerler , kızlık zarı diken doktorlar hep merak edilirdi. Gerçektende az sayıda jinekolog tarafınca yapılan hymenoplasti operasyonları kadın - doğum branşının en hassas ve en fazla el becerisi gerektiren işlemlerindendir , dikitirmek isteyen bayanın vajinal yapısı , önceki kızlık zarının özellikleri gibi birçok faktör göz önünde alınarak en ideal sonuç üretilir , hymen dikildikten sonra 20 gün kadar bir iyileşme süreci geçer ve sonrasında eski kızlık zarı ile hem görünüm hemde fonksiyon olarak orijinallik gösteren yeni ve üzerinde dikiş izi olmayan bir kızlık zarı elde edilir. Cinsel açıdan el değmemişliği geri kazanan bayan hem moral olarak hemde özgüven açısından oldukça yüksek seviyelere çıkar , hatta bu pozitif psikolojik seviye kısa sürede onun dış görünümünede yansır. Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi yaptığımız birçok hastamız kontrole geldiğinde birçok defa bambaşka biriyle karşılaşırız , hatta asistanlarım kontrole gelen hastayı yeni hasta zannederler , önceki haline göre çok daha güzel bir bayanla karşılaşırlar , sanıyorum özgüven ve moral insanı oldukça güzelleştiriyor ve bu giyim kuşam , yüz güzelliği , ışıltı ve birçok farklı noktada kendini gösteriyor. Sanıyorum kadınlara uygulanan  estetik operasyonlar arasında kızlık zarı dikimi kadar olumlu psikolojik etkisi olan başka bir müdahale yoktur. Biliyorum sizinde kızlık zarı dikimi hakında soracaklarınız var , bizi gece gündüz arayabilirsiniz ,  sabit muayenehane telefonumuz ve  Turkcell cep telefonumuz sürekli açıktır , sıklıkla telefonlara tecrübeli asistanım bakıyor , kendisi özellikle kızlık zarı dikimi konusunda geniş bilgiye sahiptir , sorularınıza rahatlıkla cevap verebilir , yumuşak uslubu hastalar tarafınca oldukça beğeniliyor , ben genelde hasta başında oluyorum , telefonla sohbet edecek fazla vaktim olmuyor ama önemli konularda telefonu bana bağlatabilirsiniz , sorun değil.  bildiriyor.

Kızlık zarı dikimi fiyatı

2019 yılında flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatları İstanbul ve Ankara'da merkezi semtlerde yaklaşık olarak .... tl ücret seviyelerinden başlıyor ve yaza doğru genellikle bir fiyat artışı yaşanıyor. Geçici kızlık zarı dikimide flep yöntemi ile benzer ücretlerle yapılıyor , her bayanın vajinal yapısı farklı olduğu için hymenoplastiyi kişiye özel olmalıdır ve doğal özdeş yapıya ulaştırılmalıdır.

Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi

İstanbul ve Ankara gibi kızlık zarı dikimi yapılan merkezi şehirlerde 2019 yılı nisan ayı itibarıyle en garantili ve sağlıklı bekaret diktirme metodu flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimidir. Yaklaşık 25 dakika süren hymenoplasti operasyonunda lokal anestezi kullanılır , yani sadece işlem yapılacak vajinal bölge uyuşturulur , siz herhangi bir acı veya ağrı hissetmezsiniz , hatta dikim esnasında telefonla arkadaşlarıyla sohbet edenler bile oluyor :) Flep yönteminin temelleri vajina duvarından kaldırılan ince bir flep tabakasının kızlık zarı halkasına dikilmesine dayanır , 25 gün içinde çevre dikişler iyileşir ve ameliyat iplikleri kendiliğinden eriyerek yok olur , dikiş izi kalmaz . Zar diktirme işlemi bittiğinde masadan kakarak yürüyüp gidebilirsiniz , sosyal hayatınıza veya çalışma yaşamınıza aynı gün geri dönersiniz , sadece 20 gün süre ile yani dikişler iyileşene kadar aşırı bacak açma haraketleri veya ata binme giib eylemlerden sakınmak gerekiyor , tabii klasik olarak duşuuzu ayakta yapıp , denize ve havuza girmekte ilk 20 gün yasaktır. Dikişler iyileştikten sonra nasıl isterseniz öyle davranabilirsiniz , her hangi bir kısıtlama yok. Cinsel ilişkiye girmezseniz hayat boyu bakrei kalırsınız çünkü zarınız artık orijinaldir. Cinsel ilişki yaşarsanız penis kızlık zarına dayanınca zar gerilir ve daha ileri itilirse zar yırtılır , yani kızlık bozulur , zarın üzerindeki aktif kan damarlarıda parçalanır ve kızlık zarı kanaması ortaya çıkar.

Geçici kızlık zarı dikimi

Tarihi Roma dönemine kadar dayanan geçici zar diktirmenin günümüzde yani 2019 yılında ve önceki 2000 li yıllarda fazla bir önemi kalmamıştır , eski yırtılmış zarı tamir etme esasına dayanan yöntem çok sağlam değildir , en fazla birkaç gün dayanır ve kendiliğinden yırtılabilir , bu yöntem artık sadece %5 vakada uygulanıyor , onun sebebide flep yönteminin 20 günlük iyileşesini bekleyecek vakti olmayanlardan dolayı. Geçici kızlık zarı dikiminin tek avantajı iyileşme süresinin olmamasıdır.

Esnek kızlık zarı

Bayanlarda nadiren rastlanan esnek kızlık dikimi aslında doğal kızlık zarı üzerinde bulunan adet kanı deliklerinden birinin aşırı büyük olması durumudur ve o delikten penis vajinaya ulaşabilir , ilk cinsel ilişkide kızlık zarı içten ayrışsa bile kızlık zarı kanaması olmaz , bu yüzden esnek kızlık zarı olan hastalar flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırırlar.

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

Kızlık zarının dikilmiş olduğunun anlaşılıp anlaşılamayacağı 2019 yılı ve sanıyorum 2021yılındada en çok sorulan kızlık zarı konulu sorular arasında önemli bir yer tutmaya devam edecek, ama müsterih olun kesine yakın ihtimalle anlaşılmaz , özelliklede flep yöntemi zaten full orijinali gibidir , erkeğin cinsel ilişkide hissettiği herşey bakire kızla hissedilenlere eşittir. Penis vajinaya girdiğinde kızlık zarına dayanır ve zorlanırsa zar yırtılır kızlık bozulur , zarın üzerinde doğal olarak bulunan aktif kan damarlarıda parçalanacağı için belirgin bir kanama husule gelir.
Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı bozulduktan sonra adet gecikir mi ?

Kızlık zarı görüntüleri

Yasal Uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.