Kızlık Zarı Dikimi

2019 Mayısında kızlık zarı dikimi İstanbul ve Ankara'da kaç paradır , flep yöntemi garantili kalıcı kızlık zarı dikimi nasıl yapılır , bekaret diktirdikten sonra kaç yıl dayanır , kızlık zarı dikimi anlaşılır mı , kürtaj sonrası zar diktirilir mi , kızlık diktirmek için izin almama gerek var mı , geçici kızlık zarı dikimi ile kalıcı kızlık zarı dikimi arasında ne fark vardır , İstanbul'da kızlık zarı diken en iyi doktor kimdir , kızlık zarı dikimi ... kayıtlarına işlenir mi ? diyerek telefon açan hastalarımız çok oluyor , hergün yüzlerce telefon alıyoruz ve hepsini cevaplıyoruz , bizi gece gündüz arayabilirsiniz  ,  sabit Turktelekom muayenehane telefonumuz ve Turkcell mobil cep telefonu hattımız sürekli aktiftir , ben genelde hasta başında olduğum için telefonlara kıdemli ve tecrübeli asistanım Esra Hanım bakıyor , yaklaşık 10 yıldır bizimle çalışan kızlık zarı dikimi hakkında geniş bilgiye sahiptir , sıcak yaklaşımları ve humanist karakteri ile sizi rahatlatacağına eminim , acil birşeyler sormak istiyorsanız telefonu yinede bana bağlatabilirsiniz sorun değil. Ayrıca bize WhatsApp üzerindende yazabilirsiniz yada facebook'a ekleyebilirsiniz. Tüm görüşmelerinizi gizli tutuyoruz , başkaları sizin hakkınızda bizden bilgi alamazlar , ayrıca size yapılacak olan kızlık zarı dikimi veya vakum kürtaj gibi uygulamalar kesinlikle... işlenmez , bir gün karşınıza çıkmaz ve hakkınzıda bilgi almak isteyenlere kesinlikle bilgi verilmez , gizlilik en doğal hakkınızdır , merak etmeyin.

Kızlık zarı dikimi fiyatı

2019 yılında İstanbul ve Ankara gibi merkezi şehirlerde garantili ve kalıcı yani flep yöntemi ile yapılan kızlık zarı dikimi fiyatı yaklaşık olarak .... tl fiyat seviyelerinde başlar ve .... tl ye kadar çıkabilir , kızlık diktirme ücretlerinde mevsimsel değişimlerde olabilir  , aşırı yüksek fiyat isteyenlere fazla itibar etmeyin , onlar genedle ayda yılda bir kızlık zarı dikimi yapan kadın doğumculardır ve fazla dikim yapmadıkları için kızlık zarı konusunda tecrübeleride çok zayıftır.

Kızlık zarı görüntüsü

Birçok genç bayan ön sevişme sonucu kızlık zarının yırtılıp yırtılmadığını merak eder ve alır aynayı eline alt atarfını inceler ama kadın dış genital organındaki karmaşık yapı hastaların kafasını karıştırır , acaba kızlık zarı neresidir , kızlık zarı görüntülerini inceleyerek kendisi ile karşılaştırır ama her bayanda kızlıkz arı ve vajinal yapı kendine özgüdür ve kadınlar arasında kızlık zarı görüntüsü açısından büyük farklar olabilir, bu durumda ön sevişmeden veya sürtünmeden kızlık zarının zarar görüp görmediğini net olarakj anlayamazsınız , en iyisi kızlık zarı muayenesi için bir jinekoloğa görünmenizdir.

Kızlık zarı nedir ?

Tıbbi adı hymen olan ve vajina girişinden yaklaşık 2 cm kadar içeride yer alan doğal bir bariyerdir , ilk cinsel ilişkiden önce bacak arasındaki bakterilerin rahme ulaşmasını engeller , ilk cinsel ilişki ile yırtılır ve kendiliğinden iyileşmez , hatta yırtılan parçalar büzülerek küçülür hatta kaybolur. Kızlık zarının sonradan dikilebilir .

Kızlık zarı dikimi videosu

İstanbul'da 2019 yılı Nisan sonu itibarı ile kızlık zarı diktirmek isteyen bir çok hasta kızlık zarı diken jinekologların hymenoplastiyi nasıl yaptıklarını merak ederler ve internette kızlık zarı dikimi videosu izlemek isterler , ama tıbbi etik açısından kızlık zarı dikimi videolarını internete yüklemek son derece yanlıştır , zaten mahrem bir konu , birde video çekip yayınlamak kanunende sakıncalıdır.

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi zaten nerdeyse garantili bir uygulamadır , kesine yakın ihtimalle anlaşılmaz , cinsel ilişkiye girdiğinizde penis vajinaya 2 cm kadar girince kızlık zarına ulaşır ve daha fazla ileri itilirse kızlık zarı yırtılır ve bekaret bozulur , kızlık zarı üzerinde bulunan kan damarlarıda yırtılır ve kızlık zarı kanaması ortaya çıkar , vajinadan kan gelir , klasik gerdek gecesi ve kanlı çarşaf manzarası tamamlanır.

Kızlık zarı esnekliği

Bayanların %5 kadarında esnek kızlık zarı mevcuttur , yani kızlık zarının üzerinde bulunan doğal deliklerden birinin aşırı büyük olması durumunda penis bu delikten vajinaya ulaşabilir , aslında elastik bir kızlık zarı söz konusu değildir , esnek kızlık zarı ancak ilk cinsel ilişkide ortaya çıkar , kızlık zarı yırtılınca kanama olmaz , sadece içeriden kızlık zarı ayrışması olur ama tam bir yırtılma olmadığı için kan gelmez. Bu durum erkekler tarafınca maalesef yanlış anlaşılmaktadir , birçok bayan esnek kızlık zarını normal kızlık zarına çevirmek için flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırıyorlar.Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı bozulduktan sonra adet gecikir mi ?

Kızlık zarı görüntüleri

Yasal Uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.