Kızlık Zarı Dikimi Videoları

İstanbul'da 2019 yılında kızlık zarı dikimi videoları hangi sayfadadır , kızlık zarı dikimi fiyatı kaç paradır , kızlıkz arı dikimi nasıl yapılır , flep yöntemi kaç sene dayanır , kızlık zarı dikimi anlaşılır mı , esnek kızlık zarı ile cinsel ilişkiye girildiği belli olur mu , geçici kızlık zarı dikimi kimlere uygundur ? diyerek soran çok oluyor , öncelikle çok merak edilen kızlık zarı dikimi videolarına değinmek istiyorum , aslında bekaret diktirmek isteyen bayanların önce bunun zar dikimi videosu izleyip sonra diktirip diktirmeyeceğine karar vermek istemisini normal karşılamak lazım ama , kızlık zarıyla akakası olmayan birçok vatandaşımızda meraktan bu videoları seyrediyor diye tahmin ediyorum , aslına bakarsanız tıbbi etik açısından bu videoların internette yayınlanması son derece yanlış , ayrıca bir hastanın dikim videosunu çekmek bile büyük bir suç teşkil eder , o yüzden kızlık zarı dikimi videosu arayan arkadaşlara bu siteden video izletmek için yardımcı olamıyoruz ama zaten en revaşta olan bekaret dikim metodu flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikiminin nasıl yapıldığını ayrıntılı olarak anlatıyoruz , hatta her hastaya dikim öncesi kağıt üğzerinde çizimlar yaparak izahta ediyoruz , böylece hasta yapılan işlemi bir mantık çerçevesine oturtmuş oluyor. Kızlık zarı dikimi konusunda bize soracağınız çok şey vardır biliyorum ,sabit muayenehane telefonumuz ve  Turkcell cep hattımızı gece gündüz arayabilirsiniz , telefonlardan sorumlu olan kıdemli asistanım  yumuşak ses tonu ve humanist yaklaşımlarıyla sizi rahatlaytacak ve dikim konusundaki endişelerinizin yersiz olacağını gösterecektir , ben genelde hasta başında oluyorum , uzun uzun telefonla konuşacak vaktim olmuyor ama acil durumlarda Esra hanıma söylerseniz telefonu bana bağlar , sorun değil.
Kızlık zarı dikimi fiyatı

2019 yılında Bahar aylarında İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakasında, Ayrıca Ankata ve İzmir gibi diğer büyük şehirlerde kızlık zarı dikimi fiyatı yaklaşık olarak .... TL taban seviyelerinden başlar ve .... TL ye kadar çıkabilir , genel olarak garantili flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi için olması gereken maliyetler bunlardır.

Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi

2019 yılında çok sık tercih edilen bekaret diktirme metodu flep yöntemidir , 25 dakika süren kısa bir cerrahi müdahale ile vajina duvarındna kaldırılan ince bir flep tabakası kızlık zarı ringine dikilir , işlem lokal anestezi ile gerçekleştirilir ve acı hissetmezsiniz, dikim sonrası masadan kalkarak yürüyüp gidebilirsiniz , yaşam konforunuz etkilenmez , çalışıyorsanız aynı gün işinize gücünüze bakabilirsiniz. 20 gün içinde dikişler iyileşir , kullanılan ameliyat iplikleri kendiliğinden eriyerek yok olur. Kesinlikle dikiş izi kalmaz , iyileştikten sonra gerçekten mükemmel bir kızlık zarı elde edilir ve cinsel ilişkiye her an hazırdır , cinsellik olmazsa yıllarca dayanır , 10 sene sonra bile ilişkiye girseniz mutlaka kızlık zarı kanaması ortaya çıkar , bu yüzden garantili dikim yöntemi olarak anılır.

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

Dikilmiş kızlık zarı ile cinsel ilişkiye girdiğinizde hiç cinsel ilişkiye girmemiş bakire bir kızın ilk cinsel ilişkisi ile aynı deneyimleri yaşarsınız , karşı tarafta aynı şekilde hissedecektir , büyük ihtimalle sizin daha önce diktirdiğinizi kimseler anlayamaz , cinsel ilişkide penis vajinaya girdiğinde kızlık zarı yırtılır ve kızlık bozulur , zarın üzerinde bulunan aktif kan dolaşımı olan damarlarda parçalanacağı için kızlık zarı kanaması ortaya çıkar.

Kızlık zarı diktirenler

Kızlık zarını flep yöntemi ile diktirenlerin hiç cinsel ilişkiye girmemiş genç kızlardan farkı olmaz , isterseniz 10 yıl sonra cinsel ilişkiye girin , o sire zarfında bakire olarak kalırsınız ve zarınız orijinaldir , cinsel ilişki olursada kızlık zarı kanaması ortaya çıkar.
Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı bozulduktan sonra adet gecikir mi ?

Kızlık zarı görüntüleri

Yasal Uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.