Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı

İstanbul'da kızlık zarı dikimi fiyatı 2019 yılı Nisan 21 tarih itibarıyle kaç paraya çıkmıştır, flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi garantisi kaç senedir , çift flep yöntemi kimlere gereklidir , kızlık zarı dikimi anlaşılır mı , kızlık zarı muayenesi nasıl yapılır , kızlık zarı nasıl dikilir diye hergün birçok kişi soruyor. Öncelikle İstanbul ve Ankara için 2019 kızlık zarı dikimi fiyatlarının .... TL den başladığını ve yaza doğru fiyatların çok arttığını söyleyelim. Kızlık zarı dikimi konusunda merak ettiklerinizi bize hemen sorabilirsiniz ,  sabit Turktelekom muayenehane hattımız ve Turkcell mobil cep telefonu hatlarımız sürekli açıktır. Genelde telefonlara tecrübeli asistanım bakıyor , yumuşak uslubu ve sevecen yaklaşımları sizi rahatlatacaktır ,

Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi 

2019 yılı ve geçen 10 yıl için konuşmak gerekirse dünyadaki en garantili ve doğal kızlık zarı dikimi metodu flep yöntemi ile yapılır , bazı geniş vajinal yapıya sahip bayanlara çift flep uygulamasıda yapılabilir. Yaklaşık 25 dakika süren dikim işlemi lokal anestezi ile yapılır ve dolayısı ile siz acı çekmezsiniz , hatta dikimi hissetmezsiniz , operasyon esnasında telefonla sohbet edenler bile oluyor , merak etmeyin , dikim sonrası kalkarak yürüyüp sosyal hayatınıza veya çalışma hayatınıza geri dönebilirsiniz , herhangi bir kısıtlamaya gerek olmaz . Dikişler yaklaşık 20 günde iyileşecektir , bu süre içinde ata binmek, bisiklete binmek yok , iyileşince dikişler kendiliğinden eriyerek kaybolur ve dikiş izi kesinlikle kalmaz , alttan full orijinal kızlık zarı ortaya çıkar . Zarımız artık cinsel ilişkiye hazırdır , tabii cinsel ilişkiye ne zaman gireceğinize siz karar vereceksiniz veya kısmet diyelim , isterseniz 10 yıl sonra cinsellik yaşayın , bekaretiniz devam eder , günün birinde cinsel ilişkiye girincede kızlık zarı kanaması olur.

Geçici kızlık zarı dikimi

Artık demode olmuş bir yöntemdir , ama eskiden uygulana  tek yöntemdir , eski kızlık zarı parçalarının birbirine dikmek şeklinde uygulanır , çok sağlam değildir , birkaç günden fazla dayanmaz , geçici dikimi sadece fazla vakti olmayan bayanlara tavsiye edilebilir.

Esnek Kızlık zarı 

Bazı bayanların kızlık zarlarında bulunan adet kanamasının geçmesi için var olan deliklerden biri aşırı büyük olur ve penis o delikten geçerek vajinaya ulaşabilir , bu duurma esnek kızlık zarı denir , tabii malumunuz bu durum erkekler tarafınca daima yanlış anlaşılır ve daha önce cinsel ilişkiye girmiş kız muamelesi yapılır , çözüm olarak bu durumda tavsiyemiz flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimidir.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı bozulduktan sonra adet gecikir mi ?

Kızlık zarı görüntüleri

Yasal Uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.