Kızlık Zarının Dikildiği Anlaşılır mı ?

Flep yöntemi kalıcı kızlık zarının dikildiği anlaşılır mı , dikilmiş zarla cinsel ilişkide kanama olurmu ? diye istanbul'da çok hastamız soruyor, 2019 yılında kadın doğum operasyonlarının önemli bir kısmı kızlık zarı dikimi şeklindedir , eğer zarın dikildiği anlaşılacak olsa binlerce bayan zarını diktirmezdi değilmi ? , bu Aristo mantığı bile sorunuza cevap olabilir, kızlık zarı diktirme konusunda herşeyi bize sorabilirsiniz ,  gsm hattımız gece gündüz açıktır , telefonlara genelde Asistanım Esra hanım bakıyor , kendisi konu hakkında tecrübelidir ve size ön bilgiler verecektir , yada telefonu bana aktarttırın görüşelim. Jinekolog Op. Dr. aktarıyor.

Kızlık zarı dikimi

2019 yılı İstanbul ve Ankara'da bekaret diktirme konusunda en fazla tercih edilen ve kesin garanti verilebilecek tek yöntem flep metodu kalıcı kızlık zarı dikimidir. Vajina yan duvarlarından kaldırılan ince bir mukoza tabakası kızlık zarı çemberine dikilir , flebin üzerindeki kan damarları aynen korunur ve yeni konumundada kan dolaşımı devam eder, böylece dikişler iyileştikten sonra herhangi bir zamanda girilebilecek muhtemel bir cinsel ilişkide penisin zarı yırtmasıyla kanama ortaya çıkar , ve klasik gerdek gecelerinin kanlı çarşafı gerçekleşmiş olur.

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

Nerdeyse anlaşılmaz merak etmeyin , dikim sonrası 20 gün içinde dikişler iyileşir ve yeni kızlık zarı full orijinal görünümüne kavuşur , cinsel ilişkide zarın yırtılması ile kanama olur.

Kızlık zarı dikimi fiyatı

İstanbul ve Ankara'da 2019 yılında flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatları yaklaşık .... lira civarından başlar.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı bozulduktan sonra adet gecikir mi ?

Kızlık zarı görüntüleri

Yasal Uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.