Kızlık Zarı Nasıl Dikilir ?

Kızlık zarı nasıl dikilir , kızlık zarı dikildiği anlaşılır mı , flep yöntemi nedir , kızlık zarı dkimi fiyatı kaç paradır , öğrenci indirimi varmıdır , dikilmiş zarla cinsel ilişkiye girilince kızlık zarı kanaması olur mu şeklinde sorularınaza yanıt veriyorum ve konuyu biraz detaylandırıyorum , gerçektende çok merak ediliyor kızlık zarı nasıl dikilir , jinekologlar bu işi nasıl yapılyorlar , neden her jinekolog bu işi yapamıyorda sadece az sayıda kadın doğumcu kalıcı kızlık zarı dikimi yapabiliyor , sizi anlıyorum , bunları merak etmeniz çok normal . Gerçi bugünlerde gündemde yolsuzluk ve rüşvet operasyonunda ortaya çıkanların konuşulmasını engellemek için yapılan Twitter'ı kapatılması veya engellenmesi gibi haberlerden vakit bulursanız bizide okuyun :) Düz mantıkla düşündüğünüzde yani Aristo mantığı kullanarak yola çıktığınızda sanki yırtılmış olan kızlık zarı parçalarının yırtıldıkları yerden birbirine dikilmesi şeklinde bir işlem gibi düşünebilirsiniz ama değil , keşke o kadar basit olsaydı , işlem 3 dakikada biterdi herhalde , ama çok daha karmaşık , sanatsal ve el becerisi gerektiren müdahaleler yapmak gerekiyor . Birkere kızlık zarı cinsel ilişki sonucu yırtılınca patlamış bir davulun deri parçalarının sallanması gibi kızlık zarı parçalarınında vajinada yırtıldığı gibi beklediğini düşünmeyin , bekaret bozulduktan sonra yırtılan parçalar vajina duvarına doğru büzülmeye başlar ve küçücük kalır , yani vajinal açıklığı o zar parçaları ile örtemeyiz , hiç doğal bir görünümde olmazdı zaten , aslında eskiden hep öyle yapılmış , eski Roma devrinde bile kızlık zarı dikimi yapılıyormuş , ama şu anda geçici kızlık zarı dikimine benzer bir yöntem uygulanıyormuş , yani ayni şu anda sizin düşündüğünüz gibi eskşi zarları birbirine tutturmaya çalışıyorlarmış ama hiçte garantili bir metod olmuyormuş , hala flep yöntemini iyileşme süresini bekleyemeyecek kadar acelesi olan bayanlara geçici kızlık zarı dikimi önerilebilir ama şunuda unutmayın geçici dikim 5 günden fazla dayanmaz ve cinsel ilişkiye kadarda bacak haraketlerinize dikkat etmeniz gerekir. Neyse biz flep yöntemi kalıcı kızlık zarı üzerinde duracağız , okumaya devam edin , bu arada merak ettiğiniz herşeyi bize sorabilirsiniz ,  telefonlarımız gece gündüz açıktır , haa bu arada tüm görüşmeleri full gizli tutuyoruz , sesinizi kalite standartları bahanesiyle kaydetmiyoruz , ayrıca size yapılan kızlık zarı dikimi veya kürtaj gibi işlemleri ... işlemiyoruz , zaten ...değiliz. Jinekolog Op. Doktor  tarafınca yazılıyor , kadın hastalıkları ve doğum uzmanı .

Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi

2019 yılında ve önceki son 15 yılda yaygınlaşan ve garantili kızlık zarı dikimi konusunda tek metod üstünlüğünü koruyan hedefe yönelik gerçekten mükemmel bir yöntemdir , genç bir bayana bekaretini en doğal şekliyle geri vermek , duygusal yaşantısına beyaz bir sayfa açmasını sağlamak , yüksek özgüvenle başka denizlere yelken açmasına yardımcı olmak , eskinin izlerini hem ruhen hemde bedenen silmesini sağlamak bir jinekolog içinde büyük mutluluktur. Muayenehanemiz İstanbul Avrupa Yakasında olmasına rağmen sadece İstanbul'dan değil Edirne'den Kars'a kadar ülkenin dört bir köşesinden, hatta Avrupa'dan Afrika'dan ve Asya'dan Türk orijinli veya yabancı birçok hastamız geliyor ve aynı gün uçakla geri dönüyorlar , aylar sonra , bazende yıllar sonra çiçek sepetinden isimsiz çiçekler ve mutluluğun paylaşımı notlar , teşekkür emailleri gibi birçok adsız teşekkür geri dönüşü olması inanılmaz duygusal bir atmosfer oluşturuyor. Her insan bir şansı daha hakeder , iyi gitmeyen bir ilişkinin tüm faturasını hanımlara yüklemek adeletsizlik olurdu ve tanrı jinekoloğu yarattı :) , siz merak etmeyin ölümden başka herşeye çare bulunur , arkanıza yaslanın ve derin bir nefes alın , sonrada içinizde kalan tüm havayı dışarı boşaltın , evet artık siiz rahatsız eden herşeyi dışarı attınız, unutmayın biz kadın doğumcular sonuna kadar sizin yanınızdayız.
Flep yöntemi metoduna gelirsek , 25 dakika süren ve lokal anestezi ile yani sadece işlem yapılacak vajina gölgesi uyuşturularak yapılan bir müdahaledir , mantık olarak kızlık zarı ile aynı yapıya sahip vajina duvarından ince bir flep tabakası kaldırılarak kızlık zarı halkasına dikilmesinden ibarettir. Sadece adet kanamasının akabileceği küçük bir açıklık bırakılır . Dikim işlemi bitince masadan kalkarak , yürüyerek , hiçbirşey olmamış gibi yaşamınıza geri dönebilirsiniz , çalışıyorsanız aynı gün işinize gücünüze devam edebilirsiniz , topuklu ayakkabı , kot pantolon , mini etek , uzun etek , ne isterseniz giyebilirsiniz , yürüyüşünüz değişmez , kimse anlayamaz , dikim sonrası kalana ve ağrı gibi şikayetler pek olmaz , adet görmekten daha sıkıntılı değildir.

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

Kesine yakın ihtimalle anlaşılmaz , dikişler 20 gün içinde eriyerek kaybolur , dikiş izleri kalmaz , full orijinal bir kızlık zarı ortaya çıkar , cinsel ilişki olmazsa hayat boyu bakire kalabilirsiniz , ama cinsellik yaşarsanız penis 2 cm kadar içeri girince kızlık zarına dayanır , daha ileri itilirse zar gerilerek yırtılır , kızlık zarı üzerindeki damarlarda parçalanacağı için kızlık zarı kanaması olur , çarşaf batar , klasik gerdek gecesi tablosu net olarak yaşanır. Flep yöntemi bu konuda garanti verilebiliecek tek yöntemdir.

Kızlık zarı dikimi fiyatı

2019 yılında İstanbul ve Ankara'da garantili flep yintemi kızlık zarı dikimi fiyatı yaklaşık olarak .... tl civarıdır.Kürtaj Fiyatları

İstanbul ve Ankara'da 2019 kürtaj fiyatları hamilelik haftasına göre değişir , en erken gebelik olan adet gecikmesi günlerinde yaklaşık 4 haftalık bir gebelik vardır anlamına gelir ve İstanbul'da yaklaşık ... liraya gebeliğinizi sonlandırabilirsiniz , 5 haftalıksa ... lira , 6 haftalıksa ... lira şeklinde fiyatlar yukarı doğru çıkacaktır.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı bozulduktan sonra adet gecikir mi ?

Kızlık zarı görüntüleri

Yasal Uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.