Kızlık Zarı Esnek

Kızlık zarı esnek olur mu , kızlık zarı esnek olduğu nasıl anlaşılır , esnek kızlık zarı resmi nasıl görünür , kızlık zarı nedir , esnek kızlık sorun olurmu , kızlık zarının esnek olduğunu nasıl anlarız, kızlık zarı esnekse hamile kalınır mı , kızlık zarı esnekse ne zaman kan gelir , kızlık zarı esnek olan birinin ilişkiye girdiği anlaşılır mı ? diyerek binlerce soru geliyor , gerçektende İstanbul ve Ankara'da 2019 yılında kürtaj fiyatlarından daha fazla kızlık zarı dikimi fiyatları ve esnek kızlık zarı gibi alakalı konular soruluyor ve birçok genç bayan bekaret zarlarını diktirmek için bu işi yapabilen az sayıda jinekoloğa koşuyor. Birde adımız kızlık zarı diken en iyi doktor olarak anılmaya başlayınca telefonumuz sabahın erken saatlerinden gece yarısına kadar susmuyor , bizi aradığınızda hattımız meşgul çalıyorsa mutlaka başka bir hasta bize kızlık zarı dikimi veya esnek kızlık zarı durumunu soruyordur veya kızlık zarı diktirmek için randevu alıyordur.  Turktelekom muayenehane sabit telefonumuz ve  Turkcell mobil gsm hattımızı gece gündüz arayabilirsiniz , genelde telefonlara kızlık zarı diktirme konusunda tecrübeli asistanım bakıyor , şevkatli yaklaşımları ile sizi rahatlatacağına eminim. Jinekolog Op. Doktor  anlatıyor ( Kızlık zarı diken doktorlar İstanbul )

Kızlık zarı esnek olur mu ?

2019 yılında ilk 3 ayda kızlık zarı muayenesi ve kızlık zarı dikimi için gelen hastaların %5 inde esnek kızlık zarı rastlıyoruz , yani kızlık zarı esnek olabiliyor ama 20 genç kızdan sadece birinde görülüyor , aslında kızlık zarı lastik gibi esnek olmuyor , tek farkı normalde kızlık zarı üzerinde doğal olarak bulunan ve adet kanamasının dışarı akmasını sağlayan deliğin olması gerekenden çok daha bütük olması durumudur , bu delikten penis geçebilir ve vajinaya ulaşabilir , cinsel ilişkide kızlık zarı yırtılmaz ama iç ayrışmaya uğrar ve jinekolojik muayenede esnek kızlık zarı olan bir hastanın cinsel ilişkiye girip girmediği tespit edilebilir.

Kızlık zarı esnekse hamile kalınır mı ?

Elbette hamile kalabilirsiniz , hatta normal kızlık zarına sahip birçok bayan kızlık zarı bozulmadan bile hamile kalabiliyor , ön sevişme safhasında spermlerin vajina girişine boşaltılması sonucu gebelik çok sık rastlanır.

Kızlık zarı esnek olması nasıl anlaşılır ?

Bunun birçok yolu vardır , en bilimsel metod jinekolog tarafınca yapılan kızlık zarı muayenesidir , bunun dışında vajina bölgesi yıkanırken parmağınızla kontrol ettiğinizde zarın ortasında bir delik olduğunu anlayabilirsiniz , son olarakta cinsek ilişkide kızlık zarı kanaması olmazsa ve daha önce cinsel ilişkiye girmediğinize eminseniz esnek kızlık zarınız olduğunu anlayabilirsiniz.

Kızlık zarı esnek olan birinin daha önceden ilişkiye girdiği anlaşılır mı ?

Cinsel ilişkiye girdiğinizde erkek arkadaşınız veya eşiniz sizin ilk defa cinsel ilişkiye girdiğinizi düşünerek yani kızlık bozma durumu olacağını göze alarak ilişkiye giriyorsa ve penis vajinaya girdiği halde bir kanama olmazsa ilk düşünülen şey bu kız daha önce cinsel ilişkiye girmiştir şeklindeki görüş olacaktır , zaten siz benim kızlık zarım esnek olduğu için kanama olmadı deseniz bu seferde kızlık zarının esenk olduğunu nerden biliyorsu diyecek ve daha önce cinsel ilişkiye girdiğinizi ikrar etmiş olacaksınız , hiç bir şey söylemeden ben daha önce ilişkiye girmedim ve kanama neden olmadı bimiyorum deseniz ve jinekolog muayenesine gitseniz , esnek kızlık zarı ile daha önce ilişkiye girilip girilmediği dikkatli bir kadın doğumcu tarafınca rahatlıkla anlaşılabilir , kızlık zarı yırtılmamıştır ama , zarın ortasındaki delik penisin giriş çıkış darbeleri sonucu ayrışmış ve genişlemiştir . 

Esnek kızlık zarı dikimi

2019 yılında İstanbul'da birçok esnek kızlık zarına sahip bayan bu durumdan kurtulmak için kızlık zarı dikimi yaptırtıyor , flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi ile gerçekleştirilen 25 dakikalık müdahale ile normal bir kızlık zarı elde ediliyor.

Kızlık zarı dikimi fiyatları

İstanbul ve Ankara'da kızlık zarı diken en iyi doktorlar aslında nispeten daha uygun fiyatlarla bekaret dikimi yapanlar oluyor , bunun sebebide birçok kızlık zarı dikimi yapıldığı için edinilen geniş çaplı tecrübedir  , neyse konumuza dönelim , 2019 yılında İstanbul'da flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı yaklaşık .... tl civarından başlamaktadır ve jinekoloğa göre değişmektedir.Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı bozulduktan sonra adet gecikir mi ?

Kızlık zarı görüntüleri

Yasal Uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.