Kızlık Zarı Diktirme

Kızlık zarı diktirme 2019 yılı kış aylarında İstanbul ve Ankara'da çok popüler oldu , sanırım yaza hazırlıklardan kaynaklanıyor , ayrıca kış aylarında genelde kalıcı kızlık zarı diktirme fiyatları daha uygun oluyor , mesela şu anda İstanbul'da .... lira gibi fiyatlarla flep yöntemi kalıcı bekaret diktirme ameliyatı olabilirsiniz. Özellikle unutulması gereken ilişkilerden sonra ruhsal ve bedensel arınma için kızlık zarı diktirmek çok iyi geliyor , eğer vajinal doğum yapmadıysanız kızlık zarınızı diktirebilirsiniz , kaç defa ilişkiye girdiğinizin önemi yok , makalemizde kızlık zarı nasıl dikilir , kızlık zarının dikildiği anlaşılır mı gibi konulara değiniyoruz, sizinde kızlık zarı diktirme konusunda soru işaretleriniz varsa gece gündüz bizi arayabilirsiniz ,  hattımız sürekli açıktır , genelde telefonlara tecrübeli asistanım  cevap veriyor , sıcak sohbeti ile size huzur verecektir , bu arada tüm görüşmelerinizi gizli tutuyoruz , kaydetmiyoruz , .. kesinlikle işlemiyoruz , zaten ... yok merak etmeyin. Jinekolog Op. Doktor  yazıyor.

Kızlık zarı diktirme fiyatları

2019 yılı kış ayları verilerine göre İstanbul Bakırköy , Zeytinburnu , Ataşehir , Kadıköy , Gaziosmanpaşa , Şişli , Avcılar ve Ankara'da flep yöntemi kalıcı kızlık zarı diktirme ücretleri yaklaşık olarak .... tl fiyat seviyelerinden başlamaktadır. Genelde muayene ve kontroller için ücret alınmaz, bir yıl içinde istediğiniz kadar kontrole ücretsiz olarak gelebilirsiniz.

Kızlık zarının dikilmiş olduğu anlaşılır mı ?

Kesine yakın olasılıkla anlaşılmaz , özellikle flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikiminde 3 hafta içinde kızlık zarı orijinal hale gelir ve anadan doğma kızlık zarından farkı olmaz , cinsel ilişkide belirgin kalama olur ve acı duyarsınız. Gerdek gecesi tüm ayrıntılarıyla geleneksel olarak yaşanır siz merak etmeyin.

Kızlık zarı nasıl dikilir ?

İstanbul ve Ankara gibi metropollerde 2019 yılı ilk ayları ve mart itibarıyle bekaret diktirmek isteyen bayanların tama yakını flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi tercih ediyor , geçici kızlık zarı dikimi nadiren ihtiyaç duyulan yumurta kapıya gelince karar vermiş olan bayanlara son günlerde uygulanabilen bir son çare metodu olarak kalmıştır, flep yöntemi kızlık nasıl dikilir özetleyelim :

Lokal anestezi ile 25 dakika süren operasyonda vajina içi duvarındna kaldırılan ince bir mukoza tabakası hymen ringine dikilir ve oluşturulan yeni kızlık zarı üzerinde aktif kan dolaşımı olan kan damarlarının aktiviteleride korunur , böylece cinsel ilişkide zarın yırtılması ile beraber üzerindeki damarlarda parçalanır ve belirgin bir kanama olur.

Kızlık zarı diktirme fiyatları

İstanbul ve Ankara'da son verilere göre yani 2019 kış sezonu itibarıyla .... lira civarına flep yöntemi kalıcı kızlık zarı diktirebilirsiniz , yaz aylarında genelde bu fiyatlar yükselir.

Esnek kızlık zarı 

Hanımların %5 ine rastlanır , cinsel ilişkide kanama olmaz , genellikle bu durum yanlış anlaşılacağı için flep yöntemi kalıcı kızlık zarı diktirme işlemi ile tadavi edilir ve standart kızlık zarı haline getirilir.

Saç ekimi fiyatları

İstanbul'da FUE yöntemi saç ekimi fiyatları genellikle transfer edilecek greft sayısına göre ve gerekli olan seans sayısına göre ayarlanır , buna göre ortalama .... lt ile ... lira arasına kellikten kurtulabilirsinizBu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı bozulduktan sonra adet gecikir mi ?

Kızlık zarı görüntüleri

Yasal Uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.