Kızlık Zarı Diktirme Ameliyatı

Kızlık zarı diktirme ameliyatı izlemek isteyen İstanbul ve Ankara'da 2019 mart ortası itibarıyla birçok meraklı var biliyorum , yada bekaret dikimi yaptırmak isteyen genç hanımlarda önce dikim ameliyatı nasıl yapılıyor bir izleyelim sonra karar verelim diyor olabilirler , ama kadın doğumun en mahrem operasyonunu videoya çekip youtube'a yüklemek ve 7'den 77'ye herkese izlenir yapmak tıbbi etiğe son derece aykırı bir durum olduğu için bu makalede kızlık zarı dikimi videosu bulamazsınız ama işlemin nasıl yapıldığı , avantajları , artıları ve eksileri ne varsa detaylı olarak anlatalım , bir hikayenin filmini seyretmektense romanını okumak herzaman daha fazla ayrıntı içereceği için daha yüksek bir bilinç oluşturacaktır. Zaten bizim hastalarımıza verdiğimizi en önemli garanti ve sözleden biride kızlık zarı diktirme görüşmeleri ve dikim ameliyatının tamamen gizli tutulacağı şeklindedir. Düşünsenize bu konuda video yayınlamak ne derece gizlilik olabilir.Yazımızda öncelikle kızlık zarı diktirme fiyatları üzerinde durup sonrada diktirme ameliyatı nasıl yapılıyor ayrıntılı anlatalım. Bu arada merak ettikleriniz için bizi gece gündüz ayrımı yapmadan arayabilirsiniz ,  telefonumuz sürekli açıktır , genelde kıdemli asistanım Esra hanım bakıyor arayanlara , kızlık zarı hakkında tecrübesi geniştir ve size bilgi verecektir , ayrıca telefonu banada bağlattırabilirsiniz, görüşürüz . Jinekolog Op. Dr.  aktarıyor. ( Kadın doğum uzmanı doktor )

Kızlık zarı diktirme fiyatları

2020 Ocak , Şubat ve Mart aylarında , Ayrıca geçen 2019 yılı sonlarına doğru , İstanbul Bakırköy , Kadıköy , Zeytinburnu , Bahçelievler , Ümraniye ve Şişli'de , ayrıca Başkent Ankara'da kızlık zarı diktirme fiyatları en düşük olarak .... lira seviyelerinden yapılıyor oldu , tabi size çok yüksek fiyatlar söyleyenlerde olmuştur ama şu gerçeğide unutmamak lazım , ayrıca normal yaşamını sürdürmekte olan çalışan genç bayanların veya üniversitede okuyarak ailesinden aldığı harçlıkla geçinen bayanların erişebileceği fiyat seviyelerinde olmasıda önemli , herkesin babası ayakkabı kutusuyla euro taşımıyor evine (!) sevgili meslektaşlarım unutmayalım bizde o üniversite sıralarından geçtik ve aynı öğrenci yurtularında barındık , hastalarımıza anlayış gösterelim.

Kızlık zarı diktirme ameliyatı

Aslında gerçek bir ameliyat demek biraz abartı olabilir , kızlık zarı diktirme ameliyatı lokal anestezi altında yapılan , yani sadece işlem yapılacak olan vajina uyuşturularak gerçekleştirilen 25 dakika kadar süren küçük cerrahi girişimdir , operasyon esnasında ağrı hisstmezsiniz , dikimden sonrada herhangi bir ağrı ve başka bir şikayet genelde olmaz , masadan kalkıp yürüyerek hayatınıza devam edebilirsiniz , kimse sizin bir vajinal estetik ameliyat geçirdiğinizi anlayamaz.
Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi sanırım kadın doğum mesleğinde en fazla sanatsal yaklaşım ve el becerisi gerektiren bir okadarda tecrübe isteyen bir ameliyattır , vajina duvarlarından kaldırılan ince bir mukoza tabakası üzerinde aktif kan dolaşımı devam eden damar yapılarıyla beraber kızlık zarı ringine dikilir , oluşturulan yeni kızlık zarı dokusu orijinalinden farklı olmamalıdır ve üzerindeki kan damarları çalışıyor olmalıdır , zira birgün hastanız cinsel ilişkiye girerse ki bu 1 ay sonrada olsa 5 yıl sonrada olsa aynı sonuca ulaşılmalıdır yani kızlık zarı yırtılında üzeirndeki damarlarında parçalanması sonucu belirgin bir kanama olmalıdır , ancak bu şeklide yapılan işlem başarılı olmuş olur ve hasta için garanti içerir.

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

Kesine yakın ihtimalle anlaşılmaz , zaten fleple yapılan işlemde full orijinal bir kızlık zarınız olmuş olur ve adeta bakirelik yıllarınıza geri dönmüş gibi hissedersiniz , flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikiminde 20 gün kadar dikişliern iyileşmesini bekleyin , zaten kullanılan ameliyat iplikleri o süre zarfında eriyerek kendiliğinden yok olacaktır. Daha sonrasında gerçekten tam orijinal bir kızlık zarı ortaya çıkacak , cinsel ilişkiye girmezseniz hayat boyu bakire kalırsınız , ama cinsellik olursa penis darbeleriyel zar yırtılacaktır ve üzerindeki damarlarda parçalanacağı için belirgin bir kanama ortaya çıkar , hatta yatak çarşafınız kanla lekelenir , eski türk filmlerinde gördüğünüz gerdek gecesi ritüeli en modern dönemlerde bile aynen yaşanmış olur.

Esnek Kızlık Zarı

Maalesef benim zarım esnek diyerek kızlık zarı bozulmuş bayanlardan daha farklı bir konuma yükselemezsiniz , bize birçok esnek kızlık zarı olan bayan diktirmek için başvuruyor ve onlarda sevdikleriye firecekleri cinsel ilişkide kanama olsun istiyorlar. Aynı şekikde onlarada flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi yapıyoruz, kafaları rahatlıyor.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı bozulduktan sonra adet gecikir mi ?

Kızlık zarı görüntüleri

Yasal Uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.