Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı dikimi ameliyatı izlemek isteyen , youtube.com da kızlık zarı diktirme videosu arayanlar özellikle İstanbul'da 2019 yılı ilk aylarında çok artımıştır, biz kızlık zarı dikimi ameliyatlarının video şeklinde paylaşım sitelerinde yayınlanmasına etik olarak karşıyız , ama zaten makalelerimizde teorik olarak kızlık zarı nasıl dikilir anlatıyoruz , ayrıca çok sorulan kızlık zarı dikimi fiyatınıda zaten bu makalede güncel olarak açıklıyoruz. İlişkilerde yolunda gitmeyen durumlar , sevgiinin , aşkın çok kolay tüketilmesi , sosyal medya ve bugün yasaklanan ve erişim engellenen Twitter gibi iletişim araçları insanlara farklı alternatifleri işaret etmesi durumlarında yeni bir sayfa açmak isteyen , yeni ilişkilere hem ruhsal hemde bedensel bir hazırlık yapmak isteyen genç bayanlar kızlık zarı dikimi için jinekologları arıyor. Merak etmeyin son derece mahrem olan bekaret diktirme konusu insanların deneyimlerini paylaşamadıkları bir estetik müdahaledir ama sandığınızdan kat kat falza bayan kızlık zarını diktiriyor fakat ben zarımı diktirdim diye size anlatmıyor. Kızlık zarı hakkında merak ettiğiniz herşeyi bize danışabilirsiniz , tüm görüşmeleri gizli tutuyoruz , sesinizi kaydetmiyoruz , size mesaj atmıyoruz , geri arama yapmıyoruz , ayrıca kızlık zarınızı diktirdiğinizi kimse bizden öğrenemez ve .. işlenmez , zaten bizim ..yok. Bizi gece gündüz demeden arayabilirsiniz, mobil hattımız daima açıktır , genelde telefonlara en tecrübeli asistanım  bakıyor , kendisi yumuşak ses tonuyla ve tatlı sohbetiyle sizi rahatlatacaktır. Jinekolog Op. Doktor anlatıyor.

Kızlık zarı dikimi fiyatı

Kızlık zarı diktirme ücreti İstanbul Avrupa Yakası , Anadolu yakası ve Ankara'da .... lira seviyelerinden başlar , çok yüksek fiyatlar isteyen jinekologlarda vardır , ama kızlık zarı dikimi için açık kalp ameliyatı oluyormuş gibi para ödemekte mantıklı gelmez. Güncel dikim fiyatını bize telefon açarak öğrenebilirsiniz . Genellikle kış aylarında diktirme fiyatları düşük oluyor ama yaza doğru ücretler artıyor.

Kızlık zarı nasıl dikilir ?

Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi 2019 yılı ve geçen 2019 yılı içinde garantili bekaret dikimi yaptırmak isteyen birçok genç hanımın tercihi olmuştur , vajen dokusundan kaldırılan ince bir mukoza tabakası kızlık zarı halkasına çepeçevre dikilir ve zarın üzerindeki kan damarlarının dikim sonrasında aktivitesinin devamı sağlanır. 25 dakika süren müdahale lokal anestezi ile gerçekleştirilir , sonrasında hiçbirşey olmamış gibi kalkıp yürüyerek hayatınıza geri dönersiniz , istirahat gerektirmez , çalışıyorsanız aynı gün bile işinize devam edebilirsiniz. 20 gün içinde dikişler iyileşir ve kendiliğinden eriyerek yok olur , alttan full orijinal bir kızlık zarı çıkar , gerçek bir bakireliğe dönüş olarak görebilirsiniz bu durumu , cinsel ilişkiye girmezseniz hayat boyu bakire kalırsınız.

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

Merak etmeyin kesine yakın ihtimalle anlaşılmaz , cinsel ilişkiye girdiğinizde penisin vajina içinde 2 cm kadar girmesiyle kızlık zarı engeliyle karşılaşır , daha ileri itilirse zar yırtılır ve zarın üzerindeki damarlar parçalanır , kızlık zarı kanaması ortaya çıkar. Gerdek gecelerindeki klasik kanlı çarşaf görüntüsü ile ilgili gelenek tamamlanır.

Saç ekimi fiyatı

İstanbul'da erkeklerdeki ve bayanlardaki saç dökülmesine kalıcı çözüm FUE yöntemi saç ekimidir. Genelde enseden alınan saç kökleri ön taraflara transfer edilir , 2014 İstanbul saç ekimi fiyatları genellikle .... lira ile .... tl arasında değişir. Saç ekimi için Doçent Op. Dr. A G'yü arayınız

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı bozulduktan sonra adet gecikir mi ?

Kızlık zarı görüntüleri

Yasal Uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.